Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Maroxmarox είπε:

      Συγχαρητήρια κορίτσι μου 🎉🎉🎉Με το καλό μια τεράστια χοριακη!!

      Στις πόσες μέρες έκανες χοριακη μετά από βλαστοκυστες;

      Ευχαριστώ πολύ ❤️ Εννιά μέρες μετά την εμβρυομεταφορά έκανα την χοριακη και είναι λίγο χαμηλή..ελπίζω να διπλασιαστεί 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες του γκρουπ που τα κατάφεραν και μας δίνουν κουράγιο! Χρόνια πολλά στις μανούλες που περιμένουν το μωρό τους! Χρόνια πολλά και σε εμάς που νιώθουμε ήδη μανούλες και περιμένουμε να έρθει το θαύμα !!!

  • Μου αρέσει 11
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Blondie 2020 είπε:

Χρονια πολλα μανουλα! Να σε χαιρεται η μπουμπου και να την χαιρεστε μια ζωη!

Κι εσυ χρόνια πολλά εγκυουλα μανουλα! Με το καλό τα νινακια σου, του χρόνου τέτοιον καιρό να γιορτάζεις κ επίσημα πλέον!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 hours ago, MaryH said:

Δεν ξερω, νιωθω ότι δεν θα το πιστέψουμε ποτε. Ότι γίναμε μανούλες. Σήμερα είδα έξω από ένα ανθοπωλείο κόσμο κ μικρα παιδιά που πήραν λουλούδια για τη μαμά τους. Δεν ήταν η αγαπημενη μου γιορτή.Τόσα χρόνια η ίδια μερα με την ίδια εικόνα. Να είναι όμως έξω από σενα κ απ τη δικη σου πραγματικότητα. Να φτιάχνεις τόσα χρόνια δωράκια  στο σχολείο για όλες τις μανούλες αλλά στο σπίτι κανενα παιδακι να μη σε περιμένει για να σου πει « μαμά σ αγαπω». Έχει παγώσει τόσα χρόνια αυτή η επιθυμία κ το συναίσθημα. 

Νομιζω ότι όλες οι γυναίκες σ αυτή διαδυκτιακη παρεα το ίδιο  το βιωνουν. Μαζί με την απόψυξη των εμβρύων να καταφέρεις ν αποψυξεις αυτό το συναίσθημα. Και να πιστέψεις ότι είναι αλήθεια. Έγινες, θα γίνεις μανουλα επιτέλους! Ήρθε και η δίκη σου σειρα για ευχες!

Νομιζω οτι ολες εμεις που ταλΙπωρηθηκαμε δυσκολευομαστε να το ζησουμε. Αλλα επισης νομιζω οτι ολα τα συναισθηματα τα βιωνουμε διαφορετικα, πιο εντονα, πιο βαθεια και μονο μεταξυ μας το καταλαβαινουμε. Ποσο χαιρομαι που σας βρηκα!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


16 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

Χρόνια πολλά σε όλες τις μανούλες . Ξεκίνησα και εγώ την διαδικασία ... Ίσως και εγώ του χρόνου να γιορτάζω μαζί σας .....

Καλή επιτυχία κορίτσι μου!!! Περιμένουμε νέα σου!!! 

  • Μου αρέσει 1

m0W3p3.png

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Chrisla said:

Κορίτσια καλησπέρα...μια ερώτηση ...τι γνώμη έχετε για τον Παράσχο και το embio?

Δεν έχω ακούσει καλά λόγια...Τα περισσότερα κορίτσια που είχαν αναφερθεί, είχαν μιλήσει για τραυματική εμπειρία...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...