Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ναι ναι ευτυχως ολα καλά...πως εισαι η μικρη σ???? μ λείπετε ολες σας 

Καλησπερα.Να σας ζησει.Να την καμαρωνετε καθε μερα και περισσοτερο.

Να ρωτησω λιγο εσενα και τα υπολοιπα κοριτσια που ητανε στον Κουρτη(Παπαθανακο)αν ασχοληθηκε-αν  καθολου με την επιλογη της δοτριας?Και οταν λεω επιλογη δεν αναφερομαι προφανως στς χαρακτηριστικα.Πλεον αυτα εχουν μικρη σημασια.Εννοω πχ  ηλικια, δοτρια με επιτυχιες σε δυσκολες περιπτωσεις...Γενικα αν ασχοληθηκε αυτος ή και αυτος με το θεμα δοτρια. Γιατι οπως εχω γραψει πολλακις οταν παρακαλεσα τον Σφακ να ριξει εστω μια ματια στην επιλογη της δοτριας,η απαντηση ητανε "Δεν προβλεπεται και η επιλογη γινεται αποκλειστικα απο την υπευθυνη του κεντρου."Δηλαδη ουτε καθησε να ακουσει τη δοτρια θελαμε..

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, anoulious είπε:

Καλησπερα.Να σας ζησει.Να την καμαρωνετε καθε μερα και περισσοτερο.

Να ρωτησω λιγο εσενα και τα υπολοιπα κοριτσια που ητανε στον Κουρτη(Παπαθανακο)αν ασχοληθηκε-αν  καθολου με την επιλογη της δοτριας?Και οταν λεω επιλογη δεν αναφερομαι προφανως στς χαρακτηριστικα.Πλεον αυτα εχουν μικρη σημασια.Εννοω πχ  ηλικια, δοτρια με επιτυχιες σε δυσκολες περιπτωσεις...Γενικα αν ασχοληθηκε αυτος ή και αυτος με το θεμα δοτρια. Γιατι οπως εχω γραψει πολλακις οταν παρακαλεσα τον Σφακ να ριξει εστω μια ματια στην επιλογη της δοτριας,η απαντηση ητανε "Δεν προβλεπεται και η επιλογη γινεται αποκλειστικα απο την υπευθυνη του κεντρου."Δηλαδη ουτε καθησε να ακουσει τη δοτρια θελαμε..

Είμαι κ εγώ στον κουρτη και περιμένω να κάνω εμβρυομεταφορα τον Ιούνιο. Προς το παρόν παρακολουθεί το ενδομητριο. Από ότι κατάλαβα ο ίδιος επιλέγει τις δοτριες. Ήμουν κ εγώ στον σφακ όταν προσπαθούσα με τα δικά μου. Προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημενη με κουρτη. Επίσης έχω περάσει κ από τσιριγωτη. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fifo είπε:

Είμαι κ εγώ στον κουρτη και περιμένω να κάνω εμβρυομεταφορα τον Ιούνιο. Προς το παρόν παρακολουθεί το ενδομητριο. Από ότι κατάλαβα ο ίδιος επιλέγει τις δοτριες. Ήμουν κ εγώ στον σφακ όταν προσπαθούσα με τα δικά μου. Προς το παρόν είμαι πολύ ευχαριστημενη με κουρτη. Επίσης έχω περάσει κ από τσιριγωτη. 

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Καλη επιτυχια.Γραψε μας νεα σου οταν προχωρησεις,ποσα εμβρυα πηρες πως σου φανηκε η ολη τελικα διαδικασια.Στον Τσιριγ εκανες προσπαθεια ή απλα εκανες ενημερωτικο ραντεβου?Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 39 λεπτά , anoulious είπε:

Ευχαριστω πολυ για την απαντηση.Καλη επιτυχια.Γραψε μας νεα σου οταν προχωρησεις,ποσα εμβρυα πηρες πως σου φανηκε η ολη τελικα διαδικασια.Στον Τσιριγ εκανες προσπαθεια ή απλα εκανες ενημερωτικο ραντεβου?Συγνωμη για τις πολλες ερωτησεις

Έκανα μια προσπάθεια με δικά μου όπου δεν προέκυψε βλαστοκυστη και αποφάσισα να πάω κουρτη με δανεικά για ψυχολογικούς λόγους. Ο κουρτης μου πρότεινε να κάνω άλλη μια προσπάθεια με δικά μου αλλά δεν ήθελα λόγω κούρασης.

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλησπερα.Να σας ζησει.Να την καμαρωνετε καθε μερα και περισσοτερο.

Να ρωτησω λιγο εσενα και τα υπολοιπα κοριτσια που ητανε στον Κουρτη(Παπαθανακο)αν ασχοληθηκε-αν  καθολου με την επιλογη της δοτριας?Και οταν λεω επιλογη δεν αναφερομαι προφανως στς χαρακτηριστικα.Πλεον αυτα εχουν μικρη σημασια.Εννοω πχ  ηλικια, δοτρια με επιτυχιες σε δυσκολες περιπτωσεις...Γενικα αν ασχοληθηκε αυτος ή και αυτος με το θεμα δοτρια. Γιατι οπως εχω γραψει πολλακις οταν παρακαλεσα τον Σφακ να ριξει εστω μια ματια στην επιλογη της δοτριας,η απαντηση ητανε "Δεν προβλεπεται και η επιλογη γινεται αποκλειστικα απο την υπευθυνη του κεντρου."Δηλαδη ουτε καθησε να ακουσει τη δοτρια θελαμε..

Σε μένα πάντως ασχολήθηκε και μάλιστα την πρώτη δότρια που μου πρότεινε την ημέρα που πήγε ο άντρας μου για να δώσει σπέρμα δεν τη δέχτηκα... Και πήγαμε ένα μήνα μετά. Γιατί ήθελα συγκεκριμένη ηλικία και του το είχα πει. Είμαι σίγουρη ότι ασχολείται αυτός προσωπικά. 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα. Συγνώμη για το άσχετο ποστ αλλά εδώ και 3 μέρες κάποια με το όνομα alexia_ milaioy κάνει κατάχρηση των ποστ ανοίγοντας εκατό φορές το ίδιο θέμα κι ενώ της απαντάμε μας έχει ζαλίσει. Έκανα αναφορά στη διαχείριση μπορείτε να βοηθήσετε κι εσείς κάνοντας αναφορά μπας και σωθούμε από την τρέλα επιτέλους; ευχαριστώ εκ των προτέρων...θα δείτε ήδη ότι πριν 5 λεπτά έκανε κι άλλο ποστ με νέο θέμα για το ίδιο πράγμα  !!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας κορίτσια,

 

Μπήκα να δω τι κάνετε, στα γρήγορα και διαβάζω για γέννες κι εγκυμοσύνες και πόσο χαιρομαι.

Σας στέλνω χαιρετίσματα και χαρά. 

Εμένα κοντεύει δύο ετών ο γιος μου και η ευτυχία μόνο μεγαλώνει. Το εύχομαι σε όλες σας. Ολόψυχα. 

 

 

  • Μου αρέσει 13
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, lennio είπε:

Γεια σας κορίτσια,

 

Μπήκα να δω τι κάνετε, στα γρήγορα και διαβάζω για γέννες κι εγκυμοσύνες και πόσο χαιρομαι.

Σας στέλνω χαιρετίσματα και χαρά. 

Εμένα κοντεύει δύο ετών ο γιος μου και η ευτυχία μόνο μεγαλώνει. Το εύχομαι σε όλες σας. Ολόψυχα. 

 

 

Γεια σου Λενιω! Να τον χαιρεσαι κ να τον καμαρώνεις τον πρίγκηπα σου! Ποτε μεγάλωσε!

Καλο Πασχα να έχετε!

12 ώρες πρίν, Clue είπε:

Να πω κι εγώ την άλλη άποψη... Η μικρή μου δε μου μοιάζει καθόλου. Έχει άλλα χρώματα από εμένα και δεν πιστεύω ότι έχουμε παρόμοια χαρακτηριστικά. Έχω ξαναπεί βέβαια ότι ευτυχώς που δε μου μοιάζει γιατί είναι ένα κουκλάκι!

Αν θέλουμε να βρούμε κοινά και να απαντήσουμε στο "ποιον μοιάζει το παιδί" σίγουρα θα βρούμε. Έχει τα χρώματα της αδερφής μου και του παππού μου. 

Είναι άνθρωποι που θα βρουν κοινά και με εμένα κι άλλοι που θα υποθέσουν " α... Στον μπαμπά θα μοιάζει" (κι ας πέφτουν σε όλα έξω! Χεχε)

Το θέμα είναι τι σημασία έχει στην τελική; Είναι σίγουρο ότι θα μου μοιάσει μεγαλώνοντας. Τώρα το αν θα πάρει τις γκριμάτσες μου, αν θα πάρει την άρνηση που νιώθω σχετικά με τη μαγειρική, αν θα πάρει το στυλ ντυσίματος, κάτι που θα ήθελε να πάρει ή κάτι δικό μου που πήρε χωρίς να το θέλει και θα κάνει ψυχοθεραπεία για να το ξεπεράσει... Θα δείξει! Μαζί θα το ανακαλύψουμε!!!

Ήδη μαλώνει τη γάτα όταν δαγκώνει τις σακούλες με τον ίδιο τρόπο που το κάνω κι εγώ!

Εύχομαι να το ζήσετε όλες. Πραγματικά μετά δεν έχει τίποτε άλλο σημασία...

Έχεις δικιο αντιγράφουν γκριμάτσες κ συμπεριφορές. 

Ένας φίλος του άντρα μου, είπε ότι η κόρη μου μου μοιάζει( ο μόνος που το έχει πει) . Μάλιστα μας είπε χαριτολογώντας να κάνουμε κ ένα τεστ dna, γιατί για την μαμά δεν υπάρχει αμφιβολία, να τσεκάρουμε την γονιδιακή πατρότητα. Εμείς κρυφογελασαμε. Που να ξερε......

 

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 6
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Γεια σου Λενιω! Να τον χαιρεσαι κ να τον καμαρώνεις τον πρίγκηπα σου! Ποτε μεγάλωσε!

Καλο Πασχα να έχετε!

Έχεις δικιο αντιγράφουν γκριμάτσες κ συμπεριφορές. 

Ένας φίλος του άντρα μου, είπε ότι η κόρη μου μου μοιάζει( ο μόνος που το έχει πει) . Μάλιστα μας είπε χαριτολογώντας να κάνουμε κ ένα τεστ dna, γιατί για την μαμά δεν υπάρχει αμφιβολία, να τσεκάρουμε την γονιδιακή πατρότητα. Εμείς κρυφογελασαμε. Που να ξερε......

 

Τι κάνει η μπουτού;


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Τι κάνει η μπουτού;

Καλά είναι. Ζωηρεύει τώρα και έχει αρχίσει και τσιρίζει. Τρελές τσιρίδες μιλάμε. Το κάνει όταν θέλει κάτι.,Σπάνια κλαίει συνήθως τσιρίζει.

Ο δικός σου ο όμορφος τι κάνει; Τσιρίζει καθόλου η μόνο η κόρη μου είναι σοπρανο:mrgreen:;;;

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MaryH είπε:

Καλά είναι. Ζωηρεύει τώρα και έχει αρχίσει και τσιρίζει. Τρελές τσιρίδες μιλάμε. Το κάνει όταν θέλει κάτι.,Σπάνια κλαίει συνήθως τσιρίζει.

Ο δικός σου ο όμορφος τι κάνει; Τσιρίζει καθόλου η μόνο η κόρη μου είναι σοπρανο:mrgreen:;;;

Την περάσαμε την πίστα αυτή! Τώρα προσπαθεί να πει λέξεις...τρελό γέλιο...

Καλέ πόσο είναι τώρα; 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , Ele@n είπε:

Την περάσαμε την πίστα αυτή! Τώρα προσπαθεί να πει λέξεις...τρελό γέλιο...

Καλέ πόσο είναι τώρα; 

Περίπου εννιά μηνών. Δηλ θα σταματήσουν οι τσιρίδες;;;;;

Χθες είπε μαμά  βέβαια δεν κατάλαβε τι είπε, χαχα

Ο δικός τι λέξεις λέει;

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Περίπου εννιά μηνών. Δηλ θα σταματήσουν οι τσιρίδες;;;;;

Χθες είπε μαμά  βέβαια δεν κατάλαβε τι είπε, χαχα

Ο δικός τι λέξεις λέει;

Ναι, τώρα ανακαλύπτει τη φωνή της και το εκμεταλλεύεται...μετά περνάει σε άλλο level.

Ο μικρός νομίζω ότι συγκριτικά με άλλα παιδάκια δεν λέει ακόμα πολλές λέξεις. Καθαρά και συνειδητά λέει μπαμπά. Μαμά μόνο όταν τα βρίσκει σκούρα και θέλει βοήθεια. Και 3-4 άλλες αλλά δεν ξέρω αν μετράνε για λέξεις γιατί δεν μπορεί ακόμα να προφέρει τα σύμφωνα και τις λέει μόνο με τα φωνήεντά τους.

Πω πω σε λίγο η μπουτού έχει γενέθλια. Μα, πώς περνάει έτσι ο καιρός;;;

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, Ele@n είπε:

Ναι, τώρα ανακαλύπτει τη φωνή της και το εκμεταλλεύεται...μετά περνάει σε άλλο level.

Ο μικρός νομίζω ότι συγκριτικά με άλλα παιδάκια δεν λέει ακόμα πολλές λέξεις. Καθαρά και συνειδητά λέει μπαμπά. Μαμά μόνο όταν τα βρίσκει σκούρα και θέλει βοήθεια. Και 3-4 άλλες αλλά δεν ξέρω αν μετράνε για λέξεις γιατί δεν μπορεί ακόμα να προφέρει τα σύμφωνα και τις λέει μόνο με τα φωνήεντά τους.

Πω πω σε λίγο η μπουτού έχει γενέθλια. Μα, πώς περνάει έτσι ο καιρός;;;

Καλημέρα! Ποσό είναι ο μικρός σου; Περπατάει;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...