Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Συμμορία πιπιλας, χαχαχαχχαχααχχ!!!!

Και μπουτιών!!!! Χαχαχα

Βγήκε χθες με ολόσωμη φόρμα, αυτές που δένουν κάτω, ροζ πέδιλα και πιπίλα!!!! 

Μαίρη μου καλό μήνα. Έρχεται η μπουτου! 

  • Χαχα 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Και μπουτιών!!!! Χαχαχα

Βγήκε χθες με ολόσωμη φόρμα, αυτές που δένουν κάτω, ροζ πέδιλα και πιπίλα!!!! 

Μαίρη μου καλό μήνα. Έρχεται η μπουτου! 

Λιωνωωωωω το κάνω εικόνα !!!!!!

  • Μου αρέσει 1

ugAHp3.png

jfV0p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Υπαρχει και με καθόλου αναμονή.

:grin:βάλε τωρα φούσκες εις διπλούν! Εχω πάψει πλέον να αλλάζω φορμάκια,καλοκαίρι ειναι,τιποτα δεν θα πάθουν! Φιλάκια!

καλα λες. ο καημενε....φιλάκια στα κοριτσια μ κ σε εσενα

Just now, Roda είπε:

Καλησπέρα καλό μηνα με υγεία κ καλές ειδήσεις! Αυτα τα ουτρο και τα σικλακουρ εχετε καταλαβει αν πρεπει πριν ή μετα το φαγητο? Διαβαζω ξενα αρθρα που λενε με αδειο στομαχι αλλα νομιζα το αντιθετο

εγω ρα επερνα οπως να ναι...κ με φαει κ χωρις κτλ...

Just now, Mary H είπε:

Οπωδηποτε!

κ μεις πιπιλες πολλες 

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

On 21/7/2020 at 12:25 ΠΜ, Fleabag είπε:

Καλησπέρα,εγω εκανα με εντελώς φυσικό. Πήγα για ωοληψια του ωαριου και στον έλεγχο πριν τη μέθη είδε ο γιατρος οτι ειχε σπάσει. Αυτο έγινε Πέμπτη. Μου εκανε εξετάσεις ορμονών και την ίδια μερα με πήραν τηλ οτι προχωράμε σε ετ την Δευτερα. Δεν πηρα τιποτα απο φάρμακα πριν την ετ.

Καλησπέρα 

Έπεσα πάλι στο συγκεκριμένο μήνυμα σου. Για ποιο λόγο δεν σου έδωσε φάρμακα πριν την εμβρυομεταφορα? 

Μετά ποια έπαιρνες? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Και μπουτιών!!!! Χαχαχα

Βγήκε χθες με ολόσωμη φόρμα, αυτές που δένουν κάτω, ροζ πέδιλα και πιπίλα!!!! 

Μαίρη μου καλό μήνα. Έρχεται η μπουτου! 

Α, πα πα. Εσυ θελεις ν αγιασεις κ δεν μπορεις. Αντε να πεις τωρα κανω ενα διαλειμμα απ τις εξωσωματικες. Που να σ αφησουν οι μικρες!

Καλο μηνα, και σε σενα. Μπορει να ερχεται κι αλλη μπουτου. Που ξερεις?Θα το μαθεις σε λιγες μερες

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Α, πα πα. Εσυ θελεις ν αγιασεις κ δεν μπορεις. Αντε να πεις τωρα κανω ενα διαλειμμα απ τις εξωσωματικες. Που να σ αφησουν οι μικρες!

Καλο μηνα, και σε σενα. Μπορει να ερχεται κι αλλη μπουτου. Που ξερεις?Θα το μαθεις σε λιγες μερες

Μαίρη μου νομίζω ότι Κι αυτη τη φορά το τρίτο το μακρύτερο θα πάρω... Χαχαχα

Αλλά πραγματικά, να ξέρεις ότι αν μείνω έγκυος, θα είναι αγόρι! Το σύμπαν με πάει τόσο κόντρα που θα το δεις. Αλλά, μακάρι να μαι. Θα το υποστώ!!! Πλάκα κάνω σε αυτό το τελευταίο. 

Άσε Μαίρη μου, πολύ μπούτι... Και σηκώνει Κ το πόδι στο μπαλκόνι Κ όταν την πάνε μέσα γκρινιάζει Κ λέει οχιιιιι οχιιιιι! 

Της αρέσει να βλεπει


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Μαίρη μου νομίζω ότι Κι αυτη τη φορά το τρίτο το μακρύτερο θα πάρω... Χαχαχα

Αλλά πραγματικά, να ξέρεις ότι αν μείνω έγκυος, θα είναι αγόρι! Το σύμπαν με πάει τόσο κόντρα που θα το δεις. Αλλά, μακάρι να μαι. Θα το υποστώ!!! Πλάκα κάνω σε αυτό το τελευταίο. 

Άσε Μαίρη μου, πολύ μπούτι... Και σηκώνει Κ το πόδι στο μπαλκόνι Κ όταν την πάνε μέσα γκρινιάζει Κ λέει οχιιιιι οχιιιιι! 

Της αρέσει να βλεπει

Αν διαβασεις τα ποστ μου λιγο πριν την ετ τα ιδια ελεγα κι εγω. Οτι θα παρω τον π@@λο! Μπορουν να στο επιβεβαιωσουν κ τα κοριτσια. Τις ειχα ταραξει στη γκρινια. Το πιστευα οτι θα παρω τον π@@λο. Ημουν σιγουρη θα εβαζα κ στοιχημα. Τελικα διαψευστηκα. Και μετα σου λεει, η διαισθηση της μανας. Μ@λ@κιες! 

Οσο και να προσπαθουμε αγαπη μου να διαβασουμε τη μαγικη σφαιρα, δεν μπορουμε. Αλλος απο ψηλα τα κανονιζει αυτα. Και γελαει κιολας που το παιζουμε ξερολες.

Κι οσο για τα μπουτια, να σου στειλω φωτο απ τον τελευταιο υπερηχο του δικου μου σαμιαμιδίου. Μπουτι μακρυ ψηλο κ σεξυ, χαχαχαχαχαχ!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Αν διαβασεις τα ποστ μου λιγο πριν την ετ τα ιδια ελεγα κι εγω. Οτι θα παρω τον π@@λο! Μπορουν να στο επιβεβαιωσουν κ τα κοριτσια. Τις ειχα ταραξει στη γκρινια. Το πιστευα οτι θα παρω τον π@@λο. Ημουν σιγουρη θα εβαζα κ στοιχημα. Τελικα διαψευστηκα. Και μετα σου λεει, η διαισθηση της μανας. Μ@λ@κιες! 

Οσο και να προσπαθουμε αγαπη μου να διαβασουμε τη μαγικη σφαιρα, δεν μπορουμε. Αλλος απο ψηλα τα κανονιζει αυτα. Και γελαει κιολας που το παιζουμε ξερολες.

Κι οσο για τα μπουτια, να σου στειλω φωτο απ τον τελευταιο υπερηχο του δικου μου σαμιαμιδίου. Μπουτι μακρυ ψηλο κ σεξυ, χαχαχαχαχαχ!

Αχ τη λιγουρεύομαι τη δικιά σου... Εγώ αυτή τη φορά το είδα τελείως αντιδραστικά. Και ξέχεσα Κ τον άντρα μου γιατί είναι μες τη μιρλα, του βγαίνει Κ με αγχώνει... Του λέω δε πας καμμια βόλτα με κάνα φίλο σου κι αύριο για κάνα μπάνιο να έχω την ησυχία μου? Φοβήθηκε να απαντήσει, σου λέει κάτσε μην είναι παγίδα Κ του λέω πήγαινε που σου λέω να ησυχάσω λίγο από τη μιρλα!!!! 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 είπε:

Αχ τη λιγουρεύομαι τη δικιά σου... Εγώ αυτή τη φορά το είδα τελείως αντιδραστικά. Και ξέχεσα Κ τον άντρα μου γιατί είναι μες τη μιρλα, του βγαίνει Κ με αγχώνει... Του λέω δε πας καμμια βόλτα με κάνα φίλο σου κι αύριο για κάνα μπάνιο να έχω την ησυχία μου? Φοβήθηκε να απαντήσει, σου λέει κάτσε μην είναι παγίδα Κ του λέω πήγαινε που σου λέω να ησυχάσω λίγο από τη μιρλα!!!! 

Οσοι βλεπουν τους υπερηχους στο μπουτι εστιαζουν. Πως ειναι κατι μοντελα με λαγνο βλεμμα στη θαλασσα κ λυγισμενο το ενα ποδι?Μπουτι σταρ Ελλας σου λεω! Οταν γεννηθει βεβαια, σαμιαμιδι μια σταλια με  μπουτακια θα δω χαχα! Ειναι οφθαλμαπατη του υπερηχου αυτο που βλεπουμε, σιγουρα:lol:

Τον αντρα καλα εκανες κ τον εστειλες για μπανιο α αυτη τη φαση. Σωστη!

  • Χαχα 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστώ παρα πολύ...ωχ τον ξες κ συ τον κοκοβιο μ??? χαχαχαχχαχα ολο το φόρουμ ετσι τον λεει.....φιλάκια πολλα κ οτι θες ειμαστε δίπλα σ.

ειναι φιρμα!!! χαχαχαχα....ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου

Just now, Fleabag είπε:

Υπαρχει και με καθόλου αναμονή.

:grin:βάλε τωρα φούσκες εις διπλούν! Εχω πάψει πλέον να αλλάζω φορμάκια,καλοκαίρι ειναι,τιποτα δεν θα πάθουν! Φιλάκια!

τι ενοεις ?? ποσο γρηγορα??

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

15 ώρες πρίν, ορχιδεα είπε:

ειναι φιρμα!!! χαχαχαχα....ευχαριστω πολυ κοριτσακι μου

τι ενοεις ?? ποσο γρηγορα??

Στον Τσιριγώτη που εκανα δεν ειχε καθόλου αναμονή,αλλα δεν ήμουν και επιλεκτική στα χαρακτηριστικά,μονο στην ομάδα αίματος.

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Fleabag είπε:

Στον Τσιριγώτη που εκανα δεν ειχε καθόλου αναμονή,αλλα δεν ήμουν και επιλεκτική στα χαρακτηριστικά,μονο στην ομάδα αίματος.

κι εγω εχουμε α ρεζους αρνιτικο ο συντροφος μου κι εγω β ρεζους αρνιτικο.....απλα μου εκανε εντυπωση η τοση αναμονη εχουμε ξεκινηση απο τελος μαιου και πηρα τηλ. μεση ιουλιου και μου ειπαν να παρω παλι τηλ. οκτωμβριο και βλεπουμε......εχω διαβαση εδω μεσα για τον συγκεκριμενο γιατρο θα τον βαλω στα υποψην σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι!!! να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου καλοτυχα!!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 32 λεπτά , ορχιδεα είπε:

κι εγω εχουμε α ρεζους αρνιτικο ο συντροφος μου κι εγω β ρεζους αρνιτικο.....απλα μου εκανε εντυπωση η τοση αναμονη εχουμε ξεκινηση απο τελος μαιου και πηρα τηλ. μεση ιουλιου και μου ειπαν να παρω παλι τηλ. οκτωμβριο και βλεπουμε......εχω διαβαση εδω μεσα για τον συγκεκριμενο γιατρο θα τον βαλω στα υποψην σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι!!! να χαιρεσαι τα κοριτσακια σου καλοτυχα!!!

Ευχαριστώ πολυ! Εύχομαι τα καλυτερα!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...