Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • Να ρωτήσω κάτι τα κορίτσια που πήραν θετικη χοριακη? Είχατε συμπτωματα? Εγώ ζάλη και κοπωση έχω από πριν την εμβρυομεταφορα γιατί παίρνω utrogestan από το στόμα που με επηρεάζουν αρνητικά. Μετά την εμβρυομεταφορα τίποτα. Μόνο φουσκωμα σα να έχω φάει συνεχώς ένα αρνί το οποίο επισης θεωρώ ότι είναι από τα φάρμακα. Την προηγούμενη φορά είχα καφέ κηλίδες και όντως η χοριακη βγήκε όχι θετικη ούτε και αρνητικη άρα κατι είχε πάει να γίνει.  Αυτή τη φορά....τίποτα!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, Condios είπε:

Καλώς τα δέχτηκες ,,,,με μια υπέροχη χοριακη μαναρακι μου τώρα!!!!!! Καλά έκανες και κοιμόσουν ,,, χρειάζονται ξεκούραση και ηρεμία,,, και τα μωρά και εσύ.

Ευχαριστω πολύ, μακάρι να πάνε καλά τα πράγματα. Μάλλον μου τη βάρεσε στο κεφάλι ότι δεν θα πιω καφέ και δεν θα καπνίσω και είπα να κοιμηθώ να μην καταλαβαίνω .

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 16 λεπτά , Villi είπε:

Ευχαριστω πολύ, μακάρι να πάνε καλά τα πράγματα. Μάλλον μου τη βάρεσε στο κεφάλι ότι δεν θα πιω καφέ και δεν θα καπνίσω και είπα να κοιμηθώ να μην καταλαβαίνω .

Αν ζοριζεσαι φούντωσε ένα και φτιάξε έναν μικρό ελληνικό και πιες τόσο όσο κάνεις το τσιγάρο,,,την 5η εβδομάδα σχηματίζονται τα όργανα του μωρού,,,,έχεις 10μερες ως τότε ,,,, προφανώς και δε λέω κάπνισε σα φουγάρο αλλά σε καταλαβαίνω απόλυτα για αυτό σου λέω τα παραπάνω. Πότε θα επιστρέψετε??? 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 55 λεπτά , Condios είπε:

Αν ζοριζεσαι φούντωσε ένα και φτιάξε έναν μικρό ελληνικό και πιες τόσο όσο κάνεις το τσιγάρο,,,την 5η εβδομάδα σχηματίζονται τα όργανα του μωρού,,,,έχεις 10μερες ως τότε ,,,, προφανώς και δε λέω κάπνισε σα φουγάρο αλλά σε καταλαβαίνω απόλυτα για αυτό σου λέω τα παραπάνω. Πότε θα επιστρέψετε??? 

Ευχαριστώ  πολυ, ναι..  δεν βλέπω να αντέχω, κατι θα σφίξω. Ελληνικός λες καλύτερα απο decaf??
 Αύριο γυρνάμε, περιέργως ο γιατρός είπε την επόμενη  και οχι την ίδια μέρα, πάλι πρώτη φορα το ακούω αυτό. Συνήθως λένε ταξίδεψε την ίδια μερα.
Επειδή όμως ξέρω ότι κι εσένα σε απασχολεί, να σου πω οτι αν δεν είχα το θέμα του μπαμπά που πρέπει να γυρίσω πίσω, θα έφευγα μετα απο πέντε μέρες.Νιώθω καλύτερα σήμερα που δεν έφυγα απευθείας. 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Villi είπε:

 

Καλα ειμαι κορίτσια. Σε εννέα μέρες δεν ξέρω πως θα είμαι χαχαχαχα

Λοιπον τελείωσα στη μια, ολα καλα, γύρισα σπίτι σε δέκα λεπτά και η γαϊδούρα κοιμόμουν μέχρι τώρα.
15/5 η χοριακή κοριτσάκια, άντε να δούμε τι θα δούμε. Την άλλη Κυριακή . 

Villaki μου καλο κλωσσημα!!! Ξεκουραση και προσοχη τωρα!! Αν ο υπνος σε βοηθαει να μην καπνιζεις..λιωσε και απολαυσε το!!! Δεν ειναι πολλες οι 9 μερες,ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!! ❤❤❤

  • Ευχαριστώ 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Villi είπε:

Ευχαριστώ  πολυ, ναι..  δεν βλέπω να αντέχω, κατι θα σφίξω. Ελληνικός λες καλύτερα απο decaf??
 Αύριο γυρνάμε, περιέργως ο γιατρός είπε την επόμενη  και οχι την ίδια μέρα, πάλι πρώτη φορα το ακούω αυτό. Συνήθως λένε ταξίδεψε την ίδια μερα.
Επειδή όμως ξέρω ότι κι εσένα σε απασχολεί, να σου πω οτι αν δεν είχα το θέμα του μπαμπά που πρέπει να γυρίσω πίσω, θα έφευγα μετα απο πέντε μέρες.Νιώθω καλύτερα σήμερα που δεν έφυγα απευθείας. 

με το καλο  μια τεράστια χοριακη αγαπη μ.....ολα τα καλα μαζι σ...πάλεψες πολυ τωρα ειναι η σειρά σ....θα τα καταφέρεις...

υγ....κ εγω την επομενη ταξιδεψα...την ίδια  οδηγια μ εδωσε κ μενα κ  Κούρτης..

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Neli83 είπε:

Villaki μου καλο κλωσσημα!!! Ξεκουραση και προσοχη τωρα!! Αν ο υπνος σε βοηθαει να μην καπνιζεις..λιωσε και απολαυσε το!!! Δεν ειναι πολλες οι 9 μερες,ευχομαι μια τεραστια χοριακη!!! ❤❤❤

Σε ευχαριστώ πολύ Νελι μου, μακάρι. 

πρίν από 9 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

με το καλο  μια τεράστια χοριακη αγαπη μ.....ολα τα καλα μαζι σ...πάλεψες πολυ τωρα ειναι η σειρά σ....θα τα καταφέρεις...

υγ....κ εγω την επομενη ταξιδεψα...την ίδια  οδηγια μ εδωσε κ μενα κ  Κούρτης..

Ευχαριστώ Ραφαηλίτσα, μακάρι τόσες όμορφες ευχές να πιάσουν τόπο. 

πρίν από 20 λεπτά , athinaida είπε:

Εύχομαι να κυλήσουν γρήγορα οι μέρες και να πανηγυρίσουμε εδώ ένα τεράστιο νούμερο χοριακης !!

Και μόνο για τα απειρα χιλιόμετρα που έχετε κάνει το τελευταίο διάστημα το δικαιούστε!!

Κορίτσια πιστέψτε το, γίνεται... μια - μια με την σειρά, περνάμε στην απέναντι πλευρά του ποταμού...

Κι εγώ ήμουν εδώ κι έγραφα παλιότερα για τις ανησυχίες, τα άγχη μου, τις απογοητεύσεις μου... αλλά, να,τώρα όλα πάνε καλά!!  είμαι στην 33η εβδομαδα αισίως,  τα μωρά δυναμώνουν μέρα με την μέρα!! Κι εγώ ακόμη δεν μπορω να πιστέψω ότι είμαι εγκυος!! Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αξιώθηκα τέτοιο θαύμα!! Κι ας μην μπορώ να αλλάξω πλευρό το βράδυ λόγω κοιλιάς... χαχα...

Φιλιά σε όλες!! 

Με την βοήθεια της Παναγίας,  όλες θα τα καταφέρετε, πιστέψτε το!!

Πηγές κιόλας 33 εβδομάδων…απίστευτο πότε πέρασε  ο καιρός.Με το καλό να έρθουν γερά τα μωράκια σας. Σε ευχαριστώ πολύ για τις ευχές, μακάρι να πάνε όλα καλά. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Villi είπε:

 

Καλα ειμαι κορίτσια. Σε εννέα μέρες δεν ξέρω πως θα είμαι χαχαχαχα

Χαχαχαχαχα ❤️❤️❤️ Μεγάλη αλήθεια!!!

4 ώρες πρίν, Condios είπε:

χεστους όλους και οοοοομμμμμμμμμμμ !!!!!!!! 

Ρε συμπεθέρα είσαι θεά! Τέλος!❤️❤️❤️

2 ώρες πρίν, Villi είπε:

Ευχαριστώ  πολυ, ναι..  δεν βλέπω να αντέχω, κατι θα σφίξω. Ελληνικός λες καλύτερα απο decaf??
 

Ναι, ελληνικός καλύτερα από ντεκαφεινε. Ο ντεκαφεινε είναι πολύ επεξεργασμένος...

1 hour ago, athinaida είπε:

Κορίτσια πιστέψτε το, γίνεται... μια - μια με την σειρά, περνάμε στην απέναντι πλευρά του ποταμού...

Κι εγώ ήμουν εδώ κι έγραφα παλιότερα για τις ανησυχίες, τα άγχη μου, τις απογοητεύσεις μου... αλλά, να,τώρα όλα πάνε καλά!!  είμαι στην 33η εβδομαδα αισίως,  τα μωρά δυναμώνουν μέρα με την μέρα!! Κι εγώ ακόμη δεν μπορω να πιστέψω ότι είμαι εγκυος!! Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αξιώθηκα τέτοιο θαύμα!! Κι ας μην μπορώ να αλλάξω πλευρό το βράδυ λόγω κοιλιάς... χαχα...

Φιλιά σε όλες!! 

Με την βοήθεια της Παναγίας,  όλες θα τα καταφέρετε, πιστέψτε το!!

Με το καλό να υποδεχτεις τα μωρά σου! Πολύ χαίρομαι που όλα πάνε καλά!❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Villi είπε:

Ευχαριστώ  πολυ, ναι..  δεν βλέπω να αντέχω, κατι θα σφίξω. Ελληνικός λες καλύτερα απο decaf??
 Αύριο γυρνάμε, περιέργως ο γιατρός είπε την επόμενη  και οχι την ίδια μέρα, πάλι πρώτη φορα το ακούω αυτό. Συνήθως λένε ταξίδεψε την ίδια μερα.
Επειδή όμως ξέρω ότι κι εσένα σε απασχολεί, να σου πω οτι αν δεν είχα το θέμα του μπαμπά που πρέπει να γυρίσω πίσω, θα έφευγα μετα απο πέντε μέρες.Νιώθω καλύτερα σήμερα που δεν έφυγα απευθείας. 

Με το καλό μια τεράστια χοριακή !! Ελληνικό καφέ καλύτερα , όχι ντεκαφ. Εγώ τους έπινα νερόμπλιαξ τους καφεδεσ , πχ ελληνικό και έβαζα ελάχιστη ποσότητα καφέ ή λίγο γαλλικό που έριχνα πολύ νερό να τον αραιωσω. Καλό ταξίδι σήμερα Με το καλό να φέρετε τα μωράκια σας στο σπίτι 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 39 λεπτά , thalasa είπε:

Με το καλό μια τεράστια χοριακή !! Ελληνικό καφέ καλύτερα , όχι ντεκαφ. Εγώ τους έπινα νερόμπλιαξ τους καφεδεσ , πχ ελληνικό και έβαζα ελάχιστη ποσότητα καφέ ή λίγο γαλλικό που έριχνα πολύ νερό να τον αραιωσω. Καλό ταξίδι σήμερα Με το καλό να φέρετε τα μωράκια σας στο σπίτι 

Ευχαριστώ πάρα πολύ για τις ευχές, να είσαι καλά. Τελικά έκανα  ένα μικρό ελληνικό και ήπια το μισό. Μεγαλεία! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

On 6/5/2022 at 2:26 ΜΜ, marina_86 είπε:

Κορίτσια, έκανα κάτι εξετάσεις αίματος και μου βγήκε λίγο χαμηλό το ασβέστιο. Έχω 8.2 με κατώτατο όριο το 8.4 .

Εσείς πήρατε κάτι για συμπλήρωμα; 

Τρωγε και γιαουρτακια Μαρινακι και με ενα συμπληρωμα θα αυξηθει γρηγορα

On 6/5/2022 at 3:06 ΜΜ, Hope19 είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες για τα μνμ αγαπης κ  συμπαραστασης...γραφω εδω οτι με ρωτησατε για να μην απαντω ξεχωριστα...

Εχθες ειχα υπερηχο 9η εβδομαδα ακριβως.κ διαπιστωσαμε οτι δεν χτυπουσε η καρδουλα..κ ειχε μεινει σε αναπτυξη στην 8η! 7η εβδομαδα ειχα κανει υπερηχο κ ολα ηταν εξαιρετικα...αυριο παω για αποξυση κ φυσικα καρυοτυπο εμβρυου..επειδη ειναι 2η φορα που το παθαινω ειχα παει κ σε αιματολογο..στην Σα...Ζωη...οσοι γνωριζουν απο θεσ/κη.τα περιεργα της θρομβοφιλιας που εγω ειχα διαπιστωσει στις απαντησεις ,δεν σημαιναν ττπ για την αιματολογο...δεν οφειλονται σε αποβολες μ ειχε πει..κ ηταν φυσιολογικα...τωρα αναλογως κ παλι τον καρυοτυπο θα πραξω και αναλογα...δεν ξερω ομως τι αλλο θα πρέπει να κανω...

 

Κοριτσακι μου μακαρι να βγαλετε ακρη και να βρεις τι φταιει. Οπως και να χει η επομενη φορα θα ειναι η τυχερη♥️♥️♥️

 

22 ώρες πρίν, Villi είπε:

 

Καλα ειμαι κορίτσια. Σε εννέα μέρες δεν ξέρω πως θα είμαι χαχαχαχα

Λοιπον τελείωσα στη μια, ολα καλα, γύρισα σπίτι σε δέκα λεπτά και η γαϊδούρα κοιμόμουν μέχρι τώρα.
15/5 η χοριακή κοριτσάκια, άντε να δούμε τι θα δούμε. Την άλλη Κυριακή . 

Μπραβο Βιλλακι! Κλωσσαμε τωρα! Και την Κυριακη θς δεις μια χοριακη ΝΑ!!!! Που θα πας για χοριακη;

 

21 ώρες πρίν, Villi είπε:

Για τις βλαστοκυστες ο  εμβρυολογος μου είπε,  ο γιατρός δεν ειπε κατι. By the way δεν τον χώνεψα τον εμβρυολογο, πολυ βλάκας. Τριαντ…ου κάπως έτσι. Τεσπα ηταν 4ΑΒ και 3ΑΑ μη με ρωτάς τι σημαίνει, δεν ξέρω, πρώτη φορα βάζω βλαστοκύστες και τον εμβρυολογο που τον ρώτησα μάλλον βαριόταν να απαντήσει,  το μόνο που είπε είμαστε ευχαριστημένοι, έχουν πολύ καλές πιθανότητες. 

Περί ορέξεως Χρυσά μου, μονο ο θεός και η χοριακη ξέρουν. Ευχαριστώ πολύ πολύ για τις ευχές❤️❤️❤️

Πολυ καλες ειναι οι βλαστοκυστουλες σου! Και θα γατζωθουν στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!

16 ώρες πρίν, athinaida είπε:

Εύχομαι να κυλήσουν γρήγορα οι μέρες και να πανηγυρίσουμε εδώ ένα τεράστιο νούμερο χοριακης !!

Και μόνο για τα απειρα χιλιόμετρα που έχετε κάνει το τελευταίο διάστημα το δικαιούστε!!

Κορίτσια πιστέψτε το, γίνεται... μια - μια με την σειρά, περνάμε στην απέναντι πλευρά του ποταμού...

Κι εγώ ήμουν εδώ κι έγραφα παλιότερα για τις ανησυχίες, τα άγχη μου, τις απογοητεύσεις μου... αλλά, να,τώρα όλα πάνε καλά!!  είμαι στην 33η εβδομαδα αισίως,  τα μωρά δυναμώνουν μέρα με την μέρα!! Κι εγώ ακόμη δεν μπορω να πιστέψω ότι είμαι εγκυος!! Δεν μπορώ να πιστέψω ότι αξιώθηκα τέτοιο θαύμα!! Κι ας μην μπορώ να αλλάξω πλευρό το βράδυ λόγω κοιλιάς... χαχα...

Φιλιά σε όλες!! 

Με την βοήθεια της Παναγίας,  όλες θα τα καταφέρετε, πιστέψτε το!!

Ευχαριατουμε για τα ωραια σου λογια. Μας δινετε κουραγιο εσεις πιυ τα καταφερατε! Με το καλο να φτασουν στον 9 μηνα τα ζουζουνακια σου και να τα εχεις συντομα στην αγκαλια σου!! Στειλε μας μπεμπεδοσκονη εσυ η παλια!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Viv37 είπε:

Ευχαριατουμε για τα ωραια σου λογια. Μας δινετε κουραγιο εσεις πιυ τα καταφερατε! Με το καλο να φτασουν στον 9 μηνα τα ζουζουνακια σου και να τα εχεις συντομα στην αγκαλια σου!! Στειλε μας μπεμπεδοσκονη εσυ η παλια!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️

Άπλετη μπεμπεδοσκονη σας στέλνω!!

Και τις πιο ειλικρινείς μου ευχές!!

Στα κορίτσια που πήραν αρνητικά νέα,  να μην το βάζουν κάτω, να έχουν πίστη στο όνειρο!!..

στα κορίτσια που είναι σε αναμονή χοριακης,  να έχουν εμπιστοσυνη στο σώμα και στα εμβρυακια τους!!

Και στα κορίτσια που περιμένουν το θαυματάκι τους,  κορίτσια enjoy, και καλό κουράγιο.... χαχαχα:grin:

  • Μου αρέσει 7
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/6/2022 at 11:06 AM, Viv37 said:

Ναι παιρνω παντα αλλα οχι καθημερινα γιατι ξεχνουσα. Και τωρα ξεχναω χαχαχα.

Οχι καλαθι να κρατησεις! Ας ειναι μικρο αλλα να,ειναι καλαθι!!!

Συμπεθερα οπως τα ειπες λιγες μερουλες μεινανε! Δυσκολα τα βλεπω τα πραγματα βεβαια αλλα θα ξερουμε τη Δευτερα! Ας μη στεναχωριεμαι απο τωρα χωρις λογο. Αντε κ εσυ να κανεις τις εξετασεις στο Ελενα να προετοιμαστεις και να προχωρησεις κ εσυ να ειμαστε εγκυουλες μαζι! Μεχρι τοτε καλα κανεις και απολαμβανεις τον αντρουλη σου και τις βολτες σου και ελπιζω οντως να απολαμβανεις και το φαγητο και να μπαινει κανενα κιλακι♥️

Τι χοριακαρα ειναι αυτη κοριτσακι μου;;; Μπραβο σου!!!!!!!!!! 100% διδυμακια λοιπον!! Βεγκαλικα και ντελαπονγκο για παρτη σου!!!!!!!!!!!!!!!!!! Πολυ χαρα μας εδωσες να ξερεις!!!!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

 

Δεν υπαρχει αμφιβολια οτο ειναι διδυμα κοριτσακι μου! Ειναι τεραστοες οι χοριακες σου!! Και η πρωτη και η δευτερη!!

 

Ολα θα πανε καλα κοριτσι μου. Κατι ξερει ο γιατρος που ειναι αισιοδοξος! Και δεν ειναι κανενας που κυνηγαει τα λεφτα ο συγκεκριμενος να πεις οτι θα σε τρελλανει στις ετ ετσι χωρις να το πιστευει. Θα κανει οτι χρειαζεσαι για να γινεις μανουλα

 

Νομιζω οτι το αγχος θα μας φυγει μονο οταν παρουμε τα νινακια μας αγκαλια. Ειναι φυσικο μετα απο τοση προσπαθεια και κοπο κοριτσακι μου. Ομως ολα θα πανε καλα! Τα δυσκολα περασαν! 

 Χαιρομαι που νιωθεις καλυτερα. Ποτε εχεις παλι υπερηχο να το δεις να ηρεμησεις λιγακι; 

Εγω καλα ειμαι. Στην αναμονη για χοριακη. Τη Δευτερα θα ξερουμε

Συνεχισε να τα ψαχνεις για μας Αννουλα! Χαχαχα! Ετσι κι αλλιως εισαι αστειρευτη πηγη γνωσεων και αισιοδοξιας για το υπεροχο γκρουπακι μας! Δωσε ενα ρουφηχτο φιλι στο μικρακι σου απ ολες μας! ♥️♥️♥️

Ομορφια μου λυπαμαι οσο δε φανταζεσαι γι αυτην τη εξελιξη.Ξεσπασε τωρα, παρε το χρονο σου να γιατρευτει η ψυχουλα σου και προχωρα μπροστα οταν θα εισαι ετοιμη. Ευχομαι να βρεθει ο λογος που συνεβη αυτο και την επομενη φορα να φτασει μεχρι το τελος η εγκυμοσυνη σου και να ξεμπερδεψες με τις στεναχωριες μετα απο αυτο. Σ' αγαπαμε πολυ. Σου στελνω μια τεραστια αγκαλια και αν θελεις να μιλησεις ξερεις οτι ειμαστε εδω για σενα

 

Τα περασες κ εσυ κοριτσακι μου. Ποσο δυσκολο θα σου ειναι να το ξαναζεις τωρα που το ακους. Αχ βρε κοριτσια μου να μας ακουσει η Παναγιτσα και να μας βοηθησει ολες να γινουμε μανουλες χωρις αλλες αναποδιες!

Την Δευτέρα εχω Βιβη μου τον υπερηχο πάλι. Την ιδια μέρα με την χοριακη σου! Με το καλό σου εύχομαι!

 

On 5/6/2022 at 3:06 PM, Hope19 said:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω ολες για τα μνμ αγαπης κ  συμπαραστασης...γραφω εδω οτι με ρωτησατε για να μην απαντω ξεχωριστα...

Εχθες ειχα υπερηχο 9η εβδομαδα ακριβως.κ διαπιστωσαμε οτι δεν χτυπουσε η καρδουλα..κ ειχε μεινει σε αναπτυξη στην 8η! 7η εβδομαδα ειχα κανει υπερηχο κ ολα ηταν εξαιρετικα...αυριο παω για αποξυση κ φυσικα καρυοτυπο εμβρυου..επειδη ειναι 2η φορα που το παθαινω ειχα παει κ σε αιματολογο..στην Σα...Ζωη...οσοι γνωριζουν απο θεσ/κη.τα περιεργα της θρομβοφιλιας που εγω ειχα διαπιστωσει στις απαντησεις ,δεν σημαιναν ττπ για την αιματολογο...δεν οφειλονται σε αποβολες μ ειχε πει..κ ηταν φυσιολογικα...τωρα αναλογως κ παλι τον καρυοτυπο θα πραξω και αναλογα...δεν ξερω ομως τι αλλο θα πρέπει να κανω...

 

Λυπάμαι πολύ...μου σφιχτηκε η καρδιά οταν το διάβασα...

Εύχομαι την επομενη φορα να πανε ολα καλά! Κι αν οφειλεται καπου ολο αυτό (εκτος απο την κακια την τυχη) να βρειτε την αιτία για να μην ξανασυμβει.

Μια αγκαλιά απο εμενα

23 hours ago, Villi said:

 

Καλα ειμαι κορίτσια. Σε εννέα μέρες δεν ξέρω πως θα είμαι χαχαχαχα

Λοιπον τελείωσα στη μια, ολα καλα, γύρισα σπίτι σε δέκα λεπτά και η γαϊδούρα κοιμόμουν μέχρι τώρα.
15/5 η χοριακή κοριτσάκια, άντε να δούμε τι θα δούμε. Την άλλη Κυριακή . 

Να πάνε όλα καλά Βιλακι! Παει κι αυτο εγινε επιτέλους! Τώρα ξεκούραση, κι οσο μπορεις πιο θετικη και ήρεμη. Στις 15 θα μάθουμε! Ο μπαμπάς σου; εγχειρηστηκε ήδη;

On 5/6/2022 at 9:02 AM, Fili said:

Καλημερααααααα

@Villi μου ήρθε επιτέλους η μαγική στιγμή. Τα παιδάκια σου σε περιμένουν. Σου στέλνω πολύ αγάπη, δύναμη, θετική σκέψη!!! Οοοοοοοοοομμμμμμμμμμμ

 

@chitaneta χιονουλα μας όχι να μην αγχωθείς!!!!! Καιρος να χαλάρωσεις και να αρχίσεις να το απολαμβάνεις. Ακόμα δεν τον  νιώθω. Ή δεν το έχω καταλάβει χεχεχε μαγνήσιο μου δίνει χάπι το trofocard max

@Hope19 γλυκούλα μου λυπάμαι πολύ για αυτό που περνάς. Κλάψε, ξέσπασε, και μετά μιλά με γιατρό σου να δεις τι θα σου πει. Να προσέχεις τον εαυτό σου, να σε φροντίσεις, να ηρεμήσει το σωματακι, το μυαλό κ η ψυχή σου. Φιλί 

Μάλλον είναι νωρίς για μας για να το νιώσουμε!

Την Δευτέρα έχω υπέρηχο, αντε να το δω να ηρεμήσω πάλι...

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...