Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Το 2018 ας γίνουμε όλες ΜΑΝΕΣ!!!!!!!


Bela

Recommended Posts

Εχεις δίκιο  @Nansy29  μου, το ξέρω ότι το κάνουν από ενδιαφέρον γι αυτό και δεν γίνεται να μην απαντήσω. Απλώς με αγχώνουν γιατί λαμβάνω τουλάχιστον 10 τηλεφωνήματα κάθε μέρα (είμαστε κι οι δυο από μεγαλες οικογενειες!) και βαριέμαι να λέω συνέχεια το ίδιο. Εντάξει ίσως είναι λίγο και οι ορμόνες μου γιατί θυμώνω λίγο πιο εύκολα τον τελευταίο καιρό. 

Ποτε ετοιμάζεσαι για την εξωσωματική; Άντε, με το καλό!!! Σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!  

Τωρα που το θυμήθηκα @Rafaelatarzan κορίτσι μου την κάνατε την εμβρυομεταφορα;;;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 10,6k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • P.L.L.

    1310

  • loyloy

    1242

  • Beboula25

    1015

  • Penny...

    562

1 hour ago, P.L.L. είπε:

Τι καλά!!! Ακόμα 4 μήνες και μετά δεν θα τη χορταίνεις! Φαντάσου τότε αϋπνίες από τη χαρά σου!!! Με το καλό κορίτσι μου να έρθει ο καιρός να μας τα λες να χαιρόμαστε μαζί σου! 

@Katerina 88 κι εμενα κάπως έτσι έβγαινε, συνέχεια αχνό. Αυτό δεν σημαίνει πως δεν κάνουμε ωορρηξία, μπορεί απλώς να κάνει το «πικ» για λίγες ωρες και να μην προλαβαίνεις να το δεις. Εγώ αυτό που είχα κάνει ήταν να πάρω τα φτηνά μεν τεστακια αλλά ειχα πάρει και τα clearblue που δείχνουν τις 4 πιο γόνιμες μέρες (βασικά τα είχα βρει κι αυτά φτηνά μέσω Σκρουτζ) κι όταν έβλεπα να γίνεται πιο έντονη η γραμμή το επιβεβαίωνα με ένα ακριβό. Πρακτικά μόνο έναν μήνα έγινε αυτό (μετα έμεινα έγκυος χωρίς τεστ). Ποτε περιμένουμε να δούμε αν είχαμε χαρμόσυνα νέα; Σε φιλώ! 

@Beboula25 μου έχεις φουσκώσει καθόλου; Πως πάει η κοιλιτσα; Θυμάμαι που έλεγες ότι θα έβαζες κρέμα από την αρχή γιατί κανεις ραγάδες. Είναι στο δέρμα τελικά. Εγώ όλο το αμελούσα να βάλω κρέμα και τελικά δεν έχω κάνει καμία ραγαδα! 

Έχω φουσκώσει ναι έχει πάρει σχήμα κανονικά Χαχα.. Εντάξει ξέρω πως είναι πρήξιμο περισσότερο αλλα μου αρέσει. Δεν έχω ξεκινήσει κρεμουλες θέλω και γιατί το στηθος αλλα μετά το τρίμηνο είχα σκεφτεί. Τέλεια που δεν εκανες κ εγω δεν ξέρω να σου πω την αλήθεια είχα κανει μικρούλα όχι ομως από κιλά κ ελάχιστα στο ένα στηθος επειδή ήμουν μικρούλα κ είχε χρειαστεί να παρω αντισυλληπτικά για την περιοδο κ το στηθος μου τουμπανιασε υπερβολικά κ έτσι έκανα λιγάκι κ εκεί. Λέω να βάζω για να είναι ενυδατωμένο το δέρμα. Μην νομίζεις κ εγω σε αυτά δεν είμαι τυπική βαριέμαι λιγάκι την διαδικασία.

Υπομονη με τα τηλέφωνα πες τους με ομορφο τρόπο ότι έτσι οπως με πατε θα γεννησω η γυναίκα Χαχαχ! 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 35 λεπτά , P.L.L. είπε:

Εχεις δίκιο  @Nansy29  μου, το ξέρω ότι το κάνουν από ενδιαφέρον γι αυτό και δεν γίνεται να μην απαντήσω. Απλώς με αγχώνουν γιατί λαμβάνω τουλάχιστον 10 τηλεφωνήματα κάθε μέρα (είμαστε κι οι δυο από μεγαλες οικογενειες!) και βαριέμαι να λέω συνέχεια το ίδιο. Εντάξει ίσως είναι λίγο και οι ορμόνες μου γιατί θυμώνω λίγο πιο εύκολα τον τελευταίο καιρό. 

Ποτε ετοιμάζεσαι για την εξωσωματική; Άντε, με το καλό!!! Σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!  

Τωρα που το θυμήθηκα @Rafaelatarzan κορίτσι μου την κάνατε την εμβρυομεταφορα;;;

Λογικό είναι να εκνευρίζεσαι.το καταλαβαινω! Και νομίζω πως όσο περνάει ο καιρός θα σε ρώτανε και πιο πολύ..

Εμείς τώρα κάνουμε τις εξετάσεις που χρειάζονται για την επιτροπή μαζεύουμε ότι χρειάζεται και μετά ξεκινάμε.εχουμε καιρο δηλαδή! Να σαι καλα!ελπίζω  κι εγώ μέσα στους επόμενους μήνες να γίνει επιτέλους το θαύμα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Nansy29 είπε:

Λογικό είναι να εκνευρίζεσαι.το καταλαβαινω! Και νομίζω πως όσο περνάει ο καιρός θα σε ρώτανε και πιο πολύ..

Εμείς τώρα κάνουμε τις εξετάσεις που χρειάζονται για την επιτροπή μαζεύουμε ότι χρειάζεται και μετά ξεκινάμε.εχουμε καιρο δηλαδή! Να σαι καλα!ελπίζω  κι εγώ μέσα στους επόμενους μήνες να γίνει επιτέλους το θαύμα μια τελειομηνη εγκυμοσύνη!

Θα γίνει θα γίνει. Όλα να πάνε καλά!!! Και να μας ενημερώσεις!

Τι καλά που φαίνεται η κοιλιτσα σου @Beboula25!!! Καλά θα κανεις να βάζεις τις κρέμες σου. Εγώ δεν είμαι παράδειγμα σε αυτά. Βαριέμαι κι όλο τα αμελω. Άντε να φουσκώσεις κι αλλο! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , P.L.L. είπε:

Θα γίνει θα γίνει. Όλα να πάνε καλά!!! Και να μας ενημερώσεις!

Τι καλά που φαίνεται η κοιλιτσα σου @Beboula25!!! Καλά θα κανεις να βάζεις τις κρέμες σου. Εγώ δεν είμαι παράδειγμα σε αυτά. Βαριέμαι κι όλο τα αμελω. Άντε να φουσκώσεις κι αλλο! 

Σε ευχαριστώ πολυ να είσαι καλα !! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Εμεις χθες είχαμε γιατρό. Ευτυχως όλα εξελίσσονται φυσιολογικά, η Μπέμπα παίρνει βάρος και ψηλώνει. Ο τράχηλος μου κρατιέται ακόμη σταθερός και γενικά η εγκυμοσυνη προχωράει κανονικά. Ακόμη πρέπει να προσέχω αλλά δεν έχουμε κάποιο συγκεκριμένο λόγο ανησυχίας. Θα κάνουμε εμβόλιο γρίπης και γενικά μου είπε να προσέχω μην κολλήσω τίποτε με τόσες ιώσεις που κυκλοφορούν. Εχτές έκανα όνειρα για τη Μπέμπα μου, που θα πηγαίνουμε, πώληση θα τη ντύνω! Χαζά αλλά από τη χαρά μου δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ! 

Μπραβο ρε αγαπη!!! 


nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, palmoira είπε:

Καλημέρα κοριτσια! Εμεις χθες είχαμε γιατρό. Ευτυχως όλα εξελίσσονται φυσιολογικά, η Μπέμπα παίρνει βάρος και ψηλώνει. Ο τράχηλος μου κρατιέται ακόμη σταθερός και γενικά η εγκυμοσυνη προχωράει κανονικά. Ακόμη πρέπει να προσέχω αλλά δεν έχουμε κάποιο συγκεκριμένο λόγο ανησυχίας. Θα κάνουμε εμβόλιο γρίπης και γενικά μου είπε να προσέχω μην κολλήσω τίποτε με τόσες ιώσεις που κυκλοφορούν. Εχτές έκανα όνειρα για τη Μπέμπα μου, που θα πηγαίνουμε, πώληση θα τη ντύνω! Χαζά αλλά από τη χαρά μου δεν κοιμήθηκα όλο το βράδυ! 

Μπράβο παλμοιρα τελειααα! Ναι να κανεις όνειρα,όμορφες σκεψεις και να χαίρεσαι!!

Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια γεννησα!!! Η μπεμπα 2.790 και μια κουκλα! Ζοριστηκα ομως γιατι την πηγαν αμεσως θερμοκοιτιδα λογω εισροφησης...θα σας τα πω μολις συνελθω...Ακομα δεν μπυ την εχουν φερει!!! Και στα δικα σας κοριτσια!!!! Σας φιλω!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια γεννησα!!! Η μπεμπα 2.790 και μια κουκλα! Ζοριστηκα ομως γιατι την πηγαν αμεσως θερμοκοιτιδα λογω εισροφησης...θα σας τα πω μολις συνελθω...Ακομα δεν μπυ την εχουν φερει!!! Και στα δικα σας κοριτσια!!!! Σας φιλω!

Αγαπούλα μου να σας ζήσει η κουκλίτσα  να είναι πάντα υγιής και καλοτυχη!!! Να μας την φιλήσεις στα πατουσακια!! Φιλια πολλά και σε εσένα γλυκεια μανούλα!!❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια γεννησα!!! Η μπεμπα 2.790 και μια κουκλα! Ζοριστηκα ομως γιατι την πηγαν αμεσως θερμοκοιτιδα λογω εισροφησης...θα σας τα πω μολις συνελθω...Ακομα δεν μπυ την εχουν φερει!!! Και στα δικα σας κοριτσια!!!! Σας φιλω!

Να σου ζήσει!! !!!!!Μια χαρά και στο βάρος η μικρή σου!!!!!γερή και τυχερή στη ζωή της!!!!!Πολλά φιλιά και στις δυο σας

 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 10 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια γεννησα!!! Η μπεμπα 2.790 και μια κουκλα! Ζοριστηκα ομως γιατι την πηγαν αμεσως θερμοκοιτιδα λογω εισροφησης...θα σας τα πω μολις συνελθω...Ακομα δεν μπυ την εχουν φερει!!! Και στα δικα σας κοριτσια!!!! Σας φιλω!

Συγχαρητήρια!!! Τι ωραία!!!! Καλοτυχη να ειναι η μικρή σου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, P.L.L. είπε:

Εχεις δίκιο  @Nansy29  μου, το ξέρω ότι το κάνουν από ενδιαφέρον γι αυτό και δεν γίνεται να μην απαντήσω. Απλώς με αγχώνουν γιατί λαμβάνω τουλάχιστον 10 τηλεφωνήματα κάθε μέρα (είμαστε κι οι δυο από μεγαλες οικογενειες!) και βαριέμαι να λέω συνέχεια το ίδιο. Εντάξει ίσως είναι λίγο και οι ορμόνες μου γιατί θυμώνω λίγο πιο εύκολα τον τελευταίο καιρό. 

Ποτε ετοιμάζεσαι για την εξωσωματική; Άντε, με το καλό!!! Σύντομα να μας ανακοινώσεις τα ευχάριστα!  

Τωρα που το θυμήθηκα @Rafaelatarzan κορίτσι μου την κάνατε την εμβρυομεταφορα;;;

Τετάρτη αγάπη μ γλυκια μ.ηρθε η μέρα να γίνω κ γω μανουλα επίσημα.σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σ.παναγια μ δώσε ρούφηγμα στην κόρη σ  απο μένα πες της.να προσέχεις αγαπη μ.

Link to comment
Share on other sites

Μπραβοοοοο!!! Να σου ζήσει η κούκλα @Κελυ 32 μου!!!! Ολα να πάνε καλά! Θα περιμένουμε νέα!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

Τετάρτη αγάπη μ γλυκια μ.ηρθε η μέρα να γίνω κ γω μανουλα επίσημα.σε ευχαριστώ για το ενδιαφέρον σ.παναγια μ δώσε ρούφηγμα στην κόρη σ  απο μένα πες της.να προσέχεις αγαπη μ.

Την Τετάρτη που μας έρχεται θα βάλετε τα εμβρυακια σας; Με το καλοοο!!! Άντε, ξεπαγωστε τα γιατί κρυώνουν! Πόσα θα βάλετε αλήθεια; Και ποτε θα ξέρουμε πόσα έπιασαν;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια γεννησα!!! Η μπεμπα 2.790 και μια κουκλα! Ζοριστηκα ομως γιατι την πηγαν αμεσως θερμοκοιτιδα λογω εισροφησης...θα σας τα πω μολις συνελθω...Ακομα δεν μπυ την εχουν φερει!!! Και στα δικα σας κοριτσια!!!! Σας φιλω!

Να δου ζησει κοριτσαρα μιυ!!! Γερη και καλοτυχη!!! 

  • Ευχαριστώ 1

nlmNp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 24 λεπτά , Κελυ 32 είπε:

Κοριτσια γεννησα!!! Η μπεμπα 2.790 και μια κουκλα! Ζοριστηκα ομως γιατι την πηγαν αμεσως θερμοκοιτιδα λογω εισροφησης...θα σας τα πω μολις συνελθω...Ακομα δεν μπυ την εχουν φερει!!! Και στα δικα σας κοριτσια!!!! Σας φιλω!

Να σας ζήσει Κέλυ μου! Να απολαύσεις κάθε δευτερόλεπτο που την έχεις αγκαλιά! Με το καλό να πάτε όλοι μαζί στο σπίτι σας! Πολλά φιλια και να προσεχείς και τον εαυτό σου γιατί θα χρειαστεις δυνάμεις με τη Μπεμπουλα σου! 

  • Ευχαριστώ 1

preg.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...