Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Titti said:

      Ναι αυτό κατάλαβα κι εγώ... Καθόμαστε και αγωνιούμε και τα τεστ είναι ό,τι να 'ναι...

      Διάβασα μετά τα νέα σου! Συγχαρητήρια! Με το καλό λοιπόν! Πρώτη προσπάθεια;

      Εγώ είμαι στη 17η... Σε ευχαριστώ πολύ!

      Καλησπέρα! Μου έκανε εντύπωση αυτό που είπες για ένα έμβρυο... Ποιες περιπτώσεις θεωρεί ο γιατρός σου υψηλού κινδύνου;  Ποιος είναι ο γιατρός σου; Καλή επιτυχία εύχομαι...

      Είμαι στο εξωτερικό ! Δεν ρώτησα γιατί μου είπαν απλά λόγω ηλικίας από 37 και πάνω δεν βάζουμε δυο έμβρυα … εγω είμαι 38 χρόνων … και έτσι δεν επεκτάθηκα … πριν την μεταφορά το ζήτησα ξανά από έναν άλλο γιατρό και μου είπε όχι … έτσι βάλαμε ένα … σε ευχαριστω πολύ ! Και εσυ με το καλό ! 
      μ α σε ρωτήσω κάτι ;;; Έχω έναν πόνο δεξιά κοντά στον αφαλό όταν σηκώνομαι απότομα … μάλιστα και στην αφή με ενοχλεί … μήπως γνωρίζεις τι θα μπορούσε να είναι τόσο ψηλά κοντά στον  αφαλό ;; 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 29 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα!! Ο γιατρός μου είπε Ιανουάριο η Φεβρουάριο αν είναι κ το ενδομήτριο μου οκ.

Γιατί τόσο αργά; Καλημέρα 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 22 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Γιατί τόσο αργά; Καλημέρα 

Ο συγκεκριμένος γιατρός κάνει πρώτα 2 δοκιμαστικούς κύκλους πριν προχωρήσει σε ετ. Τώρα έχω ραντεβού την Τετάρτη όπου θα συμπληρώνω 2 εβδομάδες με συκλακουρ και 5 μέρες με το αυτοκόλλητο. 

Είμαστε στην αναμονή να πάει να δώσει σπέρμα ο καλός μου και λογικά να πληρώσουμε κιόλας τα μισά χρήματα που απαιτεί η διαδικασία.

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Ο συγκεκριμένος γιατρός κάνει πρώτα 2 δοκιμαστικούς κύκλους πριν προχωρήσει σε ετ. Τώρα έχω ραντεβού την Τετάρτη όπου θα συμπληρώνω 2 εβδομάδες με συκλακουρ και 5 μέρες με το αυτοκόλλητο. 

Είμαστε στην αναμονή να πάει να δώσει σπέρμα ο καλός μου και λογικά να πληρώσουμε κιόλας τα μισά χρήματα που απαιτεί η διαδικασία.

Ο δοκιμαστικός κύκλος τι σημαίνει; 


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , νικηαντωνια81 είπε:

Ο δοκιμαστικός κύκλος τι σημαίνει; 

Ελέγχει το ενδομήτριο αν παχαινει ικανοποιητικά. Τώρα αν στη πορεία μου κάνει και τίποτα άλλο δεν ξέρω. Από ότι μου είπε δουλεύει με κατεψυγμένα περισσότερο οπότε μέχρι να κάνει η δοτρια ωοληψια και να μπουν κατάψυξη εκείνος με τσεκαρει και προσαρμόζει τις δόσεις των φαρμάκων. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Chrussa1982 είπε:

Ο συγκεκριμένος γιατρός κάνει πρώτα 2 δοκιμαστικούς κύκλους πριν προχωρήσει σε ετ. Τώρα έχω ραντεβού την Τετάρτη όπου θα συμπληρώνω 2 εβδομάδες με συκλακουρ και 5 μέρες με το αυτοκόλλητο. 

Είμαστε στην αναμονή να πάει να δώσει σπέρμα ο καλός μου και λογικά να πληρώσουμε κιόλας τα μισά χρήματα που απαιτεί η διαδικασία.

Καλημερα Χρυσά μου ευχομαι καλη επιτυχια .ευχομαι Σε ποιον γιατρο εισαστε; Σας εχει πει τι διασμδικασια θα ακολουθήσετε;

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dreamer-b είπε:

Καλημερα κοριτσια μου

19/11 χοριακη 25,9

22/11 σημερα πηρα αποτελεσμα 123,7 

Τι λετε;; Μου φαινεται μικρη; 

Συγχαρητηρια!!!!!!! Κανονικα 21/11 θα επρεπε να εχεις γυρω στο 50, κ 23/11 πανω απο 100, αν ακολουθησουμε τους διπλασσιασμους. Εσυ επιασες τριψηφιο ηδη απο τις 22/11, αρα πιστευω οτι εισαι σε δρομο εγκυμοσυνης :mrgreen: Ας με διορθωσουν τα κοριτσια αν λεω κατι λαθος..

Σου ευχομαι απο δω κ μπρος ολα να πανε κατ ευχην!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Tsini είπε:

Συγχαρητηρια!!!!!!! Κανονικα 21/11 θα επρεπε να εχεις γυρω στο 50, κ 23/11 πανω απο 100, αν ακολουθησουμε τους διπλασσιασμους. Εσυ επιασες τριψηφιο ηδη απο τις 22/11, αρα πιστευω οτι εισαι σε δρομο εγκυμοσυνης :mrgreen: Ας με διορθωσουν τα κοριτσια αν λεω κατι λαθος..

Σου ευχομαι απο δω κ μπρος ολα να πανε κατ ευχην!!!!!

Τsini γλυκια μου πραγματικα με ενθαρινεις. Σε ευχαριστω. Δεν ειμαι τοσο καλη ωστε να ξερω    
για τις χοριακες για αυτο και παρέθεσα εδω την ανυσηχια μου. 
Ο γιατρος μου ειπε να μην παω για αλλη χοριακη γιατι ειναι αγχοτικο και να παω σε μια εβδομαδα για υπερηχο 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Dreamer-b είπε:

Καλημερα κοριτσια μου

19/11 χοριακη 25,9

22/11 σημερα πηρα αποτελεσμα 123,7 

Τι λετε;; Μου φαινεται μικρη; 

Μια χαρά είναι αν υπολογίσουμε ότι η πρώτη είχε χαμηλή τιμή!! Κάνε και μια ακόμα μεθαύριο να δούμε πως διπλασιάζεται!! Ελπίζω να τα καταφέρεις!!!

Είμαστε στον Κουρ... Μας έχει πει όταν ξεκινήσει η δοτρια θα δώσει σπέρμα ο άντρας μου να το καταψυξει και από εκεί και έπειτα ελπίζουμε..μόλις δώσει σπέρμα φαντάζομαι θα πληρώσουμε κιόλας τα μισά χρήματα. Για την ώρα κάνει παρακολούθηση ενδομητρίου. Μου είπε ότι Ιανουάριο με Φεβρουάριο να υπολογίζω την ετ.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Chrussa1982 είπε:

Μια χαρά είναι αν υπολογίσουμε ότι η πρώτη είχε χαμηλή τιμή!! Κάνε και μια ακόμα μεθαύριο να δούμε πως διπλασιάζεται!! Ελπίζω να τα καταφέρεις!!!

Είμαστε στον Κουρ... Μας έχει πει όταν ξεκινήσει η δοτρια θα δώσει σπέρμα ο άντρας μου να το καταψυξει και από εκεί και έπειτα ελπίζουμε..μόλις δώσει σπέρμα φαντάζομαι θα πληρώσουμε κιόλας τα μισά χρήματα. Για την ώρα κάνει παρακολούθηση ενδομητρίου. Μου είπε ότι Ιανουάριο με Φεβρουάριο να υπολογίζω την ετ.

Chrussa m λες ε; Να κανω και αλλη μια χοριακη; Και εγω θα ηθελα να τσεκαρω παλι γιατι μεχρι την αλλη Δευτέρα μου φαινεται πολύς καιρος!!

Μια χαρα να σου πανε ολα και με το νεο ετος να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Dreamer-b είπε:

Chrussa m λες ε; Να κανω και αλλη μια χοριακη; Και εγω θα ηθελα να τσεκαρω παλι γιατι μεχρι την αλλη Δευτέρα μου φαινεται πολύς καιρος!!

Μια χαρα να σου πανε ολα και με το νεο ετος να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!! 

Μια χαρα μου φαινεται η χοριακη σου!!!! Χαιδεψε κοιλιτσα και στειλε θετικη ενεργεια κ σ'εμας που εχουμε σειρα!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 19 λεπτά , Neli83 είπε:

Μια χαρα μου φαινεται η χοριακη σου!!!! Χαιδεψε κοιλιτσα και στειλε θετικη ενεργεια κ σ'εμας που εχουμε σειρα!!!!!

Ευχαριστω πολυ Neil m. Θα γελάσεις το ξερω… αλλα εχω μερες που χαϊδεύω την κοιλιτσα μμμ..

Στελνω ολη τη θετικη μου ενέργεια σε εσενα φυσικα και σε ολες τις γλυκύτατες κοπελες εδω μεσα.. !! 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Dreamer-b είπε:

Chrussa m λες ε; Να κανω και αλλη μια χοριακη; Και εγω θα ηθελα να τσεκαρω παλι γιατι μεχρι την αλλη Δευτέρα μου φαινεται πολύς καιρος!!

Μια χαρα να σου πανε ολα και με το νεο ετος να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!! 

Αν κανεις, καντην μονο για να ηρεμησεις εσυ, αλλιως εμπιστευσου τον γιατρο σου!!! Ολα θα πανε καλα!!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 45 λεπτά , Dreamer-b είπε:

Chrussa m λες ε; Να κανω και αλλη μια χοριακη; Και εγω θα ηθελα να τσεκαρω παλι γιατι μεχρι την αλλη Δευτέρα μου φαινεται πολύς καιρος!!

Μια χαρα να σου πανε ολα και με το νεο ετος να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!! 

Να σαι καλά γλυκούλα μου. Μακάρι όλες να σε ακολουθήσουμε κ εσένα και όλες όσες πέτυχαν. Να κάνεις για σένα πιο πολύ για να ηρεμήσεις κ να δεις ότι όλα πάνε καλά. Μια εβδομάδα είναι πολύς καιρός. Θα αντέξεις;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Dreamer-b είπε:

Καλημερα κοριτσια μου

19/11 χοριακη 25,9

22/11 σημερα πηρα αποτελεσμα 123,7 

Τι λετε;; Μου φαινεται μικρη; 

Πολυ καλη φαινεται η χοριακη σου. Μια χαρα!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...