Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

Καλησπέρα κορίτσιαα!!!! Χάθηκα εντελώς γτ πήγαμε διακοπές.. Προχθές γυρίσαμε.. Κι εμείς μεγαλώνουμε.. Πριν φύγουμε κάναμε εμβόλιο κ ήμασταν κι εμείς 9.5 κιλά κ 75 εκ.. Εμείς δεν μπούσουλαμε καθόλου.. Μόνο καμία φορά άμα τον πιάσω στέκεται (φυσικά τον κρατάω) και κάνει 1-2 βήματα.. Έχει πολύ πλάκα..

  • Μου αρέσει 1

aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, kathyv25 είπε:

Καλησπέρα Βαλεντίνα! 

Καλά είμαστε και εμείς, ο δικός μου ψιλομπουσουλαει και έχει πολύ πλάκα! Αυτό με το χέρι που λες το κάνει και μας τον τελευταίο καιρό όλο βουτάει ότι βρει. Έχουν πολύ φάση όσο μεγαλώνουν τα μπεμπακια. 

Κατά τα άλλα καλά είμαστε κάνουμε μπανακια τρώμε καλά και μεγαλώνουμε! 

Εμας απο μπουσουλημα κανει αρκετο αλλα κουραζεται κ τα παραταει! Μολις ξεκουραστει αντε παλι! Κ εμεις μπανακια αρκετα μεγαλωνουνε πολυ γρηγορα! Σε 1μηνα θα παρει κ ονοματακι το κοριτσι μας κ ετοιμαζομαστε!

Just now, Anneliz είπε:

Καλησπέρα κορίτσιαα!!!! Χάθηκα εντελώς γτ πήγαμε διακοπές.. Προχθές γυρίσαμε.. Κι εμείς μεγαλώνουμε.. Πριν φύγουμε κάναμε εμβόλιο κ ήμασταν κι εμείς 9.5 κιλά κ 75 εκ.. Εμείς δεν μπούσουλαμε καθόλου.. Μόνο καμία φορά άμα τον πιάσω στέκεται (φυσικά τον κρατάω) και κάνει 1-2 βήματα.. Έχει πολύ πλάκα..

Καλα εμεις τα 9μιση θα κανουμε εβδομαδες να τα δουμε χαχαχαχα κ εμενα κανει βηματα αν την κρατας ορθια αλλα δεν γινεται ολη μερα αυτο κ ετσι την βαζω στην στρατα κ φερνει τις βολτες τις!!! Ευχομαι να τα περασατε ομορφα εμεις για διακοπες δεν προβλεπεται με τα εξοδα γαμου-βαπτισης ειπαμε γεροι να εομαστε τ χρονου!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμας απο μπουσουλημα κανει αρκετο αλλα κουραζεται κ τα παραταει! Μολις ξεκουραστει αντε παλι! Κ εμεις μπανακια αρκετα μεγαλωνουνε πολυ γρηγορα! Σε 1μηνα θα παρει κ ονοματακι το κοριτσι μας κ ετοιμαζομαστε!

Καλα εμεις τα 9μιση θα κανουμε εβδομαδες να τα δουμε χαχαχαχα κ εμενα κανει βηματα αν την κρατας ορθια αλλα δεν γινεται ολη μερα αυτο κ ετσι την βαζω στην στρατα κ φερνει τις βολτες τις!!! Ευχομαι να τα περασατε ομορφα εμεις για διακοπες δεν προβλεπεται με τα εξοδα γαμου-βαπτισης ειπαμε γεροι να εομαστε τ χρονου!

Προέχει η γαμοβαφτιση εννοείται! Ε διακοπές πάτε κ του χρόνου πρώτα ο Θεός! Κι εμείς τώρα ξεκινάμε σιγά σιγά να κοιτάμε προσκλήσεις κ μπομπονιέρες. Τα καθυστέρησα λίγο.. 


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Anneliz είπε:

Προέχει η γαμοβαφτιση εννοείται! Ε διακοπές πάτε κ του χρόνου πρώτα ο Θεός! Κι εμείς τώρα ξεκινάμε σιγά σιγά να κοιτάμε προσκλήσεις κ μπομπονιέρες. Τα καθυστέρησα λίγο.. 

Ποτε θα το κανετε;; εγω εχω καταληξει σε ολα τριτη περιμενω τα προσκλητηρια και την αλλη τριτη το βαπτιστικο πακετο εμειναν οι μπομπονιερες τα υλικα δηλ γτ θα τις φτιαξω μονη μ κ τα γλυκα π θα πρεπει να συννενοηθω με το ζαχαροπλαστειο κατα τα αλλα ειμαι ετοιμη!

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ποτε θα το κανετε;; εγω εχω καταληξει σε ολα τριτη περιμενω τα προσκλητηρια και την αλλη τριτη το βαπτιστικο πακετο εμειναν οι μπομπονιερες τα υλικα δηλ γτ θα τις φτιαξω μονη μ κ τα γλυκα π θα πρεπει να συννενοηθω με το ζαχαροπλαστειο κατα τα αλλα ειμαι ετοιμη!

Τέλεια!!!! Με το καλό!!!!! Εμεις θα το κάνουμε 29/09..


aQhvp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

 Αχχχ κοριτσια με το καλο ολες να βαφτισουμε τα μικρα μας.. εμεις ειμαστε τωρα 17 Αυγουστου.. τι πλακα εχουν οσο μεγαλωνουν.. εμενα προσπαθει τωρα να πει κ αλλα βγαζει πολλες διαφορετικες φωνουλες.. μπουσουλημα ουτε για δειγμα. Επισης οταν την κρατας ορθια κανει τα ποδια σαν να χοροπηδαει πανω κατω δεν στεκεται για να κανει βημα.. εχει τοσο γελιο ομως οταν γελαει με φωνη..σουφρωνει μυτη και χειλια μαζι και πολλες φορες κλεινει και τα ματια!! Ειναι τρελα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, eleni.9 είπε:

 Αχχχ κοριτσια με το καλο ολες να βαφτισουμε τα μικρα μας.. εμεις ειμαστε τωρα 17 Αυγουστου.. τι πλακα εχουν οσο μεγαλωνουν.. εμενα προσπαθει τωρα να πει κ αλλα βγαζει πολλες διαφορετικες φωνουλες.. μπουσουλημα ουτε για δειγμα. Επισης οταν την κρατας ορθια κανει τα ποδια σαν να χοροπηδαει πανω κατω δεν στεκεται για να κανει βημα.. εχει τοσο γελιο ομως οταν γελαει με φωνη..σουφρωνει μυτη και χειλια μαζι και πολλες φορες κλεινει και τα ματια!! Ειναι τρελα!!

Γκριματσες κ εμας φουλ κ ειναι σε ολες ιδια ο μπαμπας της! Αφου ακομα στο δρομο με ρωτανε αν ειναι αγορι ή κοριτσι μας εφαγε η ομοιοτητα με τον.μπαμπα χαχα! Γερα να ειναι με το καλο κ η δικη σας βαπτιση! Εχεις τελειωσει με τις ετοιμασιες;;


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 27/7/2019 at 11:59 ΠΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα κοριτσακια μ καλο σ/κ να εχετε!!! Το αυγο εμας η παιδιατρος μας ειπε απο σεπτεμβρη να φυγει το καλοκαιρι φοβαται για αλλεργια! Αλλα μας ειπε να δινω πλεον τραχανα ανθοτυρο και λιγοοο ψαρακι που και που ενα κομματακι,για την γευση! Κ φυσικα οοολα τα υπολοιπα απο οσπρια,λαχανικα,κρεας πλην του χοιρινου π θα μπει τον επομενο...κ τα φασολια μας ειπε τον επομενο! Κατα τα αλλα εχει 3μερες της ανοιξε η ορεξη....μονο γαλα αλλα πλεον στην βραδυνη κρεμα βαζω κ γαλα απο το δικο της κ πινει κ το πρωι π ξυπναει! Εσεις τι κανετε;;;;

Αααχ κοριτσι μ μακαρι να το ξερα κ γω αυτο για το αυγο γιατι η δικια μ μου πε να το ξεκινησουμε μες το καυσωνα την ακουσα κ γω κ το παιδι μ αρχισε να ξερναει τρελα 10 λεπτα αφου το εφαγε κ εβγαλε κ ενα εκζεμα στο ποδι τα ειδα ολα ημουν μονη μ ετοιμη νσ φυγω για νοσοκομειο αλλα σταματησαν οι εμμετοι κ υποχωρησε το εκζεμα κ συνηλθε το παιδι ,εγω τωρα τρεμω να ξαναδωσω απο Σεπτεμβρη κ αααααααν!!!


7We5p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Dimitra K είπε:

Αααχ κοριτσι μ μακαρι να το ξερα κ γω αυτο για το αυγο γιατι η δικια μ μου πε να το ξεκινησουμε μες το καυσωνα την ακουσα κ γω κ το παιδι μ αρχισε να ξερναει τρελα 10 λεπτα αφου το εφαγε κ εβγαλε κ ενα εκζεμα στο ποδι τα ειδα ολα ημουν μονη μ ετοιμη νσ φυγω για νοσοκομειο αλλα σταματησαν οι εμμετοι κ υποχωρησε το εκζεμα κ συνηλθε το παιδι ,εγω τωρα τρεμω να ξαναδωσω απο Σεπτεμβρη κ αααααααν!!!

αυγο ξεκινας με κροκο ενα  πολυ πολυ μικρο κομματακι το ενα πεμπτο του κροκου σκεψου. ασπραδι ξεκινας στον χρονο πανω. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Dimitra K είπε:

Αααχ κοριτσι μ μακαρι να το ξερα κ γω αυτο για το αυγο γιατι η δικια μ μου πε να το ξεκινησουμε μες το καυσωνα την ακουσα κ γω κ το παιδι μ αρχισε να ξερναει τρελα 10 λεπτα αφου το εφαγε κ εβγαλε κ ενα εκζεμα στο ποδι τα ειδα ολα ημουν μονη μ ετοιμη νσ φυγω για νοσοκομειο αλλα σταματησαν οι εμμετοι κ υποχωρησε το εκζεμα κ συνηλθε το παιδι ,εγω τωρα τρεμω να ξαναδωσω απο Σεπτεμβρη κ αααααααν!!!

Ναι εμας μας ειπε απο σεπτεμβρη αυγο να φυγει το καλοκαιρι!!! Αχχχ την καημενουλα μωρε κριμα το μωρο! Αφου ειναι καλα τωρα αστο για πιο μετα δεν εγινε κ τπτ τοσα πραγματα τρωνε πλεον!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Γκριματσες κ εμας φουλ κ ειναι σε ολες ιδια ο μπαμπας της! Αφου ακομα στο δρομο με ρωτανε αν ειναι αγορι ή κοριτσι μας εφαγε η ομοιοτητα με τον.μπαμπα χαχα! Γερα να ειναι με το καλο κ η δικη σας βαπτιση! Εχεις τελειωσει με τις ετοιμασιες;;

Ευχαριστουμε πολυ!! Εεε σχεδον ετοιμα ναι.. τα περισσοτερα εχουν γινει αν και ακομα μενουν λεπτομερειες πολλες!!! 

Βρε κοριτσια χοροπηδαν και σας πανω κατω οταν τα στηριζετε στα ποδια;;αφου λεω αυτο το παιδι δεν θα περπατησει θα χοροπηδαει μονο!

Link to comment
Share on other sites

Just now, eleni.9 είπε:

Ευχαριστουμε πολυ!! Εεε σχεδον ετοιμα ναι.. τα περισσοτερα εχουν γινει αν και ακομα μενουν λεπτομερειες πολλες!!! 

Βρε κοριτσια χοροπηδαν και σας πανω κατω οταν τα στηριζετε στα ποδια;;αφου λεω αυτο το παιδι δεν θα περπατησει θα χοροπηδαει μονο!

Εμενα δεν το κανει δεν χοροπηδαει! Αλλα πολλα περνανε αυτη την φαση με το χοροπηδητο! Ολα θα γινουν με ηρεμια κ υπομονη!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, eleni.9 είπε:

Κοριτσια τι κανετε; ερημωσε η ομαδουλα μας ε;; διακοπες κανετε ολες;; εμεις μονο δεν θα παμε πουθενα φετος και σκαμε απο τη ζεστη  :sad:

Εδω κ εμεις! Δεν γραφω γιατι δεν εχει κινητικοτητα! Τα κοριτσια εχουν ομαδα στο viber αλλα το κινητο μ δεν μπορει να το κατεβασει γμτ:evil: μηπως να καναμε ομαδουλα στο μεσεντζερ π το εχω ηδη;;; λεω τωρα!! Κατα τα αλλα καλα ετοιμαζομαι πυρετωδως για τον γαμο-βαπτιση ειναι σε 24μερες! Εχει μεινει να ετοιμαστουν οι μπομπονιερες τα μαρτυρικα χειροποιητα αυτα....να παρει κουστουμι ο αντρας μου να συννενοηθω για τα γλυκα του μωρου π θα μοιρασω μετα το μυστηριο και να παω να διαλεξω σταυρο για τν μικρη με τον νονο! Αυτα τα λιγα!

Ουτε εμεις θα παμε πουθενα! Πολλα εξοδα για τον γαμο-βαπτιση του χρονου να μαστε καλα!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...