Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Just now, Blue Velvet said:

      Πάντως αν πάρεις τεστ,μην κανεις τη βλακεία που έκανα εγώ.Να ξεκινήσεις τουλάχιστον 7μερες από την εμβρυομεταφορά,γιατί πιο πριν θα βγει αρνητικό,ενώ μπορεί να είσαι έγκυος 

      Ναι αυτό σκεφτόμουν βασικά …. Μήπως κάνω Δευτέρα …

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Καλησπέρα κι από εμένα! Εμείς χθες γυρίσαμε από διακοπές στην Κρήτη. Είχε πολλή ζέστη, αλλά περάσαμε ωραία και ο μπέμπης έκανε πολλά μπανάκια.  Σε λίγες μέρες θα κατέβουμε στα πάτρια εδάφη (Καλαμάτα) για να συνεχίσουμε τα πλατσουρίσματα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, sunshine83 είπε:

Καλησπέρα κι από εμένα! Εμείς χθες γυρίσαμε από διακοπές στην Κρήτη. Είχε πολλή ζέστη, αλλά περάσαμε ωραία και ο μπέμπης έκανε πολλά μπανάκια.  Σε λίγες μέρες θα κατέβουμε στα πάτρια εδάφη (Καλαμάτα) για να συνεχίσουμε τα πλατσουρίσματα.

Αχ τελεια η Κρητη δεν εχω παει ποτε αλλα πολυ θα ηθελ! Και η καλαματα ωραια εκει εχω παει εκδρομη! Καλα πλατσουρισματα εμεις μονο 6καναμε ο μπαμπας μας δουλευει συνεχεια κ δεν πρλαβαινει


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κοριτσια. Κ μεις γυρισαμε Αθηνα, ημασταν στο εξοχικο 2 βδομαδες. Περασαμε τελεια. Καθε μερα καναμε μπανιο το πρωι κ το απογευμα, και αν βαριομασταν καναμε κ βολτες για παγωτο, για γλυκο, γενικα περασαμε υπεροχα!! Μεχρι κ ο μπεμπης πηρε χρωματακι χαχαχα. Εχουμε βγαλει ηδη τα δυο δοντακια κατω εδω και αρκετες μερες, αλλα απο μπουσουλημα δεν κανει τπτ. Του αρεσει ομως να στεκεται στα ποδια του. Ελπιζω να μπορεσουμε να κανουμε κανα μπανακι ακομα, του αρεσε πολυ του μικρου. 

  • Μου αρέσει 1

0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, nanoula90 είπε:

Γεια σας κοριτσια. Κ μεις γυρισαμε Αθηνα, ημασταν στο εξοχικο 2 βδομαδες. Περασαμε τελεια. Καθε μερα καναμε μπανιο το πρωι κ το απογευμα, και αν βαριομασταν καναμε κ βολτες για παγωτο, για γλυκο, γενικα περασαμε υπεροχα!! Μεχρι κ ο μπεμπης πηρε χρωματακι χαχαχα. Εχουμε βγαλει ηδη τα δυο δοντακια κατω εδω και αρκετες μερες, αλλα απο μπουσουλημα δεν κανει τπτ. Του αρεσει ομως να στεκεται στα ποδια του. Ελπιζω να μπορεσουμε να κανουμε κανα μπανακι ακομα, του αρεσε πολυ του μικρου. 

Καλοριζικα τα δοντακια σας!!! Μπραβο τα κανατε τα μπανακια σας! Εγω εχασα 2-3ευκαιριες για μπανακι γτ τρεχω με τις προετοιμασιες! Αν δεν τα κανω εγω δεν θα γινει τπτ! Ο αντρας μ να φανταστεις μεχρι και να παω να του αγορασω κουστουμι μονη μ ειπε! Δεν τα μπορει αυτα χαχα!

  • Χαχα 2

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 22 λεπτά , ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εδω κ εμεις! Δεν γραφω γιατι δεν εχει κινητικοτητα! Τα κοριτσια εχουν ομαδα στο viber αλλα το κινητο μ δεν μπορει να το κατεβασει γμτ:evil: μηπως να καναμε ομαδουλα στο μεσεντζερ π το εχω ηδη;;; λεω τωρα!! Κατα τα αλλα καλα ετοιμαζομαι πυρετωδως για τον γαμο-βαπτιση ειναι σε 24μερες! Εχει μεινει να ετοιμαστουν οι μπομπονιερες τα μαρτυρικα χειροποιητα αυτα....να παρει κουστουμι ο αντρας μου να συννενοηθω για τα γλυκα του μωρου π θα μοιρασω μετα το μυστηριο και να παω να διαλεξω σταυρο για τν μικρη με τον νονο! Αυτα τα λιγα!

Ουτε εμεις θα παμε πουθενα! Πολλα εξοδα για τον γαμο-βαπτιση του χρονου να μαστε καλα!!!

Αμα θελετε κανουμε και στο μεσεντζερ.. εγω τα εχω και τα δυο.. ειχα στειλει καποια στιγμη στο βαιμπερ για να μπω αλλα δεν μου απαντησαν!!! 

Εγω θελω να βρω πλατφορμες για να αλλαξω μετα να ειμαι ανετη και δεν βρισκω.. μενουν οι παιδικες οι μπομπονιερες να φτιαξω και ενα σωρο αλλες χαζες λεπτομερειες!!! Κουστουμι ευτυχως ο αντρας πηρε την προηγουμενη εβδομαδα.. βεβαια οπως ολοι οι αντρες το εβαλε.. ωραιο ειναι ειπε και το πηρε χαχαχα!!!

Απο δοντια εμεις ακομα δεν εχουμε βγαλει.. εχει ενα μηνα που ξυπναει τα βραδια και κλαιει αλλα ακομα να σκασουν τα ατιμα!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ωραια ας μαζευτουν κ τα κοριτσια κ κανουμε κ στο μεσεντζερ γτ βαιμπερ εχω προσπαθησει 1000φορες να το κατεβασω κ μ λεει σφαλμα 404! Α μπραβο αφου το δοκιμασε τελεια εμενα τον βλεπω ουτε θα το δοκιμασει βαριεται το ντυσε ξεντυσε! Εγω μπομπονιερες παιδικες δεν θα μοιρασω θα δωσω για τον γαμο μπομπονιερες κ για την βαπτιση γλυκακια ατομικα(πουτιγκα,προφιτερολ) κ μαρτυρικα!!! Θα σκασουν κ εμενα εκει κοντα ξυπνουσε κ τα βραδυα κ εκλαιγε!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια μου καλησπέρα!!!! Έχω πολύ καιρό να γράψω γιατί ο χρόνος μου με τρία παιδιά είναι πολύ περιορισμένος, μπαίνω ποτέ ποτέ διαβάζω αλλά δεν προλαβαίνω να γράφω, πάντα κάτι τυχαινει! Εμείς μεγαλώνουμε λοιπόν από δοντάκια ο μικρός μόνο έχει βγάλει 2,η μικρή είναι ετοιμη από μέρα σε μέρα θα το σκάσει το δοντάκι! Κατά τα άλλα διακοπές δεν προβλέπονται για φέτος,από του χρόνου πρώτα ο Θεός! Όσον αφορά την ομάδα του βιμπερ και το μεσεντζερ που αναφέρατε, εγώ μεσεντζερ προσωπικά δεν έχω, αλλά και να είχα, χρόνος για δύο ομάδες δεν υπάρχει προφανώς!!! Ασε που, χωρίς παρεξήγηση, η ομάδα μας υπάρχει ήδη κοντά 2 μήνες αν θυμάμαι καλά, είμαστε λίγα κορίτσια μέσα, γτ τότε που σας το πρότεινα δεν απαντήσατε όλες, οπότε είναι λογικό να έχουμε δεθεί πια και να μιλάμε και για πιο προσωπικά θέματα... 

  • Μου αρέσει 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites

@loyloy @Dimitra K @Anastasia_paris @nanoula90 @Anneliz @Cath3rine εσεις π λογικα ειστε μαζεμενες σε ομαδα στο viber κ τα λετε εκει! Μηπως μπορειτε να κανετε κ μια ομαδουλα στο μεσεντζερ να μπω κ εγω;; γιατι το viber δεν το κατεβαζει το κινητο μου μ λεει σφαλμα 404 καθε φορα π παω να το κατεβασω!:oops:


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@loyloy @Dimitra K @Anastasia_paris @nanoula90 @Anneliz @Cath3rine εσεις π λογικα ειστε μαζεμενες σε ομαδα στο viber κ τα λετε εκει! Μηπως μπορειτε να κανετε κ μια ομαδουλα στο μεσεντζερ να μπω κ εγω;; γιατι το viber δεν το κατεβαζει το κινητο μου μ λεει σφαλμα 404 καθε φορα π παω να το κατεβασω!:oops:

Κοριτσι μου πολλες δεν εχουν μεσετζερ. Και στην ομαδα του βαϊμπερ δεν μιλαμε και πολυ, η Δημητρα δηλαδη που ταγκαρες δεν ειναι καν μεσα. Δεν προλαβαινουμε να λεμε πολλα, η καθεμια εχει και αλλο προγραμμα, ποσο μαλλον να καναμε και 2η ομαδα. Γι αυτο και δεν ειμαστε πολυ ενεργες στο φορουμ οι περισσοτερες, οχι επειδη τα λεμε στο βαιμπερ. Εγω μπαινω που κ που και εδω και οποτε προλαβαινω γραφω, αλλα ο μικρος ειναι πολυ απαιτητικος και δεν μου μενει πολυς χρονος για να μπορω να γραφω και σε αλλη ομαδα! 


0qR2p2.png3Ow1p2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@loyloy @Dimitra K @Anastasia_paris @nanoula90 @Anneliz @Cath3rine εσεις π λογικα ειστε μαζεμενες σε ομαδα στο viber κ τα λετε εκει! Μηπως μπορειτε να κανετε κ μια ομαδουλα στο μεσεντζερ να μπω κ εγω;; γιατι το viber δεν το κατεβαζει το κινητο μου μ λεει σφαλμα 404 καθε φορα π παω να το κατεβασω!:oops:

Καλησπέρα κορίτσια μ! Βαλεντινα μου σχετικά με το σφάλμα που σ λέει δεν μπορώ να βοηθήσω.. Εάν μαζευτούν κ άλλες κοπέλες δεν έχω θέμα να κάνουμε μια ομάδα κ στο messenger. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


20 ώρες πρίν, nanoula90 είπε:

Κοριτσι μου πολλες δεν εχουν μεσετζερ. Και στην ομαδα του βαϊμπερ δεν μιλαμε και πολυ, η Δημητρα δηλαδη που ταγκαρες δεν ειναι καν μεσα. Δεν προλαβαινουμε να λεμε πολλα, η καθεμια εχει και αλλο προγραμμα, ποσο μαλλον να καναμε και 2η ομαδα. Γι αυτο και δεν ειμαστε πολυ ενεργες στο φορουμ οι περισσοτερες, οχι επειδη τα λεμε στο βαιμπερ. Εγω μπαινω που κ που και εδω και οποτε προλαβαινω γραφω, αλλα ο μικρος ειναι πολυ απαιτητικος και δεν μου μενει πολυς χρονος για να μπορω να γραφω και σε αλλη ομαδα! 

 

20 ώρες πρίν, Anneliz είπε:

Καλησπέρα κορίτσια μ! Βαλεντινα μου σχετικά με το σφάλμα που σ λέει δεν μπορώ να βοηθήσω.. Εάν μαζευτούν κ άλλες κοπέλες δεν έχω θέμα να κάνουμε μια ομάδα κ στο messenger. 

Οκκ κοριτσια μου οπως θελετε!;)


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Μανουλιτσες τι κάνετε;βλέπω ετοιμασίες για γάμους και βαπτισια!με το καλό.εμεις ήμαστε διακοπές στο χωριό και σας έχασα λίγο.η μικρή καλά λίγο γκρίνια έχει γιατί ήμαστε στο άλμα αποχωρισμού. Κατά τα άλλα ούτε δοντάκι ούτε τπτ περίεργο δεν κάνουμε, προσπαθεί να μπουσουλησει αλλά δεν...στον ποπο που στέκεται κάνει λίγο σαν ντει ντει.α και της άρεσε πολύ η θάλασσα από την πρώτη μέρα ξετρελαθηκε!

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

 

Οκκ κοριτσια μου οπως θελετε!;)

Εγω παντως αν κανετε ομαδα ειμαι μεσα... 

 

3 ώρες πρίν, Perple18 είπε:

Μανουλιτσες τι κάνετε;βλέπω ετοιμασίες για γάμους και βαπτισια!με το καλό.εμεις ήμαστε διακοπές στο χωριό και σας έχασα λίγο.η μικρή καλά λίγο γκρίνια έχει γιατί ήμαστε στο άλμα αποχωρισμού. Κατά τα άλλα ούτε δοντάκι ούτε τπτ περίεργο δεν κάνουμε, προσπαθεί να μπουσουλησει αλλά δεν...στον ποπο που στέκεται κάνει λίγο σαν ντει ντει.α και της άρεσε πολύ η θάλασσα από την πρώτη μέρα ξετρελαθηκε!

Ολες βλεπω πηγατε θαλασσιτσα.. εμεις ακομα τιποτα! Αυτος το αγχος αποχωρισμου πρεπει να το περναμε και εμεις.. εχει λιγες μερες με το που φευγουμε απο το οπτικο της πεδιο αρχιζει να κλαιει!!

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, eleni.9 είπε:

Εγω παντως αν κανετε ομαδα ειμαι μεσα... 

 

Ολες βλεπω πηγατε θαλασσιτσα.. εμεις ακομα τιποτα! Αυτος το αγχος αποχωρισμου πρεπει να το περναμε και εμεις.. εχει λιγες μερες με το που φευγουμε απο το οπτικο της πεδιο αρχιζει να κλαιει!!

Κ εμας το περναει εδω κ 2εβδομαδες μολις φυγω κ καπου αλλου να ειναι αγγαλια γινεται πανικος σηκωνει χερια προς τα εμενα και λεει μαμα μαμα μαμα ασε ποναει η καρδια μ οταν χρειαζεται να την αφησω καπου να πεταχτω σε δουλεια βεβαι αυτη ξεχνιεται γρηγορα κ περναει καλα αλλα εγω μετα ειμαι χαλια!!! @eleni.9 κ οποια θελει στελνω π.μ για το μεσετζερ!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...