Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 1 hour ago, Fay_ είπε:

      Μέτρησες ποτε προγεστερονη μαζί με τις χοριακες; Εγω σήμερα που πήγα για χοριακη μέτρησα και προγεστερονη (από μόνη μου χωρίς να μου το ζητήσουν). Τώρα ήρθε το αποτέλεσμα και είναι μόνο 12, με το κατώτερο φυσιολογικό στο πρώτο τρίμηνο να ξεκινά από 3. Πολύ χαμηλή είναι και αγχώθηκα πάλι. Να τους το αναφέρω ότι έκανα την εξέταση; 

      εγώ δεν ειχα μετρήσει ποτέ προγεστερονη δεν το ειχα σκεφτεί άλλιως θα το εκανα! φυσικά και να το αναφέρεις!  αλλά νομίζω ότι ο οργανισμός ειδικά στην εξωσωματική θέλει τον χρόνο του για να μπουσταρει! να τους το πεις όμως 

      πρίν από 59 λεπτά , Fay_ είπε:

      Απλά δεν καταλαβαίνω γιατί δεν μου αυξάνουν τα ούτρο ή γιατί δε μου είπαν οι ίδιοι να μετρήσω προγεστερονη εφόσον είναι σημαντική απ όσο ξέρω. Δηλαδή θα γίνω εγω από μόνη μου η γιατρος..Έτσι μου έρχεται να πιω από μόνη μου παραπάνω ουτρο. Ξέρεις αν απορροφάται καλύτερα κολπικά; Εγω παίρνω και τα τρία από το στόμα. Σ ευχαριστώ παρεπιμπτοντως για όλες σου τις απαντήσεις 💕

      δεν σου αύξησαν την prolutex ; προγεστερονη δεν είναι ή κάνω λάθος;

      • Ευχαριστώ 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Κορίτσια μόλις μπήκα να σας γράψω!!! Τι ευχαριστα νέα είναι αυτά! Μαιρούλα να σου ζήσει το μωρό καλότυχο κ ευτυχισμένο! Καλό σαραντισμο κ στους δύο!

@Thia1985 σου έστειλα αλλά στα γράφω κι εδώ! Καλή αρχή κορίτσι μου στο ταξίδι της κύησης! Όλα κατ ευχήν! Μια γλυκιά εγκυμοσύνη εύχομαι! Με το καλό ο πρώτος υπέρηχος!!!!

Χρόνια πολλά σε όλες! Βοήθεια σας η Παναγία!

  • Μου αρέσει 6
  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, island1 είπε:

Κορίτσια μόλις μπήκα να σας γράψω!!! Τι ευχαριστα νέα είναι αυτά! Μαιρούλα να σου ζήσει το μωρό καλότυχο κ ευτυχισμένο! Καλό σαραντισμο κ στους δύο!

@Thia1985 σου έστειλα αλλά στα γράφω κι εδώ! Καλή αρχή κορίτσι μου στο ταξίδι της κύησης! Όλα κατ ευχήν! Μια γλυκιά εγκυμοσύνη εύχομαι! Με το καλό ο πρώτος υπέρηχος!!!!

Χρόνια πολλά σε όλες! Βοήθεια σας η Παναγία!

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Καλή Παναγιά! 

Καλέ, γιορτάζει Κ η Μαίρη μας!!! Χρόνια σου πολλά, και σε όλα τα κορίτσια που γιορτάζουν. 

  • Μου αρέσει 1
  • Ευχαριστώ 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

2 ώρες πρίν, thalasa είπε:

@Thia1985 συγχαρητήρια !!!!!!! Μία γλυκιά εγκυμοσύνη να έχεις ! Τι ευχάριστα νέα !!! Πολλά πολλά συγχαρητήρια !!!! 

Καλησπέρα! Τι κάνεις κορίτσι εσύ; Πως πάει ο αγώνας; Mary χρόνια πολλα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Κοριτσια μου ομορφα,μολις καταφερα να φτιαξω τον κωδικο κ να επανελθω. 

Ειμαστε καλα, εχω ακομη πονακια καισαρικης αλλα οκ.

Στο χειρουργειο ειχα ενα θεμα με την ααισθησια επισκληριδιο. Για δυο ωρες ετρεμα κ ζαλαδα αλλα μετα ενταξει. 

Η μπουμπου ειναι καλα, επιστρεψαμε σπιτι ολοι μαζι. Εδω κ δυο μερες εχει κολικους κ ειναι λιγο δυσκολα αλλα ειμαστε πολυ χαρουμενοι .

Σας ευχαριστω για τις ευχες κ τα χρονια πολλα. Φετος ειχα δωρακι μια κουκλιτσα στη γιορτη μου

Μου λειψατε!!!!! 

  • Μου αρέσει 11

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

6 hours ago, Mary H said:

Κοριτσια μου ομορφα,μολις καταφερα να φτιαξω τον κωδικο κ να επανελθω. 

Ειμαστε καλα, εχω ακομη πονακια καισαρικης αλλα οκ.

Στο χειρουργειο ειχα ενα θεμα με την ααισθησια επισκληριδιο. Για δυο ωρες ετρεμα κ ζαλαδα αλλα μετα ενταξει. 

Η μπουμπου ειναι καλα, επιστρεψαμε σπιτι ολοι μαζι. Εδω κ δυο μερες εχει κολικους κ ειναι λιγο δυσκολα αλλα ειμαστε πολυ χαρουμενοι .

Σας ευχαριστω για τις ευχες κ τα χρονια πολλα. Φετος ειχα δωρακι μια κουκλιτσα στη γιορτη μου

Μου λειψατε!!!!! 

Χρόνια σου πολλά με υγεία! Να χαίρεσαι τη μπουμπούκια σου!!! Καλά κουράγια για την αρχή. Σύντομα θα συνηθίσεις!

 

@Thia1985 με το καλό! Καλή εγκυμοσύνη κι εύχομαι να πάρεις το/τα παιδάκι/ια σου αγκαλιά!

  • Μου αρέσει 2
  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

6 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Κοριτσια μου ομορφα,μολις καταφερα να φτιαξω τον κωδικο κ να επανελθω. 

Ειμαστε καλα, εχω ακομη πονακια καισαρικης αλλα οκ.

Στο χειρουργειο ειχα ενα θεμα με την ααισθησια επισκληριδιο. Για δυο ωρες ετρεμα κ ζαλαδα αλλα μετα ενταξει. 

Η μπουμπου ειναι καλα, επιστρεψαμε σπιτι ολοι μαζι. Εδω κ δυο μερες εχει κολικους κ ειναι λιγο δυσκολα αλλα ειμαστε πολυ χαρουμενοι .

Σας ευχαριστω για τις ευχες κ τα χρονια πολλα. Φετος ειχα δωρακι μια κουκλιτσα στη γιορτη μου

Μου λειψατε!!!!! 

Να τη χαίρεστε, να είναι γερή και δυνατή και για σένα χρόνια πολλά με υγεία!

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Σε ευχαριστώ πολύ κοπέλα μου. Καλή Παναγιά! 

Καλέ, γιορτάζει Κ η Μαίρη μας!!! Χρόνια σου πολλά, και σε όλα τα κορίτσια που γιορτάζουν. 

Με το καλο κοριτσι μου ολα να πανε τελειααααα

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Χρόνια σου πολλά με υγεία! Να χαίρεσαι τη μπουμπούκια σου!!! Καλά κουράγια για την αρχή. Σύντομα θα συνηθίσεις!

 

@Thia1985 με το καλό! Καλή εγκυμοσύνη κι εύχομαι να πάρεις το/τα παιδάκι/ια σου αγκαλιά!

Σ ευχαριστω πολυ! Σιγα σιγα συνηθιζουμε. Μας αρεσει η καινουρια μας ζωη:)

Just now, aurorahope είπε:

Να τη χαίρεστε, να είναι γερή και δυνατή και για σένα χρόνια πολλά με υγεία!

Σ ευχαριστω πολυ. εισαι εγκυουλα ? Κατι σαν να πηρε το ματι μου. Δυσκολευομαι να μπω κ εχω χασει επεισοδια

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

22 ώρες πρίν, Clue είπε:

Χρόνια σου πολλά με υγεία! Να χαίρεσαι τη μπουμπούκια σου!!! Καλά κουράγια για την αρχή. Σύντομα θα συνηθίσεις!

 

@Thia1985 με το καλό! Καλή εγκυμοσύνη κι εύχομαι να πάρεις το/τα παιδάκι/ια σου αγκαλιά!

Να τη χαίρεστε, να είναι γερή και δυνατή και για σένα χρόνια πολλά με υγεία!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


19 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Σ ευχαριστω πολυ! Σιγα σιγα συνηθιζουμε. Μας αρεσει η καινουρια μας ζωη:)

Σ ευχαριστω πολυ. εισαι εγκυουλα ? Κατι σαν να πηρε το ματι μου. Δυσκολευομαι να μπω κ εχω χασει επεισοδια

Ευχαριστώ!! Θα κάνω και την τρίτη χοριακή αύριο και ο θεός βοηθός!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

Ευχαριστώ!! Θα κάνω και την τρίτη χοριακή αύριο και ο θεός βοηθός!!

Μπραβο βρε κοριτσι!Ποση ηταν η πρωτη χοριακη σου! Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις κουκλα μου!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Μπραβο βρε κοριτσι!Ποση ηταν η πρωτη χοριακη σου! Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις κουκλα μου!

 

Just now, Mary H είπε:

Μπραβο βρε κοριτσι!Ποση ηταν η πρωτη χοριακη σου! Καλη κ τελειομηνη εγκυμοσυνη να εχεις κουκλα μου!

Ευχαριστώ, ευχαριστω:!ηΗπρώτη ήταν 570, η δεύτερη 1306, αυριο η τρίτη . 15η μέρα αύριο. Από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope είπε:

 

Ευχαριστώ, ευχαριστω:!ηΗπρώτη ήταν 570, η δεύτερη 1306, αυριο η τρίτη . 15η μέρα αύριο. Από το στόμα σου και στου θεού το αυτί!

Παρα πολυ ωραια χοριακη!Ολα καλα θα πανε μην ανησυχεις!


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...