Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 minutes ago, Angot said:

      εχω κάνει 4 εξωσωματικές και ξεκινούσε τα τεστ από 3η μέρα της εμβρυομεταφορας μέχρι και μετά τη χοριακη 🤣 τρελή θα με ελεγα! ισχύει ότι σας επιτρέπουν μόνο 1 έμβρυο;

      Ναι κυρίως σε εμένα που είμαι 38…. Λόγω υψηλού κινδύνου !!! Ζαιρα μου με βλέπω με τεστ στο χέρι εάν όλα πάνε καλα … μιλάμε τέτοια ανασφάλεια κ τετοιο  φόβο ούτε όταν ήμουν φοιτήτρια και έδινα τα μαθήματα δυο δυο ….

Θα γίνουμε Γονείς τον Δεκέμβριο του 2018 :-)


Recommended Posts

@Karpouzaki35  ΠΗΤ 4/12 Γ.6/11? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.640kg 50cm

@Diavolitsa        ΠΗΤ 9/12 Γ?? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.950kg cm??

@Ioio                  ΠΗΤ 10/12 Γ.10/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ kg?? cm??

@loyloy               ΠΗΤ 15/12 Γ.12/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3490kg 53cm

@Sweetalecia     ΠΗΤ 15/12 Γ.3/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3240kg 51cm

@Δώρα              ΠΗΤ 18/12 Γ.17/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3390kg 50cm

@Katerinaki... 11    ΠΗΤ 19/12 Γ.2/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3580kg 48cm

@Dimitra K            ΠΗΤ 19/12 Γ?? ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3450kg 51cm

@Vagia1985         ΠΗΤ 19/12 Γ.14/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3630kg 53cm

@Kristi00              ΠΗΤ 20/12 ΑΓΟΡΑΚΙ

@Eleutheria2012   ΠΗΤ 21/12 Γ.5/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.840cm 51cm

@kathyv25            ΠΗΤ 21/12 Γ.10/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 2610kg 49cm

@Irini123              ΠΗΤ 18-21/12 Γ.7/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3050kg 52cm

@Cath3rine           ΠΗΤ 19/12 Γ.20/12 ΑΓΟΡΑΚΙ  2.980kg cm??

@sunshine83        ΠΗΤ 23/12 Γ.16/11 ΑΓΟΡΑΚΙ kg?? cm??

@ΒαλεντιναΧρηστος ΠΗΤ 23/12 Γ.19/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 3.200kg 54cm

@Natasoula85      ΠΗΤ 25/12 Γ.16/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3.250kg 51cm

@Anastasia_parisΠΗΤ 8/12 Γ.30/11 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.780kg 47cm ΑΓΟΡΑΚΙ 2.500kg 48cm

@noni90             ΠΗΤ 28/12 Γ.14/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 2.800kg cm??

@nanoula90       ΠΗΤ 30/12 Γ.20/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 3.300kg cm??

@Anneliz           ΠΗΤ 03/01 Γ.16/12 ΑΓΟΡΑΚΙ 4040kg 51cm

@Sun38mam    ΠΗΤ 09/01 Γ.18/12 ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ 2.750kg cm??

ΤΟ ΨΑΞΑ ΤΟ ΨΑΞΑ Κ ΤΟ ΒΡΗΚΑΑΑΑ.....ΚΑΙ ΑΦΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑΝ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΕΙΠΑ ΝΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΣΩ ΝΑ ΘΥΜΗΘΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙΑ-ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΔΩΡΑΚΙΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ....ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ Κ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΑ Κ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΑ!!!

  • Μου αρέσει 4

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 18/11/2019 at 12:10 ΠΜ, sunshine83 είπε:

Καλησπέρα!!Κι εγώ χάθηκα, αν και μπαίνω που και που στο forum και χαζεύω.Εμένα έχει βγάλει 6 δοντάκια, μπουσουλάει και στέκεται όρθιος στα έπιπλα.

Χθες είχαμε τα πρώτα μας γενέθλια (γεννήθηκε νωρίτερα από την ΠΗΤ), περάσαμε πολύ ωραία και αναπολήσαμε όλες εκείνες τις πρώτες ημέρες..

@Kristi00 Τώρα που τρέχει, θα σε έχει συνεχώς στο τρέξιμο!!Με το καλό να γιορτάσετε κι εσείς τα δικά του.

Ναι θα χάσω έτσι και κάνα κιλό χαχαχαχα...να τα εκατοστησετε με υγεία πάντα:)

On 18/11/2019 at 9:47 ΠΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ουυυυ περπατατε;;;; καλα εσεις ειστε πολυ μπροστα εμεις βηματα γυρω απο τα επιπλα! Γτ αγχωνεσαι επειδη περναει γρηγορα ο καιρος;;;; πως περασε παντως ο καιρος ποτε γεννηθηκαν ποτε κλεινουν χρονο!!!!

 

Ναι σωστα εσυ ησουν προωρομανουλα! Να σου ζησει ο αντρακλας χιλιοχρονος!!!!

Πρώτα γενέθλια αυτά χωρίς βοήθεια αντε να οργανώσεις  όλα Άλλα είναι ωραία χαρά άντε να έρθει η ημέρα ανυπομονώ.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Kristi00 είπε:

Ναι θα χάσω έτσι και κάνα κιλό χαχαχαχα...να τα εκατοστησετε με υγεία πάντα:)

Πρώτα γενέθλια αυτά χωρίς βοήθεια αντε να οργανώσεις  όλα Άλλα είναι ωραία χαρά άντε να έρθει η ημέρα ανυπομονώ.

Εδω οργανωσα γαμοβαπτιση χωρις βοηθεια απο πουθενα στα γενεθλια θα κωλοσουμε;;;

  • Μου αρέσει 1

G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 εβδομάδες μετά...
Just now, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@Anastasia_paris να χαιρεσαι τα διδυμακια σου κοπελα μου!!!!

Βαλεντινα μου σε ευχαριστώ πολύυυυυυ!!!! Κι εσύ να χαίρεσαι την κοριτσαρα σου!!! Να ναι γερά όλα μας τα μπεμπακια!!! 

  • Ευχαριστώ 1

zeCJp2.pngwKC1p2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 18/11/2019 at 1:10 ΠΜ, sunshine83 είπε:

Καλησπέρα!!Κι εγώ χάθηκα, αν και μπαίνω που και που στο forum και χαζεύω.Εμένα έχει βγάλει 6 δοντάκια, μπουσουλάει και στέκεται όρθιος στα έπιπλα.

Χθες είχαμε τα πρώτα μας γενέθλια (γεννήθηκε νωρίτερα από την ΠΗΤ), περάσαμε πολύ ωραία και αναπολήσαμε όλες εκείνες τις πρώτες ημέρες..

@Kristi00 Τώρα που τρέχει, θα σε έχει συνεχώς στο τρέξιμο!!Με το καλό να γιορτάσετε κι εσείς τα δικά του.

Να τον χαίρεστε τον αντρακο σας!!να ειναι γερος και καλοτυχος και να τον δειτε οπως επιθυμειτε!!

Οντως πολυ ερημωσε η ομαδα.τα μπεμπακια μας μας απασχολουν ολη μερα!!και εμεις ημαστε  καλα ,πιανομαστε απο επιπλα και περπαταμε,εχουμε κανει και 2 3 βηματακια χωρις να κρατιεται απο πουθενα! Απο δοντακια ειχαμε κολλησει στα δυο τωρα βγάλαμε και 3ο! Λεει μπα μπα μα μα μαμ τα κα ντα .αλλα οποτε θελει.εκανε γεια αλλα το σταματησε.και τελευταία ειναι πολυ ανησυχη την νυχτα ,μαλλον κατι την ταλαιπωρει.Αυτά τα νεα μας.

@Anastasia_paris να τα χαιρεσαι τα αστερακια σου να ειναι παντα υγιή και καλοτυχα!! !!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 19/11/2019 at 9:24 ΜΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εδω οργανωσα γαμοβαπτιση χωρις βοηθεια απο πουθενα στα γενεθλια θα κωλοσουμε;;;

Σωστό κι αυτό...Άντε έρχονται τα γενέθλια σιγα σιγα εμεισ θα κανουμε θεμα τον mikie maus:)

Μασ ειπε ο γιατρός να δώσουμε αγελαδινό γάλα πλέον και όχι φόρμουλα ένας απλά εμένα ξυπνάει ακόμη βραδυά να πιει και λέω τι να κάνω για βράδυ θα χω φόρμουλα ξέρω γω 

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Kristi00 είπε:

Σωστό κι αυτό...Άντε έρχονται τα γενέθλια σιγα σιγα εμεισ θα κανουμε θεμα τον mikie maus:)

Μασ ειπε ο γιατρός να δώσουμε αγελαδινό γάλα πλέον και όχι φόρμουλα ένας απλά εμένα ξυπνάει ακόμη βραδυά να πιει και λέω τι να κάνω για βράδυ θα χω φόρμουλα ξέρω γω 

Εμεις εχουμε θεμα την minnie mouse οπως ειχαμε κ στην βαπτιση!! 

Εμεις ξεκινησαμε το almiron growing up 1+ ετους σε μορφη γαλακτος! Οποια ωρα θελησει δινω αυτο! Ζεσταινεται στο μπρικι! Ναι πλησιαζουν τα γενεθλιακα μας μωρεεε!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/12/2019 at 11:42 ΠΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Εμεις εχουμε θεμα την minnie mouse οπως ειχαμε κ στην βαπτιση!! 

Εμεις ξεκινησαμε το almiron growing up 1+ ετους σε μορφη γαλακτος! Οποια ωρα θελησει δινω αυτο! Ζεσταινεται στο μπρικι! Ναι πλησιαζουν τα γενεθλιακα μας μωρεεε!!!

Σκεφτομαι και εγώ κάτι τέτοιο να πάρω και όχι αγελαδινό γιατί εμένα πίνει και ποσότητα μεγάλη και σπίτι ξέρω δεν κάνει να πίνει πολύ αγελαδινό..

Άντε πλησιάζουν και τα γενέθλια θα κάνετε μεγάλο πάρτυ;

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Kristi00 είπε:

Σκεφτομαι και εγώ κάτι τέτοιο να πάρω και όχι αγελαδινό γιατί εμένα πίνει και ποσότητα μεγάλη και σπίτι ξέρω δεν κάνει να πίνει πολύ αγελαδινό..

Άντε πλησιάζουν και τα γενέθλια θα κάνετε μεγάλο πάρτυ;

Καλημερα! Ναι κ εμενα το πρωι μονο πινει 350-370μλ γιαυτο προτιμησα αυτο! 

Ναι θα εχουμε ατομα ειμαστε μεγαλη οικογενεια μονο ο αντρας μ ειναι 5 αδερφια με συζηγους κ παιδια οποτε φανταζεσαι!!!

Εσεις θα εχετε ατομα;;; σημερα θα παω να κλεισω την τουρτα


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 10/12/2019 at 10:48 ΠΜ, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Καλημερα! Ναι κ εμενα το πρωι μονο πινει 350-370μλ γιαυτο προτιμησα αυτο! 

Ναι θα εχουμε ατομα ειμαστε μεγαλη οικογενεια μονο ο αντρας μ ειναι 5 αδερφια με συζηγους κ παιδια οποτε φανταζεσαι!!!

Εσεις θα εχετε ατομα;;; σημερα θα παω να κλεισω την τουρτα

Ναι και εμένα ο άντρας έχει μεγάλη οικογένεια και θα είμαστε αρκετή κλείσαμε και χώρο αλλού γιατί σπίτι δεν χωράμε.Τουρτα Έχω την νυφη μου που κανει ωραιεσ οποτε μια χαρα.

Και εμένα πίνει πολύ εδώ λένε δεν κάνει πολύ αγελαδινό για τα νεφρά του μωρού.Απτην άλλη λένε το φρέσκο είναι καλύτερο απ'τα αλλά δεν ξέρω Έχω μπερδευτεί πολύ. 

Link to comment
Share on other sites

@loyloy μου να χαιρεσαι το αντρακι σουυ πολυχρονος κ παντα υγειης να ειναι!!!!

Just now, Kristi00 είπε:

Ναι και εμένα ο άντρας έχει μεγάλη οικογένεια και θα είμαστε αρκετή κλείσαμε και χώρο αλλού γιατί σπίτι δεν χωράμε.Τουρτα Έχω την νυφη μου που κανει ωραιεσ οποτε μια χαρα.

Και εμένα πίνει πολύ εδώ λένε δεν κάνει πολύ αγελαδινό για τα νεφρά του μωρού.Απτην άλλη λένε το φρέσκο είναι καλύτερο απ'τα αλλά δεν ξέρω Έχω μπερδευτεί πολύ. 

Μια χαρα θα ειστε τοτεεε!!! Εγω ξεκινησα γενικη στο σπιτι γτ θα τα κανουμε σπιτι! Πλενω κουρτινες ριχταρια καθαριζω ταβανια!

Εγω φρεσκο να δωσω λιγο πιο μετα παντως!!!


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

@loyloy μου να χαιρεσαι το αντρακι σουυ πολυχρονος κ παντα υγειης να ειναι!!!!

Μια χαρα θα ειστε τοτεεε!!! Εγω ξεκινησα γενικη στο σπιτι γτ θα τα κανουμε σπιτι! Πλενω κουρτινες ριχταρια καθαριζω ταβανια!

Εγω φρεσκο να δωσω λιγο πιο μετα παντως!!!

Σε ευχαριστώ βαλεντινακι μου!!!!!Να σαι καλά!!!!!Σε λίγες μέρες έχει και μπουμπού σου!!!!Να περάσετε ομορφα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, loyloy είπε:

Σε ευχαριστώ βαλεντινακι μου!!!!!Να σαι καλά!!!!!Σε λίγες μέρες έχει και μπουμπού σου!!!!Να περάσετε ομορφα

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! Πως τα περασατε??


G0IYp3.png0Ivbp2.png

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ΒαλεντιναΧρηστος είπε:

Ευχαριστω πολυ κοριτσι μου!!! Πως τα περασατε??

Δν έκανα κάτι.ηρθε ο πεθερός φάγαμε και σβήσαμε τούρτα.θα του κάνω πάρτι στην Αθήνα την επόμενη των Χριστουγέννων με τη νονά μας και κάτι φίλους και τους δικούς μου

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...