Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 2 λεπτά , Angot είπε:

      εμένα πάντως ο εργοδοτουλης μπυ θέλει να με πληρώσει χαχαχα με έχει πάρει 3 φορες να με ρωτήσει αν θα με πληρώσει και ποτέ, του στυλ και τι δε θα πληρώνεσαι εσυ πια; άμα θες πλήρωσε με του ειπα δεν εχω θέμα  χαχαχα

      Ε δεν έχεις γεννήσει ακόμα γι'αυτό ΧΑ ΧΑ !!

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

πρίν από 1 λεπτό , Καντι είπε:

@Mary H πολύχρονη και ευτυχισμένη μανούλα να γίνεις! Το πιο ωραίο δώρο ειναι καθ οδον!:wub:

του χρόνου παρταρα με δυο τούρτες!!!

Καλέ τώρα το είδα... Ρε θηρίο έφτασες κιόλας στη μέση;;;;; Γιουπιιιι.... Άντε άρχισε να μετράς ανάποδα πλέον!!!!

  • Μου αρέσει 2

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy είπε:

Μαιρούλα μου χρόνια σου πολλά κούκλα κ ετοιμάσου σε λίγες μέρες για τη δωράρα σου!!!

Σ ευχαριστώ! Οι δικές σου δωραρες συσκευάζονται στο εργοστάσιο, χαχα

Just now, Ladybag20 είπε:

@Mary H πολύχρονη και πάντα ευτυχισμένη.  Το ωραιότερο δώρο της ζωής σου σύντομα θα το κρατήσεις στην αγκαλιά σου!!!

Ναι είναι δώρο Θεού, σ ευχαριστώ!! Όλα καλά να πανε με το μωράκι σου!

  • Ευχαριστώ 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Μαιρη αν καταλαβα λιγο απο τις ευχες ειχες γεννεθλια?Εχω χαθει λιγο γιατι τρεχουν διαφορα οχι ευχαριστα..Να εισαι πολυχρονη και πολυ ευτυχισμενη με το μωρακι σου αγκαλια.

  • Λυπημένη/-ος 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Βρε κορίτσια,πως ξέρατε οτι ειχε η Μαίρη γενέθλια; Ειναι κάπου στο σύστημα και δεν εχω ιδέα;

Μαιρη,Χρονια πολλα και ευτυχισμένα με την μπεμπουλα που ερχεται! Υγεία εύχομαι να την δείτε να μεγαλώνει και να την καμαρώνετε! Πολλα Φιλια!

Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Μαιρη αν καταλαβα λιγο απο τις ευχες ειχες γεννεθλια?Εχω χαθει λιγο γιατι τρεχουν διαφορα οχι ευχαριστα..Να εισαι πολυχρονη και πολυ ευτυχισμενη με το μωρακι σου αγκαλια.

Σ ευχαριστώ πολύ γλυκια μου:wub:

Εισαι καλά; Έχει συμβεί κάτι δυσάρεστο;

 

 

πρίν από 25 λεπτά , Fleabag είπε:

Καλημέρα! Βρε κορίτσια,πως ξέρατε οτι ειχε η Μαίρη γενέθλια; Ειναι κάπου στο σύστημα και δεν εχω ιδέα;

Μαιρη,Χρονια πολλα και ευτυχισμένα με την μπεμπουλα που ερχεται! Υγεία εύχομαι να την δείτε να μεγαλώνει και να την καμαρώνετε! Πολλα Φιλια!

Σ ευχαριστώ πολυ❤️❤️❤️! Κι Εσυ να χαιρεσαι κ να περνάς όμορφα με τις μπαμπούλες σου!!!

πρίν από 5 λεπτά , thalasa είπε:

Κι εγω δεν ξέρω απο που βλέπουμε πληροφορίες για γενέθλια .. Anyway

Μαίρη πολύχρονη , με το καλό να έρθει η μπεμπούλα σου, τα καλύτερα έρχονται !!

Σ ευχαριστώ!!!!!!:wub:

Σου ευχομαι η επόμενη ετ σου να να είναι πολύ τυχερή μ ένα η δυο μπεμπακια. Περιμένουμε νεότερα...


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Μπαμπας μου στο νοσοκομειο.Εγω πηγα χθες για τη θεραπεια και παρακαλεσα το γιατρο να το κανουμε στις 5 εβδομαδες και ηρθε και μου ειπε κυρια Καραγ για να σας πω ολη την αληθεια πασχετε απο βαρια υπογαμμασφαιριναιμια.Δεν μπορειτε να καθυστερησετε ή να διακοψετε τη θεραπεια..Στη δουλεια σε μια μια γειτονικη υπηρεσια ειχε κρουσματα κορονοιου..Φοβαμαι γιατι συζυγος μπορει να ζητησει να βγει εκτος συναλλαγης αλλα δε θελει να το κανει.Θα χωσει αλλους.Και εχει σχεση με κατοικους εξωτερικου.Φοβαμαι μηπως κολλησω.Αν κολλησω την εχω ασχημα.Στο νοσοκομειο στο τμημα που θα εμπαινε ο μπαμπας μου εκλεισε την προηγουμενη ημερα λογω covid.Στο Γεννηματα.Στο τσαφ την γλυτωσαμε

 

  • Λυπημένη/-ος 4
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


14 hours ago, Mary H said:

Σ ευχαριστώ! Οι δικές σου δωραρες συσκευάζονται στο εργοστάσιο, χαχα

Ναι είναι δώρο Θεού, σ ευχαριστώ!! Όλα καλά να πανε με το μωράκι σου!

Χιλιόχρονη!!! Με υγεία και ευτυχία!!! Με το καλό η άφιξη της μπέμπας σου!!! Καλή τύχη απο καρδιάς!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, Roda είπε:

Χιλιόχρονη!!! Με υγεία και ευτυχία!!! Με το καλό η άφιξη της μπέμπας σου!!! Καλή τύχη απο καρδιάς!!!

Σ ευχαριστώ παρά πολύ. Ευχομαι τα καλύτερα κ σε σενα❤️❤️❤️

 

Just now, Roda είπε:

Χιλιόχρονη!!! Με υγεία και ευτυχία!!! Με το καλό η άφιξη της μπέμπας σου!!! Καλή τύχη απο καρδιάς!!!

 

Just now, anoulious είπε:

Μπαμπας μου στο νοσοκομειο.Εγω πηγα χθες για τη θεραπεια και παρακαλεσα το γιατρο να το κανουμε στις 5 εβδομαδες και ηρθε και μου ειπε κυρια Καραγ για να σας πω ολη την αληθεια πασχετε απο βαρια υπογαμμασφαιριναιμια.Δεν μπορειτε να καθυστερησετε ή να διακοψετε τη θεραπεια..Στη δουλεια σε μια μια γειτονικη υπηρεσια ειχε κρουσματα κορονοιου..Φοβαμαι γιατι συζυγος μπορει να ζητησει να βγει εκτος συναλλαγης αλλα δε θελει να το κανει.Θα χωσει αλλους.Και εχει σχεση με κατοικους εξωτερικου.Φοβαμαι μηπως κολλησω.Αν κολλησω την εχω ασχημα.Στο νοσοκομειο στο τμημα που θα εμπαινε ο μπαμπας μου εκλεισε την προηγουμενη ημερα λογω covid.Στο Γεννηματα.Στο τσαφ την γλυτωσαμε

 

Ε ρε γμτ τώρα τυχόν όλα; Περαστικα στον μπαμπά σου. Δυστυχώς στα νοσοκομεία κυκλοφορεί πολύ ο Κορωναίος. Κι εγω φοβηθηκα μην κολλήσω τώρα στην κλινική. Και στις δουλειές υπάρχει φόβος εδώ στη Θεσσαλονίκη υπάρχει μεγάλη διασπορά. Φοβόμαστε όλοι κ εγω με τη δουλειά του άντρα μου. Ας ελπίσουμε να πανε όλα καλά κ να μην κολλήσεις. Τη θεραπεία να τη συνεχισεις


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, Fleabag είπε:

Καλημέρα! Βρε κορίτσια,πως ξέρατε οτι ειχε η Μαίρη γενέθλια; Ειναι κάπου στο σύστημα και δεν εχω ιδέα;

Μαιρη,Χρονια πολλα και ευτυχισμένα με την μπεμπουλα που ερχεται! Υγεία εύχομαι να την δείτε να μεγαλώνει και να την καμαρώνετε! Πολλα Φιλια!

Το έχει πει η ιδια αρκετές φορές γιατί κι εγώ έχω γενέθλια Αύγουστο Κ το θυμόμουν! 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Το έχει πει η ιδια αρκετές φορές γιατί κι εγώ έχω γενέθλια Αύγουστο Κ το θυμόμουν! 

Είναι κ παρατηρητικό το κορίτσι μας . Έτσι είναι οι λιονταρινες. Δεν ξεφεύγει τιποτα

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...