Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 5 λεπτά , Marlina είπε:

      Το έχω κ εγώ αυτό το βάρος εδώ και πολύ καιρό.. και εγώ αυτό νιώθω ότι θα φύγουν 😄 Εχω την εντύπωση πως επιδεινώνεται με το πολύ ξαπλα. Επίσης και εγω το νιώθω πολύ πιο έντονα όταν θέλω τουαλέτα. Προσπαθώ να πηγαίνω αρκετά συχνά τουαλέτα γιατί πέρα από το βάρος μου δημιουργούν και συσπάσεις!

      Επίσης με το μπάνιο και εγώ το ίδιο προτιμώ το πρωί που είμαι καλύτερα!!! 

      ωραία περναμε όλες !αχαχαχχαχα 🤣 μωρέ ας πάνε όλα καλα και θα κάνω 5 φορε σ μπάνιο μετά !

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

On 16 Αυγούστου 2020 at 2:31 ΠΜ, anoulious είπε:

Καλησπέρα! Τι κάνεις κορίτσι εσύ; Πως πάει ο αγώνας; Mary χρόνια πολλα

Καλά είμαι , τον άλλο μήνα θέλω να κάνω εμβρυομεταφορά. . Προς το παρόν αγχώνομαι με τα οικονομικά μου που είναι χάλια γιατι απο τον Μάρτιο είμαι σε αναστολή στη δουλειά , θεού θέλοντος και κορωνοιου επιτρέποντος θα κάνω τον αλλο μηνα άλλη μια προσπάθεια . Εσύ πως πας ;

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Καλά είμαι , τον άλλο μήνα θέλω να κάνω εμβρυομεταφορά. . Προς το παρόν αγχώνομαι με τα οικονομικά μου που είναι χάλια γιατι απο τον Μάρτιο είμαι σε αναστολή στη δουλειά , θεού θέλοντος και κορωνοιου επιτρέποντος θα κάνω τον αλλο μηνα άλλη μια προσπάθεια . Εσύ πως πας ;

Καλουτσικα.Εκανα το πρωτο ραντεβου για τα δανεικα.Εχω και καποια τελευταια δικα μου μαλλον θα τα βαλω..Πριν τα δανεικα πρεπει παλι υστεροσκοπηση δυστυχως ειπε γιατρος.Και εκανα τον Ιουνιο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σας,

Σας παρακολουθώ καιρό και παίρνω δύναμή. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικές χοριακες κάλους υπερδιπλασιασμούς και τελομενες εγκυμοσύνες.

Η ιστορία μου εν συντομία είναι τα τελευταία 4 χρόνια προσπαθούμε να αποκτήσουμε το παιδάκι μας. Έκανα σπερματεγχύσεις. Διεγέρσεις χωρίς αποτέλεσμα, εξωσοματίκες…. Ιστεροσκοπισεις άπειρες αναλύσεις…. τιποτα και έτσί αποφασίσαμε να δοκιμασούμε με δωρεά ωαρίων αλλά φοβάμαι ότι δεν θα πετύχει γιατί πότε μα πότε δεν είχα θετικό αποτέλεσμα. Ποια είναι γνώμη σας??

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, anoulious είπε:

Καλουτσικα.Εκανα το πρωτο ραντεβου για τα δανεικα.Εχω και καποια τελευταια δικα μου μαλλον θα τα βαλω..Πριν τα δανεικα πρεπει παλι υστεροσκοπηση δυστυχως ειπε γιατρος.Και εκανα τον Ιουνιο

Γιατί τόσο σύντομα πάλι υστεροσκοπηση ;.. Για ποιο λόγο ;

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα σας,

Σας παρακολουθώ καιρό και παίρνω δύναμή. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικές χοριακες κάλους υπερδιπλασιασμούς και τελομενες εγκυμοσύνες.

Η ιστορία μου εν συντομία είναι τα τελευταία 4 χρόνια προσπαθούμε να αποκτήσουμε το παιδάκι μας. Έκανα σπερματεγχύσεις. Διεγέρσεις χωρίς αποτέλεσμα, εξωσοματίκες…. Ιστεροσκοπισεις άπειρες αναλύσεις…. τιποτα και έτσί αποφασίσαμε να δοκιμασούμε με δωρεά ωαρίων αλλά φοβάμαι ότι δεν θα πετύχει γιατί πότε μα πότε δεν είχα θετικό αποτέλεσμα. Ποια είναι γνώμη σας??

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Όπως θα δεις κι εσυ , τα περισσότερα κοριτσια της παρέας έχουν αποκτήσει μωράκι ή ειναι εγγυες, ενώ δεν είχαν εγκυμοσύνη πιο πριν. Εγω ειμαι απο τις ελάχιστες που δεν τα καταφέρανε ακόμη. Μην φοβάσαι τίποτα και οτι χρειαστείς εδω είμαστε . 

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Καλουτσικα.Εκανα το πρωτο ραντεβου για τα δανεικα.Εχω και καποια τελευταια δικα μου μαλλον θα τα βαλω..Πριν τα δανεικα πρεπει παλι υστεροσκοπηση δυστυχως ειπε γιατρος.Και εκανα τον Ιουνιο

να κανεις οτι είναι  καλύτερο  για σενα κ θες εσυ πρωτα....καλη επυτιχια αγαπη....καλημερα

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα σας,

Σας παρακολουθώ καιρό και παίρνω δύναμή. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικές χοριακες κάλους υπερδιπλασιασμούς και τελομενες εγκυμοσύνες.

Η ιστορία μου εν συντομία είναι τα τελευταία 4 χρόνια προσπαθούμε να αποκτήσουμε το παιδάκι μας. Έκανα σπερματεγχύσεις. Διεγέρσεις χωρίς αποτέλεσμα, εξωσοματίκες…. Ιστεροσκοπισεις άπειρες αναλύσεις…. τιποτα και έτσί αποφασίσαμε να δοκιμασούμε με δωρεά ωαρίων αλλά φοβάμαι ότι δεν θα πετύχει γιατί πότε μα πότε δεν είχα θετικό αποτέλεσμα. Ποια είναι γνώμη σας??

καλημερα.καλως ηρθες στην παρεας μας....γιατι φοβασαι οτι δεν θα πετύχει??? κ ομως εγω πιστευω θα γινεις μαμα...ολες εδω αργα η γρηγορα πιασαμε παιδακι...αλλες με κοπο πολυ αλλες λιγοτερο...το αποτελεσμα ομως μετραει...

καλη επιτυχία κ ειμαστε διπλα σ ....

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan said:

να κανεις οτι είναι  καλύτερο  για σενα κ θες εσυ πρωτα....καλη επυτιχια αγαπη....καλημερα

καλημερα.καλως ηρθες στην παρεας μας....γιατι φοβασαι οτι δεν θα πετύχει??? κ ομως εγω πιστευω θα γινεις μαμα...ολες εδω αργα η γρηγορα πιασαμε παιδακι...αλλες με κοπο πολυ αλλες λιγοτερο...το αποτελεσμα ομως μετραει...

καλη επιτυχία κ ειμαστε διπλα σ ....

Σε ευχαρηστω Rafaelatarzan Φοβάμαι γιατί δεν είχα πότε ένα θετικό τεστ και σκεφτούμε μήπως δεν είναι το πρόβλημα μονό στην ποιότητα των ωαρίων.

Just now, thalasa said:

Γιατί τόσο σύντομα πάλι υστεροσκοπηση ;.. Για ποιο λόγο ;

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Όπως θα δεις κι εσυ , τα περισσότερα κοριτσια της παρέας έχουν αποκτήσει μωράκι ή ειναι εγγυες, ενώ δεν είχαν εγκυμοσύνη πιο πριν. Εγω ειμαι απο τις ελάχιστες που δεν τα καταφέρανε ακόμη. Μην φοβάσαι τίποτα και οτι χρειαστείς εδω είμαστε . 

Σε ευχαριστώ για τα ελπιδοφόρα λόγια σας, σου εύχομαι να ακούσουμε τα καλά νέα και για σένα :);-)

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Γιατί τόσο σύντομα πάλι υστεροσκοπηση ;.. Για ποιο λόγο ;

Καλώς ήρθες στην παρέα μας. Όπως θα δεις κι εσυ , τα περισσότερα κοριτσια της παρέας έχουν αποκτήσει μωράκι ή ειναι εγγυες, ενώ δεν είχαν εγκυμοσύνη πιο πριν. Εγω ειμαι απο τις ελάχιστες που δεν τα καταφέρανε ακόμη. Μην φοβάσαι τίποτα και οτι χρειαστείς εδω είμαστε . 

Γιατι ειμαι πολυ ατυχη μηπως στραβωσει κατι .πχ να φουντωσει η φλεγμονη που ημουν μια χαρα στην τελευταια.

Just now, Rafaelatarzan είπε:

να κανεις οτι είναι  καλύτερο  για σενα κ θες εσυ πρωτα....καλη επυτιχια αγαπη....καλημερα

καλημερα.καλως ηρθες στην παρεας μας....γιατι φοβασαι οτι δεν θα πετύχει??? κ ομως εγω πιστευω θα γινεις μαμα...ολες εδω αργα η γρηγορα πιασαμε παιδακι...αλλες με κοπο πολυ αλλες λιγοτερο...το αποτελεσμα ομως μετραει...

καλη επιτυχία κ ειμαστε διπλα σ ....

Ευχαριστω κοριτσι για τα καλα σου λογια

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Καλουτσικα.Εκανα το πρωτο ραντεβου για τα δανεικα.Εχω και καποια τελευταια δικα μου μαλλον θα τα βαλω..Πριν τα δανεικα πρεπει παλι υστεροσκοπηση δυστυχως ειπε γιατρος.Και εκανα τον Ιουνιο

Καλησπέρα

κορίτσι, απλώς πάρε την απόφαση πριν προχωρήσουν με την δότρια...


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


On 12/8/2020 at 7:23 ΜΜ, Thia1985 είπε:

4.480.96 από 1927.18!

γλυκια μου τωρα μπηκα και ειδα τα νεα σου.. ειδες που αγχωνοσουν τελικα ολα πηγαν καλα... με το καλο μια ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι

On 16/8/2020 at 3:32 ΠΜ, Mary H είπε:

Κοριτσια μου ομορφα,μολις καταφερα να φτιαξω τον κωδικο κ να επανελθω. 

Ειμαστε καλα, εχω ακομη πονακια καισαρικης αλλα οκ.

Στο χειρουργειο ειχα ενα θεμα με την ααισθησια επισκληριδιο. Για δυο ωρες ετρεμα κ ζαλαδα αλλα μετα ενταξει. 

Η μπουμπου ειναι καλα, επιστρεψαμε σπιτι ολοι μαζι. Εδω κ δυο μερες εχει κολικους κ ειναι λιγο δυσκολα αλλα ειμαστε πολυ χαρουμενοι .

Σας ευχαριστω για τις ευχες κ τα χρονια πολλα. Φετος ειχα δωρακι μια κουκλιτσα στη γιορτη μου

Μου λειψατε!!!!! 

κοριτσι μου γλυκο να σου ζησει το μπουμπουκακι σου..! σε ειχα στο μυαλο μου αυτες τις μερες αλλα δεν εβρισκα τον χρονο να μπω... να δωσει πολλα πολλα φιλακια στα πατουσακια της μπουμπουκας σου

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

1 ώρα πρίν, kallaki είπε:

Καλημέρα σας,

Σας παρακολουθώ καιρό και παίρνω δύναμή. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικές χοριακες κάλους υπερδιπλασιασμούς και τελομενες εγκυμοσύνες.

Η ιστορία μου εν συντομία είναι τα τελευταία 4 χρόνια προσπαθούμε να αποκτήσουμε το παιδάκι μας. Έκανα σπερματεγχύσεις. Διεγέρσεις χωρίς αποτέλεσμα, εξωσοματίκες…. Ιστεροσκοπισεις άπειρες αναλύσεις…. τιποτα και έτσί αποφασίσαμε να δοκιμασούμε με δωρεά ωαρίων αλλά φοβάμαι ότι δεν θα πετύχει γιατί πότε μα πότε δεν είχα θετικό αποτέλεσμα. Ποια είναι γνώμη σας??

Καλώς μας ήρθες κοριτσάκι.Πολλές κοπέλες, μεταξύ αυτών κ εγώ δεν είχαμε θετικό αποτέλεσμα με δικό μας υλικό κ ήρθε το πολυπόθητο με δωρεά.Μεγάλο ποσοστό στην επιτυχία παίζει η ποιότητα του ωαρίου, οπότε μη φοβάσαι τίποτα κ προχώρα δυνατά.Έχεις βρει κέντρο/ γιατρό??

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Papy said:

Καλώς μας ήρθες κοριτσάκι.Πολλές κοπέλες, μεταξύ αυτών κ εγώ δεν είχαμε θετικό αποτέλεσμα με δικό μας υλικό κ ήρθε το πολυπόθητο με δωρεά.Μεγάλο ποσοστό στην επιτυχία παίζει η ποιότητα του ωαρίου, οπότε μη φοβάσαι τίποτα κ προχώρα δυνατά.Έχεις βρει κέντρο/ γιατρό??

Σε ευχαριστώ Papy μου για τις ευχές σου και στου θεού το αυτή για μένα και σε όλα τα κορίτσια…Από Κύπρο είμαι και έχω βρει κέντρο και γιατρό και ήδη έβαλα την παραγγελία μου για την δότρια ( να πούμε και κανένα αστιακή) ΧΑΧΑΧΑΧΑ και από εκείνη την μέρα περνούν διάφορα από το μυαλό μου. Διαβάζοντας σας με βοηθήσετε  πολύ το να ξεπεράσω κάπια κολλήματα που είχα…

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

Σε ευχαριστώ Papy μου για τις ευχές σου και στου θεού το αυτή για μένα και σε όλα τα κορίτσια…Από Κύπρο είμαι και έχω βρει κέντρο και γιατρό και ήδη έβαλα την παραγγελία μου για την δότρια ( να πούμε και κανένα αστιακή) ΧΑΧΑΧΑΧΑ και από εκείνη την μέρα περνούν διάφορα από το μυαλό μου. Διαβάζοντας σας με βοηθήσετε  πολύ το να ξεπεράσω κάπια κολλήματα που είχα…

αυτα ειναι ..παραγγελιαε χρυσα αυγα..ετσι τα ονομαζω εγω

 

.θα πετυχεις να σαι σιγουρη δυνατή κ αισιόδοξη...

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

γλυκια μου τωρα μπηκα και ειδα τα νεα σου.. ειδες που αγχωνοσουν τελικα ολα πηγαν καλα... με το καλο μια ευκολη και τελειομηνη εγκυμοσυνη σου ευχομαι

κοριτσι μου γλυκο να σου ζησει το μπουμπουκακι σου..! σε ειχα στο μυαλο μου αυτες τις μερες αλλα δεν εβρισκα τον χρονο να μπω... να δωσει πολλα πολλα φιλακια στα πατουσακια της μπουμπουκας σου

Σ ευχαριστω πολυ Τζινα μου. Κι εσυ στη δικια σου μπουμπου:wub:

Just now, Ele@n είπε:

Μαίρη πώς είσαι; Η μικρή μπουτού πρέπει να είναι ήσυχη μάλλον ε;

 

Καλα ειμαι. Η μικρη μπουτου μονο ησυχη δεν ειναι. Μας βγηκε γκρινιαρα. Πολυ κλαμα βρε παιδι μου.

Φιλακια στο μπεμπουλη απ τη μπουτου. Πες του βεβαια οτι το γκομενακι ειναι καλο αλλα πολυ μουρμουρα βρε παιδι μου:lol:

Just now, thalasa είπε:

Καλά είμαι , τον άλλο μήνα θέλω να κάνω εμβρυομεταφορά. . Προς το παρόν αγχώνομαι με τα οικονομικά μου που είναι χάλια γιατι απο τον Μάρτιο είμαι σε αναστολή στη δουλειά , θεού θέλοντος και κορωνοιου επιτρέποντος θα κάνω τον αλλο μηνα άλλη μια προσπάθεια . Εσύ πως πας ;

Καλη εμβρυομεταφορα να εχεις !Ολα καλα ευχομαι αυτη τη φορα!

Just now, kallaki είπε:

Καλημέρα σας,

Σας παρακολουθώ καιρό και παίρνω δύναμή. Εύχομαι σε όλα τα κορίτσια θετικές χοριακες κάλους υπερδιπλασιασμούς και τελομενες εγκυμοσύνες.

Η ιστορία μου εν συντομία είναι τα τελευταία 4 χρόνια προσπαθούμε να αποκτήσουμε το παιδάκι μας. Έκανα σπερματεγχύσεις. Διεγέρσεις χωρίς αποτέλεσμα, εξωσοματίκες…. Ιστεροσκοπισεις άπειρες αναλύσεις…. τιποτα και έτσί αποφασίσαμε να δοκιμασούμε με δωρεά ωαρίων αλλά φοβάμαι ότι δεν θα πετύχει γιατί πότε μα πότε δεν είχα θετικό αποτέλεσμα. Ποια είναι γνώμη σας??

Καλησπερα. Κι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη αλλα με τη δωρεα ειχα δυο φορες εγκυμοσυνη, ασχετως που η πρωτη ηταν ατυχη. Προχωρα με θετικη σκεψη


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...