Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, natassaki2006 said:

Επειδή ανησυχείτε κοριτσάρες μου για την ησυχία..ας αναστάτωσω λίγο το καφέ...

Σήμερα 11η μέρα εμβρυομεταφορας με 2 γλυκούλες βλαστοκυστουλες από δανεικά ωαριακια...791.60 η χοριακη μου!!!!

Όλες θα γίνουμε μανούλες!!!Όλες όμως!!!

Ωραία έσπασε η ησυχία!!! Με το καλό!

  • Μου αρέσει 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

10 ώρες πρίν, Renula είπε:

Εδώ είμαστε... κλωσάμε!!!

κλωσσα κλωσσα εσυ ...κ πολυ καλα κανεις 

3 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Χαχα κι εγώ! 

Ταρζανιτσα τι κάνει ο Κοκοβιος σου?

Έχει τα μπούτια Κ τα μπράτσα έξω? Καλοκαιράκι γαρ.. 

Κοίτα να το ευχαριστηθείς τώρα διότι όταν σκάσει μύτη.... Ησυχία δε θα έχεις! 

Άμα είναι και κοριτσάκι... 

με το παμπερς ειναι μονο κ φοραμε κ μ βρακι απο κατω ..  ντροπη να μας δουν τον κωλο..απο πανω κανουμε τοπλες ...αμε αμε.. αχαχαχαχαχαχ καλα ειναι φουλ ιδρωμενη ...

Just now, natassaki2006 είπε:

Επειδή ανησυχείτε κοριτσάρες μου για την ησυχία..ας αναστάτωσω λίγο το καφέ...

Σήμερα 11η μέρα εμβρυομεταφορας με 2 γλυκούλες βλαστοκυστουλες από δανεικά ωαριακια...791.60 η χοριακη μου!!!!

Όλες θα γίνουμε μανούλες!!!Όλες όμως!!!

τι λες παναγια μ ....τι ειπες τωρα κοριτσαρα μ.. τι μ ειπες διαμάντι μ εσυ....παναγια μ χρυσα αυγα ....η παναγιτσα τα ευλογησε.....Νατάσακι μ καλο συγκινήθηκα πολύ...εκλαψα ....ψυχη μ εσυ...γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γιουπιιιιιιιιιιιιι

παω να πιω μπυρες να το γιορτάσω 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

για να επανελθουν τα κορίτσια με τα χρυσα αυγα παρακαλώ....καλεεεεεεεεεε που εισται????ειπα κ γω να μπω να δω τιποτα τωρα που εχω κενο μουγκα εσεις....αππαπαπαπαπαπαπ 

Tαρζανιτσα εδω ειμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Που ειναι η μπουμπου σου να της δωσουμε φιλακια στα μπουτακια:wub:

1 ώρα πρίν, Τουτουνι είπε:

Καλημέρα κορίτσια, στο κλωσιασμα κι εγώ!

Κι αλλη κλωσσα. Κοκοκκοκοκο!!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Επειδή ανησυχείτε κοριτσάρες μου για την ησυχία..ας αναστάτωσω λίγο το καφέ...

Σήμερα 11η μέρα εμβρυομεταφορας με 2 γλυκούλες βλαστοκυστουλες από δανεικά ωαριακια...791.60 η χοριακη μου!!!!

Όλες θα γίνουμε μανούλες!!!Όλες όμως!!!

Συγχαρητήρια! Διδυμακια μου μυρίζει πάλι!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Tαρζανιτσα εδω ειμαστε!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Που ειναι η μπουμπου σου να της δωσουμε φιλακια στα μπουτακια:wub:

αυτη την στιγμη ειναι στο αυγο τις κ βγάζει την πιπιλα κ προσπαθεί ναρην βάλει κ την βαζει ανάποδα κ νευριαζει κ μετα τα παρατάει κ τρωει ολο τις το χερι κ υσηχαζει....σαλια παντου σαλια σ λεω...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Επειδή ανησυχείτε κοριτσάρες μου για την ησυχία..ας αναστάτωσω λίγο το καφέ...

Σήμερα 11η μέρα εμβρυομεταφορας με 2 γλυκούλες βλαστοκυστουλες από δανεικά ωαριακια...791.60 η χοριακη μου!!!!

Όλες θα γίνουμε μανούλες!!!Όλες όμως!!!

Ω ρε μανα μου χοριακη!!!!!!!!!!!!! Ετοιμασου για επιδομα τριτεκνης. Συγχαρητηρια κ παλι αγαπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αυτη την στιγμη ειναι στο αυγο τις κ βγάζει την πιπιλα κ προσπαθεί ναρην βάλει κ την βαζει ανάποδα κ νευριαζει κ μετα τα παρατάει κ τρωει ολο τις το χερι κ υσηχαζει....σαλια παντου σαλια σ λεω...

Αχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!! Ειναι χαζουλια τα μικρουλια κ η δικη μου ετσι θα κανει!!!!!!!!!!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ω ρε μανα μου χοριακη!!!!!!!!!!!!! Ετοιμασου για επιδομα τριτεκνης. Συγχαρητηρια κ παλι αγαπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!! Ειναι χαζουλια τα μικρουλια κ η δικη μου ετσι θα κανει!!!!!!!!!!

Γλυκιά μου Μαιρούλα!!!!

Σε ευχαριστω για όλα από την αρχή ήσουν πάντα εκεί όταν σε Ρωτούσα οτιδήποτε!!!

Σου εύχομαι με κανενα πονο να γνωρίσεις το κοριτσάκι σου!!!

Just now, Rafaelatarzan είπε:

κλωσσα κλωσσα εσυ ...κ πολυ καλα κανεις 

με το παμπερς ειναι μονο κ φοραμε κ μ βρακι απο κατω ..  ντροπη να μας δουν τον κωλο..απο πανω κανουμε τοπλες ...αμε αμε.. αχαχαχαχαχαχ καλα ειναι φουλ ιδρωμενη ...

τι λες παναγια μ ....τι ειπες τωρα κοριτσαρα μ.. τι μ ειπες διαμάντι μ εσυ....παναγια μ χρυσα αυγα ....η παναγιτσα τα ευλογησε.....Νατάσακι μ καλο συγκινήθηκα πολύ...εκλαψα ....ψυχη μ εσυ...γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γιουπιιιιιιιιιιιιιιιιιιι γιουπιιιιιιιιιιιιι

παω να πιω μπυρες να το γιορτάσω 

Ταρζανιτσα  μου αγάπημενη....με συγκίνησες Παναγία μου!!!!Σε ευχαριστώ είσαι πάντα εκεί με τα καλά σου λόγια!!!Να σε έχει καλά ο Θεός κ σένα κ την όμορφη μικρή ταρζανιτσα..

Δεν το έχω πιστέψει...Κ αι δε μπορώ να πιω κ μπύρες να γίνω ντιρλα!!! Πιες για μεναααααα

Σε φιλωωωω

  • Μου αρέσει 4
Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Γλυκιά μου Μαιρούλα!!!!

Σε ευχαριστω για όλα από την αρχή ήσουν πάντα εκεί όταν σε Ρωτούσα οτιδήποτε!!!

Σου εύχομαι με κανενα πονο να γνωρίσεις το κοριτσάκι σου!!!

Νατασακιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μου φτιαξες τη μερα!!(εχω κατι γκρινιες τελευταια λογω ορμονων) Τι ωραια, θα εχεις δυο μωρακια, σου ευχομαι να εχεις κ την κορη ετσι για αλλαγη. Περιμενουμε νεοτερα. Φιλακια στα μπεμπε. Κι εγω σ ευχαριστω

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Συγχαρητήρια! Διδυμακια μου μυρίζει πάλι!

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!Άντε να δούμε!!!

Just now, Mary H είπε:

Νατασακιιιιιιιιιιι μουυυυυυυυυυυυ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Μου φτιαξες τη μερα!!(εχω κατι γκρινιες τελευταια λογω ορμονων) Τι ωραια, θα εχεις δυο μωρακια, σου ευχομαι να εχεις κ την κορη ετσι για αλλαγη. Περιμενουμε νεοτερα. Φιλακια στα μπεμπε. Κι εγω σ ευχαριστω

Σε ευχαριστώ αγάπη μου!!!!!Στα μπεμπέ...αχ νομιζω ότι μιλάς σε αλλη!!!!κοκομπλοκο..εχω παθει...!!!

Να είμαστε όλες καλά οι μαχητριες  εδώ μέσα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, natassaki2006 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ πολύ!!!!Άντε να δούμε!!!

Σε ευχαριστώ αγάπη μου!!!!!Στα μπεμπέ...αχ νομιζω ότι μιλάς σε αλλη!!!!κοκομπλοκο..εχω παθει...!!!

Να είμαστε όλες καλά οι μαχητριες  εδώ μέσα!!!

Σε σενα τα λεω βρε!Εισαι τριπλη τωρα. Κουβαλας ομαδα, χαχαχαχαχαχ

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ω ρε μανα μου χοριακη!!!!!!!!!!!!! Ετοιμασου για επιδομα τριτεκνης. Συγχαρητηρια κ παλι αγαπη μου!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Αχαχαχαχαχαχαχ!!!!!!!!!!! Ειναι χαζουλια τα μικρουλια κ η δικη μου ετσι θα κανει!!!!!!!!!!

εννοείτε ολα έτσι κανουν....λιώνω στα γελια 

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Γλυκιά μου Μαιρούλα!!!!

Σε ευχαριστω για όλα από την αρχή ήσουν πάντα εκεί όταν σε Ρωτούσα οτιδήποτε!!!

Σου εύχομαι με κανενα πονο να γνωρίσεις το κοριτσάκι σου!!!

Ταρζανιτσα  μου αγάπημενη....με συγκίνησες Παναγία μου!!!!Σε ευχαριστώ είσαι πάντα εκεί με τα καλά σου λόγια!!!Να σε έχει καλά ο Θεός κ σένα κ την όμορφη μικρή ταρζανιτσα..

Δεν το έχω πιστέψει...Κ αι δε μπορώ να πιω κ μπύρες να γίνω ντιρλα!!! Πιες για μεναααααα

Σε φιλωωωω

θα πιω εγω εγω φιλενάδα μ για ολες σας μπυρες πολλες μπυρες....φςρτε μ μπυρες σας λεω

  • Μου αρέσει 3
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...