Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 13 ώρες πρίν, Katiamaxiking είπε:

      Να πω ότι δεν σε καταλαβαίνω; Σε καταλαβαίνω… παρε το χρόνο σου να ανακτήσεις δυνάμεις και ελπίδα! Εγω εκανα υστεροσκοπηση και βρέθηκε ήπια φλεγμονή και κατά τη φάση της διέγερσης (μακρύ πρωτόκολλο) πήρα ένα κοκτέιλ αντιβιώσεων για ένα μήνα. Σου πρότεινε κάποιο πρωτόκολλο; 
       

      Καλημέρα!!! Όχι δεν μιλήσαμε για τπτ άλλο...με το που είδε τις προηγούμενες προσπάθειες Μ είπε μόνο αυτό... υπάρχει περίπτωση να γίνει ζημιά με τη λαμπαροσκοπιση; Αυτό μόνο φοβάμαι μήπως πειράξουμε κάτι που δεν πρέπει....κ μετα από το χειρουργείο πως είναι η περίοδος μας; Κανονική; Η θέλει χρόνο να επανελθει;

      13 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

      Το ανέβασα κορίτσια. Clear blue έκανα τελικά! Νομίζω θετικό άχνη γραμμή βέβαια! Τι λέτε; Είχα κατουρήσει πριν μισή ώρα να το πω κ αυτό.. θα κάνω κ άλλο το πρωί 

      Συγχαρητήρια!!!! Εύχομαι να πάνε όλα τέλεια 💗

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 27/4/2021 at 5:24 ΜΜ, anoulious είπε:

Καλησπερα.Να σας ζησει.Να την καμαρωνετε καθε μερα και περισσοτερο.

Να ρωτησω λιγο εσενα και τα υπολοιπα κοριτσια που ητανε στον Κουρτη(Παπαθανακο)αν ασχοληθηκε-αν  καθολου με την επιλογη της δοτριας?Και οταν λεω επιλογη δεν αναφερομαι προφανως στς χαρακτηριστικα.Πλεον αυτα εχουν μικρη σημασια.Εννοω πχ  ηλικια, δοτρια με επιτυχιες σε δυσκολες περιπτωσεις...Γενικα αν ασχοληθηκε αυτος ή και αυτος με το θεμα δοτρια. Γιατι οπως εχω γραψει πολλακις οταν παρακαλεσα τον Σφακ να ριξει εστω μια ματια στην επιλογη της δοτριας,η απαντηση ητανε "Δεν προβλεπεται και η επιλογη γινεται αποκλειστικα απο την υπευθυνη του κεντρου."Δηλαδη ουτε καθησε να ακουσει τη δοτρια θελαμε..

αγαπη μ σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχες...μαι ασχολήθηκε ο κουρ.παρα πολύ...σε όλα  αυτα που ρωτας...οχι το κέντρο καμια σχέση..οι 2 γιατροί γνώριζαν κ διάλεξαν αυτο που ταιριάζε σε μας κ φυσικα αν ζητήσουμε κατι το κανουν...καθαυτου οι γιατροί ασχολήθηκαν....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

αγαπη μ σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχες...μαι ασχολήθηκε ο κουρ.παρα πολύ...σε όλα  αυτα που ρωτας...οχι το κέντρο καμια σχέση..οι 2 γιατροί γνώριζαν κ διάλεξαν αυτο που ταιριάζε σε μας κ φυσικα αν ζητήσουμε κατι το κανουν...καθαυτου οι γιατροί ασχολήθηκαν....

Σε ευχαριστω Ραφαελιτσα για την απαντηση.Μας λειπεις.Μας λειπει η αισιοδοξια σου.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , anoulious είπε:

Σε ευχαριστω Ραφαελιτσα για την απαντηση.Μας λειπεις.Μας λειπει η αισιοδοξια σου.

κ μενα μ λείπετε...αλλα δουλειά κ παιδι τελικα δεν συνδυάζονται κ πολυ....οφ εχω βγει χαχαχαχχαχαχα 

Αισιοδοξία εχεις κ συ κ ολες σας εδω μεσα....Λιγο ακομα έμεινε κ για σας....

Μην σταματας να χαμογελάς...Ειμαι σιγουρη οτι μπορείς να το κάνεις....

 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Διαφημίσεις


πρίν από 41 λεπτά , Ydroxoos76 είπε:

Χριστός Ανέστη!!! Χρόνια πολλά με υγεία και δύναμη σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για το θαύμα της μητρότητας!! Θα ήθελα αυτή την αγια μέρα την ευλογημένη να πώ ότι το θαύμα για μένα ήρθε επιτέλους και είμαι έγκυος. Τρέμω να ονειρευτώ όμως θέλω να πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει!!  

χριστός ανεστη....ηρθε  κουκλα μ θα μεινει...συγχαρητήρια γλυκια μανουλα....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

χριστός ανεστη....ηρθε  κουκλα μ θα μεινει...συγχαρητήρια γλυκια μανουλα....

Σευχαριστω πολύ αγαπημένη!! Αληθώς Ανέστη χρόνια πολλά στην οικογένεια σου κούκλα μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Ydroxoos76 said:

Χριστός Ανέστη!!! Χρόνια πολλά με υγεία και δύναμη σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για το θαύμα της μητρότητας!! Θα ήθελα αυτή την αγια μέρα την ευλογημένη να πώ ότι το θαύμα για μένα ήρθε επιτέλους και είμαι έγκυος. Τρέμω να ονειρευτώ όμως θέλω να πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει!!  

Τι ωραια νεα ειναι αυτα μερα που ειναι!!! Ηρθε για να μεινει εγκυουλα!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Τι ωραια νεα ειναι αυτα μερα που ειναι!!! Ηρθε για να μεινει εγκυουλα!!!

Είπα να τα γράψω σήμερα που είναι μέρα χαράς! Αυτό θέλω κι εγώ έτσι Ξανθούλα μου να μείνει!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Ydroxoos76 είπε:

Χριστός Ανέστη!!! Χρόνια πολλά με υγεία και δύναμη σε όλα τα κορίτσια που προσπαθούν για το θαύμα της μητρότητας!! Θα ήθελα αυτή την αγια μέρα την ευλογημένη να πώ ότι το θαύμα για μένα ήρθε επιτέλους και είμαι έγκυος. Τρέμω να ονειρευτώ όμως θέλω να πιστεύω ότι ήρθε για να μείνει!!  

Θα μείνει κοπελάρα μου...συγχαρητήρια πολλά!!!!

Τολμά να ονειρευτείς γτ το αξίζεις!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...