Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 21 λεπτά , Angot είπε:

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

      Είναι δύο τα μωρά καλέ ! Το λέω για να μην ανχωθουν Κ άλλες κοπέλες . Στα δίδυμα σχεδόν καμία δεν μπαίνει στο μήνα της .

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

4 ώρες πρίν, Villi είπε:

Αγαπημένες μου καλημέρα…εχθές κάναμε την  αυχενική και ο γιατρός μας είπε ότι τα βρίσκει όλα τέλεια, πετάω απο τη χαρά μου. Έχουμε ένα τέλειο πλασματάκι το οποίο μάλλον είναι αγοράκι.. ακόμα απίστευτο μου φαίνεται. Σε δέκα μέρες περίπου θα βγει και μια εξέταση που λέγεται NIPT και θα είμαστε 99,9% σίγουροι ότι είναι όλα καλά!!! 

Πόσο τέλεια Villi!!Και σκεφτόμουν ότι πλησιάζεις στην αυχενική.Παντα τέτοιες χαρές!!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

4 ώρες πρίν, Villi είπε:

Αγαπημένες μου καλημέρα…εχθές κάναμε την  αυχενική και ο γιατρός μας είπε ότι τα βρίσκει όλα τέλεια, πετάω απο τη χαρά μου. Έχουμε ένα τέλειο πλασματάκι το οποίο μάλλον είναι αγοράκι.. ακόμα απίστευτο μου φαίνεται. Σε δέκα μέρες περίπου θα βγει και μια εξέταση που λέγεται NIPT και θα είμαστε 99,9% σίγουροι ότι είναι όλα καλά!!! 

Φυσικα και ειναι ολα τελεια!!!! Μπραβο μανουλα μου γλυκια!!! ❤❤❤

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Villi είπε:

Αγαπημένες μου καλημέρα…εχθές κάναμε την  αυχενική και ο γιατρός μας είπε ότι τα βρίσκει όλα τέλεια, πετάω απο τη χαρά μου. Έχουμε ένα τέλειο πλασματάκι το οποίο μάλλον είναι αγοράκι.. ακόμα απίστευτο μου φαίνεται. Σε δέκα μέρες περίπου θα βγει και μια εξέταση που λέγεται NIPT και θα είμαστε 99,9% σίγουροι ότι είναι όλα καλά!!! 

Μα τί ωραία νέα είναι αυτά!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , aleka74 είπε:

Κορίτσια μεγάλη καθυστέρηση στα αποτελέσματα, κόντεψα να σκάσω από την αγωνία,  αλλά... 315 η χοριακή

Να πάνε όλα καλά μέσα από την καρδιά μου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 9 λεπτά , aleka74 είπε:

Κορίτσια μεγάλη καθυστέρηση στα αποτελέσματα, κόντεψα να σκάσω από την αγωνία,  αλλά... 315 η χοριακή

Συγχαρητήρια !!! Καλά χαμουλης γίνεται φέτος το καλοκαίρι, μπράβο κορίτσι μου!! όλα να πάνε κατ’ ευχή!! Ενδέκατη μέρα, καλά θυμάμαι;;;

Link to comment
Share on other sites

On 8/7/2022 at 6:38 ΜΜ, gigi 72 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα..Καθίστε θα βγάλω λόγο.. Αργώ να γράψω αλλά γράφω όταν έχω νέα μαζεμένα.. Λοιπόν σήμερα είμαι 27 εβδομάδες και 2 ημέρες. Το μοντελάκι μου είναι 1144 γρ...Κοριτσαρος..Χαχαχα.. Το πρόβλημα με το δεξί πνευμονι του παραμένει σταθερό.. Δεν θέλουμε να μεγαλώσει.. Έκανα καμπύλη σακχάρου πριν 2.5 εβδομάδες.. Η 3η μέτρηση βγήκε 177,λιγο τσιμπημένη.. Πήγα ενδοκρινολογο και μου είπε δεν είναι τραγικά τα πράγματα αλλά μου έδωσε μετρητή σακχάρου να  το μετράω 4 φορές την ημέρα Μέχρι τώρα που κάθε τέλος της εβδομάδας που του στέλνω τις μετρήσεις είναι όλες πολύ καλές..Μου είπε ότι το μυστικό είναι να τρώω απ'ολα αλλά μικρές ποσότητες.. Αυτά από μένα.. Ελπίζω να είστε όλες καλά,και να πηγαίνουν και όλα καλά .. Σας φιλώ:x 

Μπράβο κοριτσάκια μου και στις δυο για τη δυναμη σας και την πιστη σας,,,,γυναικες ενωμενες ποτε νικημενες!!!!!!!!!! ο κορίτσαρος σας έρχεται,,,,,με το καλο να την δεχτειτε και να λαμψει η ζωη σας ολοκληρη! μονο υγεια και τυχη!!!!!!!!!!! Τετοια νεα ειναι που εγω λεω και θα λεω,,,,,,,Και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο και θα χορευω για ολες σας!!!!!!!!!

On 10/7/2022 at 3:07 ΜΜ, Leila είπε:

Είναι θετική 227 η χοριακη!!!! Ευχαριστώ για τα καλά σας λόγια!!!!

Το πιο ομορφο νούμερο του ταξιδιού σας ήρθε,,,,συγχαρητηρια κοριτσι μου για την εγκυμοσυνη σου,,,,να την απολαυσεις και να δεχτειτε με το καλο το θαυματακι σας!!! Φυσικα το ντελαπονγκο και ντελαπονγκο ισχυει παντουυυυυυυυυυυυυυυυυ χορευουμε λεμε!!!!

7 ώρες πρίν, Villi είπε:

Αγαπημένες μου καλημέρα…εχθές κάναμε την  αυχενική και ο γιατρός μας είπε ότι τα βρίσκει όλα τέλεια, πετάω απο τη χαρά μου. Έχουμε ένα τέλειο πλασματάκι το οποίο μάλλον είναι αγοράκι.. ακόμα απίστευτο μου φαίνεται. Σε δέκα μέρες περίπου θα βγει και μια εξέταση που λέγεται NIPT και θα είμαστε 99,9% σίγουροι ότι είναι όλα καλά!!! 

Το μαλλον αγοράκι αγοραρος έρχεται δυνατα τα τα τα ,,,, και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο και αριμπα αριμπα αριμπααααααααααααααααααα

μα τι ωραια νεα!?!?!?!?!?!!??! Γερή μαμά, γερό μωράκι ,,,,κατουρημενος μπαμπάς προσδεθειτε,,,,,η ζωη ειναι υπεροχη!!!!!!!!! Μεγαλη αγκαλια και φιλια για τα χαρμοσυνα σου Βιλακι μου!!!!!!

Φιλιά σε όλες τις γυναίκες εδώ μέσα που είναι βραχοι και αντεχουμε!!!!

  • Μου αρέσει 7
Link to comment
Share on other sites

9 minutes ago, Villi said:

Συγχαρητήρια !!! Καλά χαμουλης γίνεται φέτος το καλοκαίρι, μπράβο κορίτσι μου!! όλα να πάνε κατ’ ευχή!! Ενδέκατη μέρα, καλά θυμάμαι;;;

Ευχαριστώ πολύ!!!Ναι 11η μέρα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 15 λεπτά , aleka74 είπε:

Κορίτσια μεγάλη καθυστέρηση στα αποτελέσματα, κόντεψα να σκάσω από την αγωνία,  αλλά... 315 η χοριακή

Δωστε μου αφορμες για χορο λεμεεεεεεεεεεεεεε,,,,,,,,,,,,και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο και τι ομορφη εβδομαδα ,,,,,, συγχαρητηρια,,,απολαυσε την εγκυμοσυνη σου κοριτσι μου,,,,εισαι εγκυουλα!!!!!!!!!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 minutes ago, Condios said:

Δωστε μου αφορμες για χορο λεμεεεεεεεεεεεεεε,,,,,,,,,,,,και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο και τι ομορφη εβδομαδα ,,,,,, συγχαρητηρια,,,απολαυσε την εγκυμοσυνη σου κοριτσι μου,,,,εισαι εγκυουλα!!!!!!!!!!!! 

Ευχαριστώ πολύ πολύ!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


πρίν από 35 λεπτά , aleka74 είπε:

Κορίτσια μεγάλη καθυστέρηση στα αποτελέσματα, κόντεψα να σκάσω από την αγωνία,  αλλά... 315 η χοριακή

Πεταει η ομαδα μας!!! Συγχαρητηρια κοπελα μου!!! 

  • Μου αρέσει 2

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 42 λεπτά , aleka74 είπε:

Κορίτσια μεγάλη καθυστέρηση στα αποτελέσματα, κόντεψα να σκάσω από την αγωνία,  αλλά... 315 η χοριακή

Αχ Αλέκα!Γιούπι!!!!! Συγχαρητήρια!!!!! Περίμενα με αγωνία!!!Τι ωραία!!!Με το καλό να έρθουν τα μωράκια μας!!!Άσε που μυριζομαι δίδυμα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , aleka74 είπε:

Ευχαριστώ πολύ!!!Ναι 11η μέρα

Γλυκιά @Condiosευχαριστούμε

πρίν από 48 λεπτά , Condios είπε:

Μπράβο κοριτσάκια μου και στις δυο για τη δυναμη σας και την πιστη σας,,,,γυναικες ενωμενες ποτε νικημενες!!!!!!!!!! ο κορίτσαρος σας έρχεται,,,,,με το καλο να την δεχτειτε και να λαμψει η ζωη σας ολοκληρη! μονο υγεια και τυχη!!!!!!!!!!! Τετοια νεα ειναι που εγω λεω και θα λεω,,,,,,,Και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο και θα χορευω για ολες σας!!!!!!!!!

Το πιο ομορφο νούμερο του ταξιδιού σας ήρθε,,,,συγχαρητηρια κοριτσι μου για την εγκυμοσυνη σου,,,,να την απολαυσεις και να δεχτειτε με το καλο το θαυματακι σας!!! Φυσικα το ντελαπονγκο και ντελαπονγκο ισχυει παντουυυυυυυυυυυυυυυυυ χορευουμε λεμε!!!!

Το μαλλον αγοράκι αγοραρος έρχεται δυνατα τα τα τα ,,,, και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο και αριμπα αριμπα αριμπααααααααααααααααααα

μα τι ωραια νεα!?!?!?!?!?!!??! Γερή μαμά, γερό μωράκι ,,,,κατουρημενος μπαμπάς προσδεθειτε,,,,,η ζωη ειναι υπεροχη!!!!!!!!! Μεγαλη αγκαλια και φιλια για τα χαρμοσυνα σου Βιλακι μου!!!!!!

Φιλιά σε όλες τις γυναίκες εδώ μέσα που είναι βραχοι και αντεχουμε!!!!

Γλυκιά @Condiosευχαριστούμε πολύ εγώ και η μπεμπούλα για τα καλά και ενθαρρυντικά σου λόγια.. Εύχομαι τα καλύτερα και για σένα και για όλες τις κοπέλες... Όλες μαζί βαδίζουμε με αισιοδοξία για ένα σκοπό,και αν μη τι άλλο συμπάσχει η μία την άλλη. 

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 27 λεπτά , Neli83 είπε:

Πεταει η ομαδα μας!!! Συγχαρητηρια κοπελα μου!!! 

Ποια να την ανοιξε φετος ποια να την ανοιξε αραγε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! χαχχαχχαχχχαχχχαχχαχ 

γουρλου μας μπεμπεδοσκονιτσοκοιλιτσα σ' αγαπαμεεεεε

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...