Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 9 λεπτά , Condios είπε:

Καλημέρα λιακαδιτσες μου όμορφες. Γεια σου συμπεθέρα με τις μαργαρίτες σου. Ελπίζω να πέρασες όμορφα και ξέγνοιαστα. Είχα πρόγραμμα φωτιά χθες. Πήρα την ανιψιά μου μαζί κομμωτήριο καθώς είχα υποσχεθεί στην αδερφή μου πως θα την κρατήσω αλλά είχα ρντβ και για ρίζα η γυναίκα,,, ευτυχώς είναι ένα γλυκύτατο 9χρονο που είναι κύρια όπου και αν πάμε. Μετά την πήρα σπίτι μου και ετοιμάζαμε τα cup cakes για το σημερινό baby shower party της φίλης μας. Συμμετείχε βέβαια και αυτή και τρελαίνεται να χώνει χέρια σε μείγματα ,,, σκέψου της είχα πάρει ποδιτσα παιδική πριν χρόνια και ακόμα αυτή φοράει παντού. Φτιάξαμε και σαντιγί με χρώματα,,,ποιο παιδί δεν τρελαίνεται με τέτοια? Μετά παίξαμε κιόλας και κλαιγαμε στα γέλια καθώς κορίτσια μπορεί ακόμα δικό μου παιδί να μην έχω αλλά αυτή μου μοιάζει σε όλα , εξωτερικά και εσωτερικά. Αφού η αδερφή μου λέει "τίποτα δε σου άφησε,,,ντιπ ίδια όμως" αχαχχαχαχα ,,,, και φουσκώνω εγώ σαν το γύφτικο σκεπάρνι απ'τη χαρά. 

Κατά τα άλλα σήμερα ξέρετε κλασικά , φασινα , και μετά πάρτι,,,,πήρα καραμουζες , μπαλόνια και θα μαζευτούμε και θα σκάσουμε μύτη εκεί που δε θα το περιμένει (βασικά περιμένει μόνο εμένα ) και θα εμφανιστούμε 6 κοπέλες με γεμάτα χέρια. Τί ωραία που είναι αυτά !!!!!!! 

Ελπίζω να ειστε όλες καλά και να περάσετε ένα όμορφο σκ με καλό φαι,πολύ οοοομμμμ και Ζαμανφου και πάνω τούρλα ,,,όσο γίνεται. Από μένα μεγάλη αγκαλιά και πολύ αγάπη λουλουδενιες μου.

Τι ωραίες εικόνες που μας μετέφερες !!! Και στα δικά μας ❤️

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 57 λεπτά , chitaneta είπε:

@Annaforyou καλή μου, κι εγω πιστεύω οτι ειναι ζητημα χρονου για σας και το μωρακι. Αλλά αν είναι να νιώθεις καλύτερα ας κανεις καποιες βασικες εξετασεις που σου ειπαν τα κοριτσια και να πας και στον κουκλο της fili χαχαχα.

Και ίσως θα μπορουσες μετα να πας και σε κανα ομοιοπαθητικο ή να κανείς και βελονισμο για να ισορροπησει το σωμα σου μετά απο τα φαρμακα που πηρες, λέω εγώ τώρα...

Πάντως να μην ανησυχείς!

@Neli83 @Fili, παιρνετε ακομα cyclacour ασπρα ή/και demestril;

Καλημερα!! Εγω απο την 9η εβδομαδα αρχισα την μειωση σε cyclacur και prolutex και 11η τα εκοψα..αυτοκολλητα δεν εβαζα..

πρίν από 15 λεπτά , Tsitsipopo είπε:

Ηρθα να πω μια καλησπέρα σε αυτό το γκρουπ ειδικά. Σας θαυμάζω όλες και σας στέλνω την αγάπη μου. Σας διάβαζα και μου δίνατε κουράγιο καθώς έκανα τη 3η μου προσπάθεια με δωρεά.

Πήρα τη χοριακή μου την Τρίτη και ήταν 687 και η επαναληπτική 1693 ( δεν ξερω αν με τετοια χοριακή τα εχουν  καταφέρει και τα 2 ... έχω υπερηχο την άλλη εβδομάδα.

Ειναι η 1η μου εγκυμοσύνη και φοβαμαι ακόμη και που το λέω, τρέμω τοοοσοοο πολύ τον υπέρηχο...

 

 

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!! Πιστευω και τα δυο επιασαν!!! Τι ωραια!!! Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!! Οσο για τον φοβο πολυ λογικο,ολες το νιωθουμε πριν απο καθε υπερυχο..

  • Ευχαριστώ 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , Tsitsipopo είπε:

Ηρθα να πω μια καλησπέρα σε αυτό το γκρουπ ειδικά. Σας θαυμάζω όλες και σας στέλνω την αγάπη μου. Σας διάβαζα και μου δίνατε κουράγιο καθώς έκανα τη 3η μου προσπάθεια με δωρεά.

Πήρα τη χοριακή μου την Τρίτη και ήταν 687 και η επαναληπτική 1693 ( δεν ξερω αν με τετοια χοριακή τα εχουν  καταφέρει και τα 2 ... έχω υπερηχο την άλλη εβδομάδα.

Ειναι η 1η μου εγκυμοσύνη και φοβαμαι ακόμη και που το λέω, τρέμω τοοοσοοο πολύ τον υπέρηχο...

 

 

Συγχαρητήριααααα!!!!!! ❤️❤️❤️ Πολύ πιθανό να έχεις δύο! Μας δίνεις πολύ κουράγιο! Με τέτοια χοριακη όλα θα πάνε καλά και στον υπέρηχο, αν κ απολύτως λογικό το άγχος σου με όλα αυτά που έχουμε περάσει... Αλλά τώρα όλα θα πάνε καλά γλυκούλα μου!!! 

Ήταν η τρίτη σου προσπάθεια με την ίδια ή με διαφορετική δοτρια; Τις προηγούμενες φορές τι είχε συμβεί; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 8 λεπτά , Neli83 είπε:

Καλημερα!! Εγω απο την 9η εβδομαδα αρχισα την μειωση σε cyclacur και prolutex και 11η τα εκοψα..αυτοκολλητα δεν εβαζα..

Συγχαρητηρια κοπελα μου!!! Πιστευω και τα δυο επιασαν!!! Τι ωραια!!! Σου ευχομαι μια τελειομηνη εγκυμοσυνη!! Οσο για τον φοβο πολυ λογικο,ολες το νιωθουμε πριν απο καθε υπερυχο..

 

 @Neli83 σε ευχαριστώ τοσο πολύ  μα τοσο πολύ  , ξέρεις το γνωρίζουν μονο οι γονείς μας,   νομιζω θα σκάσω έως την άλλη πέμπτη που ειναι ο υπέρηχος.... και συνεχεια με τσεκάρω αν τα συμπτωματα είναι εδω ή εφυγαν εχω παρανοήσει

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 22 λεπτά , Tsitsipopo είπε:

Ηρθα να πω μια καλησπέρα σε αυτό το γκρουπ ειδικά. Σας θαυμάζω όλες και σας στέλνω την αγάπη μου. Σας διάβαζα και μου δίνατε κουράγιο καθώς έκανα τη 3η μου προσπάθεια με δωρεά.

Πήρα τη χοριακή μου την Τρίτη και ήταν 687 και η επαναληπτική 1693 ( δεν ξερω αν με τετοια χοριακή τα εχουν  καταφέρει και τα 2 ... έχω υπερηχο την άλλη εβδομάδα.

Ειναι η 1η μου εγκυμοσύνη και φοβαμαι ακόμη και που το λέω, τρέμω τοοοσοοο πολύ τον υπέρηχο...

 

 

Τι υπέροχα νεα, συγχαρητήρια. Όλα να πάνε καλά και να κρατήσεις αγκαλιά τ@  παιδάκι@ σου. Αν θέλεις να μας πεις στις  πρώτες δυο ετ τι εγινε; Εκανες κατι διαφορετικό στη τριτη;; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , marina_86 είπε:

Συγχαρητήριααααα!!!!!! ❤️❤️❤️ Πολύ πιθανό να έχεις δύο! Μας δίνεις πολύ κουράγιο! Με τέτοια χοριακη όλα θα πάνε καλά και στον υπέρηχο, αν κ απολύτως λογικό το άγχος σου με όλα αυτά που έχουμε περάσει... Αλλά τώρα όλα θα πάνε καλά γλυκούλα μου!!! 

Ήταν η τρίτη σου προσπάθεια με την ίδια ή με διαφορετική δοτρια; Τις προηγούμενες φορές τι είχε συμβεί; 

εγω σε εσάς κουράγιο??? αν ξέρατε πόσο που δίνατε και εξακολουθήτε  να μου δίνετε δύναμη....

1η  με δικά μου - 2η προσπαθεια με δότρια ( 0)   και 3η με άλλη δότρια  ( τη θετική χοριακή) ελπίζω να μη σας μπερδεψαε 

τι να πω. το πρωτοκολλο δεν αλλαξε  - ήμουν σε φυσικο κύκλο ( γιατις δωρεες μιλάω ) 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 5 λεπτά , Tsitsipopo είπε:

 

 @Neli83 σε ευχαριστώ τοσο πολύ  μα τοσο πολύ  , ξέρεις το γνωρίζουν μονο οι γονείς μας,   νομιζω θα σκάσω έως την άλλη πέμπτη που ειναι ο υπέρηχος.... και συνεχεια με τσεκάρω αν τα συμπτωματα είναι εδω ή εφυγαν εχω παρανοήσει

Ναι...σε νιωθω τοσο πολυ!! Εγω εκλεισα το 1ο τριμηνο και το ξερουν πολυ λιγοι..δεν εχεις παρανοησει ολες ετσι κανουμε!!

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

@Villi οχι δενμου αλλαξε τιποτα ( και δε σου κρυβω ότι με αγχωνε αυτό) επίσης με αγχωνε γιατι ακουγα - διάβαζα και απο εσάς  που περνατε φαρμακα και ελεγα  τι γινεται.....

και στις 2 προσπαθειες επελεξε ο γιατρός μου να παμε με φυσικο. εχω κάνει μονο 1 υστεροσκόπηση το 2021 γιατι είχα πολυποδάκι  και γιατι ο γιατρος το θεωρησε απαραίτητο πριν τη δωρεά .

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 3 λεπτά , Tsitsipopo είπε:

@Villi οχι δενμου αλλαξε τιποτα ( και δε σου κρυβω ότι με αγχωνε αυτό) επίσης με αγχωνε γιατι ακουγα - διάβαζα και απο εσάς  που περνατε φαρμακα και ελεγα  τι γινεται.....

και στις 2 προσπαθειες επελεξε ο γιατρός μου να παμε με φυσικο. εχω κάνει μονο 1 υστεροσκόπηση το 2021 γιατι είχα πολυποδάκι  και γιατι ο γιατρος το θεωρησε απαραίτητο πριν τη δωρεά .

Οτι καλύτερο είναι σε φυσικό, κακώς αγχωνόσουν απλά δεν είναι εφικτό για όλες μας. Και πάλι συγχαρητήρια, θα πάνε όλα υπέροχα. Σε ποιο γιατρό θα ήθελες να πεις; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 4 λεπτά , Villi είπε:

Οτι καλύτερο είναι σε φυσικό, κακώς αγχωνόσουν απλά δεν είναι εφικτό για όλες μας. Και πάλι συγχαρητήρια, θα πάνε όλα υπέροχα. Σε ποιο γιατρό θα ήθελες να πεις; 

 σε ευχαριστω πολύ κοπελα μου 

σε κάθε προσπαθεια μου ο ιατρός το μονο που μου λεγε ήταν παμε να δουμε πως παει  και αν δεν ειναι καλες οι μετρήσεις παμε με φαρμακα. Δεν θελω  να αναφερω ονομα σημερα γραφτηκα μη κανω καμια μ@@@@ α με τους κανόνες - παντως απο οτι καταλαβα δεν ειναι απο τους γνωστούς. Εγω απλά ξεκινησα μαζι του με τα δικα μου και έμεινα.. αν θες σε προσωπικο μηνυμα

Υ.Γ συγνωμη που δεν βαζω τονους προσπαθω να γραφω γρηγορα

 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

23 ώρες πρίν, Villi είπε:

Για ημερομηνία δεν ξέρω αλλα στο περίπου σίγουρα θα σου πει.. ααααχχχχχχ Χρυσουλακι μου ήρθε η ώρα και σιγά μην εμφανιστεί κύστη μετά απο τόσες ενέσεις. 
εγω απο το πρωί περιμένω τη Στεφ να μου πει τι ώρα θα πάμε. Γκρρρ

Καλησπέρα, εύχομαι η Παναγία να προστατεύει τον μπαμπά σου. Επειδή εχουμε τον ίδιο γιατρό, τελικά σου έκλεισε η μαία ραντεβού; Γιατί κι εγώ περιμένω εναγωνίως για μεθαύριο και ακόμα δεν μου έχει πει ώρα :rolleyes:

  • Ευχαριστώ 1

T4Rzp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Condios είπε:

Καλημέρα λιακαδιτσες μου όμορφες. Γεια σου συμπεθέρα με τις μαργαρίτες σου. Ελπίζω να πέρασες όμορφα και ξέγνοιαστα. Είχα πρόγραμμα φωτιά χθες. Πήρα την ανιψιά μου μαζί κομμωτήριο καθώς είχα υποσχεθεί στην αδερφή μου πως θα την κρατήσω αλλά είχα ρντβ και για ρίζα η γυναίκα,,, ευτυχώς είναι ένα γλυκύτατο 9χρονο που είναι κύρια όπου και αν πάμε. Μετά την πήρα σπίτι μου και ετοιμάζαμε τα cup cakes για το σημερινό baby shower party της φίλης μας. Συμμετείχε βέβαια και αυτή και τρελαίνεται να χώνει χέρια σε μείγματα ,,, σκέψου της είχα πάρει ποδιτσα παιδική πριν χρόνια και ακόμα αυτή φοράει παντού. Φτιάξαμε και σαντιγί με χρώματα,,,ποιο παιδί δεν τρελαίνεται με τέτοια? Μετά παίξαμε κιόλας και κλαιγαμε στα γέλια καθώς κορίτσια μπορεί ακόμα δικό μου παιδί να μην έχω αλλά αυτή μου μοιάζει σε όλα , εξωτερικά και εσωτερικά. Αφού η αδερφή μου λέει "τίποτα δε σου άφησε,,,ντιπ ίδια όμως" αχαχχαχαχα ,,,, και φουσκώνω εγώ σαν το γύφτικο σκεπάρνι απ'τη χαρά. 

Κατά τα άλλα σήμερα ξέρετε κλασικά , φασινα , και μετά πάρτι,,,,πήρα καραμουζες , μπαλόνια και θα μαζευτούμε και θα σκάσουμε μύτη εκεί που δε θα το περιμένει (βασικά περιμένει μόνο εμένα ) και θα εμφανιστούμε 6 κοπέλες με γεμάτα χέρια. Τί ωραία που είναι αυτά !!!!!!! 

Ελπίζω να ειστε όλες καλά και να περάσετε ένα όμορφο σκ με καλό φαι,πολύ οοοομμμμ και Ζαμανφου και πάνω τούρλα ,,,όσο γίνεται. Από μένα μεγάλη αγκαλιά και πολύ αγάπη λουλουδενιες μου.

Καλημέρα και σε σενα λιακαδιτσα μας καλή!

Τι ωραιες οι ετοιμασιες για το παρτυ έκπληξη! Καλά να περάσετε!

Καλα κι εγώ εχω δυο ανηψια, ο ενας δε πηγε και φαντάρος φαντάσου, και ειμαστε και πολυ δεμενοι και μου μοιάζει κι εμενα πολύ!

Αφου τωρα που ηρθαν ετσι τα πραγματα σκέφτομαι, τη φατσα μου εντάξει την διαιωνησα με τον ανιψιό! Το μωράκι ας εχει οτι φατσα θελει! Να μην χασει ο κοσμος τα φοβερα χαρακτηριστικα μου! Χαχααχα

  • Χαχα 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 53 λεπτά , Tsitsipopo είπε:

Ηρθα να πω μια καλησπέρα σε αυτό το γκρουπ ειδικά. Σας θαυμάζω όλες και σας στέλνω την αγάπη μου. Σας διάβαζα και μου δίνατε κουράγιο καθώς έκανα τη 3η μου προσπάθεια με δωρεά.

Πήρα τη χοριακή μου την Τρίτη και ήταν 687 και η επαναληπτική 1693 ( δεν ξερω αν με τετοια χοριακή τα εχουν  καταφέρει και τα 2 ... έχω υπερηχο την άλλη εβδομάδα.

Ειναι η 1η μου εγκυμοσύνη και φοβαμαι ακόμη και που το λέω, τρέμω τοοοσοοο πολύ τον υπέρηχο...

 

 

Μπράβο και ένα μεγάλο γιουπιιιιιιιιιιιιιιι που μπήκες στο χορό της κοιλιάς και εσύ. Να απολαύσεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη σου ευχομαι μέσα απ'την καρδιά μου. Τα νούμερα σου είναι εξαιρετικά,,,,η συνέχεια να είναι λοιπόν τέλεια και να κρατήσεις αγκαλίτσα γερό/α το/τα μωράκι/α σου. Για όλους έχει ο Θεός,,,ήταν η στιγμή σας. Απολαύστε το. 

Κορίτσια βλέπετε,,,δεν σταματάει η χαρά ,,, και θα έρθει για όλες μας. Η καθεμία μοναδική περίπτωση,η καθεμία θα βρεθεί όμως με μωράκι. 

  • Μου αρέσει 9
Link to comment
Share on other sites

 

πρίν από 3 λεπτά , Moomin είπε:

Καλησπέρα, εύχομαι η Παναγία να προστατεύει τον μπαμπά σου. Επειδή εχουμε τον ίδιο γιατρό, τελικά σου έκλεισε η μαία ραντεβού; Γιατί κι εγώ περιμένω εναγωνίως για μεθαύριο και ακόμα δεν μου έχει πει ώρα :rolleyes:

 Οχι ρε συ, περιμένω απο εχθές να μου πει.. κι εγώ κατεβαίνω απο Θεσσαλονίκη και πρέπει να προγραμματίσω διάφορα.  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...