Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 4 minutes ago, Blue Velvet said:

      Αχ μην κάνεις τεστ τόσο νωρίς,τζάμπα λεφτά ρε συ..Εμένα μέχρι χθες το πρωί έδειχνε αρνητικό,το μεσημέρι έδειξε αχνό θετικο.Περιμενε έξι μέρες τουλάχιστον,γιατί αλλιώς θα σου δείξει αρνητικό και θα στεναχωρεθεις.

      Αυτό βασικά …. 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 4 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Θα μείνει κοπελάρα μου...συγχαρητήρια πολλά!!!!

Τολμά να ονειρευτείς γτ το αξίζεις!!!!

Σευχαριστω πολύ!! Το εύχομαι... αλλά καταλαβαίνρις πόσο δύσκολο μου είναι.... διάβασε στο καφέ εξωσωματικης και θα καταλάβεις

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Ydroxoos76 είπε:

Σευχαριστω πολύ!! Το εύχομαι... αλλά καταλαβαίνρις πόσο δύσκολο μου είναι.... διάβασε στο καφέ εξωσωματικης και θα καταλάβεις

Φυσικά κ σε καταλαβαίνω..Σε όλα όσα έγραψες!!!πιο πολύ δεν πάει!!!

Όμως θέλουμε κ λίγη θετική σκέψη.. Κ σε κάθε νίκη κ ένα παραπάνω χαμόγελο!!!!

Αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά!!το πιστεύω καλή μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 25 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Σευχαριστω πολύ!! Το εύχομαι... αλλά καταλαβαίνρις πόσο δύσκολο μου είναι.... διάβασε στο καφέ εξωσωματικης και θα καταλάβεις

Χρήστος Ανέστη Υδροχόε μου, όλα θα πάνε καλά. Το μωράκι αυτή τη φορά θα κρατηθεί στη θέση του!!! Είναι λογικός ο φόβος σου,έχεις περάσει πολλά αλλά κάποια στιγμή ο τροχός γυρίζει υπέρ μας..

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , natassaki2006 είπε:

Φυσικά κ σε καταλαβαίνω..Σε όλα όσα έγραψες!!!πιο πολύ δεν πάει!!!

Όμως θέλουμε κ λίγη θετική σκέψη.. Κ σε κάθε νίκη κ ένα παραπάνω χαμόγελο!!!!

Αυτή τη φορά όλα θα πάνε καλά!!το πιστεύω καλή μου!!

@Νανα82 @natassaki2006 Μου δίνετε κουράγιο με τα λόγια σας...σας ευχαριστώ!! Προς το παρόν προσπαθώ να κρατηθώ ήρεμη και ναην σκέφτομαι αρνητικά.....δεν θέλω... έτσι άλλωστε ξεκίνησα με θετική σκέψη διώχνοντας και ξορκίζοντας τους φόβους....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Ydroxoos76 είπε:

@Νανα82 @natassaki2006 Μου δίνετε κουράγιο με τα λόγια σας...σας ευχαριστώ!! Προς το παρόν προσπαθώ να κρατηθώ ήρεμη και ναην σκέφτομαι αρνητικά.....δεν θέλω... έτσι άλλωστε ξεκίνησα με θετική σκέψη διώχνοντας και ξορκίζοντας τους φόβους....

Πολύ σωστή η στάση σου!!!ηρεμία κ να σκέφτεσαι θετικά..τίποτα άλλο δεν μπορείς ν κάνεις....!!!Όλα θα πάνε καλά....!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 19 λεπτά , VasileiaT είπε:

Χριστός Ανέστη! Υγεία και χαρά στη ζωή σας κορίτσια! Σήμερα ήρθε και για μένα η στιγμή να πάρω ένα θετικό αποτέλεσμα και εννοείται πως ακόμα δεν το έχω πιστέψει! Να ξέρετε πως παρόλο που έχω γράψει πολύ λίγο εδώ, σας διάβαζα συχνά και η βοήθεια που πήρα πολύτιμη! Στη Ραφαέλα χρωστάω πολλά! Γλίτωσα από κακοτοπιές και πέτυχα με δυο γιατρούς υπέροχους!

Συγχαρητήρια!!! Εμείς ήμαστε κοντά! Να υποθέσω ότι είσαι κι εσύ με δωρεά στον Κούρτη Αλέξανδρο όπως κι εγώ; Πολλές επιτυχίες τελικά ο γιατρός μας!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Συγχαρητήρια!!! Εμείς ήμαστε κοντά! Να υποθέσω ότι είσαι κι εσύ με δωρεά στον Κούρτη Αλέξανδρο όπως κι εγώ; Πολλές επιτυχίες τελικά ο γιατρός μας!!!

Ναι!!! Σε αυτόν είμαι με δωρεά. Κι εσύ;;; Τέλεια! Συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου! 23/4 έκανα εμβρυομεταφορα. Όντως πολλές επιτυχίες ο γιατρός μας! Χάρηκα που πάμε μαζί!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , VasileiaT είπε:

Ναι!!! Σε αυτόν είμαι με δωρεά. Κι εσύ;;; Τέλεια! Συγχαρητήρια και σε σένα κορίτσι μου! 23/4 έκανα εμβρυομεταφορα. Όντως πολλές επιτυχίες ο γιατρός μας! Χάρηκα που πάμε μαζί!

Μπράβο μπράβο...... Κι εγώ χάρηκα που έχω συνοδοιπόρο... καλούς διπλασιασμους εύχομαι....

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, VasileiaT είπε:

Χριστός Ανέστη! Υγεία και χαρά στη ζωή σας κορίτσια! Σήμερα ήρθε και για μένα η στιγμή να πάρω ένα θετικό αποτέλεσμα και εννοείται πως ακόμα δεν το έχω πιστέψει! Να ξέρετε πως παρόλο που έχω γράψει πολύ λίγο εδώ, σας διάβαζα συχνά και η βοήθεια που πήρα πολύτιμη! Στη Ραφαέλα χρωστάω πολλά! Γλίτωσα από κακοτοπιές και πέτυχα με δυο γιατρούς υπέροχους!

μπράβο αγαπη πετυχες κ εσυ....συγχαρητήρια κ σε σενα γλυκια  μ μανούλα....

σε εμενα δεν χρωστάς τίποτα φιλη  μ....

χριστός  ανέστη κ να χαρεις το μωρο σ

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

μπράβο αγαπη πετυχες κ εσυ....συγχαρητήρια κ σε σενα γλυκια  μ μανούλα....

σε εμενα δεν χρωστάς τίποτα φιλη  μ....

χριστός  ανέστη κ να χαρεις το μωρο σ

Κι όμως...αν δεν ήσουν εσύ δε θα γνώριζα τους γιατρούς μας καθώς δεν είναι από τα "ονόματα ". Χρόνια πολλά! Να είσαι πάντα καλά! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/5/2021 at 9:44 ΠΜ, Ydroxoos76 είπε:

Χριστός Ανέστη!!! Χρόνια πολλά με υγεία και δύναμη σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για το θαύμα της μητρότητας!! Θα ήθελα αυτή την αγια μέρα την ευλογημένη να πώ ότι το θαύμα για μένα ήρθε επιτέλους και είμαι έγκυος. Τρέμω να ονειρευτώ όμως θέλω να πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει!!  

χριστος ανεστη κοριτσι μου συνχαρητηρια μια τελειομηνη και ανεφελη εγκυμοσυνη σου ευχομαι !!!!

On 2/5/2021 at 10:09 ΜΜ, VasileiaT είπε:

Κι όμως...αν δεν ήσουν εσύ δε θα γνώριζα τους γιατρούς μας καθώς δεν είναι από τα "ονόματα ". Χρόνια πολλά! Να είσαι πάντα καλά! 

χριστος ανεστη βασιλεια μου συνχαρητηρια καλη και ανεφελη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 37 λεπτά , anna73 είπε:

χριστος ανεστη κοριτσι μου συνχαρητηρια μια τελειομηνη και ανεφελη εγκυμοσυνη σου ευχομαι !!!!

χριστος ανεστη βασιλεια μου συνχαρητηρια καλη και ανεφελη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!

Αληθώς Ανέστη! Χρόνια πολλά με κάθε καλό! Σε ευχαριστώ από το στόμα σου και στου Θεού το αυτί

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...