Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 57 λεπτά , Leila είπε:

Είναι θετική 227 η χοριακη!!!! Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!!!

Συγχαρητηρια!!! Σουπερ!!! Μπορει να ειναι και διδυμα!! Μπραβο κοπελα μου!!

πρίν από 21 λεπτά , aleka74 είπε:

Μπράβο κορίτσι!!! Όλα καλά!!!

Μια τεραστια χοριακη και σε σενα κοπελα μου ευχομαι, την Τριτη!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Leila είπε:

Είναι θετική 227 η χοριακη!!!! Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!!!

Πολλα συγχαρητήρια, εύχομαι όλα να κυλήσουν τέλεια και να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη. Αχαστος ο Κούρτης !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Leila είπε:

Είναι θετική 227 η χοριακη!!!! Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!!!

Αχ, γλυκιά μου!!! Συγχαρητήρια!!Μου φτιαξες την μέρα!!!

Επεξεργάστηκαν by Marla@
  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/7/2022 at 9:30 ΠΜ, MaryH είπε:

Kαλημερα! Λιγες ειναι αληθεια οι τρεις.  Αυτο που τονιζω κ ειναι σημαντικο, για μενα ηταν τουλαχιστον, τι θα δωσει η δοτρια και τι συλλογη εμβρυων θα εχουμε. Δεν μ ενοιαξε ο χρονος αναμονης, αν και πολυς, ημουν κ μεγαλη ηλικιακα. Εκει πρεπει να εστιαζουν τα κοριτσια που ξεκινουν τωρα. Στον ελαχιστο αριθμο, τουλαχιστο 4-5, για να εχουν καβα αν κατι δεν παει καλα, και στην ποιοτητα που θα προκυψει. Υποτιθεται οτι πληρωνουμε ενα σκασμο λεφτα για να παρουμε βλαστοκυστες πολυ καλης ποιοτητας και αρκετες. Λιγες και μετριες εχουμε κ εμεις. Ευχαριστουμε δεν θα παρουμε!

Τωρα βεβαια, απ οτι βλεπω , την εχουν δει καπως ολοι οι μετρ των εξωσωματικων, και δινουν βλαστοκυστες με το σταγονομετρο

Σε μενα στο εμβρυολαμπ μου ειπαν οτι αργουν γιατι δουλευουν μονο με Ελληνιδες δοτριες. Τωρα να το πιστεψουμε...:tongue:

Α ναι! Και σε μενα το ειπαν αυτο!! Απο την αλλη η κολλητη μου που πηγε στον ιδιο γιατρο ιδιο κεντρο την ιδοα περιοδο μ εμενα ειχε αναμονη 2 μηνες και πηρε 7 βλαστοκυστες. Αντε βγαλε ακρη...!

 

On 7/7/2022 at 3:17 ΜΜ, Condios είπε:

Μικρή μου ορχιδεα σε αγαπωωωωωωωωωωωωωωωωωωω 

Κι εγω!!!♥️♥️♥️♥️♥️

On 8/7/2022 at 6:38 ΜΜ, gigi 72 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα..Καθίστε θα βγάλω λόγο.. Αργώ να γράψω αλλά γράφω όταν έχω νέα μαζεμένα.. Λοιπόν σήμερα είμαι 27 εβδομάδες και 2 ημέρες. Το μοντελάκι μου είναι 1144 γρ...Κοριτσαρος..Χαχαχα.. Το πρόβλημα με το δεξί πνευμονι του παραμένει σταθερό.. Δεν θέλουμε να μεγαλώσει.. Έκανα καμπύλη σακχάρου πριν 2.5 εβδομάδες.. Η 3η μέτρηση βγήκε 177,λιγο τσιμπημένη.. Πήγα ενδοκρινολογο και μου είπε δεν είναι τραγικά τα πράγματα αλλά μου έδωσε μετρητή σακχάρου να  το μετράω 4 φορές την ημέρα Μέχρι τώρα που κάθε τέλος της εβδομάδας που του στέλνω τις μετρήσεις είναι όλες πολύ καλές..Μου είπε ότι το μυστικό είναι να τρώω απ'ολα αλλά μικρές ποσότητες.. Αυτά από μένα.. Ελπίζω να είστε όλες καλά,και να πηγαίνουν και όλα καλά .. Σας φιλώ:x 

Μπραβο κοριτσακι μου!! Πολυ χαιρομαι για τα ωραια νεα σου!!!! Ολοκληρος κοριτσαρος εγινε το σπορακι σου!!!!!!! Αρχισε να κλωτσαει;

Ευχομαι ολα να πανε τελεια και με το πνευμονι της♥️♥️♥️

On 8/7/2022 at 9:47 ΜΜ, DIMITRAS είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ...

Σας διαβαζω αν και δεν συμμετέχω ενεργα...Ενα εχω να σας πω 15/8 κλεινω τα 45 εχω καθυστέρηση 12 μέρες μετά από νόσηση με κοβιντ 3 εβδομάδες έκανα τεστ μπας κ γινοταν θαυμα κ αρνητικό γυρισα χρόνια πίσω! Αυριο θα παρω τον γιατρό μου να με δει μπας κ μπαίνω κλιμακτήριο...Ή να μου γράψει εξετάσεις κ μετά να με δει..τόση καθυστέρηση είχα μόνο μετά απο εξωσωματικές κ φυσικά στη εφηβεία μεχρι να φτιαξει ο κυκλος μου...Λέτε να αρχίζει η κλιμακτήριος τι αλλο θα με βρει το 22 δηλαδή?

Η καθυστερηση 12 ημερων δεν ειναι κλιμακτηριος μη φοβασαι. Ακομα και να ειναι προκλιμαλτηριος θα παρει 2 χρονια τουλαχοστον μεχρι να σου σταματησει η περιοδος που σημαινει οτι ωαρια θα συνεχισεις να παραγεις. Ισως οχι την καλυτερη ποιοτητα αλλα και παλι για εγκυμοσυνη μπορεις να προσπαθησεις. Σε τι φαση βρισκεσαι; Προσπαθεις με δικα σου; Με δοτρια; Μονη σου;

On 9/7/2022 at 11:07 ΠΜ, DIMITRAS είπε:

 

Κορίτσια μου θα πάμε για δωρεά ελπίζω πριν τα 50...τι να σας πρωτοπω απο νέα γύρισα στο σπίτι μας το ειχαμε νοικιάσει σε ζευγάρι με 2 παιδακια το 1 το εκαναν με το που ηρθαν σπιτι..μου το αφησαν σε μαυρο χάλι σιτες χαλια μπανιο μουχλιασμένο ξηλωθηκαμε κανονικά.Η αδερφή μου περυσι το Πασχα αρρώστησε κ δυστηχως την εχασα 57 ετών από καρκίνο τον Γενάρη τωρα είναι οι 6 μήνες της κ ψυχολογικά είμαι 1 ράκος οπότε όλα τα βλέπω μαυρα κ αυτη η καθυστέρηση με εκανε να σκεφτω πολλά κ οταν ειδα το τεστ λέω τι περιμενες πια..ANYWAY εύχομαι να εχουμε πολλές επιτυχίες κ να ηρεμήσουμε όλες κ αν ειναι ο Θεός να μας αξιώσει με 1 παιδί θα βρούμε πιστευω τον δρομο μας πάντως εχω να σας πω πως το Ακεσω ειναι πολύ οργανωμένο κ πέρυσι που θα ξεκινουσα αντι να μετακομιζω ειχαμε βρει δωτρια μεσα σε 1 μηνα

Ααα τωρα ειδα την ιστορια σου. Αρα πας με δοτρια. Μην ανησυχεις καθολου για την περιοδο σου αφου πας με δοτρια δεν εχει καμια σημασια. Ισα ισα που θα φτιαξετε τον κυκλο σου οπως σας βολευει.

Πολυ λυπαμαι για την αδερφη σου!Παρα πολυ δυσκολο αυτο που περασες και περνας. Ευχομαι μεσα απο τγν καρδια μου να μαλακωσει συνυομα ο πονος σου με ενα μωρακι που θα φερει ξανα το χαμογελο στα χειλη σου και η αδερφουλα σου να γινει ο φυλακας αγγελος του♥️

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Viv37 είπε:

Μπρςβο σου κοριτσι μου!!!! Τελεια νεα!!!!!!! Συγχαρητηρια!!!!!!!!!!!

Γλυκιά μου @Viv37ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι ότι επιθυμείς και εσύ.. Ελπίζω πάντα για το καλύτερο.. Ο Θεός είναι μεγάλος.. Θαύματα γίνονται κάθε μέρα και το μωράκι μου θα γεννηθεί υγιέστατο.. Κλωτσάει ναι,από πολύ νωρίς το ακούω.. 

  • Μου αρέσει 5
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


@Xenia222 κοριτσακι μου πώς πανε τα ζουζουνακια σου; Ευχομαι να ειναι ολα τελεια♥️

πρίν από 37 λεπτά , gigi 72 είπε:

Γλυκιά μου @Viv37ευχαριστώ πολύ. Εύχομαι ότι επιθυμείς και εσύ.. Ελπίζω πάντα για το καλύτερο.. Ο Θεός είναι μεγάλος.. Θαύματα γίνονται κάθε μέρα και το μωράκι μου θα γεννηθεί υγιέστατο.. Κλωτσάει ναι,από πολύ νωρίς το ακούω.. 

Αληθεια; Αχ το ωραια!!! Μπραβο! Οπως τα λες ειναι. Το υπεροχο κοριτσακι σου θα ειναι τελειο απο ολες τις αποψεις!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια καλημέρα... πηγα για υπερηχο σήμερα και εχουμε 6 αυγα απτη δεξια το μεγαλυτερο 12.5Χ10 και απ τ αριστερα 2 αλλα ειναι 17.9Χ16.6 το ενα... για να δουμε τι θα μου πουν... κατι θα θυσιαστεί πιστεύω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Villi είπε:

Αγαπημένες μου καλημέρα…εχθές κάναμε την  αυχενική και ο γιατρός μας είπε ότι τα βρίσκει όλα τέλεια, πετάω απο τη χαρά μου. Έχουμε ένα τέλειο πλασματάκι το οποίο μάλλον είναι αγοράκι.. ακόμα απίστευτο μου φαίνεται. Σε δέκα μέρες περίπου θα βγει και μια εξέταση που λέγεται NIPT και θα είμαστε 99,9% σίγουροι ότι είναι όλα καλά!!! 

❤️❤️❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...