Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εννοείτε ολα έτσι κανουν....λιώνω στα γελια 

Εμενα το δικο μου που ειναι κ ποντιακι θα κανει πολλα τετοια  αστεια(ας με συμπαθανε οι φιλές μου οι Ποντιες, τετοια λεμε με τον αντρα μου που ειναι Ποντιος και γελαμε)

  • Μου αρέσει 4

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Εμενα το δικο μου που ειναι κ ποντιακι θα κανει πολλα τετοια  αστεια(ας με συμπαθανε οι φιλές μου οι Ποντιες, τετοια λεμε με τον αντρα μου που ειναι Ποντιος και γελαμε)

Κοπελαρες μου...Δεν έχω αλλά likeνα σας κάνω.για όλα αυτά τα ωραία που λέτε.. .μου τελείωσαν...

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Εμενα το δικο μου που ειναι κ ποντιακι θα κανει πολλα τετοια  αστεια(ας με συμπαθανε οι φιλές μου οι Ποντιες, τετοια λεμε με τον αντρα μου που ειναι Ποντιος και γελαμε)

ουυυυυ καλα καλα μετα ..χαμος...ανυπομονεις ετσι??? ποσο σ εμεινε αγαπη...εισαι 30 βδομαδες η παραπανω???? ετοιμασου να λιωσεις μολις την βγαλεις...

Just now, natassaki2006 είπε:

Κοπελαρες μου...Δεν έχω αλλά likeνα σας κάνω.για όλα αυτά τα ωραία που λέτε.. .μου τελείωσαν...

ενσταση κυριε φόρουμ....ζηταμε like κ αλλα παρακαλω....καλεεεεεεεεε με βλέπεις???( αμ με βλεπεις τπ ξερω εγω) κριμα ειμαστε εμεις οι χρυσαφένιες εδω μεσα....ψιτ κύριος λεω φερτε μαs like.❤

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

ουυυυυ καλα καλα μετα ..χαμος...ανυπομονεις ετσι??? ποσο σ εμεινε αγαπη...εισαι 30 βδομαδες η παραπανω???? ετοιμασου να λιωσεις μολις την βγαλεις...

Ειμαι 32 και 2 μερες. Μεθαυριο θα παμε να δουμε τη σουρλουλου. Τωρα εκει που καθομαι κουνιεται η κοιλια μου κ εχει πλακα. Ασε που πεταει κ πατουσακι στο στομαχι μου. Περιμενω πως κ πως να λιωσω:)

  • Μου αρέσει 5

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Ειμαι 32 και 2 μερες. Μεθαυριο θα παμε να δουμε τη σουρλουλου. Τωρα εκει που καθομαι κουνιεται η κοιλια μου κ εχει πλακα. Ασε που πεταει κ πατουσακι στο στομαχι μου. Περιμενω πως κ πως να λιωσω:)

πατουσακια μ εσεις.. να σκασω εγω....εμενα κεφαλα πεταγε...αχαχχαχαχαχα λιγο σ εμεινε . ετοιμάσου 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

πατουσακια μ εσεις.. να σκασω εγω....εμενα κεφαλα πεταγε...αχαχχαχαχαχα λιγο σ εμεινε . ετοιμάσου 

Σοβαρα? Εμεις το κεφαλι το εχουμε κατω στο βελακι για την εξοδο! Λιγο εμεινε οντως

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Σοβαρα? Εμεις το κεφαλι το εχουμε κατω στο βελακι για την εξοδο! Λιγο εμεινε οντως

εμενα ηταν πλαγια ανάποδα παντα ξεφαλι πανω  ποδια κατω....μετα εγινε εγκαρσια δηλ πλαγια κ δεν γυρισε ποτε εως οτπυ Γεννησα...ζαβη μανα μ σαν εμενα σ λεω...αχχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εμενα ηταν πλαγια ανάποδα παντα ξεφαλι πανω  ποδια κατω....μετα εγινε εγκαρσια δηλ πλαγια κ δεν γυρισε ποτε εως οτπυ Γεννησα...ζαβη μανα μ σαν εμενα σ λεω...αχχαχαχαχαχαχα

Καλε, αναποδα ηταν ? Χαχαχαχαχ! Η δικια μου πηρε θεση απο τωρα. Ε, μην της κλεψουν κ τη σειρα. Ρε τι πλακα εχουν τα ατιμα. Εγω νιωθω ωρες ωρες χαμηλα να μ ανακετευει. Μαλλον ξυνει το κεφαλι της:D


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καλε, αναποδα ηταν ? Χαχαχαχαχ! Η δικια μου πηρε θεση απο τωρα. Ε, μην της κλεψουν κ τη σειρα. Ρε τι πλακα εχουν τα ατιμα. Εγω νιωθω ωρες ωρες χαμηλα να μ ανακετευει. Μαλλον ξυνει το κεφαλι της:D

εσενα ξύνει κεφαλι...εμενα νοκιζα θα μ βγει το ποδι της...μ το χε κάνει το πράμα μ απο μεσα μωβ ...είμαι σογουρη....αχχαχαχχαχα

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

εσενα ξύνει κεφαλι...εμενα νοκιζα θα μ βγει το ποδι της...μ το χε κάνει το πράμα μ απο μεσα μωβ ...είμαι σογουρη....αχχαχαχχαχα

Ωχ, ποδι κοντα στο βελακι εξοδου, αμαν, χαχα! Εφαγες πολυ κλωτσια στο πιπι:tongue:


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, natassaki2006 είπε:

Επειδή ανησυχείτε κοριτσάρες μου για την ησυχία..ας αναστάτωσω λίγο το καφέ...

Σήμερα 11η μέρα εμβρυομεταφορας με 2 γλυκούλες βλαστοκυστουλες από δανεικά ωαριακια...791.60 η χοριακη μου!!!!

Όλες θα γίνουμε μανούλες!!!Όλες όμως!!!

Συγχαρητήριααααααα!!!Αχ τι τέλεια..!!Κ άλλη μέλουσα μανούλα:xΤο νουμεράκι υπέροχο.Καλή εγκυμοσύνη κούκλα κ να ξέρεις ότι τώρα αρχιζουν τα καλά;-)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

@natassaki2006 Κοριτσάκι μου!! τι ωραία νέα!! με το καλό κορίτσι μου! διδυμακια μου φαίνεται έχεις και εσύ!!! καλούς δυπλασιασμους τωρα!

Σε ευχαριστω πολυ πολυ παπάκι μου!!Ναι ναι δεν το δω πιστέψει ακόμα φαντάσου!!!

Just now, Papy είπε:

Συγχαρητήριααααααα!!!Αχ τι τέλεια..!!Κ άλλη μέλουσα μανούλα:xΤο νουμεράκι υπέροχο.Καλή εγκυμοσύνη κούκλα κ να ξέρεις ότι τώρα αρχιζουν τα καλά;-)

Σε ευχαριστώ πολύ.. να είσαι καλά κ εσύ!!!

Τώρα τώρα αρχίζουν...άντε να δούμε τι θα δούμε!!!

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...