Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, chitaneta είπε:

Καλημέρα σε όλα τα κορίτσια

Τον Απρίλιο είχα την πρώτη αποτυχημένη ετ. Μετά θα έπεφτε Πάσχα οπότε ο γιατρός μου είπε να έκανα ένα διάλλειμα και στον επόμενο κύκλο, με την επόμενη περίοδο, γύρω στις 13-14 Μαίου να ξεκινησουμε την προετοιμασία για τη 2η ετ.

Σε αυτή την παύση δεν πήρα κανένα φάρμακο, ούτε τα σικλακουρ.

Σήμερα έχουμε 16 του μηνός και ακόμα δεν έχω περίοδο. Πιστεύετε ότι μπορεί να υπάρχει καθηστέρηση λόγω όλων αυτών των φαρμακων που έπαιρνα και ξαφνικά σταμάτησα; Έχει συμβεί σε κάποια κάτι παρόμοιο; Δηλαδή αν μετά από προετοιμασία για ετ με όλα τα γνωστά φάρμακα, διακόψατε για κάποιο καιρό και αν η περίοδος ερχόταν κανονικά...

Από την άλλη έχω κάνει πολλά μπάνια στη θάλασσα (δεν μπόρεσα να κρατηθώ...) και μπορεί να είναι και απο αυτό αυτή η μικρή καθηστέρηση

Η αλήθεια είναι ότι έχω αρχίσει λίγο να ανυπομονώ και να αγχώνομαι... Ξερω ότι δεν βοηθάει το αγχος σε τίποτα, αλλά όσο δεν έρχεται η περίοδος τόσο δεν μπορώ να ξεκινήσω την προετοιμασία...

Συγνώμη αν σας ζάλισα

Καλησπερα.Εγω με τα μπανια στη θαλασσα , ειδικα οταν ειναι λιγο κρυα,οπως τωρα παντα εχω καθυστερηση.Καλη επιτυχια. 2 εμβρυακια θα βαλεις?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, chitaneta είπε:

Ναι, με δωρεά είμαι

Εγώ ως τώρα είχα περίοδο κανονικά, αλλά λέω μπας και το σώμα μου τρελάθηκε με όλα αυτα τα φάρμακα...

Να περιμένω καλύτερα λιγες μέρες ακόμα κι αν δεν μου έρθει να μιλήσω με τον γιατρό μου...

Ευχαριστώ πολύ για την απαντηση

Ναι με δωρεά είμαι

Ακόμα δεν μίλησα στον γιατρό. Αυτός υπολόγιζε να μου έρθει γύρω στις 13, σήμερα είναι 16, λέω να περιμένω λίγες μέρες ακόμα πριν του μιλήσω...

Ναι...το άγχος δεν βοηθάει:wacko:

Μπα...δεν νομίζω...που τέτοια τύχη χαχαχα

 

ναι αγαπη τοτε περίμενε 2 3 μερες ακομα κ μιλα μαζι τ... ολα καλα θα πανε....πρεπει να σ πω οτι εδω  μεσα ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΑΥΓΑ .( ετσι τα λεω εγω) μας κανουν ολες μανουλες ειτε έχουμε περιοδο ειτε οχι ..ειτε εχουμε το ενα η το αλλο κτλ....μην ανχωνεσαι αγαπη μ καθόλου.....βημα βημα την φορα....κ ας καθυστέρηση η περιοδος σ...αυτο δεν σημαίνει τίποτα.....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

On 5/5/2021 at 3:04 PM, VasileiaT said:

Γεια σας κορίτσια μου! Έγραψα και στο καφέ εξωσωματικής, ρωτάω κι εσάς! Είναι κάποια από εσάς μήπως αναπληρώτρια σε εγκυμοσύνη;

Εγώ ήμουν, αν μπορώ να σε βοηθήσω με κατι. Στείλε μου π.μ.


4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλησπερα.Εγω με τα μπανια στη θαλασσα , ειδικα οταν ειναι λιγο κρυα,οπως τωρα παντα εχω καθυστερηση.Καλη επιτυχια. 2 εμβρυακια θα βαλεις?

Ναι, αυτή τη φορά δύο...

4 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

ναι αγαπη τοτε περίμενε 2 3 μερες ακομα κ μιλα μαζι τ... ολα καλα θα πανε....πρεπει να σ πω οτι εδω  μεσα ΤΑ ΧΡΥΣΑ ΑΥΓΑ .( ετσι τα λεω εγω) μας κανουν ολες μανουλες ειτε έχουμε περιοδο ειτε οχι ..ειτε εχουμε το ενα η το αλλο κτλ....μην ανχωνεσαι αγαπη μ καθόλου.....βημα βημα την φορα....κ ας καθυστέρηση η περιοδος σ...αυτο δεν σημαίνει τίποτα.....

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,

τώρα νιώθω πιο ήρεμη που μιλησα μαζί σας

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 16/5/2021 at 11:42 ΜΜ, chitaneta είπε:

Ναι, αυτή τη φορά δύο...

Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια,

τώρα νιώθω πιο ήρεμη που μιλησα μαζί σας

Όλα καλά θα πάνε αυτή την φορά...μην ανησυχείς καθόλου!!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


θα του δωσει δυο τρεις μερες περιθωριο και μετα ακυρωση

Θελει να κανω εμβριομεταφορα με παχυ ενδομητριο γιατι τα εμβρια ειναι αριστα και επισης δεν εχω χρονο για πολλες  ετ. Ελπιζω να παρει τα πανω του τι να πω. Ασε που θα ξαναβρω αυτοκολλητα ???

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , ni-ki είπε:

θα του δωσει δυο τρεις μερες περιθωριο και μετα ακυρωση

Θελει να κανω εμβριομεταφορα με παχυ ενδομητριο γιατι τα εμβρια ειναι αριστα και επισης δεν εχω χρονο για πολλες  ετ. Ελπιζω να παρει τα πανω του τι να πω. Ασε που θα ξαναβρω αυτοκολλητα ???

Πρεπει οπωσδηποτε να βρεις αυτοκολλητα. Κανουν καλυτερο ενδομητριο. Ελπιζω να πανε ολα καλα. Αν , γεγονος που το απευχομαι, ακυρωσετε την εμβρυομεταφορα, γιατι δε σκεφτεσαι να κανεις prp ενδομητριου?

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...