Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 17 λεπτά , Hope19 είπε:

Τι να πω..σας κουρασα ρε κοριτσια...και κουραστηκα κ εγω η ιδια με  την μιρλα μου...ας ερθει η δευτερα κ βλεπουμε...

Καθόλου δεν μας κουρασες. Τα έχουμε περάσει κ εμείς κ ξέρουμε τι αγωνία περνας

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 6/5/2021 at 3:45 ΜΜ, anoulious είπε:

Mια χαρα. Η καλυτερη εκπληξη. Εγω λοιπον λεω αγορακι.

Κι εγώ αυτό νομίζω. Για να καταλάβει ο γιατρός το φύλο θα είδε κάτι να εξέχει... Του το είπα αυτό, αλλά μου απάντησε ότι αυτός βλέπει τα πάντα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Έτσι πολύ σωστά τα λες. Και η Τζοκα θυμαμαι έκανε τεστακι κ είχε βγει αρνητικό κ δεν ήθελε να πάει για χοριακη κ νομίζω σταμάτησε κ φάρμακα. Την πρήξανε   να πάει τελικά έγκυος ήτανε. 

Εννοείται  μετά την στολισαμε κανονικά 

Ναι, αλλά διάβασες καθόλου τις τελευταές αναρτήσεις της στο άλλο τόπικ; Και αν αυτό ήταν επακόλουθο του ότι έκοψε τα φάρμακα από μόνη της; 

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Hope19 είπε:

Τι να πω... πραγματικά δεν ξερω τι να πιστεψω..δεν ξερω αν πρεπει να ελπιζω...νοιωθω παραδομενη..οτι το αποτελεσμα βγηκε κ δεν αλλαζει..οσο και αν ευχομαι το αντιθετο...

Είχα κάνει κι εγώ στις 9 μέρες, ήταν αρνητικό και τράβηξα μεγάλη στενοχώρια για 2 μέρες μέχρι τη χοριακή, έχοντας και την ελπίδα ότι μπορεί να ήταν λάθος, αλλά τελικά η χοριακή επιβεβαίωσε το τεστ... Είναι λάθος να κάνεις το τεστ. Αν είναι θετικό είναι σωστό. Αν είναι αρνητικό δεν είναι απαραίτητα σωστό. Και βασανίζεσαι μέχρι να σου πει την αλήθεια η χοριακή. 

Αυτή τη φορά που είμαι έγκυος, ξεκίνησα με χοριακή 47 στην 11η μέρα. Την 8η μέρα δε θα έδειχνε τίποτα το τεστ. Δεν το έκανα εξαιτίας των προηγούμενων εμπειριών. Κάνε υπομονή μέχρι τη Δευτέρα. Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο, και μέχρι τότε τα φάρμακα κανονικά. Υπομονή κορίτσι μου.. 

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Hope19 είπε:

Τι να πω..σας κουρασα ρε κοριτσια...και κουραστηκα κ εγω η ιδια με  την μιρλα μου...ας ερθει η δευτερα κ βλεπουμε...

Μην ακούω τέτοια τώρα δεν πέφτουμε..... Και καμιά μήλα δεν έχεις να μην το ξαναπείς αυτό η αγωνία η δική σου είναι κάτι που το έχουμε περάσει όλες και καλά κάνεις και γράφεις εδώ για να σε στηρίζουμε!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , Dream_on είπε:

Είχα κάνει κι εγώ στις 9 μέρες, ήταν αρνητικό και τράβηξα μεγάλη στενοχώρια για 2 μέρες μέχρι τη χοριακή, έχοντας και την ελπίδα ότι μπορεί να ήταν λάθος, αλλά τελικά η χοριακή επιβεβαίωσε το τεστ... Είναι λάθος να κάνεις το τεστ. Αν είναι θετικό είναι σωστό. Αν είναι αρνητικό δεν είναι απαραίτητα σωστό. Και βασανίζεσαι μέχρι να σου πει την αλήθεια η χοριακή. 

Αυτή τη φορά που είμαι έγκυος, ξεκίνησα με χοριακή 47 στην 11η μέρα. Την 8η μέρα δε θα έδειχνε τίποτα το τεστ. Δεν το έκανα εξαιτίας των προηγούμενων εμπειριών. Κάνε υπομονή μέχρι τη Δευτέρα. Δεν μπορείς να κάνεις τίποτα άλλο, και μέχρι τότε τα φάρμακα κανονικά. Υπομονή κορίτσι μου.. 

 

Σε ευχαριστω!!!! 

πρίν από 8 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Μην ακούω τέτοια τώρα δεν πέφτουμε..... Και καμιά μήλα δεν έχεις να μην το ξαναπείς αυτό η αγωνία η δική σου είναι κάτι που το έχουμε περάσει όλες και καλά κάνεις και γράφεις εδώ για να σε στηρίζουμε!

Να στε καλα ολες σας!! Το αναγνωριζω! Σας αγαπω..

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Troia είπε:

Ναι, αλλά διάβασες καθόλου τις τελευταές αναρτήσεις της στο άλλο τόπικ; Και αν αυτό ήταν επακόλουθο του ότι έκοψε τα φάρμακα από μόνη της; 

Όχι , γιατί τι έγινε; 

2 ώρες πρίν, Dream_on είπε:

Κι εγώ αυτό νομίζω. Για να καταλάβει ο γιατρός το φύλο θα είδε κάτι να εξέχει... Του το είπα αυτό, αλλά μου απάντησε ότι αυτός βλέπει τα πάντα!!

Όχι παντα. Σε μένα κατάλαβε κ στα δυο στη δέκατη εβδομάδα κ μας είπε κοριτσακικοριτσάκι

πρίν από 42 λεπτά , Troia είπε:

Αλλά το μωρό της γεννήθηκε τελειόμηνο μεν, λιποβαρές δε...

Είναι εντάξει τώρα το μωράκι;

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 40 λεπτά , linaa είπε:

εvταξει για αυτο μπορει vα φταιει κ η ηλικια κ γεvικα πολλα αλλα. 

Ναι, το κάπνισμα, το αλκοόλ...

πρίν από 38 λεπτά , MaryH είπε:

Είναι εντάξει τώρα το μωράκι;

Δεν ξέρω, αλλά το ελπίζω. Έχει χαθεί από το φόρουμ. Εγώ απλώς είδα τις τελευταίες αναρτήσεις της...Ξέρω ότι το μωρό μπήκε μενν πάντως...

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Troia είπε:

Ναι, το κάπνισμα, το αλκοόλ...

Δεν ξέρω, αλλά το ελπίζω. Έχει χαθεί από το φόρουμ. Εγώ απλώς είδα τις τελευταίες αναρτήσεις της...Ξέρω ότι το μωρό μπήκε μενν πάντως...

Πολύ κρίμα. Βέβαια τα πιο πολλά παιδάκια που είναι πρόωρα κ μπαίνουν μενν μια χαρα τα καταφέρνουν. Μακάρι..

Δεν νομίζω λόγω φαρμάκων να έγινε αυτό. Άλλοι παράγοντες παίζουν ρολο συνηθως

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , MaryH είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες!

Εκεινες που έδειξαν τόλμη κ αποφασιστικότητα κ προχώρησαν με ξένα ωάρια κ τώρα έχουν στην κοιλιτσα τους η αγκαλια τα μωρα τους!

Ομως χρόνια πολλά κ στις εν δυνάμει μανουλες , αυτές που προσπαθούν ακόμη, που πόνεσαν περισσότερο όταν η προσπάθεια τους με ξένα ωάρια δεν είχε αίσιο τέλος. Αλλά συνεχίζουν τον αγώνα κ θα τα καταφέρουν!!

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες ! Καλή επιτυχία και σε εμάς που προσπαθούμε ακόμη !

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...