Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 48 λεπτά , Angie81 είπε:

Κοριτσι μου άπειρα συγχαρητήρια!! Σε ειχα στο μυαλό μου. Να πάνε ολα μα ολα καλά, μια τελεια εγκυμοσύνη!!🙏🏻🙏🏻

Συγχαρητήρια κοριτσι μου και σε εσένα! Να πάνε ολα πανέμορφα!

Συγχαρητηρια κορίτσι μου και σε σένα!!! Όλα να πάνε τέλεια! Μας αξίζει σε όλες! 

10 ώρες πρίν, Neli83 είπε:

Συγχαρητηρια!!! Να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!!

Ευχαριστω παρα πολύ! 

πρίν από 34 λεπτά , Angie81 είπε:

Εγώ στα δικά μου, δυστυχώς στη 10η ημέρα  ειχα «μια μεγάλη 2,3» για χοριακή. Η στενοχώρια απίστευτη γιατί πραγματικά πίστεψα στο θαύμα. Θα μου πείτε εδω τοοοοσεεεσς κοπελες είστε που ταλαιπωριέστε χρονια ολόκληρα και εγώ ηθελα αποτέλεσμα με τη δεύτερη προσπάθεια (1η με δότρια). Ξέρω οτι μόνο εδω μπορείτε να με καταλάβετε. Επειδή δεν το έχουμε πει και σε κανέναν όλο αυτο νιώθω οτι με πνιγεί. 
Εννοείται οτι στο μυαλό μου τωρα ειναι ενα τεράστιο βουνό οι σκέψεις μου και κάποια στιγμή θα ηρεμήσω και θα τις βάλω σε μια σειρά. Με βασανίζει το γεγονός οτι εβαλα μια μόνο βλαστοκύστη (άριστη υποτίθεται)..Με εμένα το θέμα έχει ως εξής όμως οτι εχω έναν επικίνδυνο μαστό που πρεπει να παρακολουθώ..και ναι μεν ειχα πάρει την «άδεια» από μαστολογο για μια προσπάθεια εξωσωματικής, θα μπορώ να εχω δεύτερη προσπάθεια;;; Και αξίζει; 

Μηπως εχω εγώ θέμα και δεν δέχεται η μήτρα. Επειδή ειμαι σε εμμηνόπαυση;; Μέχρι και ο γιατρος μου στενοχωρήθηκε απίστευτα, δεν το περίμενε..

Ειχα υποσχεθεί στον σύζυγο αλλα και στον εαυτό  μου οτι σε περίπτωση αποτυχίας δεν θα τα έβαφα μαύρα λες και έχουμε πένθος..Όμως μαντέψτε…

Συγνωμη, ειλικρινά Συγνωμη..Δεν θέλω να φαίνομαι αχάριστη και αγνώμων για το οτι εχω την υγεία μου (εχω περάσει καρκίνο στα 16) αλλα κορίτσια μου πονάει όλο αυτό. Ξέρω οτι θα περάσει, κάποια στιγμή, ολα περνάνε αρκεί να έχουμε την υγεία μας!

Κοριτσια μου, σούπερ ηρωίδες μου, να ξέρετε οτι αν και όχι τόσο ενεργό μέλος στην ομάδα, εχω λάβει άπειρη αισιοδοξία και δύναμη από μηνύματα και ιστορίες που διαβάζω εδω! 
Σας ευχαριστώ για ολα!!🙏🏻🙏🏻

Κορίτσι μου τώρα διάβασα την ανάρτηση σου αυτή και στεναχωρήθηκα παρα πολύ και ας μην σε ξέρω! Σε νιώθω και σε καταλαβαίνω! 
δεν ξέρω τι λόγια παρηγοριάς να σου πω όμως αυτό που ξέρω είναι πως ο χρόνος είναι γιατρός! (Πριν από 5 χρόνια είχα πιάσει δίδυμα με φυσιολογική επαφή και τα έχασα στον 3 μήνα). Τότε έκλαψα πολύ αλλά σιγά σιγά συνήλθα και η ζωή πήρε ξανά το δρόμο της! 
νομιζω ότι το σωστο για σένα είναι να πενθήσεις τώρα την απώλεια και μετά όταν νιώσεις έτοιμη να δώσεις στον εαυτό σου την ευκαιρία να ξαναπροσπαθήσει! 
πιστεψε το και θα γίνει! Είμαι σίγουρη για αυτό! Είμαστε δυνατές πολύ δυνατές! 
καλη δύναμη και όλες μου οι ευχές να είσαι υγιής και να τα καταφέρεις την επόμενη! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, Angie81 είπε:

Εγώ στα δικά μου, δυστυχώς στη 10η ημέρα  ειχα «μια μεγάλη 2,3» για χοριακή. Η στενοχώρια απίστευτη γιατί πραγματικά πίστεψα στο θαύμα. Θα μου πείτε εδω τοοοοσεεεσς κοπελες είστε που ταλαιπωριέστε χρονια ολόκληρα και εγώ ηθελα αποτέλεσμα με τη δεύτερη προσπάθεια (1η με δότρια). Ξέρω οτι μόνο εδω μπορείτε να με καταλάβετε. Επειδή δεν το έχουμε πει και σε κανέναν όλο αυτο νιώθω οτι με πνιγεί. 
Εννοείται οτι στο μυαλό μου τωρα ειναι ενα τεράστιο βουνό οι σκέψεις μου και κάποια στιγμή θα ηρεμήσω και θα τις βάλω σε μια σειρά. Με βασανίζει το γεγονός οτι εβαλα μια μόνο βλαστοκύστη (άριστη υποτίθεται)..Με εμένα το θέμα έχει ως εξής όμως οτι εχω έναν επικίνδυνο μαστό που πρεπει να παρακολουθώ..και ναι μεν ειχα πάρει την «άδεια» από μαστολογο για μια προσπάθεια εξωσωματικής, θα μπορώ να εχω δεύτερη προσπάθεια;;; Και αξίζει; 

Μηπως εχω εγώ θέμα και δεν δέχεται η μήτρα. Επειδή ειμαι σε εμμηνόπαυση;; Μέχρι και ο γιατρος μου στενοχωρήθηκε απίστευτα, δεν το περίμενε..

Ειχα υποσχεθεί στον σύζυγο αλλα και στον εαυτό  μου οτι σε περίπτωση αποτυχίας δεν θα τα έβαφα μαύρα λες και έχουμε πένθος..Όμως μαντέψτε…

Συγνωμη, ειλικρινά Συγνωμη..Δεν θέλω να φαίνομαι αχάριστη και αγνώμων για το οτι εχω την υγεία μου (εχω περάσει καρκίνο στα 16) αλλα κορίτσια μου πονάει όλο αυτό. Ξέρω οτι θα περάσει, κάποια στιγμή, ολα περνάνε αρκεί να έχουμε την υγεία μας!

Κοριτσια μου, σούπερ ηρωίδες μου, να ξέρετε οτι αν και όχι τόσο ενεργό μέλος στην ομάδα, εχω λάβει άπειρη αισιοδοξία και δύναμη από μηνύματα και ιστορίες που διαβάζω εδω! 
Σας ευχαριστώ για ολα!!🙏🏻🙏🏻

οKoριτσι μου, και με την δωρεα δεν πετυχαινεις παντα με την πρωτη. Ουτε εγω τα καταφερα με την πρωτη. Ομως πολυ πιθανον η επομενη να ειναι η τυχερη σου.

Επειδη εχω κι εγω επικινδυνο μαστο, ο μαστολογος μου ειχε πει οτι ειναι  πιο επικινδυνο να ειμαι εγκυος με διδυμα,- που ημουν στην αρχη- παρα να βαλω ενα. Οποτε καλα εκανες κ εβαλες ενα εμβρυο. Βαζεις την αλλη βλαστοκυστη την επομενη φορα. Ευχομαι ολα καλα απο εδω κι εμπρος

Link to comment
Share on other sites

On 30/3/2023 at 9:51 ΜΜ, Viv37 είπε:

Ευχαριστω παρα πολυ♥️

 

Θα σας γεμισω για να πιασει καλα καλα! :)

Νεραιδα μας ευχαριστω πολυ! Οπως τα λες ειναι! Την κοιταω και λεω ποτε ηταν που περιμεναμε τη δοτρια απο το υπερπεραν, ποτε προσπαθουσε να γινει βλαστοκυστουλα και ποτε την πηρα στην αγκαλια μου! Περασε τοσο γτηγορα ο καιρος τελικα!

Εσεις τι κανετε; Τι λενε τα μπεμπεδακια σου; Ευχομαι να ειστε ολοι καλα♥️

Ευχαριστω τοσο πολυ φιλεναδα! Ηρθα κ εγω στην παρεα σας σαν μανουλα πια! Το ομορφη αισθηση! Εσεις πως ειστε; Τι κανει το ζουζουνακι σου;

Καλώς ήρθες στην παρέα!καλά είμαστε. Σε λίγες μέρες κλείνει τους έξι μήνες! Και απο προχτες σρχισε να μένει καθιστος! Ε έχουμε τρελαθεί μαζι του❤️
 

Εσείς πως τα πατε;
Πολλά φιλιά σε σένα και την μπεμπα ❤️❤️❤️

  • Μου αρέσει 5
  • Λουλούδια 2
Link to comment
Share on other sites

@Lovebabies @Perdikoula συγχαρητήρια για τις εγκυμοσύνες σας. Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά χωρίς προβλήματα και να απολαύσετε αυτήν την φανταστική εμπειρία. 
@Angie81 μακάρι να πετύχαινε πάντα με τη πρώτη αλλά δυστυχώς τις περισσότερες  φορές δεν συμβαίνει έτσι. Εύχομαι να πάνε καλύτερα τα πράγματα στο μέλλον 

Just now, Villi είπε:

@Lovebabies @Perdikoula συγχαρητήρια για τις εγκυμοσύνες σας. Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά χωρίς προβλήματα και να απολαύσετε αυτήν την φανταστική εμπειρία. 
@Angie81 μακάρι να πετύχαινε πάντα με τη πρώτη αλλά δυστυχώς τις περισσότερες  φορές δεν συμβαίνει έτσι. Εύχομαι να πάνε καλύτερα τα πράγματα στο μέλλον 

@Viv37 Βιβη μου τι να πω.. περνάμε πολυ πολυ ωραία. Καθε μήνα κατακτά και κατι καινούριο ο μπέμπης, να τωρα που εγινε τριών μηνών άρχισε να πιάνει πράγματα με τα χεράκια του και ειναι απόλαυση.,,κατα τα αλλα προσπαθώ να χάσω τα κιλά της εγκυμοσύνης γιατι μου έμειναν αρκετά 😪

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες γονιμοποίησης δικών μου ωαρίων έχω αρχίσει να σκέφτομαι σοβαρά τη δωρεά. Όποτε θα ήθελα λίγο να με κατευθύνετε. Πχ πόσος χρόνος αναμονής προβλέπεται, τι κριτήρια ζητάμε για τη δότρια, τι εξετάσεις κάνετε πριν, από τι εξαρτάται η επιτυχία και ότι άλλο σημαντικό που ίσως δε σκέφτομαι. Ευχαριστώ πολύ! 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Villi είπε:

@Lovebabies @Perdikoula συγχαρητήρια για τις εγκυμοσύνες σας. Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά χωρίς προβλήματα και να απολαύσετε αυτήν την φανταστική εμπειρία. 
@Angie81 μακάρι να πετύχαινε πάντα με τη πρώτη αλλά δυστυχώς τις περισσότερες  φορές δεν συμβαίνει έτσι. Εύχομαι να πάνε καλύτερα τα πράγματα στο μέλλον 

@Viv37 Βιβη μου τι να πω.. περνάμε πολυ πολυ ωραία. Καθε μήνα κατακτά και κατι καινούριο ο μπέμπης, να τωρα που εγινε τριών μηνών άρχισε να πιάνει πράγματα με τα χεράκια του και ειναι απόλαυση.,,κατα τα αλλα προσπαθώ να χάσω τα κιλά της εγκυμοσύνης γιατι μου έμειναν αρκετά 😪

@Villiκοριτσι μου σ ευχαριστώ πολυ πολυ🙏❣️🙏❣️να χαιρεσαι και συ το μπεμπαρο σου να τον καμαρωνετε παντα…..φανταζομαι πως θα ειναι καθε δευτερολεπτο μ αυτα τα πλασματα -θαυματα που ερχονται στη ζωη καθε μανουλας-μπαμπουλη…………ανυπομονώ κ γω 👼👼

On 31/3/2023 at 8:39 ΜΜ, Angie81 είπε:

Εγώ στα δικά μου, δυστυχώς στη 10η ημέρα  ειχα «μια μεγάλη 2,3» για χοριακή. Η στενοχώρια απίστευτη γιατί πραγματικά πίστεψα στο θαύμα. Θα μου πείτε εδω τοοοοσεεεσς κοπελες είστε που ταλαιπωριέστε χρονια ολόκληρα και εγώ ηθελα αποτέλεσμα με τη δεύτερη προσπάθεια (1η με δότρια). Ξέρω οτι μόνο εδω μπορείτε να με καταλάβετε. Επειδή δεν το έχουμε πει και σε κανέναν όλο αυτο νιώθω οτι με πνιγεί. 
Εννοείται οτι στο μυαλό μου τωρα ειναι ενα τεράστιο βουνό οι σκέψεις μου και κάποια στιγμή θα ηρεμήσω και θα τις βάλω σε μια σειρά. Με βασανίζει το γεγονός οτι εβαλα μια μόνο βλαστοκύστη (άριστη υποτίθεται)..Με εμένα το θέμα έχει ως εξής όμως οτι εχω έναν επικίνδυνο μαστό που πρεπει να παρακολουθώ..και ναι μεν ειχα πάρει την «άδεια» από μαστολογο για μια προσπάθεια εξωσωματικής, θα μπορώ να εχω δεύτερη προσπάθεια;;; Και αξίζει; 

Μηπως εχω εγώ θέμα και δεν δέχεται η μήτρα. Επειδή ειμαι σε εμμηνόπαυση;; Μέχρι και ο γιατρος μου στενοχωρήθηκε απίστευτα, δεν το περίμενε..

Ειχα υποσχεθεί στον σύζυγο αλλα και στον εαυτό  μου οτι σε περίπτωση αποτυχίας δεν θα τα έβαφα μαύρα λες και έχουμε πένθος..Όμως μαντέψτε…

Συγνωμη, ειλικρινά Συγνωμη..Δεν θέλω να φαίνομαι αχάριστη και αγνώμων για το οτι εχω την υγεία μου (εχω περάσει καρκίνο στα 16) αλλα κορίτσια μου πονάει όλο αυτό. Ξέρω οτι θα περάσει, κάποια στιγμή, ολα περνάνε αρκεί να έχουμε την υγεία μας!

Κοριτσια μου, σούπερ ηρωίδες μου, να ξέρετε οτι αν και όχι τόσο ενεργό μέλος στην ομάδα, εχω λάβει άπειρη αισιοδοξία και δύναμη από μηνύματα και ιστορίες που διαβάζω εδω! 
Σας ευχαριστώ για ολα!!🙏🏻🙏🏻

Λυπαμαι πολυ κοριτσι μου και ταυτοχρονα θαυμαζω την τολμη και δυναμη σου…..Εισαι πολυ θαρραλέα   και μαχητρια πραγματικη μη το βαζεις κατω κοριτσι μου,αν και πιστευω ακομα και σε μια εγκυμοσυνη προερχει παντα η μητέρα…..Συζητησε το παρε και αλλες γνωμες (με γνωμονα  παντα την δικη σου υγεια ,νομιζω αυτο θελει και ο ανθρωπος σου)και παρε τις αποφασεις σου ……..

Ουτε κ γω πετυχα με την πρωτη δοτρια (εκανα με την ιδια 2 προσπαθειες, 1η εμβρυομεταφορά με 2 εμβρυακια 3 ημερων αριστα κατα τα λεγομενα του κέντρου,πηρα  χοριακη που εφτασε 35.000 5η εβδομαδα  με αδειο σακο,στα πατωματα επεσα,2η εμβρυομεταφορά με βλαστοκυστη 0 χωριακη)

Να σου αναφερω οτι υπηρχαν και αλλες προσπαθειες πριν,σπερματεχυση ,εμβρυομεταφορες αλλοτε  με τα δικα μου ωάρια ,με πολλες ωοληψιες (μαζευα και με φυσικο κυκλο το κανα κ αυτο)ολα τα κανα ,ουτε και για μενα ηταν ευκολο καθε φορα να πεφτω και να προσπαθω να σηκωθω ……..καθε φορα απογοητευομουν και ελεγα τελος μεχρι εδω δεν αντεχω αλλο και ομως…συνεχισα….. 

Και πετυχα με  την 3η  προσπαθεια εγκυμοσυνη που μεχρι στιγμης πανε ολα καλα ,οι αγωνιες ομως @Angie81 μου γλυκια ποτε δεν τελειωνουν μεχρι να το παρεις αγκαλια σου.Καθε μερα και καθε ωρα που περναει οι σκεψεις και τα συναισθηματα ειναι αναμικτα οσο και να θελω να διατηρω την ψυχολογια μου ακμαία  

  • Μου αρέσει 2
  • Δύναμη! 1
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Villi είπε:

@Lovebabies @Perdikoula συγχαρητήρια για τις εγκυμοσύνες σας. Εύχομαι όλα να κυλήσουν ομαλά χωρίς προβλήματα και να απολαύσετε αυτήν την φανταστική εμπειρία. 
@Angie81 μακάρι να πετύχαινε πάντα με τη πρώτη αλλά δυστυχώς τις περισσότερες  φορές δεν συμβαίνει έτσι. Εύχομαι να πάνε καλύτερα τα πράγματα στο μέλλον 

@Viv37 Βιβη μου τι να πω.. περνάμε πολυ πολυ ωραία. Καθε μήνα κατακτά και κατι καινούριο ο μπέμπης, να τωρα που εγινε τριών μηνών άρχισε να πιάνει πράγματα με τα χεράκια του και ειναι απόλαυση.,,κατα τα αλλα προσπαθώ να χάσω τα κιλά της εγκυμοσύνης γιατι μου έμειναν αρκετά 😪

@Villi σε ευχαριστω πολύ κορίτσι μου!!! Να είσαι καλά να χαίρεσαι το παιδάκι σου! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

19 ώρες πρίν, Fay_ είπε:

Κορίτσια καλησπέρα σε όλες! Μετά από 3 αποτυχημένες προσπάθειες γονιμοποίησης δικών μου ωαρίων έχω αρχίσει να σκέφτομαι σοβαρά τη δωρεά. Όποτε θα ήθελα λίγο να με κατευθύνετε. Πχ πόσος χρόνος αναμονής προβλέπεται, τι κριτήρια ζητάμε για τη δότρια, τι εξετάσεις κάνετε πριν, από τι εξαρτάται η επιτυχία και ότι άλλο σημαντικό που ίσως δε σκέφτομαι. Ευχαριστώ πολύ! 

γειά σου κορίτσι μου....πολυ γενικά θα σου πω κάποια πράγματα....

Ο χρόνος αναμονης σίγουρα διαφέρει για κάθε κέντρο....εγω ας πούμε μέσα σε ένα μήνα μου είχαν στείλει ήδη δύο δοτριες για να επιλέξω....οι εξετάσεις είναι οι ίδιες που κάνεις στην εξωσωματικη...μονο αν δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση θα πρέπει οπωσδήποτε να κάνεις...εμενα ήθελαν και μικροβιωμα μήτρας..  

από τη δοτρια επιλέγεις βασικά χαρακτηριστικά δικά σου....ύψος χρώμα ματιών χρώμα μαλλιων τύπος μαλλιών...και ηλικία...

Η επιτυχία όπως και σε όλα εξαρτάται από την τύχη....το μόνο που μπορείς να κάνεις εσύ είναι να είσαι σίγουρη πως η μήτρα σου είναι καθαρή και φιλόξενη....

από ότι καταλαβαίνω δεν έχεις φτάσει σε σημείο να κάνεις ετ ε???δεν προχωρούσαν τα δικά σου ωάρια?

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, *Vasoula είπε:

γειά σου κορίτσι μου....πολυ γενικά θα σου πω κάποια πράγματα....

Ο χρόνος αναμονης σίγουρα διαφέρει για κάθε κέντρο....εγω ας πούμε μέσα σε ένα μήνα μου είχαν στείλει ήδη δύο δοτριες για να επιλέξω....οι εξετάσεις είναι οι ίδιες που κάνεις στην εξωσωματικη...μονο αν δεν έχεις κάνει υστεροσκοπηση θα πρέπει οπωσδήποτε να κάνεις...εμενα ήθελαν και μικροβιωμα μήτρας..  

από τη δοτρια επιλέγεις βασικά χαρακτηριστικά δικά σου....ύψος χρώμα ματιών χρώμα μαλλιων τύπος μαλλιών...και ηλικία...

Η επιτυχία όπως και σε όλα εξαρτάται από την τύχη....το μόνο που μπορείς να κάνεις εσύ είναι να είσαι σίγουρη πως η μήτρα σου είναι καθαρή και φιλόξενη....

από ότι καταλαβαίνω δεν έχεις φτάσει σε σημείο να κάνεις ετ ε???δεν προχωρούσαν τα δικά σου ωάρια?

Ευχαριστώ για την απάντηση σου! Όχι δεν έχω φτάσει σε ετ όποτε δεν έχω κάνει κ υστεροσκοπηση αν κ ο γιατρός από τον υπέρηχο κ μόνο μου λέει πως δεν έχω θέμα αλλά εννοείται θα κάνω. Από Γενάρη έχω κάνει 3 ωοληψιες σε φυσικό κύκλο και τις 2 γονιμοποιήθηκαν δεν προχώρησαν τη μια δεν γονιμοποιηθηκε καν. Αν μπορείς μου στέλνεις σε παρακαλώ πμ σε ποιο κέντρο είσαι; 
Ευχαριστω πολύ! 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 30/3/2023 at 10:24 ΜΜ, Viv37 είπε:

Ευχαριστουμε κοριτσακι μου!! Πες μου κ τα δικα σου νεα!

 

Ευχαειστουμε παρα πολυ Μαιρη μου!

Ευχαριστω κοριτσακι μου!! Φιλακια!!

Κορίτσι μου να σας ζήσει να είναι γερή κ καλότυχη στη ζωή της και εσείς πάντα δίπλα της να την καμαρώνετε!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

17 ώρες πρίν, Chara79 είπε:

Κοριτσιαααααα πρέπει να το μοιραστώ αυτό!

Μολις μίλησα με τον γιατρό μου..βρέθηκε η δοτρια..ΒΡΕΘΗΚΕΕΕΕΕ 🎉 Είναι 22, έχει δικό της παιδάκι, είναι η πρώτη της δωρεά και σήμερα ολοκληρώθηκαν οι ιατρικές εξετάσεις. Ξεκινάει διέγερση τέλη Απριλίου με αρχές Μαΐου. Τώρα το μόνο μου άγχος είναι μήπως δεν παίρνει σωστά τα φάρμακα. Εύχομαι να είναι υπεύθυνη και να πάνε όλα καλά. Νιώθω πολύ περιεργα.. Μετά από 4 αποτυχημένες προσπάθειες, και μια παλινδρομη από φυσιολογική σύλληψη,  πρώτη φορά θα κάνω με δοτρια και τα συναισθήματα είναι τόσο περίεργα! Κυριαρχεί όμως η χαρά και ο ενθουσιασμός! Εχω και προβληματισμούς, που όμως έρχονται δεύτεροι! 
Σας φιλώ όλες και σας στέλνω τη θετική ενέργεια μου, που σήμερα τουλάχιστον και μετά από πολύ καιρό,  είναι μπόλικη!!!

Καλημέρα!!! Εύχομαι να πάρεις πολλές πολλές βλαστοκυστες!!!

Εγώ θυμάμαι όταν με πήρε η μαία του γιατρού να μου πει ότι η δοτρια θα έκανε ωοληψια ένιωσα λες και κέρδισα τον πρώτο λαχνο!!!

Χαμογελούσα όλη την ώρα μη σου πω χόρευα κιόλας. Άσε τις δεύτερες σκέψεις μια χαρά θα πάρει τα φάρμακα και τις ενέσεις της. Με το καλό λοιπόν!!

  • Μου αρέσει 5
  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

On 5/4/2023 at 2:51 ΜΜ, Chara79 είπε:

Κοριτσιαααααα πρέπει να το μοιραστώ αυτό!

Μολις μίλησα με τον γιατρό μου..βρέθηκε η δοτρια..ΒΡΕΘΗΚΕΕΕΕΕ 🎉 Είναι 22, έχει δικό της παιδάκι, είναι η πρώτη της δωρεά και σήμερα ολοκληρώθηκαν οι ιατρικές εξετάσεις. Ξεκινάει διέγερση τέλη Απριλίου με αρχές Μαΐου. Τώρα το μόνο μου άγχος είναι μήπως δεν παίρνει σωστά τα φάρμακα. Εύχομαι να είναι υπεύθυνη και να πάνε όλα καλά. Νιώθω πολύ περιεργα.. Μετά από 4 αποτυχημένες προσπάθειες, και μια παλινδρομη από φυσιολογική σύλληψη,  πρώτη φορά θα κάνω με δοτρια και τα συναισθήματα είναι τόσο περίεργα! Κυριαρχεί όμως η χαρά και ο ενθουσιασμός! Εχω και προβληματισμούς, που όμως έρχονται δεύτεροι! 
Σας φιλώ όλες και σας στέλνω τη θετική ενέργεια μου, που σήμερα τουλάχιστον και μετά από πολύ καιρό,  είναι μπόλικη!!!

Με το καλό σου εύχομαι!Μην ανησυχείς για πράγματα που δεν μπορεις να ελέγξεις και χαλάς τη διάθεση σου

  • Ευχή 1
Link to comment
Share on other sites

12 ώρες πρίν, Chrussa1982 είπε:

Καλημέρα!!! Εύχομαι να πάρεις πολλές πολλές βλαστοκυστες!!!

Εγώ θυμάμαι όταν με πήρε η μαία του γιατρού να μου πει ότι η δοτρια θα έκανε ωοληψια ένιωσα λες και κέρδισα τον πρώτο λαχνο!!!

Χαμογελούσα όλη την ώρα μη σου πω χόρευα κιόλας. Άσε τις δεύτερες σκέψεις μια χαρά θα πάρει τα φάρμακα και τις ενέσεις της. Με το καλό λοιπόν!!

 

2 ώρες πρίν, Villi είπε:

Με το καλό σου εύχομαι!Μην ανησυχείς για πράγματα που δεν μπορεις να ελέγξεις και χαλάς τη διάθεση σου

Σας ευχαριστώ πολύ πολύ!

Εχω πολύ καιρό να νιώθω τόσο χαρούμενη! ❤️

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...