Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 53 minutes ago, Blue Velvet said:

      Ευχαριστώ πολύ!Είχα υψηλή,γιατί ήταν διδυμα,νομίζω 300+. Και δεν θυμάμαι αν την έκανα εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά όπως τώρα η λίγο πιο μετά..

      Οκ άρα δε μπορείς να συγκρίνεις. Δε σημαίνει βέβαια ότι πάντα είναι το ίδιο. Καλούς διπλασιασμούς!

      • Μου αρέσει 1
      • Ευχαριστώ 1

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

πρίν από 59 λεπτά , palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Τι ωραία που πλησιάζετε σιγά σιγά να γεννήσετε τόσα κοριτσια! Ήρθαμε στο τοπικ με ελπίδα και σιγά σιγά μια μια θα φεύγει με το μωρό της! 

Kαλημερα!!!!!!!ήταν πολύ γουρλιδικο το τοπικ Τελικά!!!!!με το καλό τα μωράκια και σύντομα όλες από το θεμα να γίνει μανούλα!! !!!!!!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

13 ώρες πρίν, Flo flo είπε:

@P.L.L. άντε κοπελάρα με το καλό πλησιάζεις βρε .Ωραία περάσαμε κ στα κυθη ρα εσύ που ήσουν Νεάπολη? Χαχαχαχα πως μου ήρθε τώρα το καλοκαιράκι αχ ..

Τα νέα μου θα στα στείλω την Τρίτη. 

Νεαπολη ημουν και περιμενα να μου στειλεις μηνυμα! Δεν πειρσζει, του χρονου το καλοκαιρι θα ξανακατεβετε και θα γνωριστουν καιτα παιδια μας!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Τι ωραία που πλησιάζετε σιγά σιγά να γεννήσετε τόσα κοριτσια! Ήρθαμε στο τοπικ με ελπίδα και σιγά σιγά μια μια θα φεύγει με το μωρό της! 

Με το καλο και σε εσενα Παλμοιρα μας!!! Εγω μολις εφτιαξα το παιχνιδι της κουνιας της μπεμπας και συγκινηθηκα παρα πολυ!!! Περυσι τετοιο καιρο ετοιμαζομουν για αποξεση...Και τωρα ακουω μονο μελωδιες!!! 

Κοριτσια ολες τα καταφεραμε και θα τα καταφερουν και τα υπολοιπα κοριτσια που βρισκονται στην προσπαθεια για το ονειρο!!!!

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 1 λεπτό , Κελυ 32 είπε:

Με το καλο και σε εσενα Παλμοιρα μας!!! Εγω μολις εφτιαξα το παιχνιδι της κουνιας της μπεμπας και συγκινηθηκα παρα πολυ!!! Περυσι τετοιο καιρο ετοιμαζομουν για αποξεση...Και τωρα ακουω μονο μελωδιες!!! 

Κοριτσια ολες τα καταφεραμε και θα τα καταφερουν και τα υπολοιπα κοριτσια που βρισκονται στην προσπαθεια για το ονειρο!!!!

Αρχές Νοέμβρη πέρισυ μόλις είχα πάρει το οκ από το γιατρό ότι το ενδομήτριο και όλα είναι καλά μετά την απόξεση και να ξεκινήσω τις προσπάθειες.πως περνάει ο καιρός και τώρα είμαστε μια ανάσα από το να πάρουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα!!!!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , loyloy είπε:

Αρχές Νοέμβρη πέρισυ μόλις είχα πάρει το οκ από το γιατρό ότι το ενδομήτριο και όλα είναι καλά μετά την απόξεση και να ξεκινήσω τις προσπάθειες.πως περνάει ο καιρός και τώρα είμαστε μια ανάσα από το να πάρουμε τα μωράκια μας αγκαλίτσα!!!!!!!

Ακριβως!!! Περασε ο καιρος και ολα ανθισαν!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Αρχές Νοέμβρη πέρυσι έκανα μπάνιο και δεν μπορούσα να με βλέπω γυμνή. Είχα την τεραστια ουλή της καισαρικης και μια κούνια άδεια στο σπίτι. Φέτος μια Μπέμπα με κλωτσάει!! 

  • Μου αρέσει 8

preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , palmoira είπε:

Αρχές Νοέμβρη πέρυσι έκανα μπάνιο και δεν μπορούσα να με βλέπω γυμνή. Είχα την τεραστια ουλή της καισαρικης και μια κούνια άδεια στο σπίτι. Φέτος μια Μπέμπα με κλωτσάει!! 

Α στο καλό.με έκανες και ανατρίχιασα ολόκληρη.θα ρθει η μπεμπουλα σου σε λίγο και θα θα πετάς!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 51 λεπτά , loyloy είπε:

Α στο καλό.με έκανες και ανατρίχιασα ολόκληρη.θα ρθει η μπεμπουλα σου σε λίγο και θα θα πετάς!!!!!!!!!!

Συγνωμη Λουλουκα...μου βγήκε μεγάλη συναισθηματική ένταση ,δεν ξέρω τι με έπιασε. Μη μου δίνετε σημασία, οι άτιμες οι ορμόνες με έχουν τρελάνει! 


preg.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , palmoira είπε:

Συγνωμη Λουλουκα...μου βγήκε μεγάλη συναισθηματική ένταση ,δεν ξέρω τι με έπιασε. Μη μου δίνετε σημασία, οι άτιμες οι ορμόνες με έχουν τρελάνει! 

Τι ζητάς συγγνώμη καλε?απλά με συγκίνησες.εχεις περασει τόσα καινειλικρινα Όταν ξεκίνησες τις διαδικασίες για την εγκυμοσύνη και ειδικά όταν άρχισε να προχωράει η εγκυμοσύνη σου χαρηκα παρα πολύ!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , loyloy είπε:

Τι ζητάς συγγνώμη καλε?απλά με συγκίνησες.εχεις περασει τόσα καινειλικρινα Όταν ξεκίνησες τις διαδικασίες για την εγκυμοσύνη και ειδικά όταν άρχισε να προχωράει η εγκυμοσύνη σου χαρηκα παρα πολύ!!!!!!!!!

Σ ευχαριστώ...!

  • Μου αρέσει 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Πως ειστε κοριτσια! Πειτε τα νέα σας. Εγω ειχα ενα σαββατοκύριακο με ημικρανια. Δυο βράδια δεν κοιμήθηκα και δε μπορούσα να βλεπω οθόνες γιατι γινόμουν χειροτερα. Γενικα υποφερω απο ημικρανιες αλλα η εγκυμοσυνη με προστατευε και δε μ ειχε πιασει εδω και 6-7 μηνες. Τωρα δεν ξερω τι έγινε.  Ισως επειδη φτανω στο τελος; Φοβαμαι μη μου ερθουν αποτομα οταν γεννησω οι κρισεις ημικρανιας και μετα δε μπορω να φροντιζω το παιδι μου. Ας ελπίσω ότι δεν θα μου συμβει.

Link to comment
Share on other sites

On 5/11/2018 at 2:51 ΜΜ, P.L.L. είπε:

Πως ειστε κοριτσια! Πειτε τα νέα σας. Εγω ειχα ενα σαββατοκύριακο με ημικρανια. Δυο βράδια δεν κοιμήθηκα και δε μπορούσα να βλεπω οθόνες γιατι γινόμουν χειροτερα. Γενικα υποφερω απο ημικρανιες αλλα η εγκυμοσυνη με προστατευε και δε μ ειχε πιασει εδω και 6-7 μηνες. Τωρα δεν ξερω τι έγινε.  Ισως επειδη φτανω στο τελος; Φοβαμαι μη μου ερθουν αποτομα οταν γεννησω οι κρισεις ημικρανιας και μετα δε μπορω να φροντιζω το παιδι μου. Ας ελπίσω ότι δεν θα μου συμβει.

Καλημέρα,εγώ καλύτερα είμαι ,μάλλον τελειώνουν.κ οι εμετοί,έχω να κάνω από την Κυριακή.Δευτέρα έχω υπέρηχο στην γυναικολόγο,λογικά θα δούμε με σιγουριά το φύλο κ γενικά είναι πολύ ήσυχη κ αγχώνομαι γιατί δεν κουνιέται συνέχεια όπως τα αγόρια σε αυτές τις βδομάδες.σήμερα είμαι 16+2.κ αν κουνηθεί πολύ λίγο.


url%5Dz3q1p3.png 8,5 ο μεγάλος και 4,5 ο μικρός 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, *ζουζουνα*!!! είπε:

Καλημέρα,εγώ καλύτερα είμαι ,μάλλον τελειώνουν.κ οι εμετοί,έχω να κάνω από την Κυριακή.Δευτέρα έχω υπέρηχο στην γυναικολόγο,λογικά θα δούμε με σιγουριά το φύλο κ γενικά είναι πολύ ήσυχη κ αγχώνομαι γιατί δεν κουνιέται συνέχεια όπως τα αγόρια σε αυτές τις βδομάδες.σήμερα είμαι 16+2.κ αν κουνηθεί πολύ λίγο.

@*ζουζουνα*!!! χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Μια χαρά θα είναι το κορίτσι σου!! Ποτε την ενιωσες πρώτη φορά; Γενικά ποτε ενιωσες τα μωρα σου και πως ήταν η πρώτη αίσθηση; 

Καλημερα σε όλες!! 

On 5/11/2018 at 2:51 ΜΜ, P.L.L. είπε:

Πως ειστε κοριτσια! Πειτε τα νέα σας. Εγω ειχα ενα σαββατοκύριακο με ημικρανια. Δυο βράδια δεν κοιμήθηκα και δε μπορούσα να βλεπω οθόνες γιατι γινόμουν χειροτερα. Γενικα υποφερω απο ημικρανιες αλλα η εγκυμοσυνη με προστατευε και δε μ ειχε πιασει εδω και 6-7 μηνες. Τωρα δεν ξερω τι έγινε.  Ισως επειδη φτανω στο τελος; Φοβαμαι μη μου ερθουν αποτομα οταν γεννησω οι κρισεις ημικρανιας και μετα δε μπορω να φροντιζω το παιδι μου. Ας ελπίσω ότι δεν θα μου συμβει.

Εύχομαι να είσαι ήδη καλύτερα και φυσικά να μην σε πιάσουν ξανά. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Beboula25 είπε:

@*ζουζουνα*!!! χαίρομαι που είσαι καλύτερα! Μια χαρά θα είναι το κορίτσι σου!! Ποτε την ενιωσες πρώτη φορά; Γενικά ποτε ενιωσες τα μωρα σου και πως ήταν η πρώτη αίσθηση; 

Καλημερα σε όλες!! 

Εύχομαι να είσαι ήδη καλύτερα και φυσικά να μην σε πιάσουν ξανά. 

Γεια σου αγάπη! Είμαι στο Αλεξάνδρα και μου κάνουν εισαγωγή. Ερχόμουν για τυπική εξέταση αλλά έπεσε ένα αυτοκίνητο πάνω μας από πίσω  και τρανταχτηκα. Οποτε ο γιατρός θέλει να με κρατήσουν ως αύριο. Εγώ πάντως νιώθω καλά. Φοβήθηκα και πλανταξα στο κλάμα όταν έγινε αλλά τώρα είμαι οκ. Αφού είδαμε και το μωρό καλά δεν ανησυχώ. Θα πήγαινα και σπίτι αν με άφηναν!

Εσυ πως είσαι; Εγώ να ξέρεις το μωρό άρχισα να το καταλαβαίνω μετά τις 18 εβδομάδες κι όχι κάθε μέρα. Τα πρώτα λένε αργείς να τα ακούσεις. 

@*ζουζουνα*!!! με το καλό η εξέταση! Μακάρι να επιβεβαιώσετε ότι είναι κορίτσι και να είναι καλά!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , P.L.L. είπε:

Γεια σου αγάπη! Είμαι στο Αλεξάνδρα και μου κάνουν εισαγωγή. Ερχόμουν για τυπική εξέταση αλλά έπεσε ένα αυτοκίνητο πάνω μας από πίσω  και τρανταχτηκα. Οποτε ο γιατρός θέλει να με κρατήσουν ως αύριο. Εγώ πάντως νιώθω καλά. Φοβήθηκα και πλανταξα στο κλάμα όταν έγινε αλλά τώρα είμαι οκ. Αφού είδαμε και το μωρό καλά δεν ανησυχώ. Θα πήγαινα και σπίτι αν με άφηναν!

Εσυ πως είσαι; Εγώ να ξέρεις το μωρό άρχισα να το καταλαβαίνω μετά τις 18 εβδομάδες κι όχι κάθε μέρα. Τα πρώτα λένε αργείς να τα ακούσεις. 

@*ζουζουνα*!!! με το καλό η εξέταση! Μακάρι να επιβεβαιώσετε ότι είναι κορίτσι και να είναι καλά!

Τι λες ρε αγαπη μου πωπω Παναγία μου πάλι καλα που είστε εντάξει κορίτσι μου τρελάθηκα τώρα. Κάτσε εκεί να σε έχουν από κοντά δεν πειράζει Αχ τι έκανε αυτός δεν προσεχε τίποτα έχει ξεφύγει ο κόσμος από τα προβλήματα τι να πω. Δόξα τω Θεό που είστε καλα με το καλό αύριο να πάτε σπιτάκι σας και ποτε ξανά κάτι τέτοιο.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...