Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια μου είμαι καινούρια εδώ,42 ετών, συνήθως διαβάζω και δεν γράφω,μετά από δύο αποτυχημένες εξωσωματικές σκέφτομαι να πάω με δανεικά έχω ακούσει για τον Μαστρομηνα μήπως τον έχει καμία γιατρό να μου πει μια γνώμη.

Ευχαριστω και καλώς σας βρήκα.

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

3 ώρες πρίν, Elena minnie είπε:

Γεια σας κορίτσια μου είμαι καινούρια εδώ,42 ετών, συνήθως διαβάζω και δεν γράφω,μετά από δύο αποτυχημένες εξωσωματικές σκέφτομαι να πάω με δανεικά έχω ακούσει για τον Μαστρομηνα μήπως τον έχει καμία γιατρό να μου πει μια γνώμη.

Ευχαριστω και καλώς σας βρήκα.

Καλώς ήρθες,Elena minnie!!Να σου πάνε όλα καλά!! Δεν έχω ιδέα για τον Μαστρομηνα.Ισως να ξέρουν τα άλλα κορίτσια.

Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Elena minnie είπε:

Γεια σας κορίτσια μου είμαι καινούρια εδώ,42 ετών, συνήθως διαβάζω και δεν γράφω,μετά από δύο αποτυχημένες εξωσωματικές σκέφτομαι να πάω με δανεικά έχω ακούσει για τον Μαστρομηνα μήπως τον έχει καμία γιατρό να μου πει μια γνώμη.

Ευχαριστω και καλώς σας βρήκα.

Καλημέρα και καλώς ήρθες! Ούτε εγώ δεν ξέρω κάτι για τον Μαστρομηνα. Έχω μια γενική εντύπωση ότι ίσως το κομμάτι της δωρεάς δεν είναι το φόρτε του. Κάτι τέτοιο είχα διαβάσει πριν καιρό στο φόρουμ από κοπέλες που ήταν εκεί. Χωρίς όμως να είμαι 100% σίγουρη. Εσύ τον επέλεξες γιατί είχες κάνει εκεί κ τις προηγούμενες προσπάθειες σου ή για κάποιον άλλο λόγο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

13 ώρες πρίν, Elena minnie είπε:

Γεια σας κορίτσια μου είμαι καινούρια εδώ,42 ετών, συνήθως διαβάζω και δεν γράφω,μετά από δύο αποτυχημένες εξωσωματικές σκέφτομαι να πάω με δανεικά έχω ακούσει για τον Μαστρομηνα μήπως τον έχει καμία γιατρό να μου πει μια γνώμη.

Ευχαριστω και καλώς σας βρήκα.

Έχω ακούσει παρα πολύ καλά λόγια ( απο γνωστές γνωστών που τον είχαν γιατρό, όχι ομως για εξωσωματική με δωρεά ωαρίων). Δεν θα επέλεγα τόσο μεγάλο όνομα  γιατί (συνηθως, δεν έχω προσωπική εμπειρία με τον συγκεκριμένο) είναι  απρόσωπη η σχέση με το γιατρό. Αν σου ταιριάζει και σου εμπνέει εμπιστοσύνη προχωρα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Leila είπε:

Δυστυχώς ισχύουν τα παραπάνω και από τη δικη μου εμπειρία αναζήτησης γιατρού/κέντρου. Εμεις πήραμε τελικά δυο βλαστοκυστες, ενώ πηγαίναμε για 4+

Kαλημερα σε ολα τα κοριτσια! Ναι , δυστυχως τα πραγματα εχουν αγριεψει σε σχεση με παλια. Σε ποιο κεντρο εισαι γλυκια μου? Σου ευχομαι καλη επιτυχια!

14 ώρες πρίν, Elena minnie είπε:

Γεια σας κορίτσια μου είμαι καινούρια εδώ,42 ετών, συνήθως διαβάζω και δεν γράφω,μετά από δύο αποτυχημένες εξωσωματικές σκέφτομαι να πάω με δανεικά έχω ακούσει για τον Μαστρομηνα μήπως τον έχει καμία γιατρό να μου πει μια γνώμη.

Ευχαριστω και καλώς σας βρήκα.

Καλημερα! Εγω δεν ειμαι στην προσπαθεια. Εχω ενα κοριτσακι με ξενα ωαρια. Για τον Μαστρομ.... δεν εχω ακουσει κ πολυ καλα λογια για τη δωρεα. Δινει μονο 2 βλαστοκυστες κ τα λεφτα ειναι πολλα. Μηπως να εκανες ραντεβου κ με καποιον αλλο στην Αθηνα? Ο Τσιριγ..... και ο Σφακιαν......   στην Αθηνα δινουν το λιγοτερο 4 βλαστοκυστες

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, MaryH είπε:

Kαλημερα σε ολα τα κοριτσια! Ναι , δυστυχως τα πραγματα εχουν αγριεψει σε σχεση με παλια. Σε ποιο κεντρο εισαι γλυκια μου? Σου ευχομαι καλη επιτυχια!

Καλημερα! Εγω δεν ειμαι στην προσπαθεια. Εχω ενα κοριτσακι με ξενα ωαρια. Για τον Μαστρομ.... δεν εχω ακουσει κ πολυ καλα λογια για τη δωρεα. Δινει μονο 2 βλαστοκυστες κ τα λεφτα ειναι πολλα. Μηπως να εκανες ραντεβου κ με καποιον αλλο στην Αθηνα? Ο Τσιριγ..... και ο Σφακιαν......   στην Αθηνα δινουν το λιγοτερο 4 βλαστοκυστες

Ευχαριστώ! Με τον Κουρτ.. Συνεργάζεται με το Ιασώ 

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Leila είπε:

Ευχαριστώ! Με τον Κουρτ.. Συνεργάζεται με το Ιασώ 

Αχχχ...Ο Κουρτ πριν 2-3 χρονια εδινε 9 με 11 βλαστοκυστες. Εχουμε εδω δυο φιλες που πηραν τοσες, γι αυτο το λεω. Εγινε ομως κ αυτος φιρμα  κι αρχισε τα κολπα , να τις μοιραζει. Και για να δινει 2 με 3 βλαστοκυστες σημαινει οτι τις μοιραζει οχι σε δυο αλλα σε τρεις ληπτριες. Γι αυτο πιο πανω αναφερω για τους αλλους δυο γιατρους στη Αθηνα που ακομη δινουν 4 τουλαχιστον. 

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 11 λεπτά , MaryH είπε:

Αχχχ...Ο Κουρτ πριν 2-3 χρονια εδινε 9 με 11 βλαστοκυστες. Εχουμε εδω δυο φιλες που πηραν τοσες, γι αυτο το λεω. Εγινε ομως κ αυτος φιρμα  κι αρχισε τα κολπα , να τις μοιραζει. Και για να δινει 2 με 3 βλαστοκυστες σημαινει οτι τις μοιραζει οχι σε δυο αλλα σε τρεις ληπτριες. Γι αυτο πιο πανω αναφερω για τους αλλους δυο γιατρους στη Αθηνα που ακομη δινουν 4 τουλαχιστον. 

6 ήταν τα γονιμοποιημένα ωαρια αν θυμάμαι καλά, οποτε σίγουρα μοιράστηκαν…σε  όλα τα αλλα ήταν άψογος …  πιστεύω ότι περιμενε από τα έξι να προκύψουν 4 αλλά είμασταν άτυχοι (;)

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 31 λεπτά , Leila είπε:

6 ήταν τα γονιμοποιημένα ωαρια αν θυμάμαι καλά, οποτε σίγουρα μοιράστηκαν…σε  όλα τα αλλα ήταν άψογος …  πιστεύω ότι περιμενε από τα έξι να προκύψουν 4 αλλά είμασταν άτυχοι (;)

Ποσα ωαρια εδωσε η δοτρια? Εμεις πχ  πηραμε 10 ωαρια απτ τη δοτρια. Με σπερμα με θεματα πηραμε εξι βλαστοκυστες. Εχει να κανει κ με το σπερμα κ με το εργαστηριο. Εργαστηριο εχουν καλο εκει που εισαι..

Ξερεις τι μου κανει εντυπωση? Πως πριν απο χρονια εδινε περιπου δεκα βλαστοκυστες και τελευταια δινει λιγες 2 με 3. Τυχαιο? Δεν νομιζω

  • Μου αρέσει 1
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 hour ago, gigi 72 είπε:

Κορίτσια μου καλησπέρα..Καθίστε θα βγάλω λόγο.. Αργώ να γράψω αλλά γράφω όταν έχω νέα μαζεμένα.. Λοιπόν σήμερα είμαι 27 εβδομάδες και 2 ημέρες. Το μοντελάκι μου είναι 1144 γρ...Κοριτσαρος..Χαχαχα.. Το πρόβλημα με το δεξί πνευμονι του παραμένει σταθερό.. Δεν θέλουμε να μεγαλώσει.. Έκανα καμπύλη σακχάρου πριν 2.5 εβδομάδες.. Η 3η μέτρηση βγήκε 177,λιγο τσιμπημένη.. Πήγα ενδοκρινολογο και μου είπε δεν είναι τραγικά τα πράγματα αλλά μου έδωσε μετρητή σακχάρου να  το μετράω 4 φορές την ημέρα Μέχρι τώρα που κάθε τέλος της εβδομάδας που του στέλνω τις μετρήσεις είναι όλες πολύ καλές..Μου είπε ότι το μυστικό είναι να τρώω απ'ολα αλλά μικρές ποσότητες.. Αυτά από μένα.. Ελπίζω να είστε όλες καλά,και να πηγαίνουν και όλα καλά .. Σας φιλώ:x 

Δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι οταν μας γραφεις τα νεα σου!! Κι οταν ειναι τοσο ευχαριστα τα νεα!!! Ο κοριτσαρος σου ειναι τελειος απο κιλα και τα παει τελεια!!! Το ζαχαρο το παρακολουθεις,οποτε μην φοβασαι τιποτα!!! Κατσε και απολαυσε τις κλωτσιες απο την μικρη!! Πολλα φιλια σε μαμα και κορη!!! ❤❤❤


nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 18 λεπτά , Vxatz είπε:

Κορίτσια gonal που ανοίχτηκε 17/6 μπορεί να χρησιμοποιηθεί; 

Αν ήταν στο ψυγείο μπορεί να χρησιμοποιηθεί τουλάχιστον έως και 17/7. Κάποιοι γιατροί λένε και ενάμισι δύο μήνες αφού ανοιχτεί μπορεί να χρησιμοποιηθεί. 

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κορίτσια ...

Σας διαβαζω αν και δεν συμμετέχω ενεργα...Ενα εχω να σας πω 15/8 κλεινω τα 45 εχω καθυστέρηση 12 μέρες μετά από νόσηση με κοβιντ 3 εβδομάδες έκανα τεστ μπας κ γινοταν θαυμα κ αρνητικό γυρισα χρόνια πίσω! Αυριο θα παρω τον γιατρό μου να με δει μπας κ μπαίνω κλιμακτήριο...Ή να μου γράψει εξετάσεις κ μετά να με δει..τόση καθυστέρηση είχα μόνο μετά απο εξωσωματικές κ φυσικά στη εφηβεία μεχρι να φτιαξει ο κυκλος μου...Λέτε να αρχίζει η κλιμακτήριος τι αλλο θα με βρει το 22 δηλαδή?

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι οταν μας γραφεις τα νεα σου!! Κι οταν ειναι τοσο ευχαριστα τα νεα!!! Ο κοριτσαρος σου ειναι τελειος απο κιλα και τα παει τελεια!!! Το ζαχαρο το παρακολουθεις,οποτε μην φοβασαι τιποτα!!! Κατσε και απολαυσε τις κλωτσιες απο την μικρη!! Πολλα φιλια σε μαμα και κορη!!! ❤❤❤

@Neli83ευχαριστώ πολύ κούκλα μου.. Ευχαριστώ που χαίρεσαι με την χαρά μου.. Ανταποδίδω τα φιλιά μου και την σκέψη μου σε σένα και σε όλα τα κορίτσια. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...