Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, DIMITRAS είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ...

Σας διαβαζω αν και δεν συμμετέχω ενεργα...Ενα εχω να σας πω 15/8 κλεινω τα 45 εχω καθυστέρηση 12 μέρες μετά από νόσηση με κοβιντ 3 εβδομάδες έκανα τεστ μπας κ γινοταν θαυμα κ αρνητικό γυρισα χρόνια πίσω! Αυριο θα παρω τον γιατρό μου να με δει μπας κ μπαίνω κλιμακτήριο...Ή να μου γράψει εξετάσεις κ μετά να με δει..τόση καθυστέρηση είχα μόνο μετά απο εξωσωματικές κ φυσικά στη εφηβεία μεχρι να φτιαξει ο κυκλος μου...Λέτε να αρχίζει η κλιμακτήριος τι αλλο θα με βρει το 22 δηλαδή?

Δημητρα μου μπορει να ειναι απο την νοσηση...μην βιαζεσαι να βγαλεις συμπερασματα..πηγαινε στο γιατρο και θα δεις τι θα σου πει...και αρχη κλημακτηριου να ειναι με δοτρια δεν κανεις τις προσπαθειες σου??ολα αντιμετωπιζονται!!

  • Μου αρέσει 1

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

7 hours ago, Leila said:

6 ήταν τα γονιμοποιημένα ωαρια αν θυμάμαι καλά, οποτε σίγουρα μοιράστηκαν…σε  όλα τα αλλα ήταν άψογος …  πιστεύω ότι περιμενε από τα έξι να προκύψουν 4 αλλά είμασταν άτυχοι (;)

Καλησπέρα!Τα 6 γονιμοποιημένα ωαρια είναι λίγα για να περιμένει ο γιατρός  σχεδόν σίγουρα ότι θα έχετε 4 βλαστοκύστες.  Εμείς με 9 γονιμοποιημένα και με σπέρμα αρκετά διορθωμένο ,καλουτσικο με κάποια θεματακια ,πηραμε 4..

5 hours ago, gigi 72 said:

Κορίτσια μου καλησπέρα..Καθίστε θα βγάλω λόγο.. Αργώ να γράψω αλλά γράφω όταν έχω νέα μαζεμένα.. Λοιπόν σήμερα είμαι 27 εβδομάδες και 2 ημέρες. Το μοντελάκι μου είναι 1144 γρ...Κοριτσαρος..Χαχαχα.. Το πρόβλημα με το δεξί πνευμονι του παραμένει σταθερό.. Δεν θέλουμε να μεγαλώσει.. Έκανα καμπύλη σακχάρου πριν 2.5 εβδομάδες.. Η 3η μέτρηση βγήκε 177,λιγο τσιμπημένη.. Πήγα ενδοκρινολογο και μου είπε δεν είναι τραγικά τα πράγματα αλλά μου έδωσε μετρητή σακχάρου να  το μετράω 4 φορές την ημέρα Μέχρι τώρα που κάθε τέλος της εβδομάδας που του στέλνω τις μετρήσεις είναι όλες πολύ καλές..Μου είπε ότι το μυστικό είναι να τρώω απ'ολα αλλά μικρές ποσότητες.. Αυτά από μένα.. Ελπίζω να είστε όλες καλά,και να πηγαίνουν και όλα καλά .. Σας φιλώ:x 

Με το καλο το νινι.Εννοεις στα 120 λεπτά?

1 hour ago, DIMITRAS said:

Καλησπέρα κορίτσια ...

Σας διαβαζω αν και δεν συμμετέχω ενεργα...Ενα εχω να σας πω 15/8 κλεινω τα 45 εχω καθυστέρηση 12 μέρες μετά από νόσηση με κοβιντ 3 εβδομάδες έκανα τεστ μπας κ γινοταν θαυμα κ αρνητικό γυρισα χρόνια πίσω! Αυριο θα παρω τον γιατρό μου να με δει μπας κ μπαίνω κλιμακτήριο...Ή να μου γράψει εξετάσεις κ μετά να με δει..τόση καθυστέρηση είχα μόνο μετά απο εξωσωματικές κ φυσικά στη εφηβεία μεχρι να φτιαξει ο κυκλος μου...Λέτε να αρχίζει η κλιμακτήριος τι αλλο θα με βρει το 22 δηλαδή?

Δήμητρα μου τι κάνεις?!!Πως είσαι;Μην χάνεσαι!Καταλαβαίνω την ψυχολογία σου,αλλά πέρα από το ψυχολογικό όταν πας με δωρεά τελικά δεν έχει τόση σημασία ο κύκλος.Πες μας κανένα νέο σου!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 26 λεπτά , anoulious είπε:

Καλησπέρα!Τα 6 γονιμοποιημένα ωαρια είναι λίγα για να περιμένει ο γιατρός  σχεδόν σίγουρα ότι θα έχετε 4 βλαστοκύστες.  Εμείς με 9 γονιμοποιημένα και με σπέρμα αρκετά διορθωμένο ,καλουτσικο με κάποια θεματακια ,πηραμε 4..

Με το καλο το νινι.Εννοεις στα 120 λεπτά?

Δήμητρα μου τι κάνεις?!!Πως είσαι;Μην χάνεσαι!Καταλαβαίνω την ψυχολογία σου,αλλά πέρα από το ψυχολογικό όταν πας με δωρεά τελικά δεν έχει τόση σημασία ο κύκλος.Πες μας κανένα νέο σου!

@anoulious ευχαριστώ κορίτσι μου. Ναι στα 120 λεπτά. 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

Καλησπέρα κορίτσια ...

Σας διαβαζω αν και δεν συμμετέχω ενεργα...Ενα εχω να σας πω 15/8 κλεινω τα 45 εχω καθυστέρηση 12 μέρες μετά από νόσηση με κοβιντ 3 εβδομάδες έκανα τεστ μπας κ γινοταν θαυμα κ αρνητικό γυρισα χρόνια πίσω! Αυριο θα παρω τον γιατρό μου να με δει μπας κ μπαίνω κλιμακτήριο...Ή να μου γράψει εξετάσεις κ μετά να με δει..τόση καθυστέρηση είχα μόνο μετά απο εξωσωματικές κ φυσικά στη εφηβεία μεχρι να φτιαξει ο κυκλος μου...Λέτε να αρχίζει η κλιμακτήριος τι αλλο θα με βρει το 22 δηλαδή?

Γειτονάκι μου;;;; αχχχ μάλλον πρώην!!!! Καλέ δεν νομίζω να μπαίνεις κλιμακτήριο. Κάποιο μπέρδεμα με τον κοβιτ θα έχει γίνει. Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου γλυκό. Φιλιά πολλά σε σκέφτομαι και το ξέρεις. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Ποσα ωαρια εδωσε η δοτρια? Εμεις πχ  πηραμε 10 ωαρια απτ τη δοτρια. Με σπερμα με θεματα πηραμε εξι βλαστοκυστες. Εχει να κανει κ με το σπερμα κ με το εργαστηριο. Εργαστηριο εχουν καλο εκει που εισαι..

Ξερεις τι μου κανει εντυπωση? Πως πριν απο χρονια εδινε περιπου δεκα βλαστοκυστες και τελευταια δινει λιγες 2 με 3. Τυχαιο? Δεν νομιζω

Δεν ξέρω ποσα εδωσε… το σπερμα δεν είχε πρόβλημα…  

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

14 ώρες πρίν, gigi 72 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα..Καθίστε θα βγάλω λόγο.. Αργώ να γράψω αλλά γράφω όταν έχω νέα μαζεμένα.. Λοιπόν σήμερα είμαι 27 εβδομάδες και 2 ημέρες. Το μοντελάκι μου είναι 1144 γρ...Κοριτσαρος..Χαχαχα.. Το πρόβλημα με το δεξί πνευμονι του παραμένει σταθερό.. Δεν θέλουμε να μεγαλώσει.. Έκανα καμπύλη σακχάρου πριν 2.5 εβδομάδες.. Η 3η μέτρηση βγήκε 177,λιγο τσιμπημένη.. Πήγα ενδοκρινολογο και μου είπε δεν είναι τραγικά τα πράγματα αλλά μου έδωσε μετρητή σακχάρου να  το μετράω 4 φορές την ημέρα Μέχρι τώρα που κάθε τέλος της εβδομάδας που του στέλνω τις μετρήσεις είναι όλες πολύ καλές..Μου είπε ότι το μυστικό είναι να τρώω απ'ολα αλλά μικρές ποσότητες.. Αυτά από μένα.. Ελπίζω να είστε όλες καλά,και να πηγαίνουν και όλα καλά .. Σας φιλώ:x 

Πολύ ανακουφιστικά τα νέα σου αγαπημένη! Όλα θα πάνε καλά, θα παραμείνει σταθερό και σε λίγο φτάνει η ώρα που θα πάρεις το κοριτσάκι σου αγκαλιά! Τι κοριτσάκι δηλαδή... Κοριτσαρος όπως λες κι εσύ!❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Αχχχ...Ο Κουρτ πριν 2-3 χρονια εδινε 9 με 11 βλαστοκυστες. Εχουμε εδω δυο φιλες που πηραν τοσες, γι αυτο το λεω. Εγινε ομως κ αυτος φιρμα  κι αρχισε τα κολπα , να τις μοιραζει. Και για να δινει 2 με 3 βλαστοκυστες σημαινει οτι τις μοιραζει οχι σε δυο αλλα σε τρεις ληπτριες. Γι αυτο πιο πανω αναφερω για τους αλλους δυο γιατρους στη Αθηνα που ακομη δινουν 4 τουλαχιστον. 

Και εγω τώρα περιμένω ωοληψια της δοτριας, μαζί του είμαι. Όμως επειδή έχω ήδη δύο αποτυχημενες με το Πα..ο, που ενώ μου έλεγαν τουλάχιστον 4 βλαστοκυστες, τελικά πήραμε 3 (από 5 ωαρια, με άψογο σπερμα), το είχα συζητήσει από τις πρώτες επισκέψεις με Κουρ και του είχα τονίσει ότι θέλουμε τουλάχιστον 4 βλαστοκυστες, γιατί την έχουμε πατήσει. Αλλά αν το έχει κάνει σύστημα όπως λες τις δύο με τρεις, να μην ελπίζουμε καθολου δλδ...

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλησπέρα!Τα 6 γονιμοποιημένα ωαρια είναι λίγα για να περιμένει ο γιατρός  σχεδόν σίγουρα ότι θα έχετε 4 βλαστοκύστες.  Εμείς με 9 γονιμοποιημένα και με σπέρμα αρκετά διορθωμένο ,καλουτσικο με κάποια θεματακια ,πηραμε 4..

Με το καλο το νινι.Εννοεις στα 120 λεπτά?

Δήμητρα μου τι κάνεις?!!Πως είσαι;Μην χάνεσαι!Καταλαβαίνω την ψυχολογία σου,αλλά πέρα από το ψυχολογικό όταν πας με δωρεά τελικά δεν έχει τόση σημασία ο κύκλος.Πες μας κανένα νέο σου!

 

10 ώρες πρίν, Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Γειτονάκι μου;;;; αχχχ μάλλον πρώην!!!! Καλέ δεν νομίζω να μπαίνεις κλιμακτήριο. Κάποιο μπέρδεμα με τον κοβιτ θα έχει γίνει. Μην αγχώνεσαι κορίτσι μου γλυκό. Φιλιά πολλά σε σκέφτομαι και το ξέρεις. 

Κορίτσια μου θα πάμε για δωρεά ελπίζω πριν τα 50...τι να σας πρωτοπω απο νέα γύρισα στο σπίτι μας το ειχαμε νοικιάσει σε ζευγάρι με 2 παιδακια το 1 το εκαναν με το που ηρθαν σπιτι..μου το αφησαν σε μαυρο χάλι σιτες χαλια μπανιο μουχλιασμένο ξηλωθηκαμε κανονικά.Η αδερφή μου περυσι το Πασχα αρρώστησε κ δυστηχως την εχασα 57 ετών από καρκίνο τον Γενάρη τωρα είναι οι 6 μήνες της κ ψυχολογικά είμαι 1 ράκος οπότε όλα τα βλέπω μαυρα κ αυτη η καθυστέρηση με εκανε να σκεφτω πολλά κ οταν ειδα το τεστ λέω τι περιμενες πια..ANYWAY εύχομαι να εχουμε πολλές επιτυχίες κ να ηρεμήσουμε όλες κ αν ειναι ο Θεός να μας αξιώσει με 1 παιδί θα βρούμε πιστευω τον δρομο μας πάντως εχω να σας πω πως το Ακεσω ειναι πολύ οργανωμένο κ πέρυσι που θα ξεκινουσα αντι να μετακομιζω ειχαμε βρει δωτρια μεσα σε 1 μηνα

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 8
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , DIMITRAS είπε:

 

Κορίτσια μου θα πάμε για δωρεά ελπίζω πριν τα 50...τι να σας πρωτοπω απο νέα γύρισα στο σπίτι μας το ειχαμε νοικιάσει σε ζευγάρι με 2 παιδακια το 1 το εκαναν με το που ηρθαν σπιτι..μου το αφησαν σε μαυρο χάλι σιτες χαλια μπανιο μουχλιασμένο ξηλωθηκαμε κανονικά.Η αδερφή μου περυσι το Πασχα αρρώστησε κ δυστηχως την εχασα 57 ετών από καρκίνο τον Γενάρη τωρα είναι οι 6 μήνες της κ ψυχολογικά είμαι 1 ράκος οπότε όλα τα βλέπω μαυρα κ αυτη η καθυστέρηση με εκανε να σκεφτω πολλά κ οταν ειδα το τεστ λέω τι περιμενες πια..ANYWAY εύχομαι να εχουμε πολλές επιτυχίες κ να ηρεμήσουμε όλες κ αν ειναι ο Θεός να μας αξιώσει με 1 παιδί θα βρούμε πιστευω τον δρομο μας πάντως εχω να σας πω πως το Ακεσω ειναι πολύ οργανωμένο κ πέρυσι που θα ξεκινουσα αντι να μετακομιζω ειχαμε βρει δωτρια μεσα σε 1 μηνα

Αχ κορίτσι μου λυπάμαι για την αδερφή σου δεν το είπαμε. Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά και ότι θες ξέρεις εσύ ένα μήνυμα και ας έφυγες από την περιοχή μας. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, vik80 είπε:

Και εγω τώρα περιμένω ωοληψια της δοτριας, μαζί του είμαι. Όμως επειδή έχω ήδη δύο αποτυχημενες με το Πα..ο, που ενώ μου έλεγαν τουλάχιστον 4 βλαστοκυστες, τελικά πήραμε 3 (από 5 ωαρια, με άψογο σπερμα), το είχα συζητήσει από τις πρώτες επισκέψεις με Κουρ και του είχα τονίσει ότι θέλουμε τουλάχιστον 4 βλαστοκυστες, γιατί την έχουμε πατήσει. Αλλά αν το έχει κάνει σύστημα όπως λες τις δύο με τρεις, να μην ελπίζουμε καθολου δλδ...

Εγω δεν είχα κάνει κάποια ιδιαίτερη συζήτηση με τον Κούρτη , το μόνο που μου είχε πει ήταν οτι συνήθως έχουμε έμβρυα και για δεύτερη προσπάθεια.  Φοβόμουν πολύ τι θα γίνει  αλλα τελικά πήραμε πέντε βλαστοκύστες. Δε ρώτησα αλλα δεν φαντάζομαι να τις πήραμε απο έξι ωαρια … 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Ελισάβετ καπ 2 είπε:

Αχ κορίτσι μου λυπάμαι για την αδερφή σου δεν το είπαμε. Σου στέλνω μεγάλη αγκαλιά και ότι θες ξέρεις εσύ ένα μήνυμα και ας έφυγες από την περιοχή μας. 

Ευχαριστώ αγάπη εννοείτε θα βρεθούμε με το καλό όταν μπορέσεις εσύ βασικά μάκιααα

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 28 λεπτά , DIMITRAS είπε:

Ευχαριστώ αγάπη εννοείτε θα βρεθούμε με το καλό όταν μπορέσεις εσύ βασικά μάκιααα

Αγάπη εμείς Παρασκευή και σκ που δεν κάνει μαθήματα μπορούμε. Καλά θα σου στείλω μήνυμα φιλάκια 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, vik80 είπε:

Και εγω τώρα περιμένω ωοληψια της δοτριας, μαζί του είμαι. Όμως επειδή έχω ήδη δύο αποτυχημενες με το Πα..ο, που ενώ μου έλεγαν τουλάχιστον 4 βλαστοκυστες, τελικά πήραμε 3 (από 5 ωαρια, με άψογο σπερμα), το είχα συζητήσει από τις πρώτες επισκέψεις με Κουρ και του είχα τονίσει ότι θέλουμε τουλάχιστον 4 βλαστοκυστες, γιατί την έχουμε πατήσει. Αλλά αν το έχει κάνει σύστημα όπως λες τις δύο με τρεις, να μην ελπίζουμε καθολου δλδ...

Κατά τη γνώμη μου ακόμη και 4 βλαστοκυστες είναι πολύ λιγες… Μιλάμε για δότρια, αρα για σούπερ γόνιμη κοπέλα  (νέα, με όλες τις εξετάσεις άριστες) και για περιπτώσεις που το σπερμα δεν έχει κανένα πρόβλημα … εδώ γυναίκες με θέματα κάνουν 8-9 βλαστοκυστες από μια προσπάθεια με διέγερση 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, marina_86 είπε:

Πολύ ανακουφιστικά τα νέα σου αγαπημένη! Όλα θα πάνε καλά, θα παραμείνει σταθερό και σε λίγο φτάνει η ώρα που θα πάρεις το κοριτσάκι σου αγκαλιά! Τι κοριτσάκι δηλαδή... Κοριτσαρος όπως λες κι εσύ!❤️

@marina_86ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου για τα ενθαρρυντικά σου λόγια.. Να είσαι πάντα καλά. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Leila είπε:

Δεν ξέρω ποσα εδωσε… το σπερμα δεν είχε πρόβλημα…  

Mπορεις να τον ρωτησεις για τα ωαρια. Αυτη την πληροφορια την δινουν. Δεν ξερω τι εγινε μ εσας. Εφοσον το σπερμα ειναι οκ, οι δοτριες του ειναι οκ υποτιθεται, το εργαστηριο οκ. Εγω θα τον ρωτουσα...

Τωρα εννοειται  θα προχωρησεις κανονικα. Πολυ πιθανον να παει πολυ καλα. Μπορεις ομως να διαπραγματευτεις την τιμη. Να ειναι πολυ λιγοτερα τα λεφτα  για τις δυο

Ο δικος μου ο ντοκ απ οτι εμαθα δινει πακετα των 2 και των 4 βλαστοκυστεων. Νομιζω στη μιση τιμη οι δυο

22 ώρες πρίν, gigi 72 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα..Καθίστε θα βγάλω λόγο.. Αργώ να γράψω αλλά γράφω όταν έχω νέα μαζεμένα.. Λοιπόν σήμερα είμαι 27 εβδομάδες και 2 ημέρες. Το μοντελάκι μου είναι 1144 γρ...Κοριτσαρος..Χαχαχα.. Το πρόβλημα με το δεξί πνευμονι του παραμένει σταθερό.. Δεν θέλουμε να μεγαλώσει.. Έκανα καμπύλη σακχάρου πριν 2.5 εβδομάδες.. Η 3η μέτρηση βγήκε 177,λιγο τσιμπημένη.. Πήγα ενδοκρινολογο και μου είπε δεν είναι τραγικά τα πράγματα αλλά μου έδωσε μετρητή σακχάρου να  το μετράω 4 φορές την ημέρα Μέχρι τώρα που κάθε τέλος της εβδομάδας που του στέλνω τις μετρήσεις είναι όλες πολύ καλές..Μου είπε ότι το μυστικό είναι να τρώω απ'ολα αλλά μικρές ποσότητες.. Αυτά από μένα.. Ελπίζω να είστε όλες καλά,και να πηγαίνουν και όλα καλά .. Σας φιλώ:x 

Γεια σου κοπελα μου! Ειδες που το μωρακι σου ειναι πολυ πολυ δυνατο, survivor. Ξεκινα ετοιμασιες, ρουχα δωματιο κλπ, χαλαρωσε κ ολα θα πανε τελεια! Θετικη σκεψη μονο

1 ώρα πρίν, Leila είπε:

Κατά τη γνώμη μου ακόμη και 4 βλαστοκυστες είναι πολύ λιγες… Μιλάμε για δότρια, αρα για σούπερ γόνιμη κοπέλα  (νέα, με όλες τις εξετάσεις άριστες) και για περιπτώσεις που το σπερμα δεν έχει κανένα πρόβλημα … εδώ γυναίκες με θέματα κάνουν 8-9 βλαστοκυστες από μια προσπάθεια με διέγερση 

Πολυ πολυ σωστα τα λες ! Τα μοιραζουν παιδι μου τα αυγα!

4 ώρες πρίν, Villi είπε:

Εγω δεν είχα κάνει κάποια ιδιαίτερη συζήτηση με τον Κούρτη , το μόνο που μου είχε πει ήταν οτι συνήθως έχουμε έμβρυα και για δεύτερη προσπάθεια.  Φοβόμουν πολύ τι θα γίνει  αλλα τελικά πήραμε πέντε βλαστοκύστες. Δε ρώτησα αλλα δεν φαντάζομαι να τις πήραμε απο έξι ωαρια … 

Μια χαρα οι πεντε, φτου φτου! Γιατι τελευταια κ αυτος τις δινει με το σταγονομετρο

17 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Καλησπέρα!Τα 6 γονιμοποιημένα ωαρια είναι λίγα για να περιμένει ο γιατρός  σχεδόν σίγουρα ότι θα έχετε 4 βλαστοκύστες.  Εμείς με 9 γονιμοποιημένα και με σπέρμα αρκετά διορθωμένο ,καλουτσικο με κάποια θεματακια ,πηραμε 4..

Με το καλο το νινι.Εννοεις στα 120 λεπτά?

Δήμητρα μου τι κάνεις?!!Πως είσαι;Μην χάνεσαι!Καταλαβαίνω την ψυχολογία σου,αλλά πέρα από το ψυχολογικό όταν πας με δωρεά τελικά δεν έχει τόση σημασία ο κύκλος.Πες μας κανένα νέο σου!

Αννουλα μου , αν ειναι οκ το σπερμα και η κοπελα νεα κ υγιης , ανετα παιρνουν 4 βλαστοκυστες απ τα εξι εμβρυα. Εμεις με θεματακια στο σπερμα, απ τα οχτω εμβρυα πηραμε εξι

5 ώρες πρίν, DIMITRAS είπε:

 

Κορίτσια μου θα πάμε για δωρεά ελπίζω πριν τα 50...τι να σας πρωτοπω απο νέα γύρισα στο σπίτι μας το ειχαμε νοικιάσει σε ζευγάρι με 2 παιδακια το 1 το εκαναν με το που ηρθαν σπιτι..μου το αφησαν σε μαυρο χάλι σιτες χαλια μπανιο μουχλιασμένο ξηλωθηκαμε κανονικά.Η αδερφή μου περυσι το Πασχα αρρώστησε κ δυστηχως την εχασα 57 ετών από καρκίνο τον Γενάρη τωρα είναι οι 6 μήνες της κ ψυχολογικά είμαι 1 ράκος οπότε όλα τα βλέπω μαυρα κ αυτη η καθυστέρηση με εκανε να σκεφτω πολλά κ οταν ειδα το τεστ λέω τι περιμενες πια..ANYWAY εύχομαι να εχουμε πολλές επιτυχίες κ να ηρεμήσουμε όλες κ αν ειναι ο Θεός να μας αξιώσει με 1 παιδί θα βρούμε πιστευω τον δρομο μας πάντως εχω να σας πω πως το Ακεσω ειναι πολύ οργανωμένο κ πέρυσι που θα ξεκινουσα αντι να μετακομιζω ειχαμε βρει δωτρια μεσα σε 1 μηνα

Δημητρουλα μου, λυπαμαι για την αδερφουλα σου! Πολυ αδικο! Γενικα σου εχουν πεσει πολλες ατυχιες τελευταια. Κουραγιο! Καποια στιγμη , πιστευω συντομα, θα γυρισει το πραγμα κ θα ερθουν χαρες. Και αρχη κλιμακτηριου να ειναι , δεν σε νοιαζει θα προχωρησεις με δωρεα. Πολλα φιλια:wub:

 

7 ώρες πρίν, vik80 είπε:

Και εγω τώρα περιμένω ωοληψια της δοτριας, μαζί του είμαι. Όμως επειδή έχω ήδη δύο αποτυχημενες με το Πα..ο, που ενώ μου έλεγαν τουλάχιστον 4 βλαστοκυστες, τελικά πήραμε 3 (από 5 ωαρια, με άψογο σπερμα), το είχα συζητήσει από τις πρώτες επισκέψεις με Κουρ και του είχα τονίσει ότι θέλουμε τουλάχιστον 4 βλαστοκυστες, γιατί την έχουμε πατήσει. Αλλά αν το έχει κάνει σύστημα όπως λες τις δύο με τρεις, να μην ελπίζουμε καθολου δλδ...

Αν το τονισατε κ το απαιτησατε πιθανον θα το προσεξει. Μη σας δει χαλαρους καλυτερα. Ευχομαι να ειναι 4 και πανω. Τι να πω..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...