Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 25 λεπτά , Kiddo είπε:

      Μπράβο κοριτσάκι μου! Είσαι και επίσημα έγκυος!! Χορταστικους διπλασιασμους εύχομαι!!

      Μη συγκρίνεις, κάθε κύημα είναι διαφορετικό ακόμα και στην ίδια γυναίκα!! Πολλοί μπορεί να είναι οι παράγοντες, για αυτό άλλωστε δίνουν τόσο μεγάλο εύρος φυσιολογικών τιμών στην εξέταση της χοριακής! Για την ώρα είναι πολύ καλή η τιμή της και να θυμάσαι ότι θέλουμε αύξηση τουλάχιστον 60% σε 72 ώρες..!

      Να σου πάνε όλα κατ'ευχήν γλυκιά μου!!🙏🙏🙏

      Σ' ευχαριστώ πολύ ❤️ Μακάρι να βγεις αληθινή ❤️

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 19 λεπτά , athinaida είπε:

Ο θεός μαζί σου κοπελα μου!!

Όπως και να είναι, εισαι κοντά στο όνειρο! Εμφυτευση έγινε! 

Υπομονή και κράτα την ελπίδα ζωντανή!!

Σε ευχαριστώ τοοοοσο πολύ! Πραγματικά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, fotini84 είπε:

Κορίτσια 9η μέρα από την εμβρυομεταφορα χοριακη 10.

Μου είπαν ότι δεν μπορούν να το λάβουν ως αρνητικό άρα περιμένω να έρθει η παρασκευή να κάνω ξανά χοριακη! Τουλάχιστον πρώτη φορά στην ζωή μου δεν είδα μηδέν. Είναι και αυτό μια μικρή νίκη! Ποια είναι η άποψη σάς; Λέτε να έχω ελπίδες;

Πολύ καλή επιτυχία!! Ελπίζω την Παρασκευή να έχει ανέβει και άλλο!!! Υπομονή και θετική σκέψη τώρα.

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Πολύ καλή επιτυχία!! Ελπίζω την Παρασκευή να έχει ανέβει και άλλο!!! Υπομονή και θετική σκέψη τώρα.

Ειλικρινά δεν με πτόησε καθόλου το 10!!! Χάρηκα τόσο που δεν είδα μηδέν!!! Σκέφτομαι θετικά και ότι γίνει πραγματικά! Προς το παρόν είμαι έγκυος λέω στον εαυτό μου! Χάρηκα τόσο που κατάφερα εμφύτευση που είναι σαν να μου είπαν ότι  η χοριακή είναι 1000 Χαχαχ!

Σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Tsini είπε:

Εγω την ειχα δει στο Ιασω αρχες 2018. Δεν ξερω αν ηταν κ αλλου τοτε, γενικα δεν εκανα κατι εκει, ημουν στην φαση αναζητησης κ εβλεπα γιατρους..

@ΚαντιΤην είχαν στο site του Ιασώ στους εξ. συνεργάτες εμβρυολόγους μέχρι πρότινος. Τώρα δεν την έχουν πια και νομίζω θα τη βρείτε στο site του Μητέρα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, fotini84 είπε:

Κορίτσια 9η μέρα από την εμβρυομεταφορα χοριακη 10.

Μου είπαν ότι δεν μπορούν να το λάβουν ως αρνητικό άρα περιμένω να έρθει η παρασκευή να κάνω ξανά χοριακη! Τουλάχιστον πρώτη φορά στην ζωή μου δεν είδα μηδέν. Είναι και αυτό μια μικρή νίκη! Ποια είναι η άποψη σάς; Λέτε να έχω ελπίδες;

δεν θα σ πω ψέματα....το νούμερο ειναι παρα μα παρα πολυ  μικρο...το ξες κ μονη σ κ το καταλαβαίνεις..να κρατησεις οτι ειχες εμφυτ...αυτο ειναι  πιο σημαντικό αυτη την στιγμή....

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

3 ώρες πρίν, fotini84 είπε:

Κορίτσια 9η μέρα από την εμβρυομεταφορα χοριακη 10.

Μου είπαν ότι δεν μπορούν να το λάβουν ως αρνητικό άρα περιμένω να έρθει η παρασκευή να κάνω ξανά χοριακη! Τουλάχιστον πρώτη φορά στην ζωή μου δεν είδα μηδέν. Είναι και αυτό μια μικρή νίκη! Ποια είναι η άποψη σάς; Λέτε να έχω ελπίδες;

Να πάνε όλα κατ’ευχην! Σου εύχομαι ο, τι το καλύτερο!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, fotini84 είπε:

Κορίτσια 9η μέρα από την εμβρυομεταφορα χοριακη 10.

Μου είπαν ότι δεν μπορούν να το λάβουν ως αρνητικό άρα περιμένω να έρθει η παρασκευή να κάνω ξανά χοριακη! Τουλάχιστον πρώτη φορά στην ζωή μου δεν είδα μηδέν. Είναι και αυτό μια μικρή νίκη! Ποια είναι η άποψη σάς; Λέτε να έχω ελπίδες;

Μικρό είναι το νούμερο, αλλά ούτε αρνητικό το λες. Σου εύχομαι την Παρασκευή να διπλασιαστεί και να πάρει την ανηφόρα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, fotini84 είπε:

Ειλικρινά δεν με πτόησε καθόλου το 10!!! Χάρηκα τόσο που δεν είδα μηδέν!!! Σκέφτομαι θετικά και ότι γίνει πραγματικά! Προς το παρόν είμαι έγκυος λέω στον εαυτό μου! Χάρηκα τόσο που κατάφερα εμφύτευση που είναι σαν να μου είπαν ότι  η χοριακή είναι 1000 Χαχαχ!

Σε ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!

Τόσα θαύματα έχουν γίνει εδώ μέσα. Εύχομαι αυτό να είναι το δικό σου θαύμα και να κρατηθεί εκεί μέσα για εννέα μήνες... Ξέρω δεν είναι μεγάλο νούμερο αλλά είναι θετικοοοοοο

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Egina mama είπε:

Τόσα θαύματα έχουν γίνει εδώ μέσα. Εύχομαι αυτό να είναι το δικό σου θαύμα και να κρατηθεί εκεί μέσα για εννέα μήνες... Ξέρω δεν είναι μεγάλο νούμερο αλλά είναι θετικοοοοοο

Πραγματικά κορίτσια σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!!! Δεν είμαι καθόλου στεναχωρημένη με το αποτέλεσμα!!! Ίσα ίσα η χαρά μου που κατάφερα εμφύτευση είναι σαν να έχω γεννήσει δίδυμα! Είμαι ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο! Ελπίζω σε ένα θαύμα αύριο ,αλλά ακόμη και αν τα πράγματα δεν πάνε καλά αυτήν την φορά θα πάνε την επόμενη! Κουράγιο να έχουμε, πίστη και ατέρμονη υπομονή! Μόνο εσείς εδώ μπορείτε να καταλάβετε απόλυτα γι'αυτό και τα μοιράζομαι μαζί σας!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες και μια μεγάλη αγκαλιά γεμάτη κατανόηση και αγάπη για όλες σας!!!!

  • Μου αρέσει 12
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, fotini84 είπε:

Πραγματικά κορίτσια σας ευχαριστώ μέσα από την καρδιά μου!!!! Δεν είμαι καθόλου στεναχωρημένη με το αποτέλεσμα!!! Ίσα ίσα η χαρά μου που κατάφερα εμφύτευση είναι σαν να έχω γεννήσει δίδυμα! Είμαι ένα βήμα πιο κοντά στο όνειρο! Ελπίζω σε ένα θαύμα αύριο ,αλλά ακόμη και αν τα πράγματα δεν πάνε καλά αυτήν την φορά θα πάνε την επόμενη! Κουράγιο να έχουμε, πίστη και ατέρμονη υπομονή! Μόνο εσείς εδώ μπορείτε να καταλάβετε απόλυτα γι'αυτό και τα μοιράζομαι μαζί σας!

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλες και μια μεγάλη αγκαλιά γεμάτη κατανόηση και αγάπη για όλες σας!!!!

 γλυκουλα μ μπραβο σ για τα λογια σ κ την πυγμή σ...σ αξιζουν τα καλητερα..σε ολες μας...η παναγια μαζι σ σε καθε σ βημα...

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

 γλυκουλα μ μπραβο σ για τα λογια σ κ την πυγμή σ...σ αξιζουν τα καλητερα..σε ολες μας...η παναγια μαζι σ σε καθε σ βημα...

Κορίτσια μου όπως το περιμέναμε! Δυστυχώς αρνητικο! Δεν πειράζει την άλλη φορά! Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μέσα από την καρδιά μου! Κάποια στιγμή θα φτάσουμε στο όνειρο! Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε όλες!

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 12 λεπτά , fotini84 είπε:

Κορίτσια μου όπως το περιμέναμε! Δυστυχώς αρνητικο! Δεν πειράζει την άλλη φορά! Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μέσα από την καρδιά μου! Κάποια στιγμή θα φτάσουμε στο όνειρο! Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε όλες!

Δεν πειράζει μη στενοχωριέσαι. Η επόμενη θα είναι η τυχερή. Η πρώτη μου χοριακη ήταν κι εμένα Τ οσο χαμηλή και δεν  ανέβηκε ποτέ.

Η επόμενη προσπάθεια όμως είχε ως αποτέλεσμα μια απογειωμένοι χοριακη που μου χάρισε τα παιδιά μου. 

Είχες  εμφύτευση πολύ βασικό.

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , fotini84 είπε:

Κορίτσια μου όπως το περιμέναμε! Δυστυχώς αρνητικο! Δεν πειράζει την άλλη φορά! Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μέσα από την καρδιά μου! Κάποια στιγμή θα φτάσουμε στο όνειρο! Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε όλες!

Λυπάμαι φίλη συναγωνιστρια. Πάμε δυνατά νανιυνηγησουμε το όνειρο. Θύμησες μου γιατί είμαι και ολίγον γριά έχεις βλαστοκυστες για την επόμενη φορά;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , fotini84 είπε:

Κορίτσια μου όπως το περιμέναμε! Δυστυχώς αρνητικο! Δεν πειράζει την άλλη φορά! Καλή επιτυχία σε όλα τα κορίτσια μέσα από την καρδιά μου! Κάποια στιγμή θα φτάσουμε στο όνειρο! Τα φιλιά μου και την αγάπη μου σε όλες!

Σου εύχομαι ολόψυχα την επόμενη φορά να πάνε τα πράγματα καλύτερα! 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...