Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 2 λεπτά , ni-ki είπε:

Όχι δεν έχω κάνει ovitrelle.  Υπολογίζω ότι είναι λάθος και θα περιμένω τουλάχιστον μέχρι το Σάββατο για άλλο τεστ η την Κυριακή χοριακη όπως είπε ο γιατρός .

Σου εύχομαι ολόψυχα να μην είναι λάθος.....το μόνο που με παραξενευει είναι πως είσαι 3 μέρες μετά την ετ........

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, ni-ki είπε:

Τέλος πάντων θα κάνω υπομονή και αύριο θα πάω δουλειά γατί η αδράνεια δεν με βοηθάει  ειδικά εάν δεν πετύχει 

Αν βγήκε ροζ γραμμουλα εισαι έγκυος !

Στα θετικά δεν κάνουν λάθος. Αν έγινε αμέσως η εμφύτευση κ πιάσανε δυο η χοριακη ανεβαίνει γρήγορα. Στο ευχομαι ολόψυχα!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , ni-ki είπε:

Μαίρη βγήκε η γραμμή αλλά φοβάμαι να ελπίζω, όποτε περιμένω και θεωρώ άτι είναι χαλασμένο 

Το γυρισα ανάποδα κ είδα κι εγω λίγο την γραμμουλα. 

Εγω νομίζω ότι είναι θετικό και θα δεις ψηλή χοριακη.Καταλαβαινω τον φόβο σου. Μπορείς να κανεις άλλο ένα τεστακι μεθαύριο με κλιαρμπλου που είναι σίγουρα αξιόπιστα. Όμως θα το ξαναπώ θετικό τεστ δύσκολα κάνει λάθος. 

Θα σου πω ότι εγω είχα χοριακη ένατη μερα 420. Αυτό σημαίνει ότι τριτη μερα είχα γύρω στο 50. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

7 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

Καλημέρα κορίτσια … λοιπόν την έκανα τη χαζομάρα και έκανα τεστ. Το έχω ανεβάσει στο προφίλ μου. Πείτε μου είναι χαλασμένο; Είμαι τρεις μέρες μετά την ετ βλαστοκυστες . Δεν έχω και άλλο φτου…. 

εγω το έκανα 4 μερες μετα την μεταφορα κ ηταν σαν εσενα..η κορη μ ειναι 15 μηνών....στο ευχομαι μεσα απο ρην ψυχη μ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, ni-ki said:

Τέλος πάντων θα κάνω υπομονή και αύριο θα πάω δουλειά γατί η αδράνεια δεν με βοηθάει  ειδικά εάν δεν πετύχει 

Κ εγω λεω οτι ειναι θετικο! Καλη επιτυχια!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Blondie 2020 είπε:

Κ εγω λεω οτι ειναι θετικο! Καλη επιτυχια!!

είναι  θετικό κ γω 4 μερες μετα εκανα σαν την νικι μας...πως πας φπυσκοκοιλιτσα μ????

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

Μαίρη βγήκε η γραμμή αλλά φοβάμαι να ελπίζω, όποτε περιμένω και θεωρώ άτι είναι χαλασμένο 

Μια χαρά θετικό. Φτάνουν οι μέρες ειδικά αν έβαλες δύο που έχουμε παραπάνω μονάδες χοριακής αν έπιασαν και τα δύο. Πόσα έβαλες; Οβιτρέλ δεν έκανες είπες οπότε και από εκεί είσαι οκ. Επανέλαβε αύριο η μεθαύριο για την ιστορία. 

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 2 λεπτά , λουκουμαδακι είπε:

Μια χαρά θετικό. Φτάνουν οι μέρες ειδικά αν έβαλες δύο που έχουμε παραπάνω μονάδες χοριακής αν έπιασαν και τα δύο. Πόσα έβαλες; Οβιτρέλ δεν έκανες είπες οπότε και από εκεί είσαι οκ. Επανέλαβε αύριο η μεθαύριο για την ιστορία. 

ετσι κ γω ημουν ...στις 4 μερες κ εγω κ δεν ρο πιστευα κ ελεγα λαθος ειναι αποκλειεται   .κ ομως ηταν ΘΕΡΙΚΟΤΑΤΟ.οπως κ αυτο τις νικις

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

ετσι κ γω ημουν ...στις 4 μερες κ εγω κ δεν ρο πιστευα κ ελεγα λαθος ειναι αποκλειεται   .κ ομως ηταν ΘΕΡΙΚΟΤΑΤΟ.οπως κ αυτο τις νικις

Και τι κορίτσαρος βγήκε! :D

  • Μου αρέσει 1

 Κράτα το

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Rafaelatarzan said:

είναι  θετικό κ γω 4 μερες μετα εκανα σαν την νικι μας...πως πας φπυσκοκοιλιτσα μ????

4 μερες ρε θηριο;; καλα ειμαι!! φουσκωνω και δεν το πιστευω ακομα!!  

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Blondie 2020 είπε:

4 μερες ρε θηριο;; καλα ειμαι!! φουσκωνω και δεν το πιστευω ακομα!!  

ναι ναι ειμαι τρελη εγω...αχχαχαχαχχα φουσκωνεεεεεε σ λεωωωωωωωω φουσκωνεεεεεεεεεεεε...φιλακια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, konik είπε:

Σου εύχομαι ολόψυχα να μην είναι λάθος.....το μόνο που με παραξενευει είναι πως είσαι 3 μέρες μετά την ετ........

Εγώ έκανα τεστ την Πέμπτη μέρα και ήταν η γραμμή κάρα ροζ!!! Αν πιάσει φαίνεται απ' το ην αρχή πρώτη χοριακη δική μου σε διδυμακια 504, κάτι...μακάρι εσύ να δεις μεγαλύτερη!!! 

Δες αν θέλεις το προφίλ μου, την έχω ακόμη τη φωτογραφία!!!! 

Αυτό που με παραξενεύει είναι γιατί δεν φαίνεται η γραμμή στη μέση...εγώ θα έκανα σήμερα άλλο ένα...


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...