Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

12 ώρες πρίν, aleka74 είπε:

Αύριο ανεβαίνω Αθήνα. Το απόγευμα έχω ραντεβού με το γιατρό. Έχει σταματήσει το αίμα αλλά έχω χάσει και την αισιοδοξία μου. Τρέμω τι θα δω και θα ακούσω αύριο 

Αλέκα εύχομαι όλα να είναι καλά θα είναι το μυαλό μας μαζί σου 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

15 hours ago, aleka74 said:

Αύριο ανεβαίνω Αθήνα. Το απόγευμα έχω ραντεβού με το γιατρό. Έχει σταματήσει το αίμα αλλά έχω χάσει και την αισιοδοξία μου. Τρέμω τι θα δω και θα ακούσω αύριο 

Εύχομαι να είναι όλα καλά! Είναι πολύ καλό σημαδι που σου έχει σταματήσει το αίμα και δεν έχεις  πονους. Το είχα παθει κι εγω στην 7η εβδομαδα και ξερω ποσο τρομακτικο είναι, εμεινα 3 εβδομαδες ξαπλα και καθιστη και περασε η αποκολληση. Θα περιμένουμε τα νεα σου. Κουράγιο!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 minutes ago, chitaneta said:

Εύχομαι να είναι όλα καλά! Είναι πολύ καλό σημαδι που σου έχει σταματήσει το αίμα και δεν έχεις  πονους. Το είχα παθει κι εγω στην 7η εβδομαδα και ξερω ποσο τρομακτικο είναι, εμεινα 3 εβδομαδες ξαπλα και καθιστη και περασε η αποκολληση. Θα περιμένουμε τα νεα σου. Κουράγιο!

Ευχαριστώ πολύ. Με ανησυχεί πολύ που έγινε 3 εβδομάδες μετά την ε.τ. . Πολύ νωρίς! Τη γλίτωσε άραγε το εμβρυακι; Έχω ρίξει πολύ κλάμα! Και δεν έχω καλό προαίσθημα. Επίσης δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Μόνο υπνηλία από την προγεστερόνη 

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, aleka74 είπε:

Ευχαριστώ πολύ. Με ανησυχεί πολύ που έγινε 3 εβδομάδες μετά την ε.τ. . Πολύ νωρίς! Τη γλίτωσε άραγε το εμβρυακι; Έχω ρίξει πολύ κλάμα! Και δεν έχω καλό προαίσθημα. Επίσης δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Μόνο υπνηλία από την προγεστερόνη 

Μέσα απο την καρδιά μου ολα να είναι όπως πρέπει, να μας ενημερώσεις. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, aleka74 είπε:

Ευχαριστώ πολύ. Με ανησυχεί πολύ που έγινε 3 εβδομάδες μετά την ε.τ. . Πολύ νωρίς! Τη γλίτωσε άραγε το εμβρυακι; Έχω ρίξει πολύ κλάμα! Και δεν έχω καλό προαίσθημα. Επίσης δεν έχω κανένα σύμπτωμα. Μόνο υπνηλία από την προγεστερόνη 

Εύχομαι να πάνε όλα καλά! Είναι καλό το ότι δεν έχεις αιμορραγία! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

πρίν από 14 λεπτά , aleka74 είπε:

Γυρίσαμε από γιατρό. Αποκόλληση είναι αλλά είναι εκεί στη θέση του! Βασικά ακούσαμε καρδούλα! Δεν υπάρχει πιο όμορφος ήχος! 3 εβδομάδες κρεβάτι είπε ο γιατρός, 3 βδομάδες κρεβάτι θα μείνω κι εγώ! Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη στήριξη, αλήθεια τα λόγια σας ήταν βάλσαμο!

Τι όμορφα νέα!!!!!!! Τώρα θα λάμπεις και θα χαμογελάς σαν την φωτογραφία προφίλ!!

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , aleka74 είπε:

Γυρίσαμε από γιατρό. Αποκόλληση είναι αλλά είναι εκεί στη θέση του! Βασικά ακούσαμε καρδούλα! Δεν υπάρχει πιο όμορφος ήχος! 3 εβδομάδες κρεβάτι είπε ο γιατρός, 3 βδομάδες κρεβάτι θα μείνω κι εγώ! Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη στήριξη, αλήθεια τα λόγια σας ήταν βάλσαμο!

Πόσο χαίρομαι γλυκιά μου!!! Υπομονή κι όλα θα πάνε καλά!! Σε φιλώ!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 47 λεπτά , aleka74 είπε:

Γυρίσαμε από γιατρό. Αποκόλληση είναι αλλά είναι εκεί στη θέση του! Βασικά ακούσαμε καρδούλα! Δεν υπάρχει πιο όμορφος ήχος! 3 εβδομάδες κρεβάτι είπε ο γιατρός, 3 βδομάδες κρεβάτι θα μείνω κι εγώ! Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη στήριξη, αλήθεια τα λόγια σας ήταν βάλσαμο!

Υπέροχα νεα, μπράβο!!! Ξάπλα και ξανά ξάπλα. 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aleka74 said:

Γυρίσαμε από γιατρό. Αποκόλληση είναι αλλά είναι εκεί στη θέση του! Βασικά ακούσαμε καρδούλα! Δεν υπάρχει πιο όμορφος ήχος! 3 εβδομάδες κρεβάτι είπε ο γιατρός, 3 βδομάδες κρεβάτι θα μείνω κι εγώ! Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη στήριξη, αλήθεια τα λόγια σας ήταν βάλσαμο!

Μεγάλη ανακουφιση!!! Το μικρουλι εινσι εκει κι ολα καλα θα πανε! 3 εβδομαδες ξεκουραση και θα φυγει το αιματωμα.

Καλη ξεκούραση να έχεις!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, aleka74 είπε:

Γυρίσαμε από γιατρό. Αποκόλληση είναι αλλά είναι εκεί στη θέση του! Βασικά ακούσαμε καρδούλα! Δεν υπάρχει πιο όμορφος ήχος! 3 εβδομάδες κρεβάτι είπε ο γιατρός, 3 βδομάδες κρεβάτι θα μείνω κι εγώ! Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη στήριξη, αλήθεια τα λόγια σας ήταν βάλσαμο!

Ξάπλα Αλέκα και όλα θα πάνε καλά πόσο χαρά μας έδωσες!! καλό βράδυ κοιμήσου ήσυχα και όνειρα γλυκά 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, aleka74 είπε:

Γυρίσαμε από γιατρό. Αποκόλληση είναι αλλά είναι εκεί στη θέση του! Βασικά ακούσαμε καρδούλα! Δεν υπάρχει πιο όμορφος ήχος! 3 εβδομάδες κρεβάτι είπε ο γιατρός, 3 βδομάδες κρεβάτι θα μείνω κι εγώ! Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη στήριξη, αλήθεια τα λόγια σας ήταν βάλσαμο!

Μπραβο, ολα καλα λοιπον! Η αποκολληση συμβαινει αλλα αν ξεκουραστεις δεν θα εχεις προβλημα

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πάρα, πάρα πολύ!!! Να ρωτήσω ρε κορίτσια, όσες ξέρουν για Αθήνα... Υπάρχει υπηρεσία με νοσηλευτές που να έρχονται σπίτι; Πρέπει να κάνω lentogest  κάθε μέρα αλλά δε μπορώ να κουνηθώ μέχρι φαρμακείο. Περιοχή Νέο Ηράκλειο 

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, aleka74 είπε:

Γυρίσαμε από γιατρό. Αποκόλληση είναι αλλά είναι εκεί στη θέση του! Βασικά ακούσαμε καρδούλα! Δεν υπάρχει πιο όμορφος ήχος! 3 εβδομάδες κρεβάτι είπε ο γιατρός, 3 βδομάδες κρεβάτι θα μείνω κι εγώ! Σας ευχαριστώ όλες πάρα πολύ για τη στήριξη, αλήθεια τα λόγια σας ήταν βάλσαμο!

Όλα καλά θα πάνε!!! Μπραβο Και σε σένα και σου γιατρουδακο! Καλές και ρομαντικές διακοπές τώρα!! 

9 ώρες πρίν, aleka74 είπε:

Ευχαριστώ πάρα, πάρα πολύ!!! Να ρωτήσω ρε κορίτσια, όσες ξέρουν για Αθήνα... Υπάρχει υπηρεσία με νοσηλευτές που να έρχονται σπίτι; Πρέπει να κάνω lentogest  κάθε μέρα αλλά δε μπορώ να κουνηθώ μέχρι φαρμακείο. Περιοχή Νέο Ηράκλειο 

Καλημέρα! Εγώ έχω μια κυρία που νοικιάζουμε το σπίτι μας που κάνει αυτή τη δουλεια αν θέλεις την παίρνω ένα τηλέφωνο να μου πει αν έχει χρόνο και βασικά να δω αν είναι εδώ καλοκαιριατικα και αν μπορεί να σας φέρω σε επαφή! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πρίν, aleka74 είπε:

Ευχαριστώ πάρα, πάρα πολύ!!! Να ρωτήσω ρε κορίτσια, όσες ξέρουν για Αθήνα... Υπάρχει υπηρεσία με νοσηλευτές που να έρχονται σπίτι; Πρέπει να κάνω lentogest  κάθε μέρα αλλά δε μπορώ να κουνηθώ μέχρι φαρμακείο. Περιοχή Νέο Ηράκλειο 

Kαλημερα! Για ενεσεις μπορει να ερθει κ φαρμακοποιος στο σπιτι. Το εκανε φιλη μου κι ερχεται τωρα κοπελα απ το φαρμακειο κ για ενεσεις για τη μαμα μου.

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...