Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 14 minutes ago, Blue Velvet said:

      Συγχαρητήρια ❤️🥰Με το καλό μια γλυκιά εγκυμοσύνη και να γεμίσει η αγκαλιά σου μωράκια 🥰🥰🥰

      Ευχαριστω πολύ κοπέλα  μου αμήν !!! Εύχομαι και σε σενα γρήγορη εμβρυομεταφορα με θετικά αποτελέσματα !!! Να χαίρεσαι την κορούλα σου !

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Εναλλακτικοι τροποι αντιμετωπισης χωρις ιχνος σικλακιουρ.Επισης ρε κοριτσια ποσο εντυπωση μου κανει επειδη δεν πηρα σικλακιουρ το σακχαρο ειναι σουπερ.Μολις ξεκινουν τα σικλακιουρ απορρυθμιζεται εντελως

Αχ όλα πρεπει να τα προσέχουμε πια! Πότε λες να κάνεις την επόμενη έμβρυομεταφορά ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

9 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Βλεπω οτι πολλα κοριτσια πετυχαινουν σε φυσικο κυκλο. Μηπως λειτουργησει και σε σενα

Στα τοσα στραβά που μου έτυχαν αυτή τη χρονιά, πήρα τουλάχιστον την επιταγή του κοινωνικού τουρισμού.

Μόλις τώρα έστειλα στον άντρα μου μήνυμα<του χρόνου ή με την κοιλιά τ...α ή με τα μπεμπέ>.

Κάντι Δευτέρα η εμβρυομεταφορά αν όλα πάνε οκ με τις ορμόνες!

21η ημέρα του κύκλου

από σήμερα ξεκίνησα cyclacur

  • Μου αρέσει 12

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

πρίν από 6 λεπτά , Rafaelatarzan είπε:

αγαπη βαλτα σε παγωμενο νερο με χοντρο αλατι.ευσι ηταν κ μενα κ  επιασε.

καλημερα λιγο έμεινε  υπομονη..

Καλημερα, λες , θα το δοκιμασω!Πολυ πρηξιμο μιλαμε!

Just now, Thia1985 είπε:

Ναι, λίγο έμεινε. 

Καταφθάνει η μπουτου. 

Μπουτου και μαγουλου!  Εχει να πεσει πολυ φαι, θ αναστεναξουν τα μπιμπερο:D

Just now, Thia1985 είπε:

Στα τοσα στραβά που μου έτυχαν αυτή τη χρονιά, πήρα τουλάχιστον την επιταγή του κοινωνικού τουρισμού.

Μόλις τώρα έστειλα στον άντρα μου μήνυμα<του χρόνου ή με την κοιλιά τ...α ή με τα μπεμπέ>.

Κάντι Δευτέρα η εμβρυομεταφορά αν όλα πάνε οκ με τις ορμόνες!

21η ημέρα του κύκλου

από σήμερα ξεκίνησα cyclacur

Δευτερα τα βαζετε? Αντε με το καλο!Μηπως ο φυσικος κυκλος κανει την εκπληξη. Και μετα πανε οι διακοπες. Αλλα δεν πειραζει, δεν θα σε νοιαζει!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Καλημερα, λες , θα το δοκιμασω!Πολυ πρηξιμο μιλαμε!

Μπουτου και μαγουλου!  Εχει να πεσει πολυ φαι, θ αναστεναξουν τα μπιμπερο:D

Δευτερα τα βαζετε? Αντε με το καλο!Μηπως ο φυσικος κυκλος κανει την εκπληξη. Και μετα πανε οι διακοπες. Αλλα δεν πειραζει, δεν θα σε νοιαζει!

Μαίρη μου ισχύει για ένα χρόνο η επιταγή!

κορίτσια, όποια γνωρίζει ας μου εξηγήσει

έχω κύκλο 23-26 ημερών

από σήμερα, ξεκίνησα cyclacur , δύο το πρωί, δύο το μεσημέρι, δύο το βράδυ

από Πέμπτη ξεκινάω ουτρο, 1 πρωί-μεσημέρι-βράδυ, κολπικά και από το στόμα

εμβρυομεταφορά 21η ημέρα κύκλου και πέντε ημέρες από την έναρξη outro

Δεν είναι όμως αργά για εμένα αυτή η ημέρα?για τον κύκλο μου...με μπερδεύει αυτό με το παράθυρο.


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Μαίρη μου ισχύει για ένα χρόνο η επιταγή!

κορίτσια, όποια γνωρίζει ας μου εξηγήσει

έχω κύκλο 23-26 ημερών

από σήμερα, ξεκίνησα cyclacur , δύο το πρωί, δύο το μεσημέρι, δύο το βράδυ

από Πέμπτη ξεκινάω ουτρο, 1 πρωί-μεσημέρι-βράδυ, κολπικά και από το στόμα

εμβρυομεταφορά 21η ημέρα κύκλου και πέντε ημέρες από την έναρξη outro

Δεν είναι όμως αργά για εμένα αυτή η ημέρα?για τον κύκλο μου...με μπερδεύει αυτό με το παράθυρο.

Εγω με κυκλο σταθερο 25 ημερες , η μια απ τις ετ μου ηταν στις 21 μερες. ξερουν αυτοι μετρανε ορμονες μην ανησυχεις. Εχω εμπιστοσυνη στον ντοκ σου

Μια χαρα με την επιταγη. Θα πατε με το μπεμπε του χρονου

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mary H είπε:

Εγω με κυκλο σταθερο 25 ημερες , η μια απ τις ετ μου ηταν στις 21 μερες. ξερουν αυτοι μετρανε ορμονες μην ανησυχεις. Εχω εμπιστοσυνη στον ντοκ σου

Μια χαρα με την επιταγη. Θα πατε με το μπεμπε του χρονου

Mary μου η επιτυχία με τη μπουμπού ποια μέρα του κύκλου ήταν?


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Mary μου η επιτυχία με τη μπουμπού ποια μέρα του κύκλου ήταν?

Ή 17η ή 18η μερα. Εγω ομως εκανα τεχνητο κυκλο οποτε ο ντοκ μπορουσε ν κανονισει την προγεστερονη κ την ετ οποτε ηθελε κ ηταν ετοιμο το ενδομητριο. Αυτο που μου ειχε κανει εντυπωση αυτη τη φορα ηταν οτι τα βαλαμε νωρις.

Εσυ που πας με φυσικο ειναι αλλιως δεν μπορεις να τα βαλεις οποτε θες, ο ντοκ παρακολουθει τις ορμονες κ μολις εχεις ωορρηξια ξεκιναει προγεστερονη. Αν εχεις αποριες ρωτησε τον μη σε φαει το αγχος, φροντισε να εισαι χαλαρη


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ή 17η ή 18η μερα. Εγω ομως εκανα τεχνητο κυκλο οποτε ο ντοκ μπορουσε ν κανονισει την προγεστερονη κ την ετ οποτε ηθελε κ ηταν ετοιμο το ενδομητριο. Αυτο που μου ειχε κανει εντυπωση αυτη τη φορα ηταν οτι τα βαλαμε νωρις.

Εσυ που πας με φυσικο ειναι αλλιως δεν μπορεις να τα βαλεις οποτε θες, ο ντοκ παρακολουθει τις ορμονες κ μολις εχεις ωορρηξια ξεκιναει προγεστερονη. Αν εχεις αποριες ρωτησε τον μη σε φαει το αγχος, φροντισε να εισαι χαλαρη

18η τα έβαλα την προηγούμενη φορά σε τεχνητό

χθες βράδυ έκανα την οβιτρελ

 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

18η τα έβαλα την προηγούμενη φορά σε τεχνητό

χθες βράδυ έκανα την οβιτρελ

 

Παντα φροντιζουν να μετρανε ορμονες, ιδιως στη δικη σου περιπτωση που εισαι σε φυσικο. Ρωτησε τους ομως να σου φυγει η απορια. Γι αυτο τους πληρωνουμε


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Παντα φροντιζουν να μετρανε ορμονες, ιδιως στη δικη σου περιπτωση που εισαι σε φυσικο. Ρωτησε τους ομως να σου φυγει η απορια. Γι αυτο τους πληρωνουμε

Ρώτησα τη μαία εχθές όταν μου έδινε οδηγίες για τα φάρμακα αλλά όχι τόσες λεπτομέρειες.

Ήμουν ψόφια, δεν είχα κοιμηθεί όλο το βράδυ και στην τσίτα για το αποτέλεσμα.

Θέλω πολύ να προχωρήσω τώρα αν και κάνω σκέψεις διάφορες αλλά τουλάχιστον πήρα την ιστολογική και ηρέμησα.

Δε σου κρύβω πως έλεγα μήπως από τις διάρροιες δεν έγινε σωστή θεραπεία με αντιβιώσεις και γι αυτό έχασα τα μωρά μου?


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 είπε:

Ρώτησα τη μαία εχθές όταν μου έδινε οδηγίες για τα φάρμακα αλλά όχι τόσες λεπτομέρειες.

Ήμουν ψόφια, δεν είχα κοιμηθεί όλο το βράδυ και στην τσίτα για το αποτέλεσμα.

Θέλω πολύ να προχωρήσω τώρα αν και κάνω σκέψεις διάφορες αλλά τουλάχιστον πήρα την ιστολογική και ηρέμησα.

Δε σου κρύβω πως έλεγα μήπως από τις διάρροιες δεν έγινε σωστή θεραπεία με αντιβιώσεις και γι αυτό έχασα τα μωρά μου?

Η μητρα σου ειναι μια χαρα βγαλτο απ το μυαλο σου. Μην κανεις τοξικες σκεψεις, θα λες θα πετυχω.

Παρε ενα τηλ και ρωτησε οτι σε απασχολει για να μη σε τρωει

  • Ευχαριστώ 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Μαίρη μου ισχύει για ένα χρόνο η επιταγή!

κορίτσια, όποια γνωρίζει ας μου εξηγήσει

έχω κύκλο 23-26 ημερών

από σήμερα, ξεκίνησα cyclacur , δύο το πρωί, δύο το μεσημέρι, δύο το βράδυ

από Πέμπτη ξεκινάω ουτρο, 1 πρωί-μεσημέρι-βράδυ, κολπικά και από το στόμα

εμβρυομεταφορά 21η ημέρα κύκλου και πέντε ημέρες από την έναρξη outro

Δεν είναι όμως αργά για εμένα αυτή η ημέρα?για τον κύκλο μου...με μπερδεύει αυτό με το παράθυρο.

Νομίζω ότι εφόσον έκανες οβιτρελ δεν έχει νόημα να μετράς τον συνήθη κύκλο σου. 

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...