Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, anna73 είπε:

χριστος ανεστη κοριτσι μου συνχαρητηρια μια τελειομηνη και ανεφελη εγκυμοσυνη σου ευχομαι !!!!

χριστος ανεστη βασιλεια μου συνχαρητηρια καλη και ανεφελη εγκυμοσυνη σου ευχομαι!!!

Σ'ευχαριστω πολύ Άννα μου! Χρόνια πολλά και όλα τα καλά σου εύχομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

2 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Καλημέρα, χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη!! Υδροχόε μου, συγχαρητήρια, όλα να σου πάνε καλά!!

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που προσπαθούν.

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα του Nifty test σήμερα που είμαι 14 και 3 ημέρες. Δόξα τον θεό, είναι υγιέστατο το μωρό μου, το αγοράκι μου, ναί είναι αγοράκι!!! 

Σας φιλώ

Ελισω Μ σευχαριστω πολύ! Σε είχα στο μυαλό μου χαίρομαι που όλα είναι καλά δόξα τω θεώ!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Καλημέρα, χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη!! Υδροχόε μου, συγχαρητήρια, όλα να σου πάνε καλά!!

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που προσπαθούν.

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα του Nifty test σήμερα που είμαι 14 και 3 ημέρες. Δόξα τον θεό, είναι υγιέστατο το μωρό μου, το αγοράκι μου, ναί είναι αγοράκι!!! 

Σας φιλώ

Χρόνια πολλά!!! Πολύ ευχάριστα τα νέα σου!!! Όλα τελεια λοιπόν με τον γιο σου!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

5 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Καλημέρα, χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη!! Υδροχόε μου, συγχαρητήρια, όλα να σου πάνε καλά!!

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που προσπαθούν.

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα του Nifty test σήμερα που είμαι 14 και 3 ημέρες. Δόξα τον θεό, είναι υγιέστατο το μωρό μου, το αγοράκι μου, ναί είναι αγοράκι!!! 

Σας φιλώ

Mπραβο Ελισω!Να το χαιρεσαι το αγορακι σου.Να μην ξαναεχεις αλλες αγωνιες

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ελισώ είπε:

Καλημέρα, χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη!! Υδροχόε μου, συγχαρητήρια, όλα να σου πάνε καλά!!

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που προσπαθούν.

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα του Nifty test σήμερα που είμαι 14 και 3 ημέρες. Δόξα τον θεό, είναι υγιέστατο το μωρό μου, το αγοράκι μου, ναί είναι αγοράκι!!! 

Σας φιλώ

Πολύ ευχάριστα νέα ελισω , όλα καλά λοιπόν !

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

11 hours ago, Ελισώ said:

Καλημέρα, χρόνια πολλά, Χριστός Ανέστη!! Υδροχόε μου, συγχαρητήρια, όλα να σου πάνε καλά!!

Καλή επιτυχία στα κορίτσια που προσπαθούν.

Μόλις πήρα τα αποτελέσματα του Nifty test σήμερα που είμαι 14 και 3 ημέρες. Δόξα τον θεό, είναι υγιέστατο το μωρό μου, το αγοράκι μου, ναί είναι αγοράκι!!! 

Σας φιλώ

Ήσουν στη σκέψη μου κορίτσι μου! Πολύ καλά τα νέα!!!! Από εδώ και πέρα μόνο χαρές χωρίς αγωνίες!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, Dream_on είπε:

Χρόνια πολλά κι από μένα! Είμαι αραχτή στον καναπέ και ζεσταίνει ο ήλιος την κοιλιά μου που έχει μια εμφανή καμπύλη και πολλές μελανιές από τις ενέσεις που κάνω. Ανοιξιάτικος ήλιος! Ούτε που ξέρω τί γίνεται μέσα... Χαϊδεύω κοιλιά, τη χαϊδεύει και ο ήλιος, και βιώνω όλα τα αντιφατικά συναισθήματα μιας εγκύου που περιμένει την επόμενη επίσκεψη στο γιατρό σε λίγες εβδομάδες. Έχω κλείσει τους 4 μήνες και σε ένα μήνα περίπου πάω για τη β επιπέδου...

Λοιπόν κορίτσια, πάω να πάρω ήλιο κι έξω περπατώντας... Όχι με την κοιλιά έξω!! την κοιτάζω μέρα νύχτα. Τη δείχνω και στον άντρα μου. Πόση ευτυχία μπορεί να υπάρχει σε αυτήν τη γλυκιά προσμονή! 

Σας φιλώ! Να προσέχετε, να μη σας παίρνει από κάτω, και ο,τι είναι να γίνει, θα γίνει! Εμείς το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να ακούμε την καρδιά μας, να μετράμε τις δυνάμεις μας και να προχωράμε στο δρόμο που επιλέγουμε! Θα νικήσουμε κορίτσια μου! Χαρείτε τον ήλιο!!

Χρόνια πολλά κοριτσι μου!! Θα απολαμβάνεις κάθε στιγμή από εδώ και πέρα ! Φιλιά πολλά σε σενα και την γλυκιά κοιλιτσα σου!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dream_on είπε:

Χρόνια πολλά κι από μένα! Είμαι αραχτή στον καναπέ και ζεσταίνει ο ήλιος την κοιλιά μου που έχει μια εμφανή καμπύλη και πολλές μελανιές από τις ενέσεις που κάνω. Ανοιξιάτικος ήλιος! Ούτε που ξέρω τί γίνεται μέσα... Χαϊδεύω κοιλιά, τη χαϊδεύει και ο ήλιος, και βιώνω όλα τα αντιφατικά συναισθήματα μιας εγκύου που περιμένει την επόμενη επίσκεψη στο γιατρό σε λίγες εβδομάδες. Έχω κλείσει τους 4 μήνες και σε ένα μήνα περίπου πάω για τη β επιπέδου...

Λοιπόν κορίτσια, πάω να πάρω ήλιο κι έξω περπατώντας... Όχι με την κοιλιά έξω!! την κοιτάζω μέρα νύχτα. Τη δείχνω και στον άντρα μου. Πόση ευτυχία μπορεί να υπάρχει σε αυτήν τη γλυκιά προσμονή! 

Σας φιλώ! Να προσέχετε, να μη σας παίρνει από κάτω, και ο,τι είναι να γίνει, θα γίνει! Εμείς το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να ακούμε την καρδιά μας, να μετράμε τις δυνάμεις μας και να προχωράμε στο δρόμο που επιλέγουμε! Θα νικήσουμε κορίτσια μου! Χαρείτε τον ήλιο!!

Καλημερα και Χρονια Πολλα! Χαιρομαστε τοσο πολυ που ολα πηγαινουν τοσο καλα! Δε θυμαμαι αν μας το εγραψες.Θυμησε μας λιγο το νινι κοριτσι ή αγορι φαινεται να ειναι?Να απολαυσεις τωρα καθε στιγμη.Τα δυσκολα περασαν.Φιλια

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας βρε κοριτσια..6 μερα απο την εμβρυομεταφορα κ η αγωνια κορυφωνεται...καθε μερα ξυπναω στις 7..εγω που πριν τις 10 με τπτ...νοιωθω 2 εβδομαδες οτι ειμαι ξαπλα στην αναμονη...αχχχχ....αντε να περασουν οι μερες..και να αξιζε ολη αυτη η Αναμονη...

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Hope19 said:

Γεια σας βρε κοριτσια..6 μερα απο την εμβρυομεταφορα κ η αγωνια κορυφωνεται...καθε μερα ξυπναω στις 7..εγω που πριν τις 10 με τπτ...νοιωθω 2 εβδομαδες οτι ειμαι ξαπλα στην αναμονη...αχχχχ....αντε να περασουν οι μερες..και να αξιζε ολη αυτη η Αναμονη...

Αυτές οι άτιμες ημέρες....δεν περνούν με τίποτα! Εγώ προσπαθούσα να δουλεύω πολύ για να ξεχνιέμαι, να βλέπω ταινίες και να κοιμάμαι πολλές ώρες! Κουράγιο κοριτσάκι μου! Ποιά ημέρα σου είπε ο γιατρός σου να κάνεις χοριακή? 9η? Σου εύχομαι να έχεις μία τριψήφια χοριακή!!!

4 hours ago, Dream_on said:

Χρόνια πολλά κι από μένα! Είμαι αραχτή στον καναπέ και ζεσταίνει ο ήλιος την κοιλιά μου που έχει μια εμφανή καμπύλη και πολλές μελανιές από τις ενέσεις που κάνω. Ανοιξιάτικος ήλιος! Ούτε που ξέρω τί γίνεται μέσα... Χαϊδεύω κοιλιά, τη χαϊδεύει και ο ήλιος, και βιώνω όλα τα αντιφατικά συναισθήματα μιας εγκύου που περιμένει την επόμενη επίσκεψη στο γιατρό σε λίγες εβδομάδες. Έχω κλείσει τους 4 μήνες και σε ένα μήνα περίπου πάω για τη β επιπέδου...

Λοιπόν κορίτσια, πάω να πάρω ήλιο κι έξω περπατώντας... Όχι με την κοιλιά έξω!! την κοιτάζω μέρα νύχτα. Τη δείχνω και στον άντρα μου. Πόση ευτυχία μπορεί να υπάρχει σε αυτήν τη γλυκιά προσμονή! 

Σας φιλώ! Να προσέχετε, να μη σας παίρνει από κάτω, και ο,τι είναι να γίνει, θα γίνει! Εμείς το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να ακούμε την καρδιά μας, να μετράμε τις δυνάμεις μας και να προχωράμε στο δρόμο που επιλέγουμε! Θα νικήσουμε κορίτσια μου! Χαρείτε τον ήλιο!!

Αχ, τί ωραία εικόνα! Με το καλό σου εύχομαι να φτάσεις στο τέλος και να συναντήσεις το αστεράκι σου!! 

  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Andri M είπε:

Αυτές οι άτιμες ημέρες....δεν περνούν με τίποτα! Εγώ προσπαθούσα να δουλεύω πολύ για να ξεχνιέμαι, να βλέπω ταινίες και να κοιμάμαι πολλές ώρες! Κουράγιο κοριτσάκι μου! Ποιά ημέρα σου είπε ο γιατρός σου να κάνεις χοριακή? 9η? Σου εύχομαι να έχεις μία τριψήφια χοριακή!!!

Αχ, τί ωραία εικόνα! Με το καλό σου εύχομαι να φτάσεις στο τέλος και να συναντήσεις το αστεράκι σου!! 

Αχ κοριτσια σας ευχαριστω παρα πολυ..εχω αναγκη απο την  συμπαρασταση σας ,απο ολες εσας που περναμε τα ίδια... Antri την δευτερα μου ειπε χοριακη....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...