Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 6 λεπτά , Marlina είπε:

      Σ' ευχαριστώ!

      Μου είπε ότι οποιαδήποτε ώρα μπορούν να σπάσουν τα νερά. Δυστυχώς μου ειπε Δεν μπορεί να το προβλέψει κανένας.. Παρεμπιπτόντως εγώ πριν μια εβδομάδα κατάλαβα ότι δεν δικαιούμαι το επίδομα αδείας κύησης και λοχειας λόγω του ότι δεν εχω 200 ενσιμα τα τελευταία 2 έτη οπότε δεν θα μου εγκρίνει η Δυπα την 9μηνη άδεια!!!! Τραγικό 

      με 2,4 να σπάσουν τα νερά; και γω 2,4 εχω αλλά δεν μπυ τα είπε τόσο τραβηγμένα!   α και συ δηλαδή το χειροκρότημα , κατάλαβα! 

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλες!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!! 140 παλμούς το καθένα είχε!!! Το ένα ήταν 8.5 χιλιοστά και το άλλο 9 χιλιοστά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!

Αχ τι ωραια

Τουτουνακια!

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Τουτουνι said:

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλες!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!! 140 παλμούς το καθένα είχε!!! Το ένα ήταν 8.5 χιλιοστά και το άλλο 9 χιλιοστά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!

Τέλεια νέα! Άντε και στους 50 πόντους με το καλό!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 2

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Τέλεια νέα! Άντε και στους 50 πόντους με το καλό!

ευχαριστώ πολύ!!! Τώρα έχω ραντεβού στις 27...λες να έχει πάει τόσο?

Just now, Thia1985 είπε:

Αχ τι ωραια

Τουτουνακια!

Τι καλά...ένα τουτουνακι...δύο τουτουνακια!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

ευχαριστώ πολύ!!! Τώρα έχω ραντεβού στις 27...λες να έχει πάει τόσο?

Τι καλά...ένα τουτουνακι...δύο τουτουνακια!!!!

Συγχαρητήρια. Γύρω στους 50 πόντους είναι όταν γεννιούνται! Αυτό εννοούσε η Clue! 

Δύο τουτουνακια είναι ότι καλύτερο!

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, alina80 είπε:

Συγχαρητήρια. Γύρω στους 50 πόντους είναι όταν γεννιούνται! Αυτό εννοούσε η Clue! 

Δύο τουτουνακια είναι ότι καλύτερο!

Α!!! Δεν το ήξερα!!!! χαχαχχαχααα 

ευχαριστώ πολύ!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τουτουνι είπε:

ευχαριστώ πολύ!!! Τώρα έχω ραντεβού στις 27...λες να έχει πάει τόσο?

Τι καλά...ένα τουτουνακι...δύο τουτουνακια!!!!

Τουτουνακι στην αυχενική θα ειναι 6 εκατοστά κι εμενα πριν εννιά μερες έφτασε 10!

  • Μου αρέσει 5

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά. Είναι τα τελευταία δύο κι αν πάρω κι αυτή τη φορά την κουλούρα δε θα το αντέξω. Αποφάσισα αυτή τη φορά να μην το ξέρουν ούτε φίλες μου, την προηγούμενη είχα τον πόνο μου, έπρεπε να στέλνω κι ένα δεν τα κατάφερα μη στέλνετε μηνύματα κλπ κλπ. 

καλά θα κάνεις και δεν θα το πεις! ουτε εγω το ειπα! να σου πω τι εκανα μετα την ΕΤ? πηρα τον αντρα μου και πηγαμε για κρασάκι και φαγητο

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Μακάρι να πάνε όλα καλά. Είναι τα τελευταία δύο κι αν πάρω κι αυτή τη φορά την κουλούρα δε θα το αντέξω. Αποφάσισα αυτή τη φορά να μην το ξέρουν ούτε φίλες μου, την προηγούμενη είχα τον πόνο μου, έπρεπε να στέλνω κι ένα δεν τα κατάφερα μη στέλνετε μηνύματα κλπ κλπ. 

Θα πάνε  όλα τέλεια!!!Συμφωνω μη λες τπτ σε φίλες!μην έχεις κ αυτό το άγχος!ο,τι θες θα το λες σε εμάς!!!ειμαστε δίπλα σου!!!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλες!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!! 140 παλμούς το καθένα είχε!!! Το ένα ήταν 8.5 χιλιοστά και το άλλο 9 χιλιοστά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!

τουτουνάκι μου!! τι ωραια!!! αχ τα μικρούλια μας τι δουλεια κανουν εκει μεσα!! χεχεχεχε, πολυ χαιρομαι! 

από φαρμακα τι παιρνεις? εσυ? σου μειωσε τιποτα?

  • Μου αρέσει 1

2rxqp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

τουτουνάκι μου!! τι ωραια!!! αχ τα μικρούλια μας τι δουλεια κανουν εκει μεσα!! χεχεχεχε, πολυ χαιρομαι! 

από φαρμακα τι παιρνεις? εσυ? σου μειωσε τιποτα?

 Ναι τα Τοτουνακια μου κάνουν καλή δουλίτσα!!!!

Παίρνω ουτροτζισταν, σικλακουρ, κλαξεν, κρινοβ και μεντρολ! Όχι...ακόμα δεν μου έκοψε κάπου!!!

  • Μου αρέσει 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Τουτουνι είπε:

 Ναι τα Τοτουνακια μου κάνουν καλή δουλίτσα!!!!

Παίρνω ουτροτζισταν, σικλακουρ, κλαξεν, κρινοβ και μεντρολ! Όχι...ακόμα δεν μου έκοψε κάπου!!!

 Μετα  την αυχενική θα σου κόψει, ειναι πολυ νωρίς ακομα.

  • Μου αρέσει 1

wRSzp2.pngUIzHp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papaki@ είπε:

καλά θα κάνεις και δεν θα το πεις! ουτε εγω το ειπα! να σου πω τι εκανα μετα την ΕΤ? πηρα τον αντρα μου και πηγαμε για κρασάκι και φαγητο

Δεν το λέω μην έχω κι αυτό το άγχος. Φίλη μου πολύ καλή που αγαπώ πολύ όταν της είπα το αρνητικό, μου λέει δεν έχω λόγια, δεν ξέρω τι να σου πω, έχει 4 παιδιά αυτή. Της λέω μην πεις τπτ, απλα δε θέλω. Η άλλη μου φίλη με ρωτούσε τι έφταιξε Κ τι να πω στον γιατρό, ξέρω για καλό αλλά δε μπορούσα να έχω κι αυτό. Νιώθω σα να απολογούμαι... Οπότε αυτή τη φορά του, μόνο οι γονείς μου κι εκεί δε θα το έλεγα αλλά αυτή τη φορά επειδή είναι στο καπάκι(σε δυο μήνες μας έχουν φύγει πάνω από 5.500χλ) θα μας βοηθήσουν οικονομικά οποτε δεν γίνεται να το κρύψω. 

  • Μου αρέσει 4

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια ακούσαμε καρδούλες!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!! 140 παλμούς το καθένα είχε!!! Το ένα ήταν 8.5 χιλιοστά και το άλλο 9 χιλιοστά!!! Είμαι πολύ χαρούμενη!!!!

Τέλειος ήχος??Μπράβο Τουτουνάκι μου!! Τα μικρούλια σου φώλιασαν για τα καλά:x

Just now, alina80 είπε:

Συγχαρητήρια. Γύρω στους 50 πόντους είναι όταν γεννιούνται! Αυτό εννοούσε η Clue! 

Δύο τουτουνακια είναι ότι καλύτερο!

Χαχαχαχα!!Το Τουτουνάκι μας βιάζεται:-D

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Τέλειος ήχος??Μπράβο Τουτουνάκι μου!! Τα μικρούλια σου φώλιασαν για τα καλά:x

Χαχαχαχα!!Το Τουτουνάκι μας βιάζεται:-D

Χαχαχαχχαχαχαχαχα δεν βιάζομαι...δεν το ήξερα όμως...

Just now, Καντι είπε:

Τουτουνακι στην αυχενική θα ειναι 6 εκατοστά κι εμενα πριν εννιά μερες έφτασε 10!

Μου τελείωσαν τα like πάλι!!!!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...