Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 52 λεπτά , Faith22 είπε:

      Αχ δεν ξέρω για τα τεστ!Εγώ πάντα το predictor έπαιρνα! Πάντως είναι πολύ νωρίς με ένα εμβρυακι να δείξει έστω κ αχνό σήμερα!

      @Angot σε ποια εβδομάδα ξεκίνησες να νιώθεις όλη μέρα το μωράκι σου?

      17η-18η εβδομάδα το ένιωθα κανονικά  , βέβαια είναι ένα πολύ πολύ πολύ δραστήριο μωράκι , εχω οπίσθιο πλακούντα και  δεν εχω πάρει ιδιαίτερα κιλά (5) στην 27η  δλδ ξεκινησα 57 και ειμαι 62 με ρούχα, το λέω γιατί μ είπαν ότι παίζει ρόλο! ταυτόχρονα  ξεκίνησαν και οι συσπάσεις βέβαια! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Villi είπε:

Αγαπημένες μου καλημέρα…εχθές κάναμε την  αυχενική και ο γιατρός μας είπε ότι τα βρίσκει όλα τέλεια, πετάω απο τη χαρά μου. Έχουμε ένα τέλειο πλασματάκι το οποίο μάλλον είναι αγοράκι.. ακόμα απίστευτο μου φαίνεται. Σε δέκα μέρες περίπου θα βγει και μια εξέταση που λέγεται NIPT και θα είμαστε 99,9% σίγουροι ότι είναι όλα καλά!!! 

Τι ωραια! Ο αγοραρος μεγαλωνει και ειναι μια χαρα! Σουπερ νεα! Μπραβο βρε κοριτσι!

1 ώρα πρίν, aleka74 είπε:

Κορίτσια μεγάλη καθυστέρηση στα αποτελέσματα, κόντεψα να σκάσω από την αγωνία,  αλλά... 315 η χοριακή

Πωπω τι νουμεραρες ειναι αυτες κοριτσια! Μπορει να ειναι δυο τα μπεμπε! Συγχαρητηρια! Σε ποιο γιατρο?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 hour ago, Marla@ said:

Αχ Αλέκα!Γιούπι!!!!! Συγχαρητήρια!!!!! Περίμενα με αγωνία!!!Τι ωραία!!!Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!!!Άσε που μυριζομαι δίδυμα!!!

Ευχαριστώ πάρα πολύ!!! Με το καλό κορίτσια!!!

1 hour ago, Leila said:

Μπράβο!!! Συγχαρητήρια!!! Τέλεια τιμή !!!

Ευχαριστώ πολύ!!! Να είμαστε καλά να τα κρατήσουμε αγκαλίτσα!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Condios είπε:

Ποια να την ανοιξε φετος ποια να την ανοιξε αραγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχχαχχαχχχαχχχαχχαχ 

γουρλου μας μπεμπεδοσκονιτσοκοιλιτσα σ' αγαπαμεεεεε

Αγαπημενη μου!!! ❤❤❤❤

  • Μου αρέσει 2

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2022 at 6:38 PM, gigi 72 said:

Κορίτσια μου καλησπέρα..Καθίστε θα βγάλω λόγο.. Αργώ να γράψω αλλά γράφω όταν έχω νέα μαζεμένα.. Λοιπόν σήμερα είμαι 27 εβδομάδες και 2 ημέρες. Το μοντελάκι μου είναι 1144 γρ...Κοριτσαρος..Χαχαχα.. Το πρόβλημα με το δεξί πνευμονι του παραμένει σταθερό.. Δεν θέλουμε να μεγαλώσει.. Έκανα καμπύλη σακχάρου πριν 2.5 εβδομάδες.. Η 3η μέτρηση βγήκε 177,λιγο τσιμπημένη.. Πήγα ενδοκρινολογο και μου είπε δεν είναι τραγικά τα πράγματα αλλά μου έδωσε μετρητή σακχάρου να  το μετράω 4 φορές την ημέρα Μέχρι τώρα που κάθε τέλος της εβδομάδας που του στέλνω τις μετρήσεις είναι όλες πολύ καλές..Μου είπε ότι το μυστικό είναι να τρώω απ'ολα αλλά μικρές ποσότητες.. Αυτά από μένα.. Ελπίζω να είστε όλες καλά,και να πηγαίνουν και όλα καλά .. Σας φιλώ:x 

Γεια σου καλή μου gigi! Πολυ χαίρομαι με τα νέα σου! Το κοριτσάκι σου μεγαλώνει φουλ! Κι εγω έκανα καμπύλη σακχαρου, βγήκε καλή, αλλά αυριο θα πάω στην ενδοκρινολογο να τα πουμε κι απο κοντα.

Περιμένω να πάω μες στη εβδομαδα για υπέρηχο να δουμε τον μπεμπη μας. Εχουμε να τον δουμε από την β επιπεδου και εχω αρχισει λιγο να αγχωνομαι, παρόλο που μου χτυπάει καθημερινα και μου υπενθυμιζει οτι βρισκεται εκεί:). Άντε να δούμε!

Θα σας γράψω νεα μολις έχω.

Πολλά φιλιά!

On 7/10/2022 at 3:07 PM, Leila said:

Είναι θετική 227 η χοριακη!!!! Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!!!

Συγχαρητηρια!!! Σου εύχομαι όλα καλα από εδώ και πέρα! Κι εγω με τον Κουρ είμαι, σχεδον 7 μηνών έγκυος. Βλέπω την κοιλιά κι ακομα δεν το πιστεύω!

13 hours ago, Villi said:

Αγαπημένες μου καλημέρα…εχθές κάναμε την  αυχενική και ο γιατρός μας είπε ότι τα βρίσκει όλα τέλεια, πετάω απο τη χαρά μου. Έχουμε ένα τέλειο πλασματάκι το οποίο μάλλον είναι αγοράκι.. ακόμα απίστευτο μου φαίνεται. Σε δέκα μέρες περίπου θα βγει και μια εξέταση που λέγεται NIPT και θα είμαστε 99,9% σίγουροι ότι είναι όλα καλά!!! 

Μπράβο Βίλλι μου! Πάει κι αυτό! Από εδώ και πέρα θα εισαι πιο ήσυχη. Που ν' αρχίσεις να το νιώθεις κιόλας!

Σε φιλώ πολύ

5 hours ago, aleka74 said:

Κορίτσια μεγάλη καθυστέρηση στα αποτελέσματα, κόντεψα να σκάσω από την αγωνία,  αλλά... 315 η χοριακή

Κι άλλα ωραία νέα!!! Ελειψα για λίγο από το καφε και μονο όμορφα νεα διαβαζω!

Συγχαρητηρια κοπέλα μου!!!

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 10/7/2022 at 9:43 ΜΜ, Viv37 είπε:

@Xenia222 κοριτσακι μου πώς πανε τα ζουζουνακια σου; Ευχομαι να ειναι ολα τελεια♥️

Αληθεια; Αχ το ωραια!!! Μπραβο! Οπως τα λες ειναι. Το υπεροχο κοριτσακι σου θα ειναι τελειο απο ολες τις αποψεις!

Γειά σου @Viv37 ! Πως είσαι κοριτσάκι? Λοιπόν τα δικά μου νέα   , είμαι 11 εβδ. Την άλλη εβδομάδα έχω αυχενική. Μέχρι στιγμής προχωρούν καλά και τα τρία... Προσπαθώ να είμαι ήρεμη αλλά έχω και κάτι αϋπνίες, βλέπεις τι ώρα γράφω... Βήμα βήμα..

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 46 λεπτά , Random είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας! Ήθελα να μοιραστώ κ εγώ τα νέα μου μαζί σας. Γέννησα πριν 1 μήνα περίπου. Ένας φανταστικός μπέμπης ήρθε στην ζωή μας κ στο σπίτι μας κ μας γέμισε ευτυχία κ όνειρα. Εύχομαι σε όλες σας να να το ζήσετε! Μπορείτε! Θέλει υπομονή ηρεμία κ πίστη! Στην τελευταία εμβρυομεταφορά (αυτή του μπεμπη) δεν είχα τίποτα από τα τρία. Αλλά κ πάλι ήρθε. Γίνεται όμως Κορίτσια μου!!!! Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά κ ο μπέμπης ένα μεγάλο φιλί!

Συγχαρητήρια, να σας ζήσει!!! Να είναι πάντα γερός κι ευτυχισμένος  κι εσείς τόσο χαρούμενοι!!!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 49 λεπτά , Random είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας! Ήθελα να μοιραστώ κ εγώ τα νέα μου μαζί σας. Γέννησα πριν 1 μήνα περίπου. Ένας φανταστικός μπέμπης ήρθε στην ζωή μας κ στο σπίτι μας κ μας γέμισε ευτυχία κ όνειρα. Εύχομαι σε όλες σας να να το ζήσετε! Μπορείτε! Θέλει υπομονή ηρεμία κ πίστη! Στην τελευταία εμβρυομεταφορά (αυτή του μπεμπη) δεν είχα τίποτα από τα τρία. Αλλά κ πάλι ήρθε. Γίνεται όμως Κορίτσια μου!!!! Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά κ ο μπέμπης ένα μεγάλο φιλί!

Αγαπημένη να σας ζήσει! Έδωσες μεγάλο αγώνα και δικαιώθηκες! Από εδώ κ πέρα εύχομαι μόνο χαρές!❤️

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Random είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας! Ήθελα να μοιραστώ κ εγώ τα νέα μου μαζί σας. Γέννησα πριν 1 μήνα περίπου. Ένας φανταστικός μπέμπης ήρθε στην ζωή μας κ στο σπίτι μας κ μας γέμισε ευτυχία κ όνειρα. Εύχομαι σε όλες σας να να το ζήσετε! Μπορείτε! Θέλει υπομονή ηρεμία κ πίστη! Στην τελευταία εμβρυομεταφορά (αυτή του μπεμπη) δεν είχα τίποτα από τα τρία. Αλλά κ πάλι ήρθε. Γίνεται όμως Κορίτσια μου!!!! Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά κ ο μπέμπης ένα μεγάλο φιλί!

Να σας ζησει!! Να ειναι παντα γερος και καλοτυχος!! 

  • Ευχαριστώ 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


2 hours ago, Random said:

Κορίτσια καλημέρα σας! Ήθελα να μοιραστώ κ εγώ τα νέα μου μαζί σας. Γέννησα πριν 1 μήνα περίπου. Ένας φανταστικός μπέμπης ήρθε στην ζωή μας κ στο σπίτι μας κ μας γέμισε ευτυχία κ όνειρα. Εύχομαι σε όλες σας να να το ζήσετε! Μπορείτε! Θέλει υπομονή ηρεμία κ πίστη! Στην τελευταία εμβρυομεταφορά (αυτή του μπεμπη) δεν είχα τίποτα από τα τρία. Αλλά κ πάλι ήρθε. Γίνεται όμως Κορίτσια μου!!!! Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά κ ο μπέμπης ένα μεγάλο φιλί!

Να τον χαίρεστε! Να είναι πάντα καλά!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, chitaneta είπε:

Γεια σου καλή μου gigi! Πολυ χαίρομαι με τα νέα σου! Το κοριτσάκι σου μεγαλώνει φουλ! Κι εγω έκανα καμπύλη σακχαρου, βγήκε καλή, αλλά αυριο θα πάω στην ενδοκρινολογο να τα πουμε κι απο κοντα.

Περιμένω να πάω μες στη εβδομαδα για υπέρηχο να δουμε τον μπεμπη μας. Εχουμε να τον δουμε από την β επιπεδου και εχω αρχισει λιγο να αγχωνομαι, παρόλο που μου χτυπάει καθημερινα και μου υπενθυμιζει οτι βρισκεται εκεί:). Άντε να δούμε!

Θα σας γράψω νεα μολις έχω.

Πολλά φιλιά!

Συγχαρητηρια!!! Σου εύχομαι όλα καλα από εδώ και πέρα! Κι εγω με τον Κουρ είμαι, σχεδον 7 μηνών έγκυος. Βλέπω την κοιλιά κι ακομα δεν το πιστεύω!

Μπράβο Βίλλι μου! Πάει κι αυτό! Από εδώ και πέρα θα εισαι πιο ήσυχη. Που ν' αρχίσεις να το νιώθεις κιόλας!

Σε φιλώ πολύ

Κι άλλα ωραία νέα!!! Ελειψα για λίγο από το καφε και μονο όμορφα νεα διαβαζω!

Συγχαρητηρια κοπέλα μου!!!

Το δεσιμο μαμα γιου διαβαζω παει τελεια και χαιρομαι τοσο πολυ για σένα φίλη μας,,,,όλα θα συνεχίσουν και υπεροχα,,,απολαυσε δροσουλα,,,,κλωτσιτσες και οοοοομμμμμμμ ,,,, πολλα φιλια και στους δυο σας ,,,,και στον κατουρημενο μπαμπα,,,μην τους ξεχναμε και αυτους!!!!!!!!!!!! 

5 ώρες πρίν, Random είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας! Ήθελα να μοιραστώ κ εγώ τα νέα μου μαζί σας. Γέννησα πριν 1 μήνα περίπου. Ένας φανταστικός μπέμπης ήρθε στην ζωή μας κ στο σπίτι μας κ μας γέμισε ευτυχία κ όνειρα. Εύχομαι σε όλες σας να να το ζήσετε! Μπορείτε! Θέλει υπομονή ηρεμία κ πίστη! Στην τελευταία εμβρυομεταφορά (αυτή του μπεμπη) δεν είχα τίποτα από τα τρία. Αλλά κ πάλι ήρθε. Γίνεται όμως Κορίτσια μου!!!! Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά κ ο μπέμπης ένα μεγάλο φιλί!

Καλωήρθε το φως σας γερο και τυχερο θα ευχηθώ! Είστε εσείς που μας δίνετε τη δύναμη να μη σταματάμε ποτε! Να τον απολαυσετε και να τον καμαρώνετε πάντα δίπλα σας!!!!!!!!! Ανταποδίδω τα φιλιά σε πατουσακια και αγκαλιτσες!!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 2
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Condios είπε:

Το δεσιμο μαμα γιου διαβαζω παει τελεια και χαιρομαι τοσο πολυ για σένα φίλη μας,,,,όλα θα συνεχίσουν και υπεροχα,,,απολαυσε δροσουλα,,,,κλωτσιτσες και οοοοομμμμμμμ ,,,, πολλα φιλια και στους δυο σας ,,,,και στον κατουρημενο μπαμπα,,,μην τους ξεχναμε και αυτους!!!!!!!!!!!! 

Καλωήρθε το φως σας γερο και τυχερο θα ευχηθώ! Είστε εσείς που μας δίνετε τη δύναμη να μη σταματάμε ποτε! Να τον απολαυσετε και να τον καμαρώνετε πάντα δίπλα σας!!!!!!!!! Ανταποδίδω τα φιλιά σε πατουσακια και αγκαλιτσες!!!!!!!! 

Κ εγω από εσάς κ  από τον άντρα μου πηρα δύναμη να συνεχίσω κ τελικά να τα καταφέρω! Θα του τα δώσω! Να είσαι σίγουρη! Σας ευχαριστώ τόσο πολύ ολες σας για τις ευχές!

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, chitaneta είπε:

Γεια σου καλή μου gigi! Πολυ χαίρομαι με τα νέα σου! Το κοριτσάκι σου μεγαλώνει φουλ! Κι εγω έκανα καμπύλη σακχαρου, βγήκε καλή, αλλά αυριο θα πάω στην ενδοκρινολογο να τα πουμε κι απο κοντα.

Περιμένω να πάω μες στη εβδομαδα για υπέρηχο να δουμε τον μπεμπη μας. Εχουμε να τον δουμε από την β επιπεδου και εχω αρχισει λιγο να αγχωνομαι, παρόλο που μου χτυπάει καθημερινα και μου υπενθυμιζει οτι βρισκεται εκεί:). Άντε να δούμε!

Θα σας γράψω νεα μολις έχω.

Πολλά φιλιά!

Συγχαρητηρια!!! Σου εύχομαι όλα καλα από εδώ και πέρα! Κι εγω με τον Κουρ είμαι, σχεδον 7 μηνών έγκυος. Βλέπω την κοιλιά κι ακομα δεν το πιστεύω!

Μπράβο Βίλλι μου! Πάει κι αυτό! Από εδώ και πέρα θα εισαι πιο ήσυχη. Που ν' αρχίσεις να το νιώθεις κιόλας!

Σε φιλώ πολύ

Κι άλλα ωραία νέα!!! Ελειψα για λίγο από το καφε και μονο όμορφα νεα διαβαζω!

Συγχαρητηρια κοπέλα μου!!!

@chitanetaμου καλή όλο αγωνία είμαστε.. Κάθε μέρα.. Όλα όμως βαδίζουν προς την ευτυχία εκείνης της μεγάλης μέρας που θα κρατήσουμε τα μπεμπακια μας αγκαλιά και δεν θα το πιστεύουμε.. Να είσαι πάντα καλά και εσύ και το μωράκι σου.. Σε φιλώ... 

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Random είπε:

Κορίτσια καλημέρα σας! Ήθελα να μοιραστώ κ εγώ τα νέα μου μαζί σας. Γέννησα πριν 1 μήνα περίπου. Ένας φανταστικός μπέμπης ήρθε στην ζωή μας κ στο σπίτι μας κ μας γέμισε ευτυχία κ όνειρα. Εύχομαι σε όλες σας να να το ζήσετε! Μπορείτε! Θέλει υπομονή ηρεμία κ πίστη! Στην τελευταία εμβρυομεταφορά (αυτή του μπεμπη) δεν είχα τίποτα από τα τρία. Αλλά κ πάλι ήρθε. Γίνεται όμως Κορίτσια μου!!!! Σας στέλνω μια μεγάλη αγκαλιά κ ο μπέμπης ένα μεγάλο φιλί!

Να σας ζησει! Γερος και καλοτυχος να ειναι ο πριγκηπας σας! Σας περιμενουν πολυ ομορφες στιγμες!

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...