Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

21 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

θα του δωσει δυο τρεις μερες περιθωριο και μετα ακυρωση

Θελει να κανω εμβριομεταφορα με παχυ ενδομητριο γιατι τα εμβρια ειναι αριστα και επισης δεν εχω χρονο για πολλες  ετ. Ελπιζω να παρει τα πανω του τι να πω. Ασε που θα ξαναβρω αυτοκολλητα ???

Καλημέρα! Αν δεν ανέβει μην προχωράς σε ετ. Τουλάχιστον  με 7,5. Για το prp που γράφει η Αννουλα συμφωνω κι εγω. Ο ντοκ μας το κάνει. Ρώτησε τον

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 21/5/2021 at 10:34 ΠΜ, ni-ki είπε:

θα του δωσει δυο τρεις μερες περιθωριο και μετα ακυρωση

Θελει να κανω εμβριομεταφορα με παχυ ενδομητριο γιατι τα εμβρια ειναι αριστα και επισης δεν εχω χρονο για πολλες  ετ. Ελπιζω να παρει τα πανω του τι να πω. Ασε που θα ξαναβρω αυτοκολλητα ???

Για dermestril φαρμακείο Γεωργίου στην Αθήνα

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ni-ki είπε:

καλημερα σε ολα τα κοριτσια. Μαιρη σημερα θα παω το απογευμα και θα σας πω το παχος

Ελπιζω να πανε ολα καλα

 

Έχεις όλη τη θετική μας  ενέργεια!!!

Περιμενουμε νέα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Καλημέρα κορίτσια μου! Μια φίλη μου πήγε δότρια στο Γένεσις Αθήνα και είχε μόνο 5 ωαρια. Της τα πήραν, τώρα τι θα κάνουν με μόνο 5 ωαρια δεν ξέρω...απλά σας ενημερώνω. Επίσης για το διαδικαστικό και μόνο, θα αναφερω ότι της δώσανε τη μισή αποζημίωση.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Annaforyou είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Μια φίλη μου πήγε δότρια στο Γένεσις Αθήνα και είχε μόνο 5 ωαρια. Της τα πήραν, τώρα τι θα κάνουν με μόνο 5 ωαρια δεν ξέρω...απλά σας ενημερώνω. Επίσης για το διαδικαστικό και μόνο, θα αναφερω ότι της δώσανε τη μισή αποζημίωση.

Καλημερα. Δυστυχως ειναι γνωστο για το Γεννεσις οτι δινει λιγα ωαρια. Και πολυ φοβαμαι οτι η κοπελα που θα τα παρει θα πληρωσει κανονικα το συνολο του ποσου.

  • Μου αρέσει 1
  • Μπερδεμένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Annaforyou είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Μια φίλη μου πήγε δότρια στο Γένεσις Αθήνα και είχε μόνο 5 ωαρια. Της τα πήραν, τώρα τι θα κάνουν με μόνο 5 ωαρια δεν ξέρω...απλά σας ενημερώνω. Επίσης για το διαδικαστικό και μόνο, θα αναφερω ότι της δώσανε τη μισή αποζημίωση.

Θεωρώ ότι αφού η φίλη σου ελέγχθηκε και εγκρίθηκε για δότρια έχει κάνει λάθος ο γιατρός και το κέντρο αφού είδαν ότι δεν είχε καλή ανταπόκριση έπρεπε να τη σταματήσουν.

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 16/5/2021 at 2:10 ΜΜ, chitaneta είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια

Τον Απρίλιο είχα την πρώτη αποτυχημένη ετ. Μετά θα έπεφτε Πάσχα οπότε ο γιατρός μου είπε να έκανα ένα διάλλειμα και στον επόμενο κύκλο, με την επόμενη περίοδο, γύρω στις 13-14 Μαίου να ξεκινησουμε την προετοιμασία για τη 2η ετ.

Σε αυτή την παύση δεν πήρα κανένα φάρμακο, ούτε τα σικλακουρ.

Σήμερα έχουμε 16 του μηνός και ακόμα δεν έχω περίοδο. Πιστεύετε ότι μπορεί να υπάρχει καθηστέρηση λόγω όλων αυτών των φαρμακων που έπαιρνα και ξαφνικά σταμάτησα; Έχει συμβεί σε κάποια κάτι παρόμοιο; Δηλαδή αν μετά από προετοιμασία για ετ με όλα τα γνωστά φάρμακα, διακόψατε για κάποιο καιρό και αν η περίοδος ερχόταν κανονικά...

Από την άλλη έχω κάνει πολλά μπάνια στη θάλασσα (δεν μπόρεσα να κρατηθώ...) και μπορεί να είναι και απο αυτό αυτή η μικρή καθηστέρηση

Η αλήθεια είναι ότι έχω αρχίσει λίγο να ανυπομονώ και να αγχώνομαι... Ξερω ότι δεν βοηθάει το αγχος σε τίποτα, αλλά όσο δεν έρχεται η περίοδος τόσο δεν μπορώ να ξεκινήσω την προετοιμασία...

Συγνώμη αν σας ζάλισα

Πριν κάνω την πρώτη προσπάθεια εξωσωματικής είχα καθυστέρηση στην περίοδο περίπου 20 ημέρες, από άγχος. Έστρωσαν όλα στη συνέχεια. Καλά κάνεις μ τα μπάνια, καλή συνέχεια.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Annaforyou είπε:

Καλημέρα κορίτσια μου! Μια φίλη μου πήγε δότρια στο Γένεσις Αθήνα και είχε μόνο 5 ωαρια. Της τα πήραν, τώρα τι θα κάνουν με μόνο 5 ωαρια δεν ξέρω...απλά σας ενημερώνω. Επίσης για το διαδικαστικό και μόνο, θα αναφερω ότι της δώσανε τη μισή αποζημίωση.

Ευχαριστούμε καταρχήν για την ενημέρωση . Είναι σημαντικό για εμάς να ξέρουμε τι συμβαίνει . Πόσο χρονών είναι η κοπέλα ;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, ni-ki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια . Την Παρασκευή έκανα ετ δυο βλαστοκυστες και είμαι στην αναμονή για χοριακη την επόμενη Δευτέρα . Ελπίζω να βάλει ο θεός το χέρι του να πετύχει. 

με το καλο ψυχη μ....ελπιζω τς ΧΡΎΣΑ ΑΥΓΑ να ριζωθουν μεσα σ για πάντα....που αυτο θα γίνει  ειμαι σίγουρη...καλη επιτυχία σ εύχομαι..οτι θες ειμαστε εδω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ni-ki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια . Την Παρασκευή έκανα ετ δυο βλαστοκυστες και είμαι στην αναμονή για χοριακη την επόμενη Δευτέρα . Ελπίζω να βάλει ο θεός το χέρι του να πετύχει. 

Καλησπέρα! Καλή επιτυχία ευχομαι! Καλοστεριωτα! Τι έγινε με το ενδομήτριο τελικά;

On 29/5/2021 at 10:16 ΠΜ, anoulious είπε:

Καλημερα. Δυστυχως ειναι γνωστο για το Γεννεσις οτι δινει λιγα ωαρια. Και πολυ φοβαμαι οτι η κοπελα που θα τα παρει θα πληρωσει κανονικα το συνολο του ποσου.

Καλησπέρα! Εγω πολύ φοβαμαι ότι μπορεί να είναι κ κακής ποιότητας. 

Και θα τα μοιράσουν; Πάρτε από δυο βλαστοκυστες;

Link to comment
Share on other sites

Μαίρη έφτασε 8,3 δυο μέρες πριν  την εμβριομεταφορα  και η προγεστερονη 40 . Οι βλαστοκυστες τέλειες . Τώρα τι να σου πω δεν ξέρω τι θα γίνει… δεν αισθάνομαι κάτι απλά περιμένω …

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 13 λεπτά , ni-ki είπε:

Μαίρη έφτασε 8,3 δυο μέρες πριν  την εμβριομεταφορα  και η προγεστερονη 40 . Οι βλαστοκυστες τέλειες . Τώρα τι να σου πω δεν ξέρω τι θα γίνει… δεν αισθάνομαι κάτι απλά περιμένω …

Μπραβο.Και το ενδομητριο και η προγεστερονη πολυ καλα. Καλη επιτυχια

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...