Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 2 hours ago, Katiamaxiking said:

      Ευχαριστούμε!!! 

      Με μια μεγάλη χοριακή σου ευχομαι!!και εγω στην πρώτη εξωσωματική με θετικη χοριακή δεν είχα κανένα σύμπτωμα!

      Σε ευχαριστω πάρε πολύ !!!! Να είσαι καλα να σας πάνε και εσάς όλα δεξιά ! 

      2 hours ago, Blue Velvet said:

      Δεν έκανα άλλο,την Παρασκευή έχω τη χοριακη,οπότε ο,τι είναι να γίνει,θα γίνει.Κραταω μικρό καλάθι,φοβάμαι το αποτέλεσμα της εξέτασης..

      Να δεις θετική χοριακη σου εύχομαι !!!! Δεν έμεινε πολύ !!!!! Άσε από φόβο άλλο τίποτα αλλά θα πάνε όλα καλα !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Δίκιο έχει ο μπούκλας μας μόνο που το δεύτερο ραντεβού για υπέρηχο είναι μετά από δύο βδομάδες και δεν έχω αλλά νύχια να φάω... χαχαχαχχαχαχαχαχα

Δοκίμασε των ποδιών τουτουνάκι!!

εγώ τα έφαγα πριν την 1η χοριακη!! Τώρα ξέμεινα, δεν έχω τπτ άλλο!!

  • Χαχα 5

urI6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Τουτουνι είπε:

Δίκιο έχει ο μπούκλας μας μόνο που το δεύτερο ραντεβού για υπέρηχο είναι μετά από δύο βδομάδες και δεν έχω αλλά νύχια να φάω... χαχαχαχχαχαχαχαχα

αααααασ το καλο πραμα αργει να φανει...πρέπει να εχεις υπομονη μαζι τ...εχει το δικο τ στυλ κ  ξέρει τι κάνει....αλλωστε τωρα πιαστηκαν τα μπιζέλια σ δεν πανε πουθενα....μην ανχεσαι σ λεω...ολα θα πανε οπως πρεπει...

Just now, Renula είπε:

Δοκίμασε των ποδιών τουτουνάκι!!

εγώ τα έφαγα πριν την 1η χοριακη!! Τώρα ξέμεινα, δεν έχω τπτ άλλο!!

θες πεντικιούρ μηπως???

  • Χαχα 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

αααααασ το καλο πραμα αργει να φανει...πρέπει να εχεις υπομονη μαζι τ...εχει το δικο τ στυλ κ  ξέρει τι κάνει....αλλωστε τωρα πιαστηκαν τα μπιζέλια σ δεν πανε πουθενα....μην ανχεσαι σ λεω...ολα θα πανε οπως πρεπει...

θες πεντικιούρ μηπως???

Αχ ταρζανιτσα μου πάντα τα λόγια σου είναι βάλσαμο!!!

Just now, Renula είπε:

Δοκίμασε των ποδιών τουτουνάκι!!

εγώ τα έφαγα πριν την 1η χοριακη!! Τώρα ξέμεινα, δεν έχω τπτ άλλο!!

Χαχαχαχχαχα άντε του άντρα σου τώρα!!!

  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 58 λεπτά , Τουτουνι είπε:

Βρε κορίτσια εντύπωση μου κάνει ...μόνο εγώ σταμάτησα τόσο νωρίς τις χοριακες??? Εσείς γιατί κάνατε τόσο πολλές?

Τουτουνι και εγώ μόνο 2 έκανα και μετά υπέρηχο και δεν το μετάνιωσα! Πολύ άγχος οι χοριακες!!


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Τουτουνι και εγώ μόνο 2 έκανα και μετά υπέρηχο και δεν το μετάνιωσα! Πολύ άγχος οι χοριακες!!

Έχεις δίκιο παπάκι μου!!! Αλλά κι αυτοί οι υπέρηχοι πακέτο μεγάλο!!!  


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

Έχεις δίκιο παπάκι μου!!! Αλλά κι αυτοί οι υπέρηχοι πακέτο μεγάλο!!!  

Χαχαχα εμένα μου λες! Έχουμε ραντεβού την Πέμπτη βράδυ και είναι 14 ημέρες από τον προηγούμενο υπέρηχο! Με έχει φάει η αγωνία τι κάνουν εκεί μέσα να σποράκια? Κάνουν δουλειά ή θα φάμε καμία ήττα?


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Χαχαχα εμένα μου λες! Έχουμε ραντεβού την Πέμπτη βράδυ και είναι 14 ημέρες από τον προηγούμενο υπέρηχο! Με έχει φάει η αγωνία τι κάνουν εκεί μέσα να σποράκια? Κάνουν δουλειά ή θα φάμε καμία ήττα?

Εμ...αυτό λέω κι εγώ...φαντάσου εμείς δεν έχουμε ξανακουσει ποτέ καρδούλες και ανυπομονούμε!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Εμ...αυτό λέω κι εγώ...φαντάσου εμείς δεν έχουμε ξανακουσει ποτέ καρδούλες και ανυπομονούμε!!!

Ούτε εγώ κορίτσι μου έχω ακούσει..  στην πρώτη μου εγκυμοσύνη που παλινδομησε ήμουν 7 εβδομάδων και ήταν μόνο σάκος, περιμένω πως και πως 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

Ούτε εγώ κορίτσι μου έχω ακούσει..  στην πρώτη μου εγκυμοσύνη που παλινδομησε ήμουν 7 εβδομάδων και ήταν μόνο σάκος, περιμένω πως και πως 

Άντε, μακριά να πάμε όλα καλά και να ακούσουμε τις καρδούλες απ' τα μωράκια μας!!!!

Just now, Τουτουνι είπε:

Άντε, μακριά να πάμε όλα καλά και να ακούσουμε τις καρδούλες απ' τα μωράκια μας!!!!

Στη. Πρώτη είχες και τότε διδυμακια??


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Άντε, μακριά να πάμε όλα καλά και να ακούσουμε τις καρδούλες απ' τα μωράκια μας!!!!

Στη. Πρώτη είχες και τότε διδυμακια??

Όχι ήταν φυσιολογική σύλληψη πριν 5 χρόνια Αλλά από τότε δεν ήταν καλά τα δικά ωάρια και δεν το ήξερα, μετά από αυτό και μετά από 1 χρόνο προσπάθειας να ξαναμεινω έγκυος ανακαλυψαμε ότι έχω πρωορη ωοθηκικη ανεπάρκεια και ξεκίνησε το πανηγύρι 


2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Papaki@ είπε:

Όχι ήταν φυσιολογική σύλληψη πριν 5 χρόνια Αλλά από τότε δεν ήταν καλά τα δικά ωάρια και δεν το ήξερα, μετά από αυτό και μετά από 1 χρόνο προσπάθειας να ξαναμεινω έγκυος ανακαλυψαμε ότι έχω πρωορη ωοθηκικη ανεπάρκεια και ξεκίνησε το πανηγύρι 

Λίγο πολύ όλες τα ίδια με τα δικά μας ωάρια!! Και τα δικά μου, άστα να πάνε είναι για αυτό πήγα με δανικά!!! 

Δεν πειράζει όλα για κάποιο λόγο γίνεται!!!! Τώρα γίνουμε διδυμομανουλες!!!!

  • Μου αρέσει 4

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Τουτουνι είπε:

Λίγο πολύ όλες τα ίδια με τα δικά μας ωάρια!! Και τα δικά μου, άστα να πάνε είναι για αυτό πήγα με δανικά!!! 

Δεν πειράζει όλα για κάποιο λόγο γίνεται!!!! Τώρα γίνουμε διδυμομανουλες!!!!

Κορίτσια μου πόσο σας ζηλεύω.. 

Δεν ξέρω αν με διαβάσατε στο άλλο καφέ.. 

Χθες η βλαμμένη, δέκατη ημέρα μετά την εμβρυομεταφορα δυο βλαστοκυστεων αποφάσισα να κάνω τεστ, όχι με πρωινά ουρά, πρώτη βλακεία... 

Σηκώθηκα 5.30 και το έκανα 8.00 

Το βάζω, από το τρέμουλο κατούρησα ως Κ το παράθυρο, σταματάω Κ το βάζω δίπλα μου, για δύο λεπτά τπτ, λέω να δεις που δε κατούρησα καθόλου το χαρτί, ας ξανακατουρησω !

Πάλι τπτ, πάω να το πετάξω Κ βλέπω καραμπινατο αρνητικό!! 

Και λέω πόσο άτυχη είμαι που δεν έπιασα! Ήταν πολύ καλά εμβρυακια. Έστειλα στον γιατρό μου, μου πε οχι χοριακη πριν την Παρασκευή Κ μόνο χοριακη! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Κορίτσια μου πόσο σας ζηλεύω.. 

Δεν ξέρω αν με διαβάσατε στο άλλο καφέ.. 

Χθες η βλαμμένη, δέκατη ημέρα μετά την εμβρυομεταφορα δυο βλαστοκυστεων αποφάσισα να κάνω τεστ, όχι με πρωινά ουρά, πρώτη βλακεία... 

Σηκώθηκα 5.30 και το έκανα 8.00 

Το βάζω, από το τρέμουλο κατούρησα ως Κ το παράθυρο, σταματάω Κ το βάζω δίπλα μου, για δύο λεπτά τπτ, λέω να δεις που δε κατούρησα καθόλου το χαρτί, ας ξανακατουρησω !

Πάλι τπτ, πάω να το πετάξω Κ βλέπω καραμπινατο αρνητικό!! 

Και λέω πόσο άτυχη είμαι που δεν έπιασα! Ήταν πολύ καλά εμβρυακια. Έστειλα στον γιατρό μου, μου πε οχι χοριακη πριν την Παρασκευή Κ μόνο χοριακη! 

Να μη στεναχωριέσαι και να μην απογοητεύεσαι μέχρι να βγει η χοριακη σου! Να σε ρωτήσω όμως αφου βάλατε βλαστοκυστες γιατί θέλει τόσο αργά χοριακη συνήθως στις 9 μέρες δείχνει!


bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Να μη στεναχωριέσαι και να μην απογοητεύεσαι μέχρι να βγει η χοριακη σου! Να σε ρωτήσω όμως αφου βάλατε βλαστοκυστες γιατί θέλει τόσο αργά χοριακη συνήθως στις 9 μέρες δείχνει!

Τα κορίτσια εδώ που τον έχουν, λένε οτι θέλει να βλέπει μεγάλες χοριακες Κ να ναι σίγουρος. Εγώ όταν του πα του έκανα, σε μεηλ, μου έγραψε όχι χοριακη πριν την Παρασκευή Κ μόνο χοριακη θα κανείς! 

Όταν ρώτησα μετά γιατί (πάλι σε μεηλ, αν μου απάντησε εκείνος που αμφιβάλλω σε αυτό το τελευταίο μεηλ, όχι σε αυτό με τη χοριακη)ηταν ότι δε μπορώ να πάω νωρίτερα διότι μπορεί το νούμερο να ναι χαμηλό η αρνητικό Κ να απογοητευτώ. Ξέρω πολύ καλά ότι ο ίδιος ξέρει πως αν στο αίμα είναι αρνητικό δεν είναι θετικό μετά όποτε σε αυτό το μεηλ που ρωτούσα γιατί δε μπορώ να πάω νωρίτερα, πιστεύω μου απάντησε μαία. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

11 ώρες πρίν, Ladybag20 είπε:

Εγώ έχω καταλάβει ότι το άγχος δεν σταματάει ποτέ.  Βήμα βήμα το πάω,  δεν τολμάω ακόμη να σκεφτώ κάτι άλλο.  Πήρα μια ανάσα και τώρα προσευχή να πάει καλά ο υπέρηχος 

Πολύ καλά το σκέφτεσαι κοριτσάκι μου!!Μέχρι να κρατήσουμε το ή τα μωράκια μας αγκαλιά δεν θα ησυχάσουμε!!Μετά θα έχουμε άλλα χαχαχαχα!!Αυτή είναι η μητρότητα λοιπόν:xΒαθιά ανάσα οπότε κ πάμε δυνατά για υπέρηχο!!

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...