Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Eflenew είπε:

      @Blue Velvet συμφωνώ με το Σπορακι. Ειναι 1 στα 3,5 ή 1 στα 4 στη δικη σου ηλικια. Θα υο πετυχεις το καλο εμβρυακι ισως ειναι αυτο που ειναι καταψυξη.

       Σε ξενο επιστημονικό άρθρο του 2023 αναφερει: 

      Το ποσοστό ευπλοειδίας (σωστα χρωμοσωμικα) εμβρύων μειώνεται όσο αυξάνεται η ηλικία του ασθενούς, είναι 73% για έμβρυα καλής ποιότητας σε ασθενείς κάτω των 35 ετών, 54% σε ασθενείς μεταξύ 35-36, 37% σε ασθενείς μεταξύ 37-38, 31% σε ασθενείς μεταξύ 39-40, 23% σε ασθενείς μεταξύ 41-42, 5% σε ασθενείς μεταξύ 43-44 και 0 % σε ασθενείς μεταξύ 45-46 ετών. 
       
       

      Καλής ποιότητας θεωρούνται τα έμβρυα ΑΑ μόνο ; 

Μανουλες Σεπτεμβριου 2018


Recommended Posts

1 hour ago, 2angels είπε:

Σεκλορ παίρνουμε Φαίη μου. Δεν τη παλεύω άλλο! Αύριο θα δούμε τι θα γίνει... Άντε να γίνει καλά η μικρουλιτσα μου, δεν αντέχει η ψυχή μου να τη βλέπω να ταλαιπωρείται.

Εμένα ο μεγάλος έχει αλλεργία στην augmentin και η μόνη που τον πιάνει είναι η procef... Σε καταλαβαίνω κοριτσακι μου, κάθε φορά που μου αρρωσταίνουν τα παιδιά θέλω να πεθάνω!

  • Λυπημένη/-ος 1

Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 4,2k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

Περισσότερες δημοσιεύσεις

2 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Σεκλορ παίρνουμε Φαίη μου. Δεν τη παλεύω άλλο! Αύριο θα δούμε τι θα γίνει... Άντε να γίνει καλά η μικρουλιτσα μου, δεν αντέχει η ψυχή μου να τη βλέπω να ταλαιπωρείται.

ολα καλα θα πανε μην το σκεφτεσε καθολου. μια περιπετεια ειναι κ θα περασει γρηγορα. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 28/1/2019 at 10:19 ΠΜ, ναντια δε είπε:

Καλημερα και καλη βδομαδα σε ολες τις μανουλες...... Αυριο ξεκιναμε κ εμεις φρουτοκρεμα!!!!!! Μεγαλωσαμε κ εμεις!

Πώς πήγατε με τη κρέμα; 

Εμείς είμαστε καλύτερα. Πω πω χαρά!


l6GMp3.png%22%20 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

@2angels  περαστικα σας ευχομαι. 

βλεπω τα μωρακια ολα μια χαεα απο αναπτυξη , εμενα τωρα εφτασε τα 6 κιλα. φαγητο ειπε η παιδιατρος στον 6ο. 

εντωμεταξυ εχει απο την ωρα που μπηκε στον 4ο σταματησε να δεχεται πιπιλα, πονανε τα δοντακια της κυριως απογευμα τρελη γκρινια. και θελει μονο μανουλα, ψιλοχαλασε και τον υπνο της, κοιμοταν 10-7 καιτωρα μπορει να σηκωνεται καποιεσ μερες ανα 2ωρο! και δεν δεχεται κ μπουκαλι , με πολυ ζορι θα πιει ενω επινε μια χαρα οταν την αφηνα στις γιαγιαδες. τι επαθε ??συγχυση θηλων απο την αναποδη?

  • Ευχαριστώ 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

16 ώρες πρίν, 2angels είπε:

Πώς πήγατε με τη κρέμα; 

Εμείς είμαστε καλύτερα. Πω πω χαρά!

Μου εφτηνε την φρουτοκρεμα κ μετα εκλαιγε γτ πειναγε κ δν ηθελα να τον ζωρισω και να την παρει με κακο ματι

Κοριτσια εχςι αποθηλασει εδω και 3 βδομαδες; Και εχθες παρατηρησα στο επανω μερος στο ενα στηθος 2 μικρα μπαλακια πηρα τον γυναικολογο μ κ μ ειπε να κανω κομπρεσες με χαμομηλι κ αν δν περασει σε μια εβδομαδα να παω να με δει. Υπαρχει καποια μανουλα που να εχει περασει κατι ;αντιστοιχο


...:-D

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , ναντια δε είπε:

Μου εφτηνε την φρουτοκρεμα κ μετα εκλαιγε γτ πειναγε κ δν ηθελα να τον ζωρισω και να την παρει με κακο ματι

Κοριτσια εχςι αποθηλασει εδω και 3 βδομαδες; Και εχθες παρατηρησα στο επανω μερος στο ενα στηθος 2 μικρα μπαλακια πηρα τον γυναικολογο μ κ μ ειπε να κανω κομπρεσες με χαμομηλι κ αν δν περασει σε μια εβδομαδα να παω να με δει. Υπαρχει καποια μανουλα που να εχει περασει κατι ;αντιστοιχο

Εφω ειχα τετοια γρομπαλακια. νομιζα ηταν απο το γαλα αλλα τελικα ειναι ιναδενωματα, και θα κανω επανελεγχο οταν σταματησω το θηλασμο, μηπως μικρυνουν και μετα καθε χρονο υπερηχο μαστου.. μπορει να ειναι εκτοποςς αδενας η' γαλακτοκηλη

 


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, λιλιτο είπε:

Εφω ειχα τετοια γρομπαλακια. νομιζα ηταν απο το γαλα αλλα τελικα ειναι ιναδενωματα, και θα κανω επανελεγχο οταν σταματησω το θηλασμο, μηπως μικρυνουν και μετα καθε χρονο υπερηχο μαστου.. μπορει να ειναι εκτοποςς αδενας η' γαλακτοκηλη

 

μαλλον βγαζει δοντακια κ εμας το εκανε αυτο επινε λιγο κ γενικα μασαγε τις πιπιλες αντι να πινει τελικα εσκασε το δοντι 5 μηνων. 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , linaa είπε:

μαλλον βγαζει δοντακια κ εμας το εκανε αυτο επινε λιγο κ γενικα μασαγε τις πιπιλες αντι να πινει τελικα εσκασε το δοντι 5 μηνων. 

λες να βγει δοντι? το μασητικο παντως που μπαινει στο ψυγειο το θελει και μασουλαει και τα χερια -δαχτυλα ολη μερα


MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 14 λεπτά , λιλιτο είπε:

Εφω ειχα τετοια γρομπαλακια. νομιζα ηταν απο το γαλα αλλα τελικα ειναι ιναδενωματα, και θα κανω επανελεγχο οταν σταματησω το θηλασμο, μηπως μικρυνουν και μετα καθε χρονο υπερηχο μαστου.. μπορει να ειναι εκτοποςς αδενας η' γαλακτοκηλη

 

Και τι σου ειπαν φευγουν απο μονα τους δν αου κρυβω οτι ανησηχησα αρκετα μολις τα παρατηρησα


...:-D

Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, ναντια δε είπε:

Και τι σου ειπαν φευγουν απο μονα τους δν αου κρυβω οτι ανησηχησα αρκετα μολις τα παρατηρησα

Όχι. Μου είπαν ότι υπήρχαν η δημιουργηθηκαν από τις ορμόνες της εγκυμοσύνης και του θηλασμού. Αν επανέλθουν οι ορμόνες μπορεί να μικρύνουν, αν μεγαλώσουν μπορούμε να το βγάλουμε κυρίως για αισθητικούς λόγους. Είναι καλοήθη 

  • Ευχαριστώ 1

MBIdp2.png00R4p3.png

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα κοριτσια μου πως είστε;; εμείς εχουμε μετακόμιση κ σε συνδυασμό με μωρο, θηλαστρο, αντιβιωσεις κ τα σχετικά δε προλαβαινουμε να κάνουμε τίποτα!! Να σας πω κ εγώ τα δικά μου, πήγα εχθες γιατρό φια τη φλεγμονή κ ευτυχώς κάτι έκανε η αντιβιωση κ έχει με8ωθει στο μισο κ κατα πασα πιθανότητα γλιτωνω το χειρουργειο!! Τώρα συνεχιζω για αλλες εξι μέρες την αγωγη κ βλέπουμε ξανά την αλλη τετάρτη.. Μακάρι να έχει φύγει τελείως! Ο μπεμπουλης δέχτηκε το γάλα κ επανηλθαμε στα γελακια κ τις χαρουλες γιατί τις πρωτες μέρες ηταν κατσουφικο το γλυκακι μου..

  • Μου αρέσει 1

CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 31/1/2019 at 1:01 ΜΜ, Evangeliaaa είπε:

Καλησπερα κοριτσια μου πως είστε;; εμείς εχουμε μετακόμιση κ σε συνδυασμό με μωρο, θηλαστρο, αντιβιωσεις κ τα σχετικά δε προλαβαινουμε να κάνουμε τίποτα!! Να σας πω κ εγώ τα δικά μου, πήγα εχθες γιατρό φια τη φλεγμονή κ ευτυχώς κάτι έκανε η αντιβιωση κ έχει με8ωθει στο μισο κ κατα πασα πιθανότητα γλιτωνω το χειρουργειο!! Τώρα συνεχιζω για αλλες εξι μέρες την αγωγη κ βλέπουμε ξανά την αλλη τετάρτη.. Μακάρι να έχει φύγει τελείως! Ο μπεμπουλης δέχτηκε το γάλα κ επανηλθαμε στα γελακια κ τις χαρουλες γιατί τις πρωτες μέρες ηταν κατσουφικο το γλυκακι μου..

Μπράβο και σε εσένα και στο νινακι σου!!! Βρήκες ωραίο σπιτάκι;

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω όσες πήρατε το 6μηνο... Έκανα αίτηση 20/12/2018 και σήμερα μπήκαν 511€ από 01/01/2019 έως 31/01/2019 λέει. Από 20/12/2018 έως 31/12/2018 δεν μου τα έβαλαν! Γιατί;;;;;


Opjnp2.pngnWWEp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΦαιηΚατς είπε:

Μπράβο και σε εσένα και στο νινακι σου!!! Βρήκες ωραίο σπιτάκι;

Βρε κορίτσια να σας ρωτήσω όσες πήρατε το 6μηνο... Έκανα αίτηση 20/12/2018 και σήμερα μπήκαν 511€ από 01/01/2019 έως 31/01/2019 λέει. Από 20/12/2018 έως 31/12/2018 δεν μου τα έβαλαν! Γιατί;;;;;

Τέλειο στα μετρα μας επιτέλους! 3 μηνες στο ψάξιμο ημασταν!!


CKejp2.pngsvqcp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...