Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 minute ago, Lila ki said:

      Εγώ δεν ξέρω απο χοριακες αλλά όπως λέμε τα κορίτσια μας ενδιαφέρει ο διπλασιασμός …. Και θεωρώ είναι μια χαρά η χοριακη σου !!! Με το καλό τη Κυριακή ! Μπράβο κοπέλα μου ! Να πάνε όλα καλα !

       

      18 minutes ago, Blue Velvet said:

      Σας ευχαριστώ πολύ ❤️ Δεν ξέρω αν πρέπει να χαρώ η όχι,γιατί και ο γιατρός μου είπε ότι είναι λίγο χαμηλή..Ελπίζω να διπλασιαστεί...

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      4 minutes ago, Lila ki said:

       

      Θα διπλασιαστεί θα δεις . Δ κερω έτσι νιώθω μέσα μ …

      Για αυτό σου έβγαιναν τόσο άχνα τα τεστ …όλα καλα θα πάνε … πίστεψε το…. 

      • Ευχή 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Just now, Kristi00 είπε:

 Ευχαριστω εγώ παντρεμένη είμαι:-)άσε πικρή ιστορία ο ύπνος ..μεσημέρι θα κοιμηθεί μια ώρα τουλάχιστον αλλά βράδυ κοιμάται αργά μετά τις 10 και κάθε 3,4 ώρες ξυπνάει να πιει γάλα έχω να κοιμηθώ σερί μήνες!!

Ωχ δυσκολα ειστε την ημερα κ εμας 3ημερησιους κανει απο 1ωρα το πολυυυυυυ το βραδυ αναλογως αν εχει κοιμηθει για απογευμα στις 7μας παει 23καιι αλλα αν εχει κοιμηθει στις 6 κ πιο νωρις στις 10 κοιμαται! Σερι φυσικα εκτος απο λιγες μετρημενες φορες π μπορει να σηκωθει 1φορα αλλα οχι για γαλα απλα αγγαλιτσα κ παλι νανι!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ωχ δυσκολα ειστε την ημερα κ εμας 3ημερησιους κανει απο 1ωρα το πολυυυυυυ το βραδυ αναλογως αν εχει κοιμηθει για απογευμα στις 7μας παει 23καιι αλλα αν εχει κοιμηθει στις 6 κ πιο νωρις στις 10 κοιμαται! Σερι φυσικα εκτος απο λιγες μετρημενες φορες π μπορει να σηκωθει 1φορα αλλα οχι για γαλα απλα αγγαλιτσα κ παλι νανι!

  Μια χαρά είστε..νομιζω έχω λίγο δύσκολο παιδί εγώ :-) δεν κάθεται ήρεμο λεπτό δίνουμε μάχη να αλλάξουμε πάνα δεν κάθεται ήρεμο σηκώνεται αμέσως κλαίει οδύρεται χαμος..το ίδιο και στο καρότσι άντε να κάτσε κανα 10 λεπτό μετά θέλει να σηκωθεί όρθιο.. και το βράδυ ωσπου να του κάνω γάλα ουρλιάζει :-) έχει καμία άλλη τέτοιο μωρό να μου πει :-) :-) :-) 

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 59 λεπτά , Kristi00 είπε:

  Μια χαρά είστε..νομιζω έχω λίγο δύσκολο παιδί εγώ :-) δεν κάθεται ήρεμο λεπτό δίνουμε μάχη να αλλάξουμε πάνα δεν κάθεται ήρεμο σηκώνεται αμέσως κλαίει οδύρεται χαμος..το ίδιο και στο καρότσι άντε να κάτσε κανα 10 λεπτό μετά θέλει να σηκωθεί όρθιο.. και το βράδυ ωσπου να του κάνω γάλα ουρλιάζει :-) έχει καμία άλλη τέτοιο μωρό να μου πει :-) :-) :-) 

Εγω εγω!! Ετσι κ ο δικος μου. Δεν καθεται πουθενα πανω απο 10 λεπτα, στο καροτσι θελει μετα απο λιγο να τον παρεις αγκαλια, δεν τρωει στερεες πασχιζω να τον ταισω 5 κουταλιες, ξυπναει 5-6 φορες το βραδυ στην καλυτερη κ κουτουλαω απο την νυστα σχεδον καθε μερα!!! 

  • Χαχα 2

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Εγω εγω!! Ετσι κ ο δικος μου. Δεν καθεται πουθενα πανω απο 10 λεπτα, στο καροτσι θελει μετα απο λιγο να τον παρεις αγκαλια, δεν τρωει στερεες πασχιζω να τον ταισω 5 κουταλιες, ξυπναει 5-6 φορες το βραδυ στην καλυτερη κ κουτουλαω απο την νυστα σχεδον καθε μερα!!! 

Θ σε εκανα ταγκ αλλα ειπα αστοοο!!!!:lol:

  • Χαχα 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Εγω εγω!! Ετσι κ ο δικος μου. Δεν καθεται πουθενα πανω απο 10 λεπτα, στο καροτσι θελει μετα απο λιγο να τον παρεις αγκαλια, δεν τρωει στερεες πασχιζω να τον ταισω 5 κουταλιες, ξυπναει 5-6 φορες το βραδυ στην καλυτερη κ κουτουλαω απο την νυστα σχεδον καθε μερα!!! 

Ενταξει πάλι καλά δεν είμαι η μόνη χαχαχ άσε ακριβώς τα ίδια όπως τα έγραψες και εμενα κάνει και λέω που να μεγαλώσει κι άλλο 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια πως τα απασχολείται τα μωρά όλη μέρα ; Έχει πολύ ενέργεια και δεν ξέρω πως να το απασχόληση να κουραστεί λίγο .Επισης κάνετε κάτι για τα δόντια κάπως τα καθαρίζετε η δεν θέλει ακόμη ; 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

εγώ του έχω βάλει ένα μεγάλο πάπλωμα στο πάτωμα με τα παιχνίδια του και το βάζω εκεί και παίζει πολλές ώρες, μπουσουλάει κτλ. Όταν γκρινιάζει γιατί βαρέθηκε τον βάζω στο relax που κουνιέται, στο γυμναστήριο, τον βγάζω βόλτα με το καροτσάκι. Η βόλτα με το καροτσάκι είναι εγγυημένη λύση πάντως.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, sunshine83 είπε:

Καλησπέρα,

εγώ του έχω βάλει ένα μεγάλο πάπλωμα στο πάτωμα με τα παιχνίδια του και το βάζω εκεί και παίζει πολλές ώρες, μπουσουλάει κτλ. Όταν γκρινιάζει γιατί βαρέθηκε τον βάζω στο relax που κουνιέται, στο γυμναστήριο, τον βγάζω βόλτα με το καροτσάκι. Η βόλτα με το καροτσάκι είναι εγγυημένη λύση πάντως.

Κι εγώ το βάζω με παιχνίδια αλλά δεν τα θέλει και φεύγει..τυχερή που κάθεται ακόμη στο relax το δικό σου το δικό μου με τιποταα και στο καρότσι πολύ λίγο να κάτσει εκτός κι αν νυστάζει άσε περίπτωση ο δικός μιυ :-) :-) 

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, Kristi00 είπε:

Κορίτσια πως τα απασχολείται τα μωρά όλη μέρα ; Έχει πολύ ενέργεια και δεν ξέρω πως να το απασχόληση να κουραστεί λίγο .Επισης κάνετε κάτι για τα δόντια κάπως τα καθαρίζετε η δεν θέλει ακόμη ; 

Καλησπερααα!!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!! Εγώ τον βάζω λιγο στο πάρκο, λίγο στο καρεκλακι φαγητού, όπου κάθεται την πιο πολύ ώρα, λίγο στα παζλ με ένα παιχνιδάκι πάνω από το κεφάλι του, και λίγο στην πισίνα με τις μπάλες... Το απογευματάκι κατά τις 7 το έχουμε καθιερώσει και πηγαίνουμε κούνιες ή βολτούλα με το καρότσι ώστε μετά που γυρνάμε κατά τις 8μιση να κάνουμε μπάνιο να τρώμε κ να κοιμόμαστε.. 

18 ώρες πρίν, Kristi00 είπε:

Κορίτσια πως τα απασχολείται τα μωρά όλη μέρα ; Έχει πολύ ενέργεια και δεν ξέρω πως να το απασχόληση να κουραστεί λίγο .Επισης κάνετε κάτι για τα δόντια κάπως τα καθαρίζετε η δεν θέλει ακόμη ; 

Ααα ξέχασα να πω για τα δόντια ότι δεν το είχα σκεφτεί καν ότι πρέπει κάπως να τους τα καθαρίζουμε, γιατί ο μικρός μου εινια ακόμη φαφούτης  :roll:  :(


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 28/8/2019 at 6:52 ΜΜ, Anneliz είπε:

Καλησπερααα!!! Καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!! Εγώ τον βάζω λιγο στο πάρκο, λίγο στο καρεκλακι φαγητού, όπου κάθεται την πιο πολύ ώρα, λίγο στα παζλ με ένα παιχνιδάκι πάνω από το κεφάλι του, και λίγο στην πισίνα με τις μπάλες... Το απογευματάκι κατά τις 7 το έχουμε καθιερώσει και πηγαίνουμε κούνιες ή βολτούλα με το καρότσι ώστε μετά που γυρνάμε κατά τις 8μιση να κάνουμε μπάνιο να τρώμε κ να κοιμόμαστε.. 

Ααα ξέχασα να πω για τα δόντια ότι δεν το είχα σκεφτεί καν ότι πρέπει κάπως να τους τα καθαρίζουμε, γιατί ο μικρός μου εινια ακόμη φαφούτης  :roll:  :(

Καλώς σας ξανά βρήκα :-) εμενα είναι Ταλιμπάν δεν κάθεται πουθενά μπουσουλάει φεύγει αφού σκέφτομαι να του πάρω περπατουρα αλλά άκουσα διαφορά και είμαι σε σκέψη λίγο..Ναι τα δόντια θέλουν φροντίδα εμενα έχει τα δυο κάτω όταν βγάλει πιο πολλα λογικά πρέπει να αρχίσω να τα πλένω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κορίτσια να σας ρωτήσω μια σποτ παιδίατρο σήμερα δεν θα βρω πράσινα κακακια μου έκανε ο μπέμπης σήμερα κες και έφαγε χόρτα σκούρα πράσινα είναι νορμαλ η όχι ξέρετε μήπως ;

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kristi00 είπε:

Κορίτσια να σας ρωτήσω μια σποτ παιδίατρο σήμερα δεν θα βρω πράσινα κακακια μου έκανε ο μπέμπης σήμερα κες και έφαγε χόρτα σκούρα πράσινα είναι νορμαλ η όχι ξέρετε μήπως ;

Απο οσο ξερω τα χορτα κανουν πρασινα κακακια οπως το παντζαρι κ το καρουζι κοκκινα! Αλλα αν ανησυχεις παρε τον παιδιατρο σας τι θα πει π θα βρεις κ αν γινει κατι εκτακτο χτυπα ξυλο; η δουλεια τους ειναι εμας μεχρι κ στο σπιτι της πηγαμε κυριακη να μας δει!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Απο οσο ξερω τα χορτα κανουν πρασινα κακακια οπως το παντζαρι κ το καρουζι κοκκινα! Αλλα αν ανησυχεις παρε τον παιδιατρο σας τι θα πει π θα βρεις κ αν γινει κατι εκτακτο χτυπα ξυλο; η δουλεια τους ειναι εμας μεχρι κ στο σπιτι της πηγαμε κυριακη να μας δει!

Θα επικοινωνήσω αύριο ίσως από λαχανικά μπρόκολο... αχ εκεί στην Ελλάδα γίνονται αυτά εδώ που μένω ( εξωτερικό ) δεν έχει τέτοια αν είναι κάτι νοσοκομείο μόνο και περιμένεις 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kristi00 είπε:

Θα επικοινωνήσω αύριο ίσως από λαχανικά μπρόκολο... αχ εκεί στην Ελλάδα γίνονται αυτά εδώ που μένω ( εξωτερικό ) δεν έχει τέτοια αν είναι κάτι νοσοκομείο μόνο και περιμένεις 

Α ναι μενεις εξωτερικο εσυ! Δυσκολα εκει απο θεματα νοσοκομειακα!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...