Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 8 λεπτά , linaa είπε:

      Νομίζω ο προεμφυτικος θα σου δώσει αρκετές απαντήσεις. Κρυφή ενδομητριωση Κ να μένεις έγκυος εύκολα δεν έχω ακούσει να σου πω την αλήθεια . Ίσως εάν επαναλαβεις τις εξετάσεις για καθεξιν αποβολές υπάρχει τμήμα στο Έλενας μπορείς να κάνεις δωρεαν. Εγώ ανεξήγητες καθεξιν αποβολές Κ υπογονιμότητα έχω ακούσει για κρυφό διαβήτη . Δηλαδή το ζάχαρο φαινόταν φυσιολογικό ή ότι ρυθμίζετε φυσιολογικα Κ τελικά δεν ήταν χρειάστηκαν κορυφαίοι ενδοκρινολόγοι για να το λύσουν . 

      @Melusa54 συμφωνώ με την Λινά στο Ελενας να πας! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

1 hour ago, Neli83 είπε:

Κοριτσια μου!!!!! Γεννησα εχθες τα μπουμπουκια μου!!! Ειναι πανεμορφα και πολυ ησυχα!!!! Σας φιλω γλυκα!!!!

Να σου ζήσουν κορίτσι μου!!! Με το καλό να πάτε σπίτι σας. Πάντα τυχερά και ευλογημενα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

1 ώρα πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσια μου!!!!! Γεννησα εχθες τα μπουμπουκια μου!!! Ειναι πανεμορφα και πολυ ησυχα!!!! Σας φιλω γλυκα!!!!

Να σου ζήσουν ,να τα χαίρεσαι εσύ και ο σύζυγός σου, υγεία αγάπη και ευτυχία σάς εύχομαι καλότυχα να είναι στη ζωή τούς , μεγάλη χαρά μας έδωσες , άντε όλο τέτοια νέα να έχουμε πολλά φιλιά 

Link to comment
Share on other sites

On 25/8/2022 at 2:25 ΜΜ, Dimidina είπε:

Χαιρετώ την όμορφη παρέα! καινούργια στο forum !! Διαγνώστηκα με ΠΩΑ  μόνη λύση για εγκυμοσυνη δωρεα ωαρίων. Μπορεί κάποια κοπέλα από Θεσσαλονίκη να με κατατοπίσει σχετικά με αξιόπιστο κέντρο δωρεάς ωαρίων μη πάω στα χαμένα!! Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Καλως μας ηρθες! Θα σου προτεινα να μην ψαξεις το κεντρο αλλα το γιατρο που προτιμας. Πχ στο embryolab και στο newlife υπαρχουν πολλοι καλοι γιατροι. Εμενα ο γιατρος μου συνεργαζεται με το fivi στο διαβαλκανικο οποτε απο τη στιγμη που επελεξα αυτον πηγα εκει. Τα καταφερα με τη δευτερη βαζοντας ενα ωαριο τη φορα. Βεβαια η αναμομη ηταν τεραστια (9μηνες) και πηρα μονο 3 βλαστολυστες αλλα αυτο αν διαβασεις λιγο στο φορουμ θα καταλαβεις οτι πλεον αυτο με τις λιγες βλαστοκυστες εχει γινει συνηθεια...

Καλη σου επιτυχια! Οτι απορια εχεις μας ρωτας!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Live, Love, Laugh είπε:

@Neli83 να σου ζήσουν!!! Τι όμορφα νέα! Εύχομαι να γεμίζει  το φορουμ από τέτοιες ανακοινώσεις!!! Να είστε γεροί!!!

 

εγώ είχα ενημέρωση απο το κέντρο και μου είπαν την Παρασκευή θα γίνει η ετ..

πρέπει ομως να αποφασίσω μέχρι τη Δευτέρα το πρωί το αν θα την κάνω με μέθη ή όχι! Πραγματικά δεν ξερω και χρειάζομαι τις εμπειρίες σας σε αυτο το κομμάτι… και ένα  απλό τεστ ΠΑΠ κανω εγώ και σφιγκομαι πολύ…  εχω ακούσει οτι πρέπει  να είσαι χαλαρή για να μην κάνει συσπάσεις η μήτρα… εσείς το κάνατε με μέθη ή χωρίς; Ποιες οι εμπειρίες και απο τη μια περιπτωςη και απο την άλλη; Τα έχω κάνει όλα ως εδω όπως ακριβώς πρέπει… ειναι τόσο κριμα να την πατήσω στο τελος απο δικο μου λαθος… :unsure: πραγματικά νιώθω μπερδεμένη..

 

Εγώ κάνω πάντα με μέθη γιατί έχω στενό τράχηλο και μια περίεργη καμπύλη,,,τέλεια είναι,,,κοιμάσαι και μετά όταν ξυπνάς τα βλέπεις όλα στον υπέρηχο που σου δίνουν

Έτσι δε θα σφιγγεσαι και δε θα κάνει συσπάσεις η μήτρα σου που δεν τις θέλουμε 

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσια μου!!!!! Γεννησα εχθες τα μπουμπουκια μου!!! Ειναι πανεμορφα και πολυ ησυχα!!!! Σας φιλω γλυκα!!!!

Συγχαρητηρια!!!!!!!!! Να σου ζησουν νεραιδουλα μας ομορφη!! Πωπω το χαρα ειναι αυτη! Πυροτεχνηματα για παρτη σου!!!!!!!!!!!!! Ευχομαι να εισαι καλα και να ηταν ευκολη η γεννα! Δωσε απο ενα φιλακι στα μπεμπεδακια σου απο μας με πολλη πολλη αγαπη!!

Και ντελαπονγκο και αριμπα και χαμος λεμε!!!!♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

1 hour ago, Live, Love, Laugh είπε:

@Neli83 να σου ζήσουν!!! Τι όμορφα νέα! Εύχομαι να γεμίζει  το φορουμ από τέτοιες ανακοινώσεις!!! Να είστε γεροί!!!

 

εγώ είχα ενημέρωση απο το κέντρο και μου είπαν την Παρασκευή θα γίνει η ετ..

πρέπει ομως να αποφασίσω μέχρι τη Δευτέρα το πρωί το αν θα την κάνω με μέθη ή όχι! Πραγματικά δεν ξερω και χρειάζομαι τις εμπειρίες σας σε αυτο το κομμάτι… και ένα  απλό τεστ ΠΑΠ κανω εγώ και σφιγκομαι πολύ…  εχω ακούσει οτι πρέπει  να είσαι χαλαρή για να μην κάνει συσπάσεις η μήτρα… εσείς το κάνατε με μέθη ή χωρίς; Ποιες οι εμπειρίες και απο τη μια περιπτωςη και απο την άλλη; Τα έχω κάνει όλα ως εδω όπως ακριβώς πρέπει… ειναι τόσο κριμα να την πατήσω στο τελος απο δικο μου λαθος… :unsure: πραγματικά νιώθω μπερδεμένη..

 

Εγω προσωπικα ποναω στο τεστ παπ γιατι ξυνουν. Στην ετ δεν πονεσα καθολου. Καθολου ομως. Μονο μια ελαφρια ενοχληση. Επισης μου αρεσε πολυ που ο γοατρος μου εξηγουσε βημα βημα οτι εκανε και ειδα τη στογμη που αφηνε το εμβρυακι στο ενδομητριο μου. Ηταν κατι μαγικο! Βεβαια υπαρχουν και περιπτωσεις που οι κοπελες πονανε. Εγω ειχα αποφασισει να δοκιμασω την πρωτη φορα χωρις αφου ετσι κανει η πλειοψηφια και αν πονουσα μετα θα ελεγε με μεθη. Αλλα δε χρειαστηκε! Ευχομαι να πανε ολα καλα!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

2 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσια μου!!!!! Γεννησα εχθες τα μπουμπουκια μου!!! Ειναι πανεμορφα και πολυ ησυχα!!!! Σας φιλω γλυκα!!!!

Nα σου ζησουν τα μπουμπουκακια σου!!! Γερα και καλοτυχα να ειναι κ σε σενα καλη αναρρωση!

1

1 ώρα πρίν, Live, Love, Laugh είπε:

@Neli83 να σου ζήσουν!!! Τι όμορφα νέα! Εύχομαι να γεμίζει  το φορουμ από τέτοιες ανακοινώσεις!!! Να είστε γεροί!!!

 

εγώ είχα ενημέρωση απο το κέντρο και μου είπαν την Παρασκευή θα γίνει η ετ..

πρέπει ομως να αποφασίσω μέχρι τη Δευτέρα το πρωί το αν θα την κάνω με μέθη ή όχι! Πραγματικά δεν ξερω και χρειάζομαι τις εμπειρίες σας σε αυτο το κομμάτι… και ένα  απλό τεστ ΠΑΠ κανω εγώ και σφιγκομαι πολύ…  εχω ακούσει οτι πρέπει  να είσαι χαλαρή για να μην κάνει συσπάσεις η μήτρα… εσείς το κάνατε με μέθη ή χωρίς; Ποιες οι εμπειρίες και απο τη μια περιπτωςη και απο την άλλη; Τα έχω κάνει όλα ως εδω όπως ακριβώς πρέπει… ειναι τόσο κριμα να την πατήσω στο τελος απο δικο μου λαθος… :unsure: πραγματικά νιώθω μπερδεμένη..

 

Καλη εμβρυομεταφορα πρωτα απ ολα, και καλη επιτυχια!

Εγω και τις τρεις ετ τις εκανα χωρις μεθη. Να σου πω επισης οτι στο τεστ παπ υποφερω . Παρ ολα αυτα μια χαρα πηγε. Δεν εκανες δοκιμαστικο? Πως ησουν? Αν νιωθεις πιο χαλαρη με μεθη, καντο ετσι. Για τις συσπασεις της μητρας ο ντοκ μας δινει μπουσκοπαν. Μην αγχωνεσαι

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, Neli83 said:

Κοριτσια μου!!!!! Γεννησα εχθες τα μπουμπουκια μου!!! Ειναι πανεμορφα και πολυ ησυχα!!!! Σας φιλω γλυκα!!!!

Κοριτσι μου γλυκο να τα χαίρεστε τα μουμπουκια σας!!!❤️ ❤️ ❤️ 

Θα πρέπει να είναι σαν όνειρο τώρα που τα έχεις στην αγκαλιά σου!!!! Όμορφες στιγμές!!!

 

Φιλιά πολλά!!!❤️ ❤️❤️

 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσια μου!!!!! Γεννησα εχθες τα μπουμπουκια μου!!! Ειναι πανεμορφα και πολυ ησυχα!!!! Σας φιλω γλυκα!!!!

Πόσο χαίρομαι.. Να σας ζήσουν.. Χιλιόχρονα και καλότυχα να είναι στην ζωή τους.. Περιμένουμε πιο πολλές λεπτομέρειες όταν είσαι έτοιμη.. Εβδομάδες, βάρος, με πιο τρόπο γέννησες, αν πόνεσες κ.τ.λ

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 25/8/2022 at 2:25 ΜΜ, Dimidina είπε:

Χαιρετώ την όμορφη παρέα! καινούργια στο forum !! Διαγνώστηκα με ΠΩΑ  μόνη λύση για εγκυμοσυνη δωρεα ωαρίων. Μπορεί κάποια κοπέλα από Θεσσαλονίκη να με κατατοπίσει σχετικά με αξιόπιστο κέντρο δωρεάς ωαρίων μη πάω στα χαμένα!! Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.

Καλησπέρα εγω είμαι στο asisst και ειμαι στην αναμονή 6 μήνες ☹️. Επίσης δεν είχαν πακέτο με εγγυημένο αριθμό βλαστοκυστων μόνο ότι αν είναι λιγότερα από δύο θα επαναλάβουμε την προσπάθεια

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Neli83 said:

Κοριτσια μου!!!!! Γεννησα εχθες τα μπουμπουκια μου!!! Ειναι πανεμορφα και πολυ ησυχα!!!! Σας φιλω γλυκα!!!!

Νελη μου γλυκιά μας νεράιδα τι υπέροχα νέα!!!!!!!  Να σου ζήσουν αγάπη μου. ❤️❤️❤️❤️❤️ Τα πρώτα γεννητούρια της χρόνιας ❤️ Γερά, τυχερα, ευτυχισμένα να είναι!!!! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


5 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσια μου!!!!! Γεννησα εχθες τα μπουμπουκια μου!!! Ειναι πανεμορφα και πολυ ησυχα!!!! Σας φιλω γλυκα!!!!

Να σας ζήσουν τα παιδάκια σας, γερά και τυχερά να είναι πάντα ❤️❤️

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσια μου!!!!! Γεννησα εχθες τα μπουμπουκια μου!!! Ειναι πανεμορφα και πολυ ησυχα!!!! Σας φιλω γλυκα!!!!

Κορίτσι μου να σας ζήσουν….Να είναι γερά και να τα καμαρώνετε…

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Κοριτσια μου!!!!! Γεννησα εχθες τα μπουμπουκια μου!!! Ειναι πανεμορφα και πολυ ησυχα!!!! Σας φιλω γλυκα!!!!

Τι ωραία νέα,Νeli μου!!Να σου ζήσουν γλυκιά μου!Να είναι γερά και καλότυχα!!Να"σάι πάντα καλά,να τα χαίρεσαι!!!

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 10 λεπτά , Neli83 είπε:

Κοριτσια μου σας ευχαριστω παρα πολυ ολες!!!! Γεννησα 36+1... πολυ καλη εβδομαδα για διδυμα!! Τα μωρα μου βγηκαν 2300 και 2600..ειναι υγιεστατα και δεν χρειαστηκαν τιποτα ουτε λαμπα.. γεννησα με καισαρικη βεβαια και οσο να ειναι ποναω ακομα αλλα πλεω σε πελαγη ευτυχιας!!! Ευχομαι σε ολες να το ζησετε συντομα!!! 

Να σου ζήσουν !!! Γερά και καλοτυχα να είναι ! Και εσυ πάντα να πλέεις σε πελάγη ευτυχίας ! Τι ωραία νέα . Στείλε μας μπόλικη μπεμπεδόσκονη !!!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...