Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Μανούλες Οκτωμβρίου 2018!!


melina92

Recommended Posts

πρίν από 42 λεπτά , eamo είπε:

Καλά είμαι , εχω ηρεμήσει γιατί έτσι και αλλιώς δεν μπορώ να κάνω κάτι ! Δευτέρα πρωί εχω ραντεβού με τον παιδοκαρδιολογο για επανεξέταση. Ευτυχώς τα Γιαννενακια δεν μας κάνουν τρελλη ζεστη και μπορούμε να κάνουμε βολτες ! Εσυ πως τα πας ;

Καλα ειμαι δοξασοι.ολα καλα θα πανε εχε πιστη.απο δροσια καλα παμε.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 11,4k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • anemoni1989

    1357

  • ada32

    1111

  • Marimarv

    1077

  • Μάντη

    1011

εγω μια φορα δυο μαζι αλλα δεν αντεχα απο πονους της ρευματοπαθειας λογο αυτο ανοσου που εχω . ο γιατρος μου ειχε πει μπορω να παρω  και αναβραζον  αλλα απο τοτε δεν εχω ξαναπαρει 


...:-D

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια. Ανέβασα πυρετό 38,2 στα ξαφνικά κ το κεφάλι μου πήγαινε να σπάσει, πήρα τηλ τον γιατρό κ πήρα ένα αναβράζον μικρό.Αύριο θα δώσω ουρά μήπως φανεί τίποτα.δύο ώρες μου κράτησε κ τώρα είμαι μια χαρά. Ανησύχησα κορίτσια πολύ γιατί δεν ήθελα ούτε depon να πάρω.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 1 λεπτό , Ασία είπε:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια. Ανέβασα πυρετό 38,2 στα ξαφνικά κ το κεφάλι μου πήγαινε να σπάσει, πήρα τηλ τον γιατρό κ πήρα ένα αναβράζον μικρό.Αύριο θα δώσω ουρά μήπως φανεί τίποτα.δύο ώρες μου κράτησε κ τώρα είμαι μια χαρά. Ανησύχησα κορίτσια πολύ γιατί δεν ήθελα ούτε depon να πάρω.

μην ανχωνεσε δεν κανει τιποτα το ντεπον. ειναι αδυνατον εννεα μηνες να μην παρεις ντεπον ολο κ ενας πονοκεφαλος θα σε πιασει. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια πως ειστε;

Εμείς μόλις κάτσαμε στο αεροδρόμιο και πάμε σπιτάκι μας εχοντας πάρει όμορφα νεα...

Ο μπέμπης γερος, παιχνιδιαρης και 415 ολόκληρα γραμμάρια... νομίζω καλος είναι σε βάρος τι λετε;

Πηγαμε και είδαμε μια φίλη που γεννησε τη Δευτέρα εναν ομορφουλη πολυ ήσυχο. Το νοσοκομείο όμως μας φανηκε χαλια...

Μετα χαζεψαμε πραγματακια για το μπεμπη μας. Μάλλον καταλήξαμε στο καρότσι..

  • Μου αρέσει 7

iH9Rp3.png GaAwp3.png 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως ειστε;

Εμείς μόλις κάτσαμε στο αεροδρόμιο και πάμε σπιτάκι μας εχοντας πάρει όμορφα νεα...

Ο μπέμπης γερος, παιχνιδιαρης και 415 ολόκληρα γραμμάρια... νομίζω καλος είναι σε βάρος τι λετε;

Πηγαμε και είδαμε μια φίλη που γεννησε τη Δευτέρα εναν ομορφουλη πολυ ήσυχο. Το νοσοκομείο όμως μας φανηκε χαλια...

Μετα χαζεψαμε πραγματακια για το μπεμπη μας. Μάλλον καταλήξαμε στο καρότσι..

Μπράβο κοριτσι μου!!! Συγχαρητήρια!!!! Υπεροχα τα νεα σου!!! Καλα ψωνια τωρα λοιπον!!!! :)

1 ώρα πρίν, Ασία είπε:

Κορίτσια πόσες από σας έχετε πάρει depon ως τώρα?

Εγω εχω παρει 3 φορες γτ με ειχε πιασει απιστευτος πονοκεφαλος... Μην αγχώνεσαι... Ειναι ακινδυνο... 

  • Μου αρέσει 2

cO4Yp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις κορίτσια. Ανέβασα πυρετό 38,2 στα ξαφνικά κ το κεφάλι μου πήγαινε να σπάσει, πήρα τηλ τον γιατρό κ πήρα ένα αναβράζον μικρό.Αύριο θα δώσω ουρά μήπως φανεί τίποτα.δύο ώρες μου κράτησε κ τώρα είμαι μια χαρά. Ανησύχησα κορίτσια πολύ γιατί δεν ήθελα ούτε depon να πάρω.

Περαστικα σου κοπελα μ.. παρε ντεπονακι κ θα εισαι σουπερ.. μπορει κανενα μικροβιακι η καμια ιωσουλα.  Ολα καλα

2 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως ειστε;

Εμείς μόλις κάτσαμε στο αεροδρόμιο και πάμε σπιτάκι μας εχοντας πάρει όμορφα νεα...

Ο μπέμπης γερος, παιχνιδιαρης και 415 ολόκληρα γραμμάρια... νομίζω καλος είναι σε βάρος τι λετε;

Πηγαμε και είδαμε μια φίλη που γεννησε τη Δευτέρα εναν ομορφουλη πολυ ήσυχο. Το νοσοκομείο όμως μας φανηκε χαλια...

Μετα χαζεψαμε πραγματακια για το μπεμπη μας. Μάλλον καταλήξαμε στο καρότσι..

Τι ωραια.. μπραβο κοριτσι μ.. τελεια!! Ριξου στα ψωνια τωρα.. καλο δρομο κ καλη ξεκουραση τωρα..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Ασία είπε:

Κορίτσια πόσες από σας έχετε πάρει depon ως τώρα?

Εγω εχω παρει και ντεπον και αντιβίωση στην αρχη της εγκυμοσύνης που ειχα πυρετο 39...

3 ώρες πρίν, Μαρία1430 είπε:

Καλησπέρα κορίτσια πως ειστε;

Εμείς μόλις κάτσαμε στο αεροδρόμιο και πάμε σπιτάκι μας εχοντας πάρει όμορφα νεα...

Ο μπέμπης γερος, παιχνιδιαρης και 415 ολόκληρα γραμμάρια... νομίζω καλος είναι σε βάρος τι λετε;

Πηγαμε και είδαμε μια φίλη που γεννησε τη Δευτέρα εναν ομορφουλη πολυ ήσυχο. Το νοσοκομείο όμως μας φανηκε χαλια...

Μετα χαζεψαμε πραγματακια για το μπεμπη μας. Μάλλον καταλήξαμε στο καρότσι..

Μπραβο μαρακι!! Τελεια τα νεα σου!!! Σου εδωσε ημερομηνία τοκετου;; σε ποιο κοροτσι καταληξατε;

  • Μου αρέσει 1

jgJqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν κορίτσια μου έκανα εξετάσεις πολύ καλές το πρήξιμο στα πόδια είναι από την ζέστη.... Ρε κοριτσια είμαι τώρα 23 +1 εδώ και κάτι μέρες την ένιωθα την μπέμπα έντονα εδώ και τρεις μέρες ίσα που γιατί άραγε?? Με το σίδηρο που είπατε και εγώ το πίνω πρωί και μετά από δύο ώρες μου έχει πει γαλακτοκομικα ο γιατρός μου να φάω... 

Link to comment
Share on other sites

@Μαρία1430 τι ωραία τα νέα σου , αντε τώρα ξεκινά τα ψώνια !!!

@Μαρθα Κ και εμένα έτσι εγίνε για κανα 2 μέρες σαν να τον ένιωθα πιο μακριά , αλλά σήμερα έκανε πάλι έντονη τη παρουσία του !Φανταζομαι εξαρτάται από την θέση , ακόμα είναι πολύ μικρά και αλλάζουν συνέχεια !

  • Μου αρέσει 2

CNqjp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , eamo είπε:

@Μαρία1430 τι ωραία τα νέα σου , αντε τώρα ξεκινά τα ψώνια !!!

@Μαρθα Κ και εμένα έτσι εγίνε για κανα 2 μέρες σαν να τον ένιωθα πιο μακριά , αλλά σήμερα έκανε πάλι έντονη τη παρουσία του !Φανταζομαι εξαρτάται από την θέση , ακόμα είναι πολύ μικρά και αλλάζουν συνέχεια !

Αχ ωραία γιατί άρχισα να τρελαίνομαι.... Έχω Τρίτη γιατρό και περιμένω πως και πως να πάω... 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...