Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

πρίν από 22 λεπτά , geozak είπε:

 

Κ όσον αφορά την ιστορία μου έχουμε.    

4 φυσικές συλλήψεις

1 σπερματεγχυση

4 με κλομιφαινη

1 φυσικό 

5 ετ από διέγερση

2 με δανεικά

Σύνολο 17!!!!!!!!

 

 

Συνέχισα με τον ίδιο γιατί είχαμε κατάψυξη δύο βλαστοκυστες ...αλλά τώρα με στενοχώρησε ... δεν το περίμενα γιατί τον θεωρούσα επαγγελματία.....ενώ την τρίτη με πήρε μια κοπέλα του γιατί χάθηκα λέει...η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούσα να βρω γυναικολογο εδώ στην επαρχία για 5 μέρες.....της έστειλα υπέρηχο κ τις εξετάσεις που μου έγραψε ο γυναικολόγος κ αν θέλει να προσθεσει..κ μάλιστα συμφωνήσαμε την αυχενική να πάω όπου θέλει ο εξωσωματικος.. προφανώς τσατίστηκε που μου έγραψε ο γυν τις εξετάσεις κ για τρείς μέρες παρακαλω δεν με πήραν τηλέφωνο!!!!!κ όταν σήμερα ζήτησα τον ίδιο μια κοπέλα όχι Ελληνίδα μου είπε να συνεχίσω στον τόπο μου διότι δεν γίνεται κάθε τρεις εβδομάδες να είμαι Αθήνα κ κάτι τέτοια Κουλα...η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν ήμουν ευχαριστημένη από το προσωπικό του...πάντα είχα θέματα ...κ μου λέει αυτή από αύριο να κόψω σταδιακά την κορτιζόνη....εσείς τι λέτε από εμπερια???? Είναι νωρίς???

 

μεγάλο αγώνα έδωσες κορίτσι μου, στον Τσιρ... την εκανες? βρηκες γυναικολόγο στην περιοχή σου? για να κόψεις κάτι γνωμη μου είναι οτι πρέπει να σε αναλάβει κάποιος γιατρός
πόσο μακριά είσαι απο Αθήνα?

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 21 λεπτά , silvy22 είπε:

μεγάλο αγώνα έδωσες κορίτσι μου, στον Τσιρ... την εκανες? βρηκες γυναικολόγο στην περιοχή σου? για να κόψεις κάτι γνωμη μου είναι οτι πρέπει να σε αναλάβει κάποιος γιατρός
πόσο μακριά είσαι απο Αθήνα?

Ναι σε αυτόν.....δηλ να ρωτήσω το γιατρό εδώ που είμαι ή από αύριο όπως μου είπε η κοπέλα του τσιρ να ξεκινήσω να την κοβω

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 21 λεπτά , geozak είπε:

Ναι σε αυτόν.....δηλ να ρωτήσω το γιατρό εδώ που είμαι ή από αύριο όπως μου είπε η κοπέλα του τσιρ να ξεκινήσω να την κοβω

εγω καταλαβα οτι δεν εχεις κανει κ λιγα με τον εξωσωματικό , γιατι δεν απαιτείς να σε πάρει ενα τηλ?

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 23 λεπτά , silvy22 είπε:

εγω καταλαβα οτι δεν εχεις κανει κ λιγα με τον εξωσωματικό , γιατι δεν απαιτείς να σε πάρει ενα τηλ?

 

Λες?????στο κινητό δύσκολο το βλέπω.. σκέφτομαι να του στείλω μνμ..εκεί στο παρελθόν απαντουσε

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 17 λεπτά , geozak είπε:

Λες?????στο κινητό δύσκολο το βλέπω.. σκέφτομαι να του στείλω μνμ..εκεί στο παρελθόν απαντουσε

εγω λέω κλήση κανονικά και αν δεν απαντησει μνμ, προσπάθησες πολυ για να φτάσεις μέχρι εδω...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 8/3/2022 at 11:29 AM, gigi 72 said:

Γλυκιά μας @Condiosεγώ είμαι καλά η μπεμπούλα καλά.. Σήμερα μπήκα στον Όγδοο.. Στις 27 Ιουλίου η κούκλα μου ήταν 1500γρ..Μόνο λίγη δυσφορία με ταλαιπωρεί και ταχυκαρδιες..Οι μετρήσεις σακχάρου μου Καλές.. Το πρόβλημα με τον πνεύμονα δεν μεγάλωσε δόξα τω Θεό.. Μόνο ο πλακούντα μου λίγο χαμηλά μου είπε ο γιατρός στον τελευταίο υπέρηχο οπότε θα γεννήσω πρις τις 38 εβδομάδες... Αυτά.. Σε φιλώ και ελπίζω να είσαι και εσύ καλά κορίτσι μου. 

Αχ καλή μου φτάνει σιγά σιγά η στιγμή!!!! Όλα καλά τελικά. Σύντομα αγκαλίτσα με τη μικρή σας ❤️❤️❤️

7 hours ago, geozak said:

Καλημερα κορίτσια..σήμερα ειμαι αισίως 9 εβδομάδες... φοβάμαι πολύ βέβαια για αυτό κ δεν σας το είπα νωρίτερα... ελπίζω να με καταλάβαινετε... αλλά όλα βαίνουν καλώς...μην παραπονιεμαι με εξαίρεση το στομάχι.... ήθελα να σας ρωτήσω πότε κόψατε τα φάρμακα της εξωσωματικής???

 

3 hours ago, geozak said:

 

Κ όσον αφορά την ιστορία μου έχουμε.    

4 φυσικές συλλήψεις

1 σπερματεγχυση

4 με κλομιφαινη

1 φυσικό 

5 ετ από διέγερση

2 με δανεικά

Σύνολο 17!!!!!!!!

 

 

Συνέχισα με τον ίδιο γιατί είχαμε κατάψυξη δύο βλαστοκυστες ...αλλά τώρα με στενοχώρησε ... δεν το περίμενα γιατί τον θεωρούσα επαγγελματία.....ενώ την τρίτη με πήρε μια κοπέλα του γιατί χάθηκα λέει...η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούσα να βρω γυναικολογο εδώ στην επαρχία για 5 μέρες.....της έστειλα υπέρηχο κ τις εξετάσεις που μου έγραψε ο γυναικολόγος κ αν θέλει να προσθεσει..κ μάλιστα συμφωνήσαμε την αυχενική να πάω όπου θέλει ο εξωσωματικος.. προφανώς τσατίστηκε που μου έγραψε ο γυν τις εξετάσεις κ για τρείς μέρες παρακαλω δεν με πήραν τηλέφωνο!!!!!κ όταν σήμερα ζήτησα τον ίδιο μια κοπέλα όχι Ελληνίδα μου είπε να συνεχίσω στον τόπο μου διότι δεν γίνεται κάθε τρεις εβδομάδες να είμαι Αθήνα κ κάτι τέτοια Κουλα...η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν ήμουν ευχαριστημένη από το προσωπικό του...πάντα είχα θέματα ...κ μου λέει αυτή από αύριο να κόψω σταδιακά την κορτιζόνη....εσείς τι λέτε από εμπερια???? Είναι νωρίς???

 

Τι υπέροχα νέα είναι αυτά κορίτσι μου!!!!!! Να έχεις μια υπέροχη τελειομηνη εγκυμοσύνη ❤️❤️ 

Τα φάρμακα τα περισσότερα τα έκοψα κι εγώ στις 12 εβδομάδες περίπου σταδιακά. Τα cyclacur σε δύο τρεις μέρες τις prolutex επίσης και την κορτιζόνη σταδιακά μειωνοντας δοσολογία βάση οδηγιών σε δύο εβδομάδες περίπου 

Να του τηλεφωνήσεις και να ρωτήσεις ότι θέλεις θα πω εγώ. Τόσο αγώνα έκανες. Σιγά μην κολλήσεις σε ένα τηλέφωνο. 

Φιλιά πολλά πολλά 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, geozak είπε:

 

Κ όσον αφορά την ιστορία μου έχουμε.    

4 φυσικές συλλήψεις

1 σπερματεγχυση

4 με κλομιφαινη

1 φυσικό 

5 ετ από διέγερση

2 με δανεικά

Σύνολο 17!!!!!!!!

 

 

Συνέχισα με τον ίδιο γιατί είχαμε κατάψυξη δύο βλαστοκυστες ...αλλά τώρα με στενοχώρησε ... δεν το περίμενα γιατί τον θεωρούσα επαγγελματία.....ενώ την τρίτη με πήρε μια κοπέλα του γιατί χάθηκα λέει...η αλήθεια είναι ότι δεν μπορούσα να βρω γυναικολογο εδώ στην επαρχία για 5 μέρες.....της έστειλα υπέρηχο κ τις εξετάσεις που μου έγραψε ο γυναικολόγος κ αν θέλει να προσθεσει..κ μάλιστα συμφωνήσαμε την αυχενική να πάω όπου θέλει ο εξωσωματικος.. προφανώς τσατίστηκε που μου έγραψε ο γυν τις εξετάσεις κ για τρείς μέρες παρακαλω δεν με πήραν τηλέφωνο!!!!!κ όταν σήμερα ζήτησα τον ίδιο μια κοπέλα όχι Ελληνίδα μου είπε να συνεχίσω στον τόπο μου διότι δεν γίνεται κάθε τρεις εβδομάδες να είμαι Αθήνα κ κάτι τέτοια Κουλα...η αλήθεια είναι πως ποτέ δεν ήμουν ευχαριστημένη από το προσωπικό του...πάντα είχα θέματα ...κ μου λέει αυτή από αύριο να κόψω σταδιακά την κορτιζόνη....εσείς τι λέτε από εμπερια???? Είναι νωρίς???

 

Καλό είναι κατά τη γνώμη μου να μιλήσεις με το γιατρό για να είσαι σίγουρη και ήσυχη, είναι πολύ σημαντικό! Επέμενε όσο χρειαστεί, υποχρέωσή του είναι!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 hours ago, geozak said:

Καλημερα κορίτσια..σήμερα ειμαι αισίως 9 εβδομάδες... φοβάμαι πολύ βέβαια για αυτό κ δεν σας το είπα νωρίτερα... ελπίζω να με καταλάβαινετε... αλλά όλα βαίνουν καλώς...μην παραπονιεμαι με εξαίρεση το στομάχι.... ήθελα να σας ρωτήσω πότε κόψατε τα φάρμακα της εξωσωματικής???

Χαρηκα πολύ να δω τα νεα σου! Σου ευχομαι απο εδω και περα μια ευκολη και ομορφη εγκυμοσυνη. Πλησιαζει κι η αυχενικη, θα την κανεις και μετα θα ηρεμησεις αρκετα.

Να εισαι καλά!

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 3/8/2022 at 4:56 ΜΜ, Chris_V είπε:

Καλησπερα κοριτσια!

Πεταγομαι εδω απο το καφε της εξωσωματικής για να ζητησω τα φωτα σας, αν μπορει καποια κοπελα να με βοηθησει.

Ειμαι 41,5, εχω ηδη κανει μια ηπια διεγερση και μια ετ που κατεληξε σε βιοχημικη 2 μηνες πριν.

Εχω πολλη χαμηλη ΑΜΗ, 0,33 και οι τελευταιες ορμονικες μου δεν ηταν καλες. Θα τις μετρησω παλι σε ενα τριμηνο αλλα ο γιατρος που ειχα μου προτεινε να μην κανω αλλη προσπαθεια με δικα μου ωαρια.

Ακουσα πολλες γνωμες και μια απο αυτες ηταν και η αναζωογόνηση ωοθηκων. 

Εχει κανει καποια κοπελα ή ξερει τι ειναι?

Μου ακουστηκε καλη σαν ιδεα  γιατι θα ηθελα να μου δωσω μια ευκαιρια ακομη....

Οποιαδηποτε γνωμη θα ειναι πολλη χρησιμη.

 

Ευχαριστω!

 

Καλημέρα! Όλα είναι θέμα αντοχής και χρημάτων ! Αν αντέχεις ψυχολογικά συνέχισε ό,τι και να σου λένε αν όχι ξεκινά τον νέο αγωνα με δωρεά απλά μη νομίζεις ότι κι αυτός είναι βγαλμένος με ροδοπέταλα. Και εδώ υπάρχουν αποτυχίες και διπλές απογοητευσεις συν την αναμονή. Σιγουρεψου για το γιατρό σου γιατί από εκεί ξεκινάει το "κακό" και είτε με τον έναν είτε με τον άλλο τρόπο θα τα καταφέρεις! Εγώ αυτή την ΑΜΗ την εχω από τα 35 πλέον στα 40 δεν την μετράω καν.. Ελπίζω να βοήθησα με την πικρή αλήθεια αλλά το θέμα είναι καθαρά πόσο αντέχει ο κάθε άνθρωπος και το κάθε πορτοφόλι.Το αποτέλεσμα θα έρθει όπως και να έχει. Φιλιά!! 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Corkie είπε:

Καλημέρα! Όλα είναι θέμα αντοχής και χρημάτων ! Αν αντέχεις ψυχολογικά συνέχισε ό,τι και να σου λένε αν όχι ξεκινά τον νέο αγωνα με δωρεά απλά μη νομίζεις ότι κι αυτός είναι βγαλμένος με ροδοπέταλα. Και εδώ υπάρχουν αποτυχίες και διπλές απογοητευσεις συν την αναμονή. Σιγουρεψου για το γιατρό σου γιατί από εκεί ξεκινάει το "κακό" και είτε με τον έναν είτε με τον άλλο τρόπο θα τα καταφέρεις! Εγώ αυτή την ΑΜΗ την εχω από τα 35 πλέον στα 40 δεν την μετράω καν.. Ελπίζω να βοήθησα με την πικρή αλήθεια αλλά το θέμα είναι καθαρά πόσο αντέχει ο κάθε άνθρωπος και το κάθε πορτοφόλι.Το αποτέλεσμα θα έρθει όπως και να έχει. Φιλιά!! 

Σε ευχαριστώ πολύ για την απάντηση σου! Μπορώ να φανταστώ ποσό απαιτητική είναι η προσπάθεια με δωρεά…και δεν είναι  στρωμένος με ροδοπέταλα ο δρόμος…απλά εχω την εντύπωση πως για τον γιατρό μου είναι η πιο ανώδυνη λύση και ίσως πιο συμφέρουσα…

Και η μεγάλη αλήθεια είναι αυτό που είπες, όλες θα τα καταφέρουμε κάποια στιγμή, υπάρχουν τρόποι πλέον, αρκεί να αντέχεις οικονομικά και ψυχολογικά…

Καλό αγώνα σε όλα τα κορίτσια και γερά μωράκια στις αγκαλιές μας σύντομα!!!! 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Την Τετάρτη έπρεπε να έρθει περίοδος, καθώς είχα κάνει απόξεση πριν 40 ημέρες. Από όσα έχω διαβάσει, υπάρχει το ενδεχόμενο να καθυστερήσει. Γράφω όμως εδώ, γιατί αισθάνομαι ότι φέρνει γούρι το cafe!

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

On 2/8/2022 at 5:17 ΜΜ, Viv37 είπε:

Ευχαριστω αγαπη μου!! Λοιπον απο συμπτωματα ειχα το εξης αν μπορουμε να το πουμε συμπτωμα. Ενω την πρωτη φορα μετα την ετ πονουσε η κοιλια μου σαν να μου ερχοταν περιοδος, αυτη τη φορα δεν πονουσε καθολου! Ενιωσα μονο κατι μικρς γλυκα τσιμπηματακια και αυτο ηταν. Τιποτα αλλο. Το στηθος ετσι κ αλλιως μου ποναει παντα στην περιοδο το ιδιο και τωρα οποτε δεν το μετρησα σαν συμπτωμα. Τωρα τελειωσα με το γιατρο που εκανα την ετ και πλεον θα με παρακολουθει η γυναικολογος μου που θα με ξεγρννησει κιολας. Ευτυχως επειδη ειναι μια απο τις κολλητες μου φιλες με αφησε να παω λιγες διακοπουλες και να κανω εξετασεια που θελει απο Δευτερα χαχα!

Μπραβο μπραβο!! Τι ωραθα νεα!! Με το καλο να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!! Συγχαρητηρια!!

Καλησπερα σε ολους και ευλογημενη αυριανη!!

Εχω να μοιραστω μαζι σας τις εξελιξεις τις δικες μας! Ευτυχως εχουμε 4 αριστες ΑΑ βλαστοκυστες. Ομως τωρα εχω αγχωθει υπερβολικα εγω. Εχθες 4/8 τελειωσε η περιοδος μου και ο γιατρος με εχει απο την Κυριακη με αντισυλληπτικα μεχρι τις 20/8 οποτε και θα τα κοψω και μολις αρχισει η περιοδος θα αρχισω σικλακουρ. Υπολογιζει - βεβαια εξαρταται και απο το ενδομητριο- πως στις 4-6/9 θα παμε για ΕΤ. Δεν μου ειπε ουτε εξετασεις ουτε τιποτα αλλο να κανω! Δε θα επρεπε? Συγγνωμη αν μονολογω φλυαρωντας μα οπως καταλαβαινετε εχω μεγαλο αγχος να πανε ολα καλα, να φροντισω να ειμαι εγω καλα ... αυτα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 8/3/2022 at 7:43 PM, marina_86 said:

Τιιιι;;;;; Αγαπημένη!!!!!!!❤️❤️❤️❤️ Τι νεάρες ήταν αυτές;;;; Πόσο χάρηκα!!!!! Μπράβο γλυκιά μου βιβιτσα! Όλα να πάνε καλά από εδώ κ πέρα!!! Κι εγώ δεν ξέρω πώς μου ήρθε κ ρώτησα εκείνη τη στιγμή. Χαχαχαχα Είχα προαίσθημα! Χαχαχαχα 

Αγαπημένη μου όλα να πάνε καλά!!!❤️❤️❤️ Πολύ χάρηκα! Ωστόσο, έτσι για το αρχείο, θα ρωτήσω.... κάνατε κάτι διαφορετικό αυτή τη φορά; Προηγήθηκε κάποια εξέταση; Ακολουθήσατε το ίδιο πρωτόκολλο;  Καταλαβαίνεις.... Έχω κι εγώ τα χούγια μου! :lol:

Συμπεθέρα διακοπαρω! Κι εκεί που διακοπαρω λέω κάτσε να μπω να δω τι κάνουν τα κορίτσια κ είδα τα νέα για τη Βιβή μας!!! Τελειαααααα συμπεθέρα, ξεκουράσου τώρα και μετά ετοιμάσου και στα δικα σου! ❤️❤️❤️ 

Καλησπέρα! Κάτι σχετικό συζητούσαν κάποια κορίτσια στο φόρουμ πριν καιρό. Νομίζω και η @anoulious. Αλλά δεν είμαι σίγουρη ότι είναι το ίδιο. Σε κάθε περίπτωση πάντως, αν θυμάμαι καλά τη συζήτηση, μου έμεινε η εντύπωση ότι στην πολύ χαμηλή ΑΜΗ ή σε μεγαλύτερη ηλικία δεν κάνει κάτι αυτή η διαδικασία. Αλλά μπορεί να κάνω λάθος γι'αυτό αναφέρω την Ανουλιους, μήπως μας τα πει καλύτερα. 

Καλησπέρα!Έχω κάνει και εγώ prp ωοθηκών.Σε εμένα δεν είχε αποτέλεσμα..Η αλήθεια είναι ότι το prp ωοθηκών είναι πιο αποτελεσματικό σε περιπτώσεις πρόωρης ωοθηκ ανεπάρκειας Αυτό δεν σημαίνει ότι δε θα λειτουργήσει στην κοπέλα.Αν δεν είναι πολλά τα χρήματα,εγώ θα το δοκίμαζα.

Εσύ πως είσαι;

Άσχετο..Ξέρεις ποτέ κλείνει ο γιατρος μας;Μπορείς να μου στείλεις μήνυμα;Thanks!

 

 

 

 

 

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα διαβάζω κάθε μέρα τα νέα σας...... συγχαρητήρια στα κορίτσια μας που είναι εγκυουλες να έχετε μια όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι...και στα άλλα κορίτσια που είναι στην αναμονή υπομονή όλα θα πάνε καλά!!!

Ένα θα σας πω...μετά απο 9 μήνες αναμονής να βρεθεί δοτρια σήμερα με πήραν τηλ κ με ενημέρωσαν ότι επιτέλους βρέθηκε!!!Αχχχχχ είμαι λίγο σε σοκ....έχω χαρεί πάρα πολύ αλλά έχω αγχωθει ταυτόχρονα να πάνε όλα καλά....Αν κ προσπαθώ να μην χαίρομαι κ πάρα πολύ γιατί είναι μακρύς ο δρόμος ακόμη...ήθελα πολύ να μοιραστώ τα νέα Μ Μαζι σας ήσασταν από τις πρώτες που σκέφτηκα...και να πω στην φίλη μ ότι νομίζω ότι δικαιούμαι τον τίτλο με την μεγαλύτερη αναμονή επάξια χαχαχαχ 

Υ.γ @Viv37 κλείσαμε τους 9 μήνες και μπήκαμε στον 10οχαχαχ

  • Μου αρέσει 14
Link to comment
Share on other sites

On 5/8/2022 at 10:14 ΜΜ, anoulious είπε:

Καλησπέρα!Έχω κάνει και εγώ prp ωοθηκών.Σε εμένα δεν είχε αποτέλεσμα..Η αλήθεια είναι ότι το prp ωοθηκών είναι πιο αποτελεσματικό σε περιπτώσεις πρόωρης ωοθηκ ανεπάρκειας Αυτό δεν σημαίνει ότι δε θα λειτουργήσει στην κοπέλα.Αν δεν είναι πολλά τα χρήματα,εγώ θα το δοκίμαζα.

Εσύ πως είσαι;

Άσχετο..Ξέρεις ποτέ κλείνει ο γιατρος μας;Μπορείς να μου στείλεις μήνυμα;Thanks!

 

 

 

 

 

 

Αγαπημένη εγώ τα γνωστά.... Περιμένω μπας κ βρεθεί η τέλεια συναστρία για να κάνω εμβρυομεταφορά!!! Χαχαχαχα 

Ο γιατρός μας έκλεισε μια εβδομάδα τον Ιούλιο, γι'αυτό κ δεν έκανα ετ. Έπεφτε εκεί πάνω. Τώρα τον Αύγουστο δε νομίζω να κλείσει για πολύ... Ή δεν ήθελε να μου το πει!!! Χαχαχαχα 

3 ώρες πρίν, Elenalda@ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα διαβάζω κάθε μέρα τα νέα σας...... συγχαρητήρια στα κορίτσια μας που είναι εγκυουλες να έχετε μια όμορφη εγκυμοσύνη εύχομαι...και στα άλλα κορίτσια που είναι στην αναμονή υπομονή όλα θα πάνε καλά!!!

Ένα θα σας πω...μετά απο 9 μήνες αναμονής να βρεθεί δοτρια σήμερα με πήραν τηλ κ με ενημέρωσαν ότι επιτέλους βρέθηκε!!!Αχχχχχ είμαι λίγο σε σοκ....έχω χαρεί πάρα πολύ αλλά έχω αγχωθει ταυτόχρονα να πάνε όλα καλά....Αν κ προσπαθώ να μην χαίρομαι κ πάρα πολύ γιατί είναι μακρύς ο δρόμος ακόμη...ήθελα πολύ να μοιραστώ τα νέα Μ Μαζι σας ήσασταν από τις πρώτες που σκέφτηκα...και να πω στην φίλη μ ότι νομίζω ότι δικαιούμαι τον τίτλο με την μεγαλύτερη αναμονή επάξια χαχαχαχ 

Υ.γ @Viv37 κλείσαμε τους 9 μήνες και μπήκαμε στον 10οχαχαχ

Καλή αρχή!!!!❤️

Εύχομαι δυνατές βλαστοκυστες!!❤️ Μεγάλη αναμονή όντως. Σε ποιο κέντρο είσαι;

On 5/8/2022 at 10:14 ΜΜ, anoulious είπε:

Καλησπέρα!Έχω κάνει και εγώ prp ωοθηκών.Σε εμένα δεν είχε αποτέλεσμα..Η αλήθεια είναι ότι το prp ωοθηκών είναι πιο αποτελεσματικό σε περιπτώσεις πρόωρης ωοθηκ ανεπάρκειας Αυτό δεν σημαίνει ότι δε θα λειτουργήσει στην κοπέλα.Αν δεν είναι πολλά τα χρήματα,εγώ θα το δοκίμαζα.

@Chris_V για το prp ωοθηκών που ρώτησες τις προάλλες. ❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...