Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Fay_ είπε:

      Ο γιατρός μου κάθε φορά μου λέει η δίδυμη κύηση έχει καφέ και μπορεί να δεις και αίμα και μην κανεις τίποτα κτλ. Γι αυτό δεν θέλω να τον πάρω..

      Ακούγεται να μην ανησυχεί. Αν εσυ όμως ανησυχεις, πηγαινε να σε δει ή ξεκουράσου και παρακολούθησε το. 

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 32 λεπτά , Viv37 είπε:

Ευχαριστω πολυ! Μακαρι του χρονου τετοια εποχη να μας απασχολει μονο η ελλειψη υπνου♥️♥️♥️♥️

Εισαι θεά! Κι εγω σ' αγαπω!!!!!!!!! Ριξε χορους!!!

 

Σ ευχαριστω κοριτσακι μου! Και στα δικα σου συντομα ευχομαι!!!

 

Α οχι!! Φετος δε μ αφηνουν να μπω στη θαλασσα! Οποτε του χρονου εχω σκοπο να μη βγαινω απο τη θαλασσα! Θα βγαινω μονο για θηλασμα και παλι μεσα! Βεβαια το πιο πιθανο ειναι να με παιρνει ο υπνος στο δρομο για τη θαλασσα αλλα κι παλι θα ονειρευομαι οτι κολυμπαω:lol:

Δεν μιλάω δεν μιλάω. Αλλά διακοπές με μωράκι μμμμμμμμμ. Καλά θα είναι κάτι που δεν θα έχεις ξανά ζήσει. Αξέχαστες θα σου μείνουν χα χα χα χα χα χα χα χα χα χα. Αλλά δεν πειράζει κορίτσι μου έχετε χρόνια να κάνετε σούπερ διακοπές. Κάθε χρόνο θα είναι και καλύτερα πάντως το ομολογώ. Φιλάκια πολλά κορίτσι μου και απαλό χαδακι στην κοιλίτσα σου!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Γειά σας κορες, πως ειστε; να πω συγχαρητήρια στα κορίτσια μας αρχικά. Λοιπόν τα νέα μου. Πήγα στο γιατρό περίπου πριν από 10 μέρες, μου είπε ότι αυτή τη φορά βλέπει κάποια κενά στο ενδομήτριο και δεν του πολυαρέσει, είναι δηλαδή Κατά 80% ευχαριστημένος σε σχέση με τους προηγούμενους δύο κύκλους που ήταν 100% μία χαρά το ενδομήτριο.Με ρώτησε αν έχω πρόβλημα να κάνουμε την εμβρυομεταφορά με την περίοδο του Σεπτεμβρίου,Ασφαλώς του είπα ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα και του το είχα ζητήσει κιόλας ότι αν δει κάτι το οποίο δεν τον ικανοποιεί να μην θυσιάσουμε τα λίγα μας έμβρυα σε αυτό το ενδομήτριο το μέτριο και να έχουν περισσότερες πιθανότητες, οπότε θα κάνω τα μπανάκια μου θα περάσω το καλοκαιράκι μου και θα κάνουμε εμβρυομεταφορά το Σεπτέμβριο με arvekap αυτή τη φορά αφού τελικά καταλήξαμε σε αυτό. Μην σας πω ότι ένιωσα και λίγη ανακούφιση Γιατί από τον Απρίλιο μέχρι και τον Ιούλιο είχα λίγο ζοριστεί, ολο με υπερήχους σικλακουρ και τα λοιπά, με άφησε ένα κύκλο ελεύθερη και μου είπε ότι πριν την περίοδο του Σεπτεμβρίου θα κάνω arvekap. Γενικά το θεώρησα τίμια αντιμετώπιση γιατί φαντάζομαι ότι κάποιος από τους προηγούμενους μου γιατρούς απλά θα με είχε πάει για αυτόν τον κύκλο με όποιο κόστος. Θα ευχηθώ καλό καλό καλό καλοκαίρι σε όλα τα κορίτσια είτε που είναι σε εγκυμοσύνη είναι που περιμένουν όπως και εγώ μπας και τα καταφέρουμε και να είμαστε όλες όλες όλες καλά γερές και ευτυχισμένες!!!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Marla@ είπε:

Τι ευχάριστη έκπληξη ήταν αυτή!!! Συγχαρητήρια!!!Μια αγκαλιά κι από μένα!!!

Ευχαριατω κοριτσακι μου γλυκο!!

2 ώρες πρίν, vik80 είπε:

Γειά σας κορες, πως ειστε; να πω συγχαρητήρια στα κορίτσια μας αρχικά. Λοιπόν τα νέα μου. Πήγα στο γιατρό περίπου πριν από 10 μέρες, μου είπε ότι αυτή τη φορά βλέπει κάποια κενά στο ενδομήτριο και δεν του πολυαρέσει, είναι δηλαδή Κατά 80% ευχαριστημένος σε σχέση με τους προηγούμενους δύο κύκλους που ήταν 100% μία χαρά το ενδομήτριο.Με ρώτησε αν έχω πρόβλημα να κάνουμε την εμβρυομεταφορά με την περίοδο του Σεπτεμβρίου,Ασφαλώς του είπα ότι δεν έχω κανένα πρόβλημα και του το είχα ζητήσει κιόλας ότι αν δει κάτι το οποίο δεν τον ικανοποιεί να μην θυσιάσουμε τα λίγα μας έμβρυα σε αυτό το ενδομήτριο το μέτριο και να έχουν περισσότερες πιθανότητες, οπότε θα κάνω τα μπανάκια μου θα περάσω το καλοκαιράκι μου και θα κάνουμε εμβρυομεταφορά το Σεπτέμβριο με arvekap αυτή τη φορά αφού τελικά καταλήξαμε σε αυτό. Μην σας πω ότι ένιωσα και λίγη ανακούφιση Γιατί από τον Απρίλιο μέχρι και τον Ιούλιο είχα λίγο ζοριστεί, ολο με υπερήχους σικλακουρ και τα λοιπά, με άφησε ένα κύκλο ελεύθερη και μου είπε ότι πριν την περίοδο του Σεπτεμβρίου θα κάνω arvekap. Γενικά το θεώρησα τίμια αντιμετώπιση γιατί φαντάζομαι ότι κάποιος από τους προηγούμενους μου γιατρούς απλά θα με είχε πάει για αυτόν τον κύκλο με όποιο κόστος. Θα ευχηθώ καλό καλό καλό καλοκαίρι σε όλα τα κορίτσια είτε που είναι σε εγκυμοσύνη είναι που περιμένουν όπως και εγώ μπας και τα καταφέρουμε και να είμαστε όλες όλες όλες καλά γερές και ευτυχισμένες!!!

Καλυτερα Σεπτεμβρη κοριτσι μου! Τον Αυγουστο τα παντα θα ειναι κλειστα και θα ειχες δυσκολιες να βρεις ανοιχτα για χοριακες υπερηχους κτλ. Ασε που θα θελει και ο καημενος ο γιατρος να παει διακοπες! Οποτε κοιτα να χαρεις το καλοκαιρακι σου και απο Σεπτεμβρη που θα εχεις γεμισει μπαταριες ξεκινας♥️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα ηρθε η ωρα να σας πω κι εγω τα νεα μου. 

Λοιπον εχουμε και λεμε.

Ετ 27/6

1η χοριακη 220

2η χοριακη 520

3η χοριακη 3570

Και την Τεταρτη που περασε ακουσαμε καρδουλα! Κρατηθηκα και δεν εκλαψα στον υπερηχο αλλα με το που βγηκαμε απο το ιατρειο πλανταξα απο χαρα χαχαχα!

Συγγνωμη που δεν το ειπα νωριτερα. Φοβομουν και δεν ενιωθα ετοιμη να το μοιραστω. Σιγα σιγα αρχιζω να χαλαρωνω και να νιωθω οτι ειναι αληθεια και οτι ολα θα πανε καλα! 

@marina_86 οταν με ρωτησες δεν ειχαμε ακουσει καρδουλα ακομα γι αυτο δεν ειπα τιποτα. Τωρα ομως πηρα μια ανασα! Τα πιασαμε τα πρωτα μαξιλαρακια! Παμε για τα επομενα!

Αυτα! ♥️♥️♥️

 

Βρε σουσουραδα!!!!! Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!!!! Γιουπι και παλι γιουπι!!!! Συγχαρητηρια αγαπη μου!!! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! Δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!! ❤❤❤

Συγχαρητηρια και οσα κοριτσια τα καταφεραν και καλη επιτυχια σε οσες ειναι στην προσπαθεια!! Ευχομαι σε ολες να γεμισουν οι αγκαλιες τους!!

@Condios γλυκια κ αγαπημενη!! Παντα μας σκεφτεσαι ολες!! Ποσο σ'αγαπω αληθεια!! Εγω κοριτσια μου γλυκα εχω μπει σε φαση κρεβατι γιατι η μπεμπα μου εχει παρει θεση και εχει κατεβει πολυ χαμηλα και φοβομαστε μην βιαστει να βγει...την Πεμπτη θα ειμαι 33 εβδομαδων,ειμαι σε εβδομαδα ασφαλειας αλλα θα ηθελα να φτασω εστω 35η..φοβαμαι λιγο αλλα προσπαθω να μην το δειχνω!! Κατα τ'αλλα ολοι οι αλλοι τρεχουν σαν τρελοι να ετοιμασουν το σπιτι,να πλυνουν τα ρουχαλακια..χαμος!!! 

  • Μου αρέσει 7

nzSsp2.png

Link to comment
Share on other sites

5 hours ago, Viv37 said:

Κοριτσακια μου γλυκα ηρθε η ωρα να σας πω κι εγω τα νεα μου. 

Λοιπον εχουμε και λεμε.

Ετ 27/6

1η χοριακη 220

2η χοριακη 520

3η χοριακη 3570

Και την Τεταρτη που περασε ακουσαμε καρδουλα! Κρατηθηκα και δεν εκλαψα στον υπερηχο αλλα με το που βγηκαμε απο το ιατρειο πλανταξα απο χαρα χαχαχα!

Συγγνωμη που δεν το ειπα νωριτερα. Φοβομουν και δεν ενιωθα ετοιμη να το μοιραστω. Σιγα σιγα αρχιζω να χαλαρωνω και να νιωθω οτι ειναι αληθεια και οτι ολα θα πανε καλα! 

@marina_86 οταν με ρωτησες δεν ειχαμε ακουσει καρδουλα ακομα γι αυτο δεν ειπα τιποτα. Τωρα ομως πηρα μια ανασα! Τα πιασαμε τα πρωτα μαξιλαρακια! Παμε για τα επομενα!

Αυτα! ♥️♥️♥️

 

Βιβή μου! Τι ωραία έκπληξη μας έκανες! Συγχαρητηρια!!!

Αφού τωρα ένιωσες να το μοιραστεις, καλά έκανες! Κι έλεγα κι εγω μα τι έγινε με τη δική της ετ; Γιατί δεν γίνεται;χαχαχα

Μπράβο και πάλι μπράβο! Πολύ μα πολυ χαρηκα!

Ωραια καλοκαιριατικα νεα εχουμε τελευταια. Αντε και τα υπολοιπα κοριτσια να πανε καλα και να ζησουν αυτες τις χαρουμενες στιγμες!

Σου στέλνω μια μεγαλη αγκαλιά!

 

5 hours ago, Fili said:

Αντε ωραια! Τόσες μέρες που έχω πάλι να μπω υποθέτω θα έχεις ήδη αναρρώσει!!!! 

  Πήγαμε προηγούμενη εβδομάδα και δε μας είπε κάτι για doppler η αλήθεια είναι.. Θα ξαναπάμε πριν ή μετά 15 Αύγουστο. Θα μου τηλ να μου πει μέρα και θα τον ρωτήσω.. 

Τραλαλαλλαλαλλαλαλαλα ντελαπογκο και χοροί τρελοί και ταταττατατα.

Αγαπημένη μου να έχεις μια υπέροχη, τελειομηνη, εύκολη και απολαυστική εγκυμοσύνη. Μωράκι ιιιιιιιιιι ❤️❤️❤️❤️❤️

Οοοοοοοοοομμμμμμμμμμμ χιχιχιιχ

Φίλη μου, φαίνεται οτι την εχω γλυτωσει! 6η μερα που εχει εμφανισει τα συμπτωματα κι εγω δινω αρνητικο...αντε να δουμε.

Και τελικα μπορεσα να παω και στο doppler και ολα καλά! Σε κανα μηνα θα ξανακανω μου ειπανε.

Να ειστε καλα, φιλια πολλά!

Καλή μας και αγαπημένη μας @Condios! Μας ελειψες πολύ! Ευχομαι να περνας τελεια το καλοκαιρακι και συντομα να ακουσουμε και τα δικα σου ωραια νεα!

Εγω προς το παρων φαινεται να την εχω σκαπουλαρει απο τον κοβιντ...για να δουμε!

Ο μπεμπακος ειναι μια χαρα, 1560γρ!

Σε φιλώ πολύ!

Καλή μου @Neli83 σε σκεφτομαι συχνα! Ολα καλα θα σου πανε, με λιγη παραπανω ξεκουραση πιστευω θα περασουν κι αλλες εβδομαδες με την μπεμπα μεσα! Και τον μπεμπεη φυσικα!

Φιλιά πολλά!

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, Neli83 είπε:

Βρε σουσουραδα!!!!! Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!!!! Γιουπι και παλι γιουπι!!!! Συγχαρητηρια αγαπη μου!!! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! Δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!! ❤❤❤

Συγχαρητηρια και οσα κοριτσια τα καταφεραν και καλη επιτυχια σε οσες ειναι στην προσπαθεια!! Ευχομαι σε ολες να γεμισουν οι αγκαλιες τους!!

@Condios γλυκια κ αγαπημενη!! Παντα μας σκεφτεσαι ολες!! Ποσο σ'αγαπω αληθεια!! Εγω κοριτσια μου γλυκα εχω μπει σε φαση κρεβατι γιατι η μπεμπα μου εχει παρει θεση και εχει κατεβει πολυ χαμηλα και φοβομαστε μην βιαστει να βγει...την Πεμπτη θα ειμαι 33 εβδομαδων,ειμαι σε εβδομαδα ασφαλειας αλλα θα ηθελα να φτασω εστω 35η..φοβαμαι λιγο αλλα προσπαθω να μην το δειχνω!! Κατα τ'αλλα ολοι οι αλλοι τρεχουν σαν τρελοι να ετοιμασουν το σπιτι,να πλυνουν τα ρουχαλακια..χαμος!!! 

Της Παναγίας θα έρθουν θα δεις , μεγάλη η χάρη τους και η δική σας !!!!!!! Απόλαυσε τις τελευταίες στιγμές εγκυμονούσα,,,,σε αγαπάμε πολύ και σένα και τα πλάσματα σας !!!!!! 

πρίν από 44 λεπτά , chitaneta είπε:

Βιβή μου! Τι ωραία έκπληξη μας έκανες! Συγχαρητηρια!!!

Αφού τωρα ένιωσες να το μοιραστεις, καλά έκανες! Κι έλεγα κι εγω μα τι έγινε με τη δική της ετ; Γιατί δεν γίνεται;χαχαχα

Μπράβο και πάλι μπράβο! Πολύ μα πολυ χαρηκα!

Ωραια καλοκαιριατικα νεα εχουμε τελευταια. Αντε και τα υπολοιπα κοριτσια να πανε καλα και να ζησουν αυτες τις χαρουμενες στιγμες!

Σου στέλνω μια μεγαλη αγκαλιά!

 

Φίλη μου, φαίνεται οτι την εχω γλυτωσει! 6η μερα που εχει εμφανισει τα συμπτωματα κι εγω δινω αρνητικο...αντε να δουμε.

Και τελικα μπορεσα να παω και στο doppler και ολα καλά! Σε κανα μηνα θα ξανακανω μου ειπανε.

Να ειστε καλα, φιλια πολλά!

Καλή μας και αγαπημένη μας @Condios! Μας ελειψες πολύ! Ευχομαι να περνας τελεια το καλοκαιρακι και συντομα να ακουσουμε και τα δικα σου ωραια νεα!

Εγω προς το παρων φαινεται να την εχω σκαπουλαρει απο τον κοβιντ...για να δουμε!

Ο μπεμπακος ειναι μια χαρα, 1560γρ!

Σε φιλώ πολύ!

Καλή μου @Neli83 σε σκεφτομαι συχνα! Ολα καλα θα σου πανε, με λιγη παραπανω ξεκουραση πιστευω θα περασουν κι αλλες εβδομαδες με την μπεμπα μεσα! Και τον μπεμπεη φυσικα!

Φιλιά πολλά!

Παιδαρας φτου φτου φτου! Δώσατε το Ρυθμό,,, ερχομαστε από πίσω να είστε σίγουρες!!!! Σας αγαπώ και σας ευχαριστώ πολύ που υπάρχετε παράδειγμα για μας όλες! Η Παναγία μαζι σας !!!!!!! 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Viv37 μπράβο Βιβή μου, συγχαρητήρια κοριτσάκι μου να πάνε ολα υπέροχα! Κλείνεις  τη σεζόν για φέτος με τα πιο υπέροχα νέα. 
@Condios αγαπημένη, είμαι πολύ καλά, φουσκώνω… είμαι σε διακοπές αυτό το διάστημα και περνάω υπέροχα! Εύχομαι κι εσύ να περνάς φανταστικά! 

  • Μου αρέσει 6
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, Viv37 είπε:

Κοριτσακια μου γλυκα ηρθε η ωρα να σας πω κι εγω τα νεα μου. 

Λοιπον εχουμε και λεμε.

Ετ 27/6

1η χοριακη 220

2η χοριακη 520

3η χοριακη 3570

Και την Τεταρτη που περασε ακουσαμε καρδουλα! Κρατηθηκα και δεν εκλαψα στον υπερηχο αλλα με το που βγηκαμε απο το ιατρειο πλανταξα απο χαρα χαχαχα!

Συγγνωμη που δεν το ειπα νωριτερα. Φοβομουν και δεν ενιωθα ετοιμη να το μοιραστω. Σιγα σιγα αρχιζω να χαλαρωνω και να νιωθω οτι ειναι αληθεια και οτι ολα θα πανε καλα! 

@marina_86 οταν με ρωτησες δεν ειχαμε ακουσει καρδουλα ακομα γι αυτο δεν ειπα τιποτα. Τωρα ομως πηρα μια ανασα! Τα πιασαμε τα πρωτα μαξιλαρακια! Παμε για τα επομενα!

Αυτα! ♥️♥️♥️

 

Γλυκεια μας Ορχιδέα !!! Τι ευχάριστα νέα !!! Συγχαρητήρια μια τελειομηνη και smooth εγκυμοσύνη εύχομαι μέσα απο την καρδιά μου !!! Αυτά τα ευχάριστα μ αρέσουν πολύ μας δίνουν δύναμη και ελπίδα να συνεχίσουνε τις προσπάθειες !!! Καλό καλοκαίρι και καλές διακοπές !!!

ελα να αλλάζουμε πίστα ❤️❤️❤️❤️❤️
 

@griaKota πολλά συγχαρητήρια !!!! Περιμένουμε νεότερα !!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέραααα!!!!!! 

10 hours ago, Neli83 said:

Βρε σουσουραδα!!!!! Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!!!! Γιουπι και παλι γιουπι!!!! Συγχαρητηρια αγαπη μου!!! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! Δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!! ❤❤❤

Συγχαρητηρια και οσα κοριτσια τα καταφεραν και καλη επιτυχια σε οσες ειναι στην προσπαθεια!! Ευχομαι σε ολες να γεμισουν οι αγκαλιες τους!!

@Condios γλυκια κ αγαπημενη!! Παντα μας σκεφτεσαι ολες!! Ποσο σ'αγαπω αληθεια!! Εγω κοριτσια μου γλυκα εχω μπει σε φαση κρεβατι γιατι η μπεμπα μου εχει παρει θεση και εχει κατεβει πολυ χαμηλα και φοβομαστε μην βιαστει να βγει...την Πεμπτη θα ειμαι 33 εβδομαδων,ειμαι σε εβδομαδα ασφαλειας αλλα θα ηθελα να φτασω εστω 35η..φοβαμαι λιγο αλλα προσπαθω να μην το δειχνω!! Κατα τ'αλλα ολοι οι αλλοι τρεχουν σαν τρελοι να ετοιμασουν το σπιτι,να πλυνουν τα ρουχαλακια..χαμος!!! 

Νελη μου νεράιδα μας γλυκια πλησιάζει η ώρα λοιπόν.!! Ξεκουρασου κ απολαυσε τελευταίες εβδομάδες. Σε ένα μήνα θα έχεις αγκαλιά τα παιδάκια σου ❤️❤️❤️❤️❤️  κατανοητές οι σκέψεις κ οι φόβοι. Εγώ λέω στον εαυτό μου όπως όλες κι εγώ, η φύση ξέρει κ τα παιδάκια μας επίσης ξέρουν τι να κάνουν για να έρθουν στην αγκαλια μας. Οπότε οοοοοομμμμμμμμμμ και όλα θα γίνουν. Χεχεχχε ε σε φιλώ πολύ πολύ πολύ 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Condios είπε:

Και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο και αριμπαααααααα αριμπαααααααα αριμπαααααααα

Θα τρελαθώ ωωωωωωω από χαρά ορχιδέα μας ,,,το υπέροχα νέα είναι αυτά!!!!!!! Και φυσικά εγώ θα αρχίσω τα χορευτικά πάλι,,,,χτυπάει η καρδιά του δυνατά τα τα τα !!!!!

Έχει ο Θεός για όλες κορίτσια μου !!!! 

@griaKota συγχαρητήρια κορίτσι μου !!!!! Να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και τους κόπους σου τώρα πια ,,,μπραβοοοοοοοοο!!!!!!!!!! 

@chitaneta μου ελπίζω να τη σκαπουλαρες με τον κοβιντ και να είστε καλά μανουλα και μπεμπέ !!!!!! 

@Fili εσύ υποθέτω φουσκώνεις και ελπίζω να έπιασες παραλίες και όχι σκαρφαλωματα ναι???

@Neli83 γουρλιδικο πλάσμα με τα μωράκια σου τι κάνεις ??????? 

@Villartase3 καταλάθος σε ταγκαρα εσένα !!!!

@Villi μου πως ειστε????? Ελπίζω να διακοπευετε κάπου ήρεμα και δροσερα!!!!

@marina_86 μου????? @MaryH ????? Πωπω έχω να γράψω εβδομάδες και μου λειψατεεεεεε και τόσες τόσες άλλες πολλές!!!

@Rafaelatarzan μου? @silvy22 μου? @Ελισάβετ καπ 2 μου? @Chrussa1982 μου? @Hope19 μου? @MELINASP μου? @Annaforyou μου????  @gigi 72 μου???? @Νανα82 μου???

Είστε όλες καλά ????? Καλές διακοπές με υγεία και κοιλιες γεμάτες που θα φέρουν γερά μωράκια αγκαλιά μας ! 

@Viv37 ο καλύτερος Αύγουστος μόλις άρχισε !!!!!!!!! Σ'αγαπώ πολύ!!!!! 

Γλυκιά μας @Condiosεγώ είμαι καλά η μπεμπούλα καλά.. Σήμερα μπήκα στον Όγδοο.. Στις 27 Ιουλίου η κούκλα μου ήταν 1500γρ..Μόνο λίγη δυσφορία με ταλαιπωρεί και ταχυκαρδιες..Οι μετρήσεις σακχάρου μου Καλές.. Το πρόβλημα με τον πνεύμονα δεν μεγάλωσε δόξα τω Θεό.. Μόνο ο πλακούντα μου λίγο χαμηλά μου είπε ο γιατρός στον τελευταίο υπέρηχο οπότε θα γεννήσω πρις τις 38 εβδομάδες... Αυτά.. Σε φιλώ και ελπίζω να είσαι και εσύ καλά κορίτσι μου. 

  • Μου αρέσει 8
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


13 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Βρε σουσουραδα!!!!! Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!!!! Γιουπι και παλι γιουπι!!!! Συγχαρητηρια αγαπη μου!!! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! Δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!! ❤❤❤

Συγχαρητηρια και οσα κοριτσια τα καταφεραν και καλη επιτυχια σε οσες ειναι στην προσπαθεια!! Ευχομαι σε ολες να γεμισουν οι αγκαλιες τους!!

@Condios γλυκια κ αγαπημενη!! Παντα μας σκεφτεσαι ολες!! Ποσο σ'αγαπω αληθεια!! Εγω κοριτσια μου γλυκα εχω μπει σε φαση κρεβατι γιατι η μπεμπα μου εχει παρει θεση και εχει κατεβει πολυ χαμηλα και φοβομαστε μην βιαστει να βγει...την Πεμπτη θα ειμαι 33 εβδομαδων,ειμαι σε εβδομαδα ασφαλειας αλλα θα ηθελα να φτασω εστω 35η..φοβαμαι λιγο αλλα προσπαθω να μην το δειχνω!! Κατα τ'αλλα ολοι οι αλλοι τρεχουν σαν τρελοι να ετοιμασουν το σπιτι,να πλυνουν τα ρουχαλακια..χαμος!!! 

Καλή μου @Neli83όλα έχουν πάρει τον δρόμο τους, δόξα τω Θεό.. Μην ανησυχείς για τίποτα.. Πλησιάζει η ώρα που θα κρατήσεις τα θαύματακια σου αγκαλίτσα.. Σε φιλώ και όλα να πάνε κατ'ευχήν.. Να κάνεις καλό ποδαρικό και τώρα στο τέλος, όπως στην αρχή να ακολουθήσουμε με το καλό και εμείς οι υπόλοιπες... 

  • Μου αρέσει 4
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Leila said:

Καλημέρα! Ψάχνω την  crinone (κολπική κρέμα προγεστερονης), δεν υπάρχει πουθενά (Αθηνα). Μηπως γνωρίζετε κάτι (έστω και χωρίς συνταγή);

Αν θες επικοινώνησε με το φαρμακείο  ταλαρουγκας χαρης. Εγω εκει εβρισκα και ειναι παντα πολυ εξυπηρετικοι. Οτι μπορουνε θα το κανουνε.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 16 λεπτά , chitaneta είπε:

Αν θες επικοινώνησε με το φαρμακείο  ταλαρουγκας χαρης. Εγω εκει εβρισκα και ειναι παντα πολυ εξυπηρετικοι. Οτι μπορουνε θα το κανουνε.

Θα ρωτήσω, ευχαριστώ!….  Έχουν, τέλεια!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

21 ώρες πρίν, Condios είπε:

Και ντελαπονγκο και ντελαπονγκο και αριμπαααααααα αριμπαααααααα αριμπαααααααα

Θα τρελαθώ ωωωωωωω από χαρά ορχιδέα μας ,,,το υπέροχα νέα είναι αυτά!!!!!!! Και φυσικά εγώ θα αρχίσω τα χορευτικά πάλι,,,,χτυπάει η καρδιά του δυνατά τα τα τα !!!!!

Έχει ο Θεός για όλες κορίτσια μου !!!! 

@griaKota συγχαρητήρια κορίτσι μου !!!!! Να απολαύσεις την εγκυμοσύνη σου και τους κόπους σου τώρα πια ,,,μπραβοοοοοοοοο!!!!!!!!!! 

@chitaneta μου ελπίζω να τη σκαπουλαρες με τον κοβιντ και να είστε καλά μανουλα και μπεμπέ !!!!!! 

@Fili εσύ υποθέτω φουσκώνεις και ελπίζω να έπιασες παραλίες και όχι σκαρφαλωματα ναι???

@Neli83 γουρλιδικο πλάσμα με τα μωράκια σου τι κάνεις ??????? 

@Villartase3 καταλάθος σε ταγκαρα εσένα !!!!

@Villi μου πως ειστε????? Ελπίζω να διακοπευετε κάπου ήρεμα και δροσερα!!!!

@marina_86 μου????? @MaryH ????? Πωπω έχω να γράψω εβδομάδες και μου λειψατεεεεεε και τόσες τόσες άλλες πολλές!!!

@Rafaelatarzan μου? @silvy22 μου? @Ελισάβετ καπ 2 μου? @Chrussa1982 μου? @Hope19 μου? @MELINASP μου? @Annaforyou μου????  @gigi 72 μου???? @Νανα82 μου???

Είστε όλες καλά ????? Καλές διακοπές με υγεία και κοιλιες γεμάτες που θα φέρουν γερά μωράκια αγκαλιά μας ! 

@Viv37 ο καλύτερος Αύγουστος μόλις άρχισε !!!!!!!!! Σ'αγαπώ πολύ!!!!! 

Που εισαι βρε τρελοκοριτσο? Σιγουρα σε καποια τροπικη παραλια και δροσιζεσαι! Μας ελειψες πολυ , ερχεται κ η σειρα σου σιγα σιγα να γινεις φουσκοκοιλια. Αμ τι νομιζες μονο οι αλλες θα φουσκωνουν? Με διδυμα σε βλεπω θα γινεις μπαλονι! Πολλα φιλια:wub:

17 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Βρε σουσουραδα!!!!! Τι υπεροχα νεα ειναι αυτα!!!!! Γιουπι και παλι γιουπι!!!! Συγχαρητηρια αγαπη μου!!! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! Δεν φανταζεσαι ποσο χαιρομαι!!! ❤❤❤

Συγχαρητηρια και οσα κοριτσια τα καταφεραν και καλη επιτυχια σε οσες ειναι στην προσπαθεια!! Ευχομαι σε ολες να γεμισουν οι αγκαλιες τους!!

@Condios γλυκια κ αγαπημενη!! Παντα μας σκεφτεσαι ολες!! Ποσο σ'αγαπω αληθεια!! Εγω κοριτσια μου γλυκα εχω μπει σε φαση κρεβατι γιατι η μπεμπα μου εχει παρει θεση και εχει κατεβει πολυ χαμηλα και φοβομαστε μην βιαστει να βγει...την Πεμπτη θα ειμαι 33 εβδομαδων,ειμαι σε εβδομαδα ασφαλειας αλλα θα ηθελα να φτασω εστω 35η..φοβαμαι λιγο αλλα προσπαθω να μην το δειχνω!! Κατα τ'αλλα ολοι οι αλλοι τρεχουν σαν τρελοι να ετοιμασουν το σπιτι,να πλυνουν τα ρουχαλακια..χαμος!!! 

Νελη ξεκουρασου κ μη φοβασαι. Κι η δικια μου ειχε παρει θεση απο νωρις χαμηλα κ βγηκε την 38η w. Mονο να ξεκουραζεσαι

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...