Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , ni-ki είπε:

Μαίρη έφτασε 8,3 δυο μέρες πριν  την εμβριομεταφορα  και η προγεστερονη 40 . Οι βλαστοκυστες τέλειες . Τώρα τι να σου πω δεν ξέρω τι θα γίνει… δεν αισθάνομαι κάτι απλά περιμένω …

Τουλάχιστον πας με τις καλύτερες προϋποθέσεις. Από εκεί κ πέρα θεός κ φύση θα αποφασίσουν.

Καλη επιτυχία κορίτσι μου!!!!!


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 22 λεπτά , MaryH είπε:

Καλησπέρα! Καλή επιτυχία ευχομαι! Καλοστεριωτα! Τι έγινε με το ενδομήτριο τελικά;

Καλησπέρα! Εγω πολύ φοβαμαι ότι μπορεί να είναι κ κακής ποιότητας. 

Και θα τα μοιράσουν; Πάρτε από δυο βλαστοκυστες;

Λογικα αυτα τα 5 ωαρια θα τα δωσουν  σε μια κοπελα και θα παρει 2 βλαστοκυστες πανακριβες.

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ όλες δεν ξέρω να κάνω παράθεση τα όνοματα σας … απλά ο γιατρός μου είπε να κάτσω σπίτι λίγες μέρες χαλαρά και εγώ δεν έχω μάθει . Είμαι πολλές ώρες στη δουλειά και τώρα δυσκολεύομαι στην αδράνεια. Άσε που όλα προσπαθώ να δω εάν έχω κάποιο σύμπτωμα αλλά τίποτα …. Θα μου πεις μετά από τόσες φορές και ακόμη δεν συνήθισα; Που θα πάει θα έρθει η άλλη Δευτέρα 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 4 λεπτά , ni-ki είπε:

Σας ευχαριστώ όλες δεν ξέρω να κάνω παράθεση τα όνοματα σας … απλά ο γιατρός μου είπε να κάτσω σπίτι λίγες μέρες χαλαρά και εγώ δεν έχω μάθει . Είμαι πολλές ώρες στη δουλειά και τώρα δυσκολεύομαι στην αδράνεια. Άσε που όλα προσπαθώ να δω εάν έχω κάποιο σύμπτωμα αλλά τίποτα …. Θα μου πεις μετά από τόσες φορές και ακόμη δεν συνήθισα; Που θα πάει θα έρθει η άλλη Δευτέρα 

Δεν συνηθίζεται. Το μυαλό δεν ελέγχεται! Πάει όπου θέλει αυτό χαχαχαχα

Ελα κάτσε να ξεκουραστείς χρειάζεται.


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, ni-ki είπε:

Μαίρη έφτασε 8,3 δυο μέρες πριν  την εμβριομεταφορα  και η προγεστερονη 40 . Οι βλαστοκυστες τέλειες . Τώρα τι να σου πω δεν ξέρω τι θα γίνει… δεν αισθάνομαι κάτι απλά περιμένω …

Πολυ ωραια! Ολα καλα θα πανε!

Η Δημητρ...... σου τα εβαλε ή ο Χριστοφ....?

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, MaryH είπε:

Πολυ ωραια! Ολα καλα θα πανε!

Η Δημητρ...... σου τα εβαλε ή ο Χριστοφ....?

ο γιατρός μου και μια κοπελα από εκεί , εάν σου πω δεν θυμάμαι το όνομα της… σκεψου άγχος 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια . Την Παρασκευή έκανα ετ δυο βλαστοκυστες και είμαι στην αναμονή για χοριακη την επόμενη Δευτέρα . Ελπίζω να βάλει ο θεός το χέρι του να πετύχει. 

Καλή επιτυχία κορίτσι μου. Ξεκουράσου και σκέψου όσο μπορείς θετικά!!

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

Καλησπέρα κορίτσια . Την Παρασκευή έκανα ετ δυο βλαστοκυστες και είμαι στην αναμονή για χοριακη την επόμενη Δευτέρα . Ελπίζω να βάλει ο θεός το χέρι του να πετύχει. 

καλη επιτυχια κοριτσι μου καλοστεριωτα τα εμβρυακια σου !!!!

Link to comment
Share on other sites

On 29/5/2021 at 1:13 ΜΜ, thalasa είπε:

Ευχαριστούμε καταρχήν για την ενημέρωση . Είναι σημαντικό για εμάς να ξέρουμε τι συμβαίνει . Πόσο χρονών είναι η κοπέλα ;

Είναι 30 και ήταν η πρώτη φορά που έδωσε. Τις ενέσεις πήγαινε κάθε μέρα στο Γένεσις και της τις έκαναν. Οπότε δεν είναι κάποιο δικό της λάθος. Εγώ όταν έδωσα μου είπαν ότι ανά πάσα στιγμή μπορώ να σταματήσω. Εκείνη της είπαν ότι δεν γίνεται να μην της τα πάρουν γτ θα έχει πρόβλημα με τον κύκλο. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κορίτσια … λοιπόν την έκανα τη χαζομάρα και έκανα τεστ. Το έχω ανεβάσει στο προφίλ μου. Πείτε μου είναι χαλασμένο; Είμαι τρεις μέρες μετά την ετ βλαστοκυστες . Δεν έχω και άλλο φτου…. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 52 λεπτά , ni-ki είπε:

Καλημέρα κορίτσια … λοιπόν την έκανα τη χαζομάρα και έκανα τεστ. Το έχω ανεβάσει στο προφίλ μου. Πείτε μου είναι χαλασμένο; Είμαι τρεις μέρες μετά την ετ βλαστοκυστες . Δεν έχω και άλλο φτου…. 

Κορίτσι μου τρεις μέρες μετά έκανες τεστ; Δεν φαίνεται κιόλας στο προφίλ σου ότι έχεις βάλει 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ni-ki είπε:

Καλημέρα κορίτσια … λοιπόν την έκανα τη χαζομάρα και έκανα τεστ. Το έχω ανεβάσει στο προφίλ μου. Πείτε μου είναι χαλασμένο; Είμαι τρεις μέρες μετά την ετ βλαστοκυστες . Δεν έχω και άλλο φτου…. 

Κορίτσι μου γλυκό καλημέρα και καλή επιτυχία!!! Η φωτογραφία δεν φαίνεται καλά, μπορείς τη βάλεις κάπως αλλιώς! Αν και για να λέμε την αλήθεια είναι πολύ νωρίς ακόμα!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 33 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Κορίτσι μου γλυκό καλημέρα και καλή επιτυχία!!! Η φωτογραφία δεν φαίνεται καλά, μπορείς τη βάλεις κάπως αλλιώς! Αν και για να λέμε την αλήθεια είναι πολύ νωρίς ακόμα!

Προσπαθώ τόση ώρα να το δω το γυρίζω ανάποδα τιποτα. Πρέπει να το βάλει αλλιώς στη φωτο

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

Καλημέρα κορίτσια … λοιπόν την έκανα τη χαζομάρα και έκανα τεστ. Το έχω ανεβάσει στο προφίλ μου. Πείτε μου είναι χαλασμένο; Είμαι τρεις μέρες μετά την ετ βλαστοκυστες . Δεν έχω και άλλο φτου…. 

Εγώ που είμαι από υπολογιστή την βλέπω την γραμμή κανονικότατα.....έχεις κάνει ovitrelle ή όχι???γιατί αν έχεις κάνει τότε  μπορεί να πιάνει την ovitrelle.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...