Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Angot είπε:

      σήμερα εχω ελαφρώς πονάκια κοιλιτσα κ μέση! αλλά ισα ενόχληση! με πιάνουν 1 φορά τη βδομάδα , πίνω ένα ντεπονακι κ περνάει! το πρωί βέβαια ξύπνησα με τόση ενέργεια που ήθελα να βγω κ έξω…. 🙄 αύριο εχω το ντοπλερ και αν είναι όλα οκ και μας επιτρέψει ο γιατρός θα κάτσουμε με τον άντρα μ  1 ωριτσα  έξω για φαγητό … 

      Όλα οκ θα είναι και θα πάτε για το φαγητό σας!!!! 🥰

      πρίν από 48 λεπτά , Blue Velvet είπε:

      Ναι,είναι αυτής της φιλοσοφίας ο γιατρός μου.Και μετά την πρώτη αποτυχημένη προσπάθεια,είχαμε αφήσει κενό ένα μήνα και μετά προσπάθησα ξανά. Μακάρι να πετύχει αυτή τη φορά ❤️

      Συγχαρητήρια και για τη χοριακη! Είναι σούπερ ❤️ 🥰 Με το καλό μια τελειομηνη,γλυκιά εγκυμοσύνη 🥰 

      Σε ευχαριστώ κορίτσι μου! 🥰Το ξέρεις και συ ότι περιμένω να δω χοριακη την Τετάρτη....είναι σημαντική...

      Μπράβο τον γιατρό σου που σκέφτεται το καλυτερο για σενα και μπράβο και σένα που τον εμπιστεύεσαι τόσο! Ειναι πολύ σημαντικό. Και μένα ο γιατρός μου είναι πρώτα άνθρωπος και μετά και άριστος  γιατρός και νιώθω πολλή ασφάλεια. Έχω γνωρισει στα τόσα χρόνια πολλούς γιατρούς εξωσωματικέης, 2 ξεχωρίζω μονο!! 

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 53 λεπτά , koukouvagia είπε:

Πόσο χαίρομαι με τη χαρά σου! Άντε με το καλό, σιγά-σιγά δρομολογείται τ’όνειρό σας! 

Μακάρι φιλενάδα μου!!! Ξέρεις αυτή η αναμονή σκοτώνει. Ενώ τώρα έχω κάτι να περιμένω. Αύριο ελπίζω να μου δώσει λεπτομεριες ο γιατρός.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα!!! Γύρω στα 4800 είπε ο γιατρός. Βέβαια έχω πληρώσει έξτρα τους 2 υπερήχους και κάτι εξετάσεις του καλού μου. Οπότε υπολογίζω να πάει γύρω στα 5.509 (παραπάνω δε με συμφέρει χαχαχαχα.

Είχες νέα εσύ; Γονιμοποιηθηκε το ωαριακι?

Α δεν ξέρω δεν πήρα τηλέφωνο αρνούμαι χαχαχαχαχ


ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Κορίτσια μου καλημέρα!!! Μόλις με πήρε η μαία του γιατρου. Θα πάμε το Σάββατο να δώσει σπέρμα ο σύζυγός και να υπογράψουμε. Αύριο έχω υπέρηχο και υποθέτω θα μάθω τις λεπτομέρειες!!! 

Όμως κορίτσια με παραξένεψε το εξής. Ο Κουρ... Είναι στο Ιασώ και στο μητέρα. Εμάς μας ζήτησε να πάμε να δώσουμε σπέρμα στο Ρέα. Γιατί??

Περιττό να πω ότι έχω πάθει τραλαλά από την χαρά!!! 

Και με το Ρέα συνεργάζεται σιγουρα για τοκετους, μου το έχει αναφέρει, και εξυπηρετεί εκεί τα περιστατικά που είναι απο νότια προάστια... Ίσως άνοιξε παρτίδες και για τις εμβρυομεταφορες τώρα...

2 ώρες πρίν, MaryH είπε:

To ειχα διαβασει δυο χρονια, σε πολλες ιατρικες σελιδες. Την ερευνα εκαναν Ισπανοι γιατροι, που εντοπισαν θραυσματα dna σε ενδομητριο υγρο που πηραν απο τις ληπτριες, μετα την εμφυτευση εμβρυων απο δωρεα. Επισης βρηκαν το dna και στα μωρα μετα. Την ιδια ερευνα εκανε κ καποιο Πανεπιστημιο στην Αμερικη. Αν googlαρεις μπορεις ν τα βρεις ολα αυτα

Αμ... ψάχνω αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι συγκεκριμένο... θα το ξαναπροσπαθησω.... σε ευχαριστώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια θα ηθελα λιγη βοηθεια επειδη δεν εχω ξανακανει ποτε ετ.. περιμενω να αδιαθετησω σε καποια 10ρια μερες και αν ειναι ολα καλα να προχωρησουμε..μπορω να βαψω τα μαλλια μου τωρα?? Με φυτικη βαφη,παντα apivita χρησιμοποιω..κ γενικα οποιαδηποτε συμβουλη θα μου ειναι πολυ χρησιμη..


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Και με το Ρέα συνεργάζεται σιγουρα για τοκετους, μου το έχει αναφέρει, και εξυπηρετεί εκεί τα περιστατικά που είναι απο νότια προάστια... Ίσως άνοιξε παρτίδες και για τις εμβρυομεταφορες τώρα...

Αμ... ψάχνω αλλά δεν μπορώ να βρω κάτι συγκεκριμένο... θα το ξαναπροσπαθησω.... σε ευχαριστώ!

Θα τον ρωτήσω αύριο.που έχουμε ραντεβού. Γιατί η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να με πάει στο Ιασώ που έχει καλό εμβρυολογικο. Για το εμβρυολογικο του Ρέα δεν έχω ιδέα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 ώρα πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσια θα ηθελα λιγη βοηθεια επειδη δεν εχω ξανακανει ποτε ετ.. περιμενω να αδιαθετησω σε καποια 10ρια μερες και αν ειναι ολα καλα να προχωρησουμε..μπορω να βαψω τα μαλλια μου τωρα?? Με φυτικη βαφη,παντα apivita χρησιμοποιω..κ γενικα οποιαδηποτε συμβουλη θα μου ειναι πολυ χρησιμη..

ναι  καλε γιατι να μην μπορείς εννοείται...βαψε τα μαλλακια σ να γίνεις  μια θεα να υποδεχτεις τα παιδακια σ....

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 14 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

ναι  καλε γιατι να μην μπορείς εννοείται...βαψε τα μαλλακια σ να γίνεις  μια θεα να υποδεχτεις τα παιδακια σ....

Χαχαχα!!! Τι ομορφα που το ειπες!!! Σ'ευχαριστω!!!

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Χαχαχα!!! Τι ομορφα που το ειπες!!! Σ'ευχαριστω!!!

Καλέ βαψε μαλλί να είσαι μια κουκλάρα. Γιατί μετά ξέρεις....θα κάνεις κανένα 5μηνο μέχρι να το ξαναβαψεις θα είσαι εγκυουλα.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Chrussa1982 είπε:

Καλέ βαψε μαλλί να είσαι μια κουκλάρα. Γιατί μετά ξέρεις....θα κάνεις κανένα 5μηνο μέχρι να το ξαναβαψεις θα είσαι εγκυουλα.

Αχ....!απο το στομα σου και στου θεου τ'αφτι...για ολες μας!!!

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Θα τον ρωτήσω αύριο.που έχουμε ραντεβού. Γιατί η αλήθεια είναι ότι θα ήθελα να με πάει στο Ιασώ που έχει καλό εμβρυολογικο. Για το εμβρυολογικο του Ρέα δεν έχω ιδέα. 

Καλά θα κάνεις ... Να επιμείνεις τότε και να του το ζητήσεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 19 λεπτά , Dreamer-b είπε:

 Γεια σας κοριτσια μου! 
Η χοριακη μου σημερα πηγε 371.5 .

τι λετε;

8/11 εμβρυομεταφορα

19/11 1η χοριακη 25.9

22/11 2η χοριακη 123.7

μπραβοο!!!πολύ καλή αύξηση!!συγχαρητήρια!!!!τι σου είπε ο γιατρος;

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , Ευαγγελιαα είπε:

μπραβοο!!!πολύ καλή αύξηση!!συγχαρητήρια!!!!τι σου είπε ο γιατρος;

Thank u Ευαγγελία μ. 
Μου ειπε αν θελω να επαναλάβω την α παρασκευη μια τελευταια χοριακη και μετα να κανονισω για υπερηχο.

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , Dreamer-b είπε:

Thank u Ευαγγελία μ. 
Μου ειπε αν θελω να επαναλάβω την α παρασκευη μια τελευταια χοριακη και μετα να κανονισω για υπερηχο.

μπράβο κούκλα μου!!! με το καλό σου εύχομαι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Dreamer-b είπε:

 Γεια σας κοριτσια μου! 
Η χοριακη μου σημερα πηγε 371.5 .

τι λετε;

8/11 εμβρυομεταφορα

19/11 1η χοριακη 25.9

22/11 2η χοριακη 123.7

Πολύ καλή αύξηση. Αυτή που θα έπρεπε να είναι. Τριπλάσια δηλαδή. Πολλά πολλά μπράβο!!!!!

  • Ευχαριστώ 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...