Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • πρίν από 13 λεπτά , Fay_ είπε:

      Κορίτσια Καλημερα! Ετοιμάζομαι για τη χοριακη μου και με έχει πιάσει απίστευτο άγχος ενώ χθες ήμουν καλά. Φοβάμαι μην θα είναι βιοχημική λόγω των καφέ που βλέπω. Να πω πως χθες βράδυ έκανα ξανά τεστ και η γραμμή ήταν ακόμη πιο έντονη. Επίσης τα τεστ που κάνω συνειδητοποίησα πως δεν είναι early ανιχνεύουν από 25 μονάδες και πάνω. Οι βιοχημικές τι συμπτώματα έχουν; 

      Καλημέρα! Δεν έχει κάποια ιδιαίτερα συμπτώματα η βιοχημική. Έχεις μια θετική χοριακη, όχι ιδιαίτερα υψηλή μάλλον, που η δε διπλασιάζεται ποτέ ή μένει σταθερή και κάποια στιγμή μηδενίζει..  εύχομαι να σου πάνε όλα καλά, να δεις μια ζουμπουρλουδικη χοριακη σήμερα και μια καλή αύξηση σε δύο μέρες! 

      Δύναμη και πίστη στο/στα εμβρυακι/α σου!

      • Μου αρέσει 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

8 ώρες πρίν, Rafaelatarzan είπε:

καλως την μαχητρια μας...καλως ηλθες κ πολυ πολύ καλη σ επυτιχια κ σύντομα μια υπέροχη μαμα να γινεις...σε εμενα κανανε σχεδόν 2 μηνες...1 κ κατι για την ακρίβεια. 

καλημερα κοριτσακι σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση...και σου ευχομαι τα καλυτερα και να χαιρεσε τον κοκοβιο σου!!!

  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

8 hours ago, aurorahope said:

Καλησπερα κοριτσια,

Θα ηθελα τα φωτα σας, εχει τυχει σε καποια πριν την εμβρυομεταφορα να εχει σε καλλιεργεια κολπικου υγρου ecoli?  Ειχα μικρες ενοχλησεις και πηρα συτη την απαντηση. Οι ενοχλησεις ειναι ελαχιστες αλλα αυτο αντιμετωπιζεται με αντιβιωση και εγω ετοιμαζομαι συντομα για εμβρυομεταφορα......

 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Καλά κάνεις και το πας σιγά σιγά. Εμένα αγκαλιλα φοβόταν κι ήταν γραπωμένη πάνω μου. Την έβαζα να ακουμπήσει το νερό με τα πόδια και τα σήκωνε ψηλά! Πολλή πλάκα είχε!

Την έβαλα όμως με σωσίβιο (της το φόρεσα από πριν και μπήκαμε μαζί με το σωσίβιο στη θάλασσα) και τελικά της άρεσε πολύ! Έσκυβε και μπροστά να κάνει πλίτσι πλίτσι στο νεράκι!!! Δοκίμασέ το. Έχω ένα απλό από τα τζάμπο αλλά αν έπαιρνα πάλι θα έπαιρνα το swimtrainer που τα κρατάει σε πιο κολυμβητική στάση

Δεν έχω την ίδια εμπειρία ακριβώς. Όμως πήρα αντιβίωση λίγο πριν μέχρι λίγο μετά την εμβρυομεταφορά προληπτικά και μου έκανε μύκητες. Πήρα αγωγή κανονικά. Είχα αγχωθεί πάρα πολύ αλλά όλα πήγαν καλά.

Τα γιουριναλ είναι κράνμπερι σε χάπι και βοηθάνε πολύ

Ευχαριστωγια την απαντηση σου. Πηρα αντιβιωση πριν 12 μερες και πιστευω οτι το προβλημα μου δημιουργηθηκε απο συτο. Τωρα ευτυχως δεν εχω συμπτωματα, πινω πολυ νερο ,πηρα τα σκευασματα με κρανμπερι και ευχομαι να πανε ολα καλα.  Αντιβιωση θα ηθελα να την αποφυγω σε αυτη τη φαση γιατι θα εχω σε 10 μερες παλι το ιδιο προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Just now, aurorahope said:

Ευχαριστωγια την απαντηση σου. Πηρα αντιβιωση πριν 12 μερες και πιστευω οτι το προβλημα μου δημιουργηθηκε απο συτο. Τωρα ευτυχως δεν εχω συμπτωματα, πινω πολυ νερο ,πηρα τα σκευασματα με κρανμπερι και ευχομαι να πανε ολα καλα.  Αντιβιωση θα ηθελα να την αποφυγω σε αυτη τη φαση γιατι θα εχω σε 10 μερες παλι το ιδιο προβλημα.

Μου είχε δώσει και κρέμα για εξωτρρική χρήση και έβαζα και ντακταρίν στο στόμα γιατί έκανα κι εκεί μυκητίαση.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

  • Ευχαριστώ 1

4wnKp2.png 

Link to comment
Share on other sites

Just now, Clue είπε:

Μου είχε δώσει και κρέμα για εξωτρρική χρήση και έβαζα και ντακταρίν στο στόμα γιατί έκανα κι εκεί μυκητίαση.

Εύχομαι να πάνε όλα καλά!

Σε ευχαριστω πολυ!!

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

1 hour ago, ορχιδεα είπε:

καλημερα κοριτσακι σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση...και σου ευχομαι τα καλυτερα και να χαιρεσε τον κοκοβιο σου!!!

σε ευχαριστώ παρα πολύ...ωχ τον ξες κ συ τον κοκοβιο μ??? χαχαχαχχαχα ολο το φόρουμ ετσι τον λεει.....φιλάκια πολλα κ οτι θες ειμαστε δίπλα σ.

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα καλό μηνα με υγεία κ καλές ειδήσεις! Αυτα τα ουτρο και τα σικλακουρ εχετε καταλαβει αν πρεπει πριν ή μετα το φαγητο? Διαβαζω ξενα αρθρα που λενε με αδειο στομαχι αλλα νομιζα το αντιθετο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Rafaelatarzan είπε:

σε ευχαριστώ παρα πολύ...ωχ τον ξες κ συ τον κοκοβιο μ??? χαχαχαχχαχα ολο το φόρουμ ετσι τον λεει.....φιλάκια πολλα κ οτι θες ειμαστε δίπλα σ.

O κοκοβιος ειναι σταρουμπα:D!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

O κοκοβιος ειναι σταρουμπα:D!

εμαθε ρε φιλη να κανει φουσκες με τα σαλια τις κ τα φτύνει παντου .μπρρρρρ κανει κ δωσε...3 μπλούζες σε μισή ωρα αλλαξα.. κ συνεχίζει κ γελαει κ δωσε....

  • Χαχα 3
Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια καλησπέρα. Το είχα γράψει Κ πριν κάποιους μήνες όμως δυστυχώς τότε δεν είχα κάποια ανταπόκριση. Οποια κοπέλα πέτυχε με δικά της ωαρια Κ δότη ή με δωρεά Εμβρυων στην Αθήνα όμως, μπορεί να μου δωσει πληροφορίες σε πμ η εδώ? Ενδιαφέρεται φίλη μου. Ευχαριστώ πολύ. 

Just now, Roda είπε:

Καλησπέρα καλό μηνα με υγεία κ καλές ειδήσεις! Αυτα τα ουτρο και τα σικλακουρ εχετε καταλαβει αν πρεπει πριν ή μετα το φαγητο? Διαβαζω ξενα αρθρα που λενε με αδειο στομαχι αλλα νομιζα το αντιθετο

Δεν παίζει ρόλο. Εγώ τα παίρνω μετά το φαγητό, δε με ζαλίζουν τόσο. 

  • Μου αρέσει 1

ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Rafaelatarzan είπε:

εμαθε ρε φιλη να κανει φουσκες με τα σαλια τις κ τα φτύνει παντου .μπρρρρρ κανει κ δωσε...3 μπλούζες σε μισή ωρα αλλαξα.. κ συνεχίζει κ γελαει κ δωσε....

Mεγαλο αλανι ο κοκοβιος:D!

  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

18 ώρες πρίν, ορχιδεα είπε:

ευχαριστω πολυ για την απαντηση!!!

ναι μου συστησε ο γυναικολογος μου ενα στην αθηνα....ειμαι απο επαρχια....αλλα  περιμενουμε 3 μηνες και μου ειπαν απο οκτωμβρη και αν.....γιαυτο πηρα το θαρρος να γραψω.....με εχει πιασει λιγο απελπισια.....ποφφφφφ

Υπαρχει και με καθόλου αναμονή.

Just now, Rafaelatarzan είπε:

εμαθε ρε φιλη να κανει φουσκες με τα σαλια τις κ τα φτύνει παντου .μπρρρρρ κανει κ δωσε...3 μπλούζες σε μισή ωρα αλλαξα.. κ συνεχίζει κ γελαει κ δωσε....

:grin:βάλε τωρα φούσκες εις διπλούν! Εχω πάψει πλέον να αλλάζω φορμάκια,καλοκαίρι ειναι,τιποτα δεν θα πάθουν! Φιλάκια!

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...