Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

τουτουνι ουσιαστικά την Τετάρτη μέρα το έκανα αλλά η ετ είχε γίνει μεσημέρι όποτε ήταν σαν να λέμε 3,5 μέρες. Απλά οι βλαστοκυστουλες μου ήταν έτοιμες για εμφύτευση έτσι μου είπαν . λοιπόν και σήμερα που έκανα εάν αντίστοιχο τεστακι (δεν τα πολύ εμπιστεύομαι όμως) έχει δεύτερη άχνη γραμμή. Αυτό μου δίνει κουράγιου να αντέξω μέχρι την Δευτέρα . Είδωμεν 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , ni-ki είπε:

τουτουνι ουσιαστικά την Τετάρτη μέρα το έκανα αλλά η ετ είχε γίνει μεσημέρι όποτε ήταν σαν να λέμε 3,5 μέρες. Απλά οι βλαστοκυστουλες μου ήταν έτοιμες για εμφύτευση έτσι μου είπαν . λοιπόν και σήμερα που έκανα εάν αντίστοιχο τεστακι (δεν τα πολύ εμπιστεύομαι όμως) έχει δεύτερη άχνη γραμμή. Αυτό μου δίνει κουράγιου να αντέξω μέχρι την Δευτέρα . Είδωμεν 

Μπραβοοοο πας γερά...να χαρείς θα έχεις μια τεράστια χοριακή!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, ni-ki είπε:

τουτουνι ουσιαστικά την Τετάρτη μέρα το έκανα αλλά η ετ είχε γίνει μεσημέρι όποτε ήταν σαν να λέμε 3,5 μέρες. Απλά οι βλαστοκυστουλες μου ήταν έτοιμες για εμφύτευση έτσι μου είπαν . λοιπόν και σήμερα που έκανα εάν αντίστοιχο τεστακι (δεν τα πολύ εμπιστεύομαι όμως) έχει δεύτερη άχνη γραμμή. Αυτό μου δίνει κουράγιου να αντέξω μέχρι την Δευτέρα . Είδωμεν 

Δεν χρειάζεται καν να περιμένεις!!!!! Είσαι εγκυουλα!!!!! Τέλεια!!!!! Το αρνητικό τεστ μπορεί να γίνει θετικό, το αντίθετο δεν γίνεται!!!! Να προσέχεις τώρα και να χαμογελάς πλατιά!

Έβαλες στο προφίλ σου το νέο τεστ???

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

On 6/1/2021 at 11:19 AM, ni-ki said:

Καλημέρα κορίτσια … λοιπόν την έκανα τη χαζομάρα και έκανα τεστ. Το έχω ανεβάσει στο προφίλ μου. Πείτε μου είναι χαλασμένο; Είμαι τρεις μέρες μετά την ετ βλαστοκυστες . Δεν έχω και άλλο φτου…. 

Εφόσον δεν έκανες οβιτρέλ και είναι αχνό θετικό, όπως είπαν και τα κορίτσια...Συγχαρητήρια! Σου εύχομαι μία τριψήφια χοριακή!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

4 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

τουτουνι ουσιαστικά την Τετάρτη μέρα το έκανα αλλά η ετ είχε γίνει μεσημέρι όποτε ήταν σαν να λέμε 3,5 μέρες. Απλά οι βλαστοκυστουλες μου ήταν έτοιμες για εμφύτευση έτσι μου είπαν . λοιπόν και σήμερα που έκανα εάν αντίστοιχο τεστακι (δεν τα πολύ εμπιστεύομαι όμως) έχει δεύτερη άχνη γραμμή. Αυτό μου δίνει κουράγιου να αντέξω μέχρι την Δευτέρα . Είδωμεν 

Εισαι εγκυουλα! Τώρα ξεκούραση από δω και μπρος!

5 ώρες πρίν, Katerina13 είπε:

Καλημέρα κορίτσια!!εχει κάνει προσπάθεια κάποια με σφακιανούδη με δανεικά ωαρια ;

Η anoulious είναι στον Σφακ με δανεικα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, ni-ki είπε:

τουτουνι ουσιαστικά την Τετάρτη μέρα το έκανα αλλά η ετ είχε γίνει μεσημέρι όποτε ήταν σαν να λέμε 3,5 μέρες. Απλά οι βλαστοκυστουλες μου ήταν έτοιμες για εμφύτευση έτσι μου είπαν . λοιπόν και σήμερα που έκανα εάν αντίστοιχο τεστακι (δεν τα πολύ εμπιστεύομαι όμως) έχει δεύτερη άχνη γραμμή. Αυτό μου δίνει κουράγιου να αντέξω μέχρι την Δευτέρα . Είδωμεν 

είναι  θετικό σ λεω...την ιδια μέρα εκανα κ εγω....

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 9 λεπτά , Katerina13 είπε:

Κορίτσια ποιον θα μου προτείνατε για να κάνω προσπάθεια με δανεικά;;

Παπαθαν...- Κούρτη και  Τσιριγ.... .Εχουν πολλές επιτυχίες σε δανεικά. 

Ας μιλήσουν και  τα κορίτσια που τα κατάφεραν σ αυτούς.

Αν θες Θεσσαλονίκη να σε στείλω στους δικούς μου

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 30 λεπτά , MaryH είπε:

Παπαθαν...- Κούρτη και  Τσιριγ.... .Εχουν πολλές επιτυχίες σε δανεικά. 

Ας μιλήσουν και  τα κορίτσια που τα κατάφεραν σ αυτούς.

Αν θες Θεσσαλονίκη να σε στείλω στους δικούς μου

Σ´ευχαριστω  πολύ!Για Αθήνα ενδιαφέρομαι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Katerina13 said:

Σ´ευχαριστω  πολύ!Για Αθήνα ενδιαφέρομαι!

Τσιριγωτης με κλειστα ματια! Ειμαι παρα παρα πολυ ευχαριστημενη κ απο το γιατρο και απο ολο το κεντρο!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 29 λεπτά , melisaki74 είπε:

Ο Κούρτης δίνει πιο πολλά ωάρια και προσέχει και πολύ το ενδομήτριο.

Νομιζω οτι παλια ητανε πιο lagre με τα ωαρια απο ο,τι τωρα τελευταια....

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...