Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 3 hours ago, Eflenew said:

      Σήμερα είναι 9η ημέρα.. ήταν να κάνω αύριο χοριακη αλλά λόγω Κυριακής θα την κάνω Δευτέρα. Την προηγούμενη Παρασκευή εβαλα 2 βλαστοκυστες. Ξέρεις όμως τι με προβληματίζει? Ότι βγήκε τόσο αχνό 9η ημέρα...δεδομένου ότι κανονικά αύριο θα γινόταν η χοριακη θα έπρεπε να είχε πολύ πιο σκούρη γραμμή. Όχι τόσο αχνη μια μέρα πριν τη χοριακη...

      Δεν είναι καθόλου αχνό …. Είναι μια ωραιότατη γραμμή εγκυμοσύνης … εγώ έκανα σήμερα και είναι αχνη που κε το ζόρι φαίνεται και πέρασαν οι ώρες και φαίνεται ακόμα λίγοτερο σχεδόν καθόλου … με το καλό . Σπυ εύχομαι ολόψυχα μια μεγάλη χοριακη γιατί το αξίζεις και νομίζω ήρθε η ώρα να λάβεις το πολυπόθητο πλασματάκι σου ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Εννοείται πως θα ενημερώσω,αν και δεν βλέπω να προχωράει..Και εγώ πιστεύω πως το τεστ της @Eflenewδεν είναι απλά αχνό και θα δείξει καλή χοριακη🥰

      Άσε τα δεν βλέπω να προχωράει … θέλω αισιοδοξία … ολα καλα θα πάνε ! Εμένα μου έχουν μείνει κατάψυξη 4 βλαστοκυστες εκ των οποίων η μια είναι άριστη όπως αυτή που έβαλα όπως συζητήσαμε εάν δεν έχω επιτυχία τώρα θα έχω την επόμενη ! Αλλά ούτε έτσι θέλω να σκέφτομαι … γιατί να μην προσχωρήσουν βρε κορίτσια μου τα εμβρυακια μας ; Άντε να πάρουμε τα πάνω μας λίγο !! Εύχομαι αύριο μια γερη χοριακη !!!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Thia1985 είπε:

Ας μην κουράσω άλλο τις κοπέλες με τη μιρλα μου, θα πάω την Παρασκευή αν κ μέσα μου ξέρω. 

Κορίτσι δεν ξέρω τι παίζει με τιμές χοριακης καθώς δεν έχω πάρει ποτέ θετικό. Εγώ απλά αναρωτιέμαι, δέκατη ημέρα μετά από εμβρυομεταφορα βλαστοκυστεων είναι δυνατόν να είναι χαμηλή? 

Την έκανα τη μεταφορά 20.6 άλλοι τη μετράνε ως πρώτη μέρα, Ο γιατρός μου όμως όχι. 

Ε vαι βρε κοριτσι δεv περvουv ολες 500αρια χοριακες τηv 14 μερα απο εμβρυομεταφορα. για vα σου πουv παρασκευη υπαρχει λογος δεv το καvουv για πλακα. Καλα απο συμπτωματα μηv ψαχvεις δεv υπαρχουv σιγουρα. 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, linaa είπε:

Ε vαι βρε κοριτσι δεv περvουv ολες 500αρια χοριακες τηv 14 μερα απο εμβρυομεταφορα. για vα σου πουv παρασκευη υπαρχει λογος δεv το καvουv για πλακα. Καλα απο συμπτωματα μηv ψαχvεις δεv υπαρχουv σιγουρα. 

Θυμάσαι ποια μέρα έκανες το τεστ? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, linaa είπε:

Ε vαι βρε κοριτσι δεv περvουv ολες 500αρια χοριακες τηv 14 μερα απο εμβρυομεταφορα. για vα σου πουv παρασκευη υπαρχει λογος δεv το καvουv για πλακα. Καλα απο συμπτωματα μηv ψαχvεις δεv υπαρχουv σιγουρα. 

14 ημέρα με βλαστοκυστες δεν είναι πολύ; Φαντάζομαι με βλαστοκυστες από 10 ημέρα μπορείς να κάνεις  ανετα. Σωστά; 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Θυμάσαι ποια μέρα έκανες το τεστ? 

Εγώ πάλι έχω την εντύπωση πως έκανες την βλακεία με το τεστ που δεν είναι αρνητικό αλλά άκυρο,  και την Παρασκευή θα έχεις θετική χοριακη και μετά θα σε στολίσουμε όλες μαζί! 

  • Χαχα 3

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, island1 said:

Εγώ πάντως αυτό το μαρτύριο δεν θα το.περνουσα.ο Σφακ το λέει γιατί θέλει πολύ σύντομα να ακούσει.καρδια.Ωστοσο δείχνει και.πολυ νωρίτερα .Επιπλέον εγώ θα του έλεγα για το τεστ...διότι η αγωνία που περνάς είναι μεγάλη.Ειναι κρίμα να ταλαιπωρείται ψυχικά χωρίς.λογο..

 

εγώ στο σφακ το εχω ξεκαθαρίσει αυτο με τις χοριακες, οσο κ να χτυπιέται τις μέρες που θέλει δε μπορώ να περιμένω. 9η μερα στις βλαστό χοριακη, πάντα έτσι έκανα κ μια χαρα έδειχναν τα αρνητικά μου, που αυτα δε μπορούν να γυρίσουν να γίνουν θετικά οσο κ να περιμένεις, οποτε γιατί να συνεχίζω τσάμπα φάρμακα... εγω το βλεπω έτσι γιατί κ δεν εχω υπομονή κ δε μπορώ με τα φάρμακα, θέλω να τα κόβω αν δεν υπαρχει λόγος. Το χειρότερο που μπορει να συμβεί. μετα το αρνητικο  ειναι να βγει χαμηλή η τιμη αλλα οκ εκει εχεις το άγχος του διπλασιασμού, αλλη φάση 

  • Μου αρέσει 2
  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Moana είπε:

εγώ στο σφακ το εχω ξεκαθαρίσει αυτο με τις χοριακες, οσο κ να χτυπιέται τις μέρες που θέλει δε μπορώ να περιμένω. 9η μερα στις βλαστό χοριακη, πάντα έτσι έκανα κ μια χαρα έδειχναν τα αρνητικά μου, που αυτα δε μπορούν να γυρίσουν να γίνουν θετικά οσο κ να περιμένεις, οποτε γιατί να συνεχίζω τσάμπα φάρμακα... εγω το βλεπω έτσι γιατί κ δεν εχω υπομονή κ δε μπορώ με τα φάρμακα, θέλω να τα κόβω αν δεν υπαρχει λόγος. Το χειρότερο που μπορει να συμβεί. μετα το αρνητικο  ειναι να βγει χαμηλή η τιμη αλλα οκ εκει εχεις το άγχος του διπλασιασμού, αλλη φάση 

τι εννοείς, να κανεις χοριακη κ να βγει αρνητική Κ να είσαι? Το αποκλείω αυτο

Εκτός αν εννοείς το αρνητικό τεστ που έκανα 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 said:

τι εννοείς, να κανεις χοριακη κ να βγει αρνητική Κ να είσαι? Το αποκλείω αυτο

Εκτός αν εννοείς το αρνητικό τεστ που έκανα 

οχι, εννοώ οτι στην χειρότερη περίπτωση, κ εφόσον εχει γινει εμφύτευση, την 9η μερα απλά δε θα δεις μια μεγάλη χοριακη, θα ειναι διψήφια, που κ αυτο θα σε αγχώσει, αλλα θα ξερεις οτι κατι ξεκίνησε 

Just now, Thia1985 said:

τι εννοείς, να κανεις χοριακη κ να βγει αρνητική Κ να είσαι? Το αποκλείω αυτο

Εκτός αν εννοείς το αρνητικό τεστ που έκανα 

εγω λεω να πας αυριο, αφου το πρότεινε κ ο γιατρός, (φαντάσου, έριξε κ τα στάνταρ του),  κ να κανεις έκπληξη στον άντρα σου το αποτελεσμα. Να τον περιμένεις με μπαλόνια! 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

οχι, εννοώ οτι στην χειρότερη περίπτωση, κ εφόσον εχει γινει εμφύτευση, την 9η μερα απλά δε θα δεις μια μεγάλη χοριακη, θα ειναι διψήφια, που κ αυτο θα σε αγχώσει, αλλα θα ξερεις οτι κατι ξεκίνησε 

εγω λεω να πας αυριο, αφου το πρότεινε κ ο γιατρός, (φαντάσου, έριξε κ τα στάνταρ του),  κ να κανεις έκπληξη στον άντρα σου το αποτελεσμα. Να τον περιμένεις με μπαλόνια! 

Θα πάω μεθαύριο 

Βασικά πιο πιθανό είναι να τον περιμένω με πλερέζες παρά με μπαλόνια. Πάντως, αν, αν είναι θετικό μπορείτε να με βρίσετε άνετα, τόσο σίγουρη είμαι!!! 

Πάντως, ναι, αν είχα έστω μια εμφύτευση!! 

  • Χαχα 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 said:

Θα πάω μεθαύριο 

Βασικά πιο πιθανό είναι να τον περιμένω με πλερέζες παρά με μπαλόνια. Πάντως, αν, αν είναι θετικό μπορείτε να με βρίσετε άνετα, τόσο σίγουρη είμαι!!! 

Πάντως, ναι, αν είχα έστω μια εμφύτευση!! 

Πρέπει να σκεφτείς θετικά! 1 κ σήμερα 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Moana είπε:

εγώ στο σφακ το εχω ξεκαθαρίσει αυτο με τις χοριακες, οσο κ να χτυπιέται τις μέρες που θέλει δε μπορώ να περιμένω. 9η μερα στις βλαστό χοριακη, πάντα έτσι έκανα κ μια χαρα έδειχναν τα αρνητικά μου, που αυτα δε μπορούν να γυρίσουν να γίνουν θετικά οσο κ να περιμένεις, οποτε γιατί να συνεχίζω τσάμπα φάρμακα... εγω το βλεπω έτσι γιατί κ δεν εχω υπομονή κ δε μπορώ με τα φάρμακα, θέλω να τα κόβω αν δεν υπαρχει λόγος. Το χειρότερο που μπορει να συμβεί. μετα το αρνητικο  ειναι να βγει χαμηλή η τιμη αλλα οκ εκει εχεις το άγχος του διπλασιασμού, αλλη φάση 

Ούτε κι εγώ θέλω τζάμπα φαρμακα

Έκανα τη βλακεία κι έκανα το τεστ δεν ξέρω τι με έπιασε, μου το πε Κ η μανα μου που της είπα τι Κ πως και δε τον άκουσα. Την ημέρα της εμβρυομεταφορας μου ειπε όχι τεστ


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Moana είπε:

εγώ στο σφακ το εχω ξεκαθαρίσει αυτο με τις χοριακες, οσο κ να χτυπιέται τις μέρες που θέλει δε μπορώ να περιμένω. 9η μερα στις βλαστό χοριακη, πάντα έτσι έκανα κ μια χαρα έδειχναν τα αρνητικά μου, που αυτα δε μπορούν να γυρίσουν να γίνουν θετικά οσο κ να περιμένεις, οποτε γιατί να συνεχίζω τσάμπα φάρμακα... εγω το βλεπω έτσι γιατί κ δεν εχω υπομονή κ δε μπορώ με τα φάρμακα, θέλω να τα κόβω αν δεν υπαρχει λόγος. Το χειρότερο που μπορει να συμβεί. μετα το αρνητικο  ειναι να βγει χαμηλή η τιμη αλλα οκ εκει εχεις το άγχος του διπλασιασμού, αλλη φάση 

Εμενα βγήκε θετικο την μοναδική φορα που τον άκουσα πηγα στις 12 μερες και δεν ειχα κανει τεστ. Τυχαίο προφανώς, αλλα θετικο κατουρημένο τεστ δεν εχω. Κι εχω κανει αμέτρητα στην ζωή μου.

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Καντι είπε:

Εμενα βγήκε θετικο την μοναδική φορα που τον άκουσα πηγα στις 12 μερες και δεν ειχα κανει τεστ. Τυχαίο προφανώς, αλλα θετικο κατουρημένο τεστ δεν εχω. Κι εχω κανει αμέτρητα στην ζωή μου.

Τουλάχιστον εσύ το κατουράς σωστά. 

  • Χαχα 3

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Αν είναι να κανεις τη μακακια τουλάχιστον κα την σωστά. Σε ποτηράκι κ με κλιαρμπλου. Τουλάχιστον να ξέρεις ναι η οχι

Α γεια σου! Οι παλιές οι καραβάνες !

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 3

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...