Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 37 λεπτά , Vxatz είπε:

      @Kiddoμεσα στο μυαλό μου είσαι. Προς το παρόν περιμένω τις απαντήσεις από τον έλεγχο του εμβρύου και σε δεύτερο χρόνο θα μιλήσω και με άλλον γιατρό. Μου έχουν πει πολυ καλα λόγια για τον κ. Τσιλιβακο (στην Αθήνα) δεν είναι γυναικολόγος, είναι ερευνητής σε καθεξιν αποβολές και τον έχουν παινέψει. Τον έχεις ακουστά; Στο διαδίκτυο που έψαξα έχει καλό βιογραφικό. 
      Η γνωστή αιματολόγος είναι της Θεσσαλονίκης γιατί είμαι από βόρεια Ελλάδα και δεν έχω την πολυτέλεια δυστυχως να κατεβαίνω Αθήνα. 

      Ναι οκ ξέρω την αιματολόγο.. θα έπαιρνα και άλλη γνώμη σίγουρα! Αλλά δεν μπορώ να βοηθήσω με γιατρούς στη βόρεια Ελλάδα..

      Στο συγκεκριμένο "ερευνητή" δεν είχα την "τύχη" να πάω και ούτε θα πήγαινα προσωπικά!! Παρόλα αυτά τον ξέρω από φίλες μου εδώ μέσα.. Κάνε την έρευνα σου πολύ καλά πριν απευθυνθείς στον όποιο γιατρό.. ακόμα και στα φόρουμ μπορείς να ψάξεις με το όνομα του εκάστοτε γιατρού για τυχόν αναφορές στα ονόματα τους.. όλο και κάτι θα βρεις..!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Καλησπέρα σας κορίτσια, σήμερα έκανα τη χοριακή και δυστυχώς δεν πήγαν καλά τα πράγματα. Εύχομαι να είμαι η τελευταία που φέρνει άσχημα νέα και όλα τα κορίτσια που είναι σε αναμονή να έχουν θετικές και χορταστικές χοριακές!

  • Λυπημένη/-ος 10
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Thia1985 είπε:

Παρθενακι ειμαι! 

Με ωροσκόπο λιοντάρι! 

Α μάλιστα. Έχεις όμως κ λίγο από λιονταρακι

Just now, Andri M είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, σήμερα έκανα τη χοριακή και δυστυχώς δεν πήγαν καλά τα πράγματα. Εύχομαι να είμαι η τελευταία που φέρνει άσχημα νέα και όλα τα κορίτσια που είναι σε αναμονή να έχουν θετικές και χορταστικές χοριακές!

Πολύ λυπάμαι κοριτσάκι μου! Είναι σίγουρα πολύ λυπηρό το αρνητικό αλλά απ ότι θυμαμαι δεν σας δώσανε κ καλά έμβρυα. Λίγα χαμηλής αξιολόγησης έτσι; Όποτε μπορεί να φταει αυτό. 

Επικεντωθειτε εδώ αλλάξτε γιατρό κ δότρια κ θα έχετε ένα καλό αποτέλεσμα. 


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, σήμερα έκανα τη χοριακή και δυστυχώς δεν πήγαν καλά τα πράγματα. Εύχομαι να είμαι η τελευταία που φέρνει άσχημα νέα και όλα τα κορίτσια που είναι σε αναμονή να έχουν θετικές και χορταστικές χοριακές!

Τώρα το είδα αυτο

Σε νιωθβ

Κοπελα μου ελπίζω να αλλάξεις κέντρο. Να πας κάπου που θα σε προσέξουν όπως σου αξίζει Κ θα σεβαστούν τον αγώνα σου. Εγώ έτσι εκανα όταν έβλεπα πως τους ένοιαζε το χρήμα. 

Κοίτα να χαλαρώσεις, είναι δύσκολο το ξέρω όμως ίσως είναι Κ για καλό όλο αυτό, να φύγεις από εκεί... 

Just now, Mary H είπε:

Α μάλιστα. Έχεις όμως κ λίγο από λιονταρακι

Πολύ λυπάμαι κοριτσάκι μου! Είναι σίγουρα πολύ λυπηρό το αρνητικό αλλά απ ότι θυμαμαι δεν σας δώσανε κ καλά έμβρυα. Λίγα χαμηλής αξιολόγησης έτσι; Όποτε μπορεί να φταει αυτό. 

Επικεντωθειτε εδώ αλλάξτε γιατρό κ δότρια κ θα έχετε ένα καλό αποτέλεσμα. 

Μαίρη μου έχεις πολύ δίκιο. Ειδικά στο κέντρο. Απλά πρέπει να δουν Κ το σπέρμα, δεν ξέρω αν η Αντρι μας το έχει δει, δε το θυμάμαι δηλαδή. Πολλές φορές δεν φταίει η δότρια. Καταλαβαίνω πως το λες αλλά στους συγκεκριμένους δεν μπορεί να καταλάβει. Εγώ πιστευω μοίρασαν τα Ωαρια Κ σε άλλα ζευγάρια. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H said:

Α μάλιστα. Έχεις όμως κ λίγο από λιονταρακι

Πολύ λυπάμαι κοριτσάκι μου! Είναι σίγουρα πολύ λυπηρό το αρνητικό αλλά απ ότι θυμαμαι δεν σας δώσανε κ καλά έμβρυα. Λίγα χαμηλής αξιολόγησης έτσι; Όποτε μπορεί να φταει αυτό. 

Επικεντωθειτε εδώ αλλάξτε γιατρό κ δότρια κ θα έχετε ένα καλό αποτέλεσμα. 

Ναι Μαίρη μου, καλά θυμάσαι...δεν ήταν καλά τα έμβρυα. Μόνο δύο στον αριθμό και χαμηλής αξιολόγησης. Ε, λογικά αυτό φταίει, γιατί μου είχε κάνει υστεροσκόπηση και μου είχε πει ότι η μήτρα είναι πολύ καλή. Το σπέρμα εξαιρετικό, έγκυος έχω ξαναμείνει, οπότε, μάλλον τα έμβρυα ήταν το πρόβλημα. Καλά εννοείται ότι έχω ήδη φύγει από αυτό το γιατρό και είπαμε...ξέρω που θα πάω! Τώρα προς το παρόν έκοψα τα φάρμακα, περιμένω να έρθει και η περίοδος, να ησυχάσει και η κοιλιά που έχει γίνει μπλε από τις μελανιές και τα αιματώματα, να κάνω και τις βουτίτσες μου στη θάλασσα και από Σεπτέμβρη-Οκτώβρη ξεκινάμε ξανά. Με το καλό να υποδεχτείς τη σταρ Ελλάς σου Μαιρούλα μου! 

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, σήμερα έκανα τη χοριακή και δυστυχώς δεν πήγαν καλά τα πράγματα. Εύχομαι να είμαι η τελευταία που φέρνει άσχημα νέα και όλα τα κορίτσια που είναι σε αναμονή να έχουν θετικές και χορταστικές χοριακές!

Λυπάμαι κορίτσι μου για το αποτέλεσμα.Πάρε μια ανάσα κ σου εύχομαι να είναι η τελευταία απογοήτευση.Απο Σεπτέμβρη με το καλό κινήσου μεθοδικά με καλό γιατρό κ κέντρο κ εχεις τις πιθανότητες με το μέρος σου!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Andri M είπε:

Ναι Μαίρη μου, καλά θυμάσαι...δεν ήταν καλά τα έμβρυα. Μόνο δύο στον αριθμό και χαμηλής αξιολόγησης. Ε, λογικά αυτό φταίει, γιατί μου είχε κάνει υστεροσκόπηση και μου είχε πει ότι η μήτρα είναι πολύ καλή. Το σπέρμα εξαιρετικό, έγκυος έχω ξαναμείνει, οπότε, μάλλον τα έμβρυα ήταν το πρόβλημα. Καλά εννοείται ότι έχω ήδη φύγει από αυτό το γιατρό και είπαμε...ξέρω που θα πάω! Τώρα προς το παρόν έκοψα τα φάρμακα, περιμένω να έρθει και η περίοδος, να ησυχάσει και η κοιλιά που έχει γίνει μπλε από τις μελανιές και τα αιματώματα, να κάνω και τις βουτίτσες μου στη θάλασσα και από Σεπτέμβρη-Οκτώβρη ξεκινάμε ξανά. Με το καλό να υποδεχτείς τη σταρ Ελλάς σου Μαιρούλα μου! 

Τώρα είδα κοπέλα μου ότι το σπέρμα σας είναι εξαιρετικό, άρα μάλλον έφταιγαν τα Ωαρια γιατί εμείς με θέμα στο σπέρμα πηραμε τέσσερις άριστες τουλάχιστον μορφολογικα Βλαστοκυστες. 

Θυμάσαι τι σου είχα πει, να απαιτεις!

Εγώ είχα κάνει ξεκάθαρο πως αν πάρω λιγότερες από 4 Βλαστοκυστες η θα πλήρωνα το μισό ποσό κι αν δέχονταν η αν δε δέχονταν γεια σας, θα έδινα εντολή καταστροφής των Εμβρυων. Ήταν σύμφωνος Κ ο άντρας μου σε αυτό. 

  • Μου αρέσει 2

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, Andri M said:

Καλησπέρα σας κορίτσια, σήμερα έκανα τη χοριακή και δυστυχώς δεν πήγαν καλά τα πράγματα. Εύχομαι να είμαι η τελευταία που φέρνει άσχημα νέα και όλα τα κορίτσια που είναι σε αναμονή να έχουν θετικές και χορταστικές χοριακές!

Λυπάμαι. Αλλά μη στενοχωριέσαι- Εσύ να είσαι καλά- Προσπάθησε να απολαύσεις το υπόλοιπο του καλοκαιριού-και ευτυχώς που δε θα χρειαστεί να ξαναδείς κ τον συγκεκριμένο γιατρό  που έτσι κι αλλιώς δε σου έκανε κλικ...

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Roda είπε:

Λυπάμαι. Αλλά μη στενοχωριέσαι- Εσύ να είσαι καλά- Προσπάθησε να απολαύσεις το υπόλοιπο του καλοκαιριού-και ευτυχώς που δε θα χρειαστεί να ξαναδείς κ τον συγκεκριμένο γιατρό  που έτσι κι αλλιώς δε σου έκανε κλικ...

Αυτό είναι πολύ βασικό... Ο γιατρός. Εγώ γι αυτό έφυγα τρέχοντας από τον πρώτο, δεν του είχα καμμια μα καμμια εμπιστοσύνη! Μου αρέσει που ταν Κ ο γνωστός, κι εγώ μέσω γνωστού πήγα κι αν ο συγκεκριμένος άνθρωπος δεν είχε σώσει πολύ δικό μου άνθρωπο από βέβαιο θάνατο, θα χα συχτυρισει τον γιατρό κ θα τον είχα καταγγείλει στον ιατρικό σύλλογο. Ευτυχώς, δε μας έφαγε πολλά λεφτά τουλάχιστον. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy said:

Λυπάμαι κορίτσι μου για το αποτέλεσμα.Πάρε μια ανάσα κ σου εύχομαι να είναι η τελευταία απογοήτευση.Απο Σεπτέμβρη με το καλό κινήσου μεθοδικά με καλό γιατρό κ κέντρο κ εχεις τις πιθανότητες με το μέρος σου!!

Papy μου, σε ευχαριστώ για τα εμψυχωτικά σου λόγια!

Με το καλό να υποδεχτείς τα παιδάκια σου! Εσύ ήσουν στον μάγο (που λέει και η Μαίρη), στον Τσιριγ, σωστά? Εγώ αυτή τη φορά έκανα την προσπάθεια  (Ι@σώ), νομίζω έχεις περάσει και εσύ από εκεί, έτσι δεν είναι? Πάω για άλλα τώρα...

Just now, Roda said:

Λυπάμαι. Αλλά μη στενοχωριέσαι- Εσύ να είσαι καλά- Προσπάθησε να απολαύσεις το υπόλοιπο του καλοκαιριού-και ευτυχώς που δε θα χρειαστεί να ξαναδείς κ τον συγκεκριμένο γιατρό  που έτσι κι αλλιώς δε σου έκανε κλικ...

Ναι, θα προσπαθήσω, ήδη νιώθω πολύ καλύτερα που τα μοιράστηκα μαζί σας κορίτσια...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Andri M είπε:

Ναι Μαίρη μου, καλά θυμάσαι...δεν ήταν καλά τα έμβρυα. Μόνο δύο στον αριθμό και χαμηλής αξιολόγησης. Ε, λογικά αυτό φταίει, γιατί μου είχε κάνει υστεροσκόπηση και μου είχε πει ότι η μήτρα είναι πολύ καλή. Το σπέρμα εξαιρετικό, έγκυος έχω ξαναμείνει, οπότε, μάλλον τα έμβρυα ήταν το πρόβλημα. Καλά εννοείται ότι έχω ήδη φύγει από αυτό το γιατρό και είπαμε...ξέρω που θα πάω! Τώρα προς το παρόν έκοψα τα φάρμακα, περιμένω να έρθει και η περίοδος, να ησυχάσει και η κοιλιά που έχει γίνει μπλε από τις μελανιές και τα αιματώματα, να κάνω και τις βουτίτσες μου στη θάλασσα και από Σεπτέμβρη-Οκτώβρη ξεκινάμε ξανά. Με το καλό να υποδεχτείς τη σταρ Ελλάς σου Μαιρούλα μου! 

Λοιπόν κάνε βουτιτσες χαλάρωσε περάστε ωραία με το αγορι σου κ κάντε πράγματα που αν ησουν έγκυος δεν θα μπορούσες. Κι από Σεπτέμβρη ξανά στον αγώνα. Σε ποιο γιατρό θα πας;

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


1 ώρα πρίν, Andri M είπε:

Καλησπέρα σας κορίτσια, σήμερα έκανα τη χοριακή και δυστυχώς δεν πήγαν καλά τα πράγματα. Εύχομαι να είμαι η τελευταία που φέρνει άσχημα νέα και όλα τα κορίτσια που είναι σε αναμονή να έχουν θετικές και χορταστικές χοριακές!

Λυπάμαι πολύ! Σου ευχομαι κουράγιο και να πάρεις δύναμη από τις καλοκαιρινές βουτιές για να συνεχίσεις δριμύτερη:-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

20 ώρες πρίν, Andri M είπε:

Papy μου, σε ευχαριστώ για τα εμψυχωτικά σου λόγια!

Με το καλό να υποδεχτείς τα παιδάκια σου! Εσύ ήσουν στον μάγο (που λέει και η Μαίρη), στον Τσιριγ, σωστά? Εγώ αυτή τη φορά έκανα την προσπάθεια  (Ι@σώ), νομίζω έχεις περάσει και εσύ από εκεί, έτσι δεν είναι? Πάω για άλλα τώρα...

Ναι, θα προσπαθήσω, ήδη νιώθω πολύ καλύτερα που τα μοιράστηκα μαζί σας κορίτσια...

Ναι εκεί ήμουν κ περιμένω τα λουλουδάκια μου!!!Απο το Ιασώ δεν πέρασα αλλα εσύ καλά θα κάνεις κ θα φύγεις εφόσον δεν έμεινες ευχαριστημένη..Όταν με το καλό ξεκινήσεις να μας γράφεις τα νέα σου!!

Σ'ευχαριστώ πολύ για τις ευχές!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

On 7/8/2020 at 12:27 ΠΜ, aurorahope είπε:

Λυπάμαι πολύ! Σου ευχομαι κουράγιο και να πάρεις δύναμη από τις καλοκαιρινές βουτιές για να συνεχίσεις δριμύτερη:-)

Αν εγώ δεν είμαι, παρακαλώ μη μου πει καμμια να πάρω δύναμη από βουτιές Κ καλοκαίρι. :tongue: Το λέω ευγενικά από τώρα. Οτιδήποτε άλλο καλοδεχουμενο

  • Χαχα 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

@Andri M δεν εχω προλάβει να σ πω τιποτα....λυπάμαι δεν θα σ πω το γιατι το ξερετε ολες πλεον...σιχαινομαι την λεξη....

ΠΙΣΤΕΥΩ Κ ΣΕΝΑ Κ ΣΤΗΝ ΔΥΝΑΜΗ Σ ...ΜΠΟΡΕΙΣ.

φιλακια πολλα οτι θες ξες εσυ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 41 λεπτά , Thia1985 είπε:

Αν εγώ δεν είμαι, παρακαλώ μη μου πει καμμια να πάρω δύναμη από βουτιές Κ καλοκαίρι. :tongue: Το λέω ευγενικά από τώρα. Οτιδήποτε άλλο καλοδεχουμενο

 

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...