Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, LeneL είπε:

      Φυσικά και μπορεί να ρωτήσει για την καταγωγή. Εμένα μου είχε πει από μόνος του ο γιατρός μου, ότι στις Ελληνίδες δίνουν Ελληνίδες δοτριες και για λόγους χαρακτηριστικών. Αυτό ήταν η πολιτική του κέντρου που ήμουν, αλλά εννοείται ότι μπορεί να το ρωτήσει αν ισχύει και στα άλλα κέντρα. Ας κάνει μια ερώτηση, γιατί άκουσα κάτι περίεργα πρόσφατα, αν υπάρχει περίπτωση να την αντιστοιχισουν με συγκεκριμένη δότρια και δεν ανταποκριθεί στη διέγερση η δότρια, να μην πάρουν κανένα ωάριο, τι γίνεται τότε; Επίσης να ρωτήσει τι ισχύει με το μητρώο δοτριων και πόσα παιδιά μπορεί να δώσει η κάθε μία. Μόλις της το αναλύσουν θα της έρθει σίγουρα να της διευκρινίσουν διάφορα πράγματα!

      Σε ευχαριστώ παρα πολύ!! Ασε έχει πελαγώσει…

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Thia1985 είπε:

κατι θες να μου πεις μάλλον!

Ναι, χαθηκε η απαντηση που εγραψα...

Οποτε ξανά: Στην Αντρι ειπα για τις βουτιες, επειδη ειπε η ιδια οτι θα τις κανει.Σε σενα ευχομαι μια τεραστια θετικη χοριακη! Μην σκεφτεσαι αρνητικα, σκ ε ψου την καλη εκδοχη!

Δεν σου τα λεω εκ του ασφαλους, θα κανω χοριακη την Τεταρτη και η ψυχη ξερει τι αγωνια περναω..προσπαθω να μην αυτοβομβαρδιζομαι απο...τωρα.

Κουραγιο και Θετικη χοριακη σου ευχομαι ολοψυχα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Ναι, χαθηκε η απαντηση που εγραψα...

Οποτε ξανά: Στην Αντρι ειπα για τις βουτιες, επειδη ειπε η ιδια οτι θα τις κανει.Σε σενα ευχομαι μια τεραστια θετικη χοριακη! Μην σκεφτεσαι αρνητικα, σκ ε ψου την καλη εκδοχη!

Δεν σου τα λεω εκ του ασφαλους, θα κανω χοριακη την Τεταρτη και η ψυχη ξερει τι αγωνια περναω..προσπαθω να μην αυτοβομβαρδιζομαι απο...τωρα.

Κουραγιο και Θετικη χοριακη σου ευχομαι ολοψυχα!!!

Σε ευχαριστώ πολύ και σε εσένα τα καλύτερα εύχομαι

η φίλη μου η μια που έχει μωράκι, Παρθενος το μωρό όπως εγώ μου λέει oh my god!!!!έτσι θα ναι και η κόρη μου μες την απογοήτευση και τη μίρλα????

θα αυτοκτονήσω!!!

  • Χαχα 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ και σε εσένα τα καλύτερα εύχομαι

η φίλη μου η μια που έχει μωράκι, Παρθενος το μωρό όπως εγώ μου λέει oh my god!!!!έτσι θα ναι και η κόρη μου μες την απογοήτευση και τη μίρλα????

θα αυτοκτονήσω!!!

Γκρινιαξε για την κλιματικη αλλαγη, για τα πλαστικα, για τον κορονοϊό..αλλα ξεχασε οτι περιμενεις χοριακη :-) :-)!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Papy είπε:

@Mary HΜαιρούλα μου με έναν πόνο αύριο να υποδεχτείς την κοράκλα σου!!Όλα κατ'ευχήν μεσα απ'την καρδιά μου:x Πως νιώθεις??

Σ ευχαριστώ! Και προσμονή κ άγχος να πανε όλα καλά!

  • Μου αρέσει 3

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

3 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Σ ευχαριστώ! Και προσμονή κ άγχος να πανε όλα καλά!

Κοριτσάρα με το καλό αύριο. Απολαύστε την εμπειρία... είναι μοναδική!!!! Περιμένουμε νέα σου!!! Όλα θα πάνε καλά!!!! Ο γαμπρός αδημονει....


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Κοριτσάρα με το καλό αύριο. Απολαύστε την εμπειρία... είναι μοναδική!!!! Περιμένουμε νέα σου!!! Όλα θα πάνε καλά!!!! Ο γαμπρός αδημονει....

 

Just now, Ele@n είπε:

Κοριτσάρα με το καλό αύριο. Απολαύστε την εμπειρία... είναι μοναδική!!!! Περιμένουμε νέα σου!!! Όλα θα πάνε καλά!!!! Ο γαμπρός αδημονει....

Πες του γαμπρού να περιμένει. Μη βρει άλλο γκομενακι:D


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

@Mary H θα έχεις γεννήσει τώρα πια. Να σας ζήσει το μικρό σας και να είναι πάντα γερό και τυχερό. 

@Thia1985 πώς είσαι κορίτσι μου; Έχω χάσει τις ημέρες. Πότε είναι η χοριακη; 

Ησυχία αυτές τις ημέρες... Ελπίζω να διακοπάρετε οι περισσότερες. Σας φιλώ γλυκά

Α.

  • Μου αρέσει 3
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Κοριτσάκια μου γλυκά καλησπέρα!! Σάς διαβάζω πολύ καιρό τώρα και πραγματικά νιώθω τις αγωνίες όλων σάς.. και στεναχωριέμαι η χαίρομαι μαζί σάς. Μary μου να σου ζήσει η μπουμπουκα σου!! Σε όσα κορίτσια έχουν τα παιδάκια τους να σας ζήσουν ,όσες κοντεύουν με το καλό εκείνη η ώρα, όσες είναι σε αναμονή χωριακης θετικές σκέψεις και έρχονται τα μπεμπέ και οι υπόλοιπες υπομονή και επιμονή!! Είμαι και εγώ σε ετοιμασία για έμβρυο μεταφορά ,πρώτη φορά με δανεικά και τρίτη εξωσωματική . Απίστευτο ανχος... αλλά πιστεύω ότι όλα θα πάνε καλά το παρεάκι εδώ είναι γουρλιδικο!!!

  • Μου αρέσει 10
Link to comment
Share on other sites

@Mary H Μαιρούλα μου θα την έχεις γεννήσει την κοράκλα σου τώρα .. Να σου ζήσει , να είναι γερή και καλότυχη !!! 

Είναι μεγάλη συγκίνηση που τα κατάφερες και κρατάς το μικρό θαύμα σου στην αγκαλιά σου!! 

Περιμένουμε νέα σου

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

@Mary H Μπήκα να διαβάσω τα νέα σου κορίτσι να την χαίρεστε εύχομαι τα καλύτερα συγκινούμαι ρε γμτ με τα γεννητούρια πάντοτε. Και σε σένα φυσικά νέα μανούλα καλή λοχεία και καλή επάνοδο μόνο χαρές στο σπιτικό σας. 

  • Ευχαριστώ 1

Χάρη σε σας ο κόσμος μου παίρνει χρώμα...
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια  μου καλησπέρα.Ήθελα να ρωτήσω τα κορίτσια που είναι μανούλες ή έχουν φουσκωμέβες κοιλίτσες αν κάνανε την εξέταση Nipt αν την λέω καλά.Ο γιατρός μου με απετρεψε καθώς η αυχενική κ η β' επιπεδου ηταν οκ αλλά εγώ τρώγομαι η αλήθεια είναι..

@Thia1985Κοριτσάκι έκανες επαναληπτική??Περιμένουμε τα νέα σου!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...