Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 11 minutes ago, Blue Velvet said:

      Έχω ένα ακόμα,ελπίζω να πιάσει ❤️

       

      Τον εμπιστεύομαι απόλυτα τον γιατρό μου, πιστεύω πως θα μπορέσω να κάνω ένα ακόμα παιδάκι. Απλά ελπίζω να πιάσει αυτό που έχω στην κατάψυξη και να μη χρειαστεί να κάνω πάλι ωοληψια,αλλά ακόμα και έτσι να γίνει,σίγουρα δεν θα με φορτώσει ένα σκασμό φάρμακα χωρίς λογο

      Εννοείται, κ στην χειρότερη μπορεί να πας με φυσικό κύκλο που δεν επιβαρυνεσαι με τόσα φάρμακα. Έχε πίστη όμως στο κατεψυγμένο εμβρυακι 💗 

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Mary H είπε:

Σ ευχαριστω πολυ Τζινα μου. Κι εσυ στη δικια σου μπουμπου:wub:

Καλα ειμαι. Η μικρη μπουτου μονο ησυχη δεν ειναι. Μας βγηκε γκρινιαρα. Πολυ κλαμα βρε παιδι μου.

Φιλακια στο μπεμπουλη απ τη μπουτου. Πες του βεβαια οτι το γκομενακι ειναι καλο αλλα πολυ μουρμουρα βρε παιδι μου:lol:

Καλη εμβρυομεταφορα να εχεις !Ολα καλα ευχομαι αυτη τη φορα!

Καλησπερα. Κι εγω δεν ειχα ποτε θετικη χοριακη αλλα με τη δωρεα ειχα δυο φορες εγκυμοσυνη, ασχετως που η πρωτη ηταν ατυχη. Προχωρα με θετικη σκεψη

Θα έχει κρεβατομουρμουρα ο γλυκός μου;:Dκατι την ενόχλει...


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Ele@n είπε:

Θα έχει κρεβατομουρμουρα ο γλυκός μου;:Dκατι την ενόχλει...

Ναι και δεν ξερω τι. Λιγο τα εντερακια, λιγο η πεινα λιγο που ειμαστε γκρινιαρες. Βρε παντοφλα θα φαει σου λεω ο μπεμπης:D


Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι και δεν ξερω τι. Λιγο τα εντερακια, λιγο η πεινα λιγο που ειμαστε γκρινιαρες. Βρε παντοφλα θα φαει σου λεω ο μπεμπης:D

Είναι γλυκός και τρυφερός...να ληφθεί υπόψη σας!!! Κολικοί λίγο δύσκολο από τόσο νωρίς... Μάλλον πεινα. Θηλάζεις; Αν ναι, κάνε το χωρίς πρόγραμμα....κάθε φορά που κλαίει.

  • Μου αρέσει 1

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Είναι γλυκός και τρυφερός...να ληφθεί υπόψη σας!!! Κολικοί λίγο δύσκολο από τόσο νωρίς... Μάλλον πεινα. Θηλάζεις; Αν ναι, κάνε το χωρίς πρόγραμμα....κάθε φορά που κλαίει.

Ναι τωρα που εκλαιγε πεινουσε. Μπιμπερο δινω καθε 3 ωρες αλλα τωρα ηθελε στη 1,5 ωρα. Οποτε λιγο το εντερακι λιγο η πεινα λιγο που θελει αγκαλιες....

Να μου φιλησεις στα μαγουλακια τον γλυκουλη.

Και κατι αλλο. Η μικρη εχει γαλαζογκρι ματακια. Υπαρχει περιπτωση να μεινουν ετσι?Και το καστανο γκρι ειναι στα μωρα?

Εγω παντως εχω πολλους στο σοι με πρασινα κ μηπως η δοτρια ειχε ανοιχτοχρωμα

  • Μου αρέσει 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι τωρα που εκλαιγε πεινουσε. Μπιμπερο δινω καθε 3 ωρες αλλα τωρα ηθελε στη 1,5 ωρα. Οποτε λιγο το εντερακι λιγο η πεινα λιγο που θελει αγκαλιες....

Να μου φιλησεις στα μαγουλακια τον γλυκουλη.

Και κατι αλλο. Η μικρη εχει γαλαζογκρι ματακια. Υπαρχει περιπτωση να μεινουν ετσι?Και το καστανο γκρι ειναι στα μωρα?

Εγω παντως εχω πολλους στο σοι με πρασινα κ μηπως η δοτρια ειχε ανοιχτοχρωμα

Μαιρουλα μου να σου ζησει η μπουμπου. Ο γιος μου γεννηθηκε με γαλαζοπρασινογκρι ματια (!) κ σημερα μετα 5,5 χρονια είναι ακομη ετσι. Ξερεις ποσοι εχουν στο σοι μας τετοια; κανεις. Ενας παππους μου ειχε που πρασινιζαν κ η προγιαγια μου που γαλαζιζαν χεχε.. Δλδ 5 γενιές μετα. Εύχομαι να ναι γερο, καλοτυχο με τις ματαρες της τετοιο χρωμα :)

  • Ευχαριστώ 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Mareva είπε:

Μαιρουλα μου να σου ζησει η μπουμπου. Ο γιος μου γεννηθηκε με γαλαζοπρασινογκρι ματια (!) κ σημερα μετα 5,5 χρονια είναι ακομη ετσι. Ξερεις ποσοι εχουν στο σοι μας τετοια; κανεις. Ενας παππους μου ειχε που πρασινιζαν κ η προγιαγια μου που γαλαζιζαν χεχε.. Δλδ 5 γενιές μετα. Εύχομαι να ναι γερο, καλοτυχο με τις ματαρες της τετοιο χρωμα :)

Ενδιαφερον! Ωραια θα ηταν να μεινουν ετσι γιατι ειναι καστανη με λευκη επιδερμιδα κ γαλαζογκρι ματια

  • Μου αρέσει 1

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ενδιαφερον! Ωραια θα ηταν να μεινουν ετσι γιατι ειναι καστανη με λευκη επιδερμιδα κ γαλαζογκρι ματια

Αχ, μια χιονατη!! Φτου φτου κοπελα μου ολα καλα να σας πανε, να τη δεθτε οπως ποθειτε!!! Αν ενδιαφερεσαι εχουμε γαμπρο ξανθο με τα γαλαζογκρι ματια, λευκη επιδερμιδα, κολυμβητη με καλές επιδόσεις ηδη, φιλομουσικο κ κουκλο, εχει κανει ηδη φωτογραφηση το παιδι μου!! Χαχα!! 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 1
Link to comment
Share on other sites

πρίν από 36 λεπτά , kallaki είπε:

Σε ευχαριστώ Papy μου για τις ευχές σου και στου θεού το αυτή για μένα και σε όλα τα κορίτσια…Από Κύπρο είμαι και έχω βρει κέντρο και γιατρό και ήδη έβαλα την παραγγελία μου για την δότρια ( να πούμε και κανένα αστιακή) ΧΑΧΑΧΑΧΑ και από εκείνη την μέρα περνούν διάφορα από το μυαλό μου. Διαβάζοντας σας με βοηθήσετε  πολύ το να ξεπεράσω κάπια κολλήματα που είχα…

Είσαι σε καλό δρόμο οπότε κ περιμένουμε τα ευχάριστα!! Να σκέφτεσαι μόνο θετικά κ θα το δεις κ μόνη σου ότι μόλις γίνει η ετ το μόνο που θα σε ενδιαφέρει είναι να γατζωθούν τα μωράκια σου!!Όλες οι άλλες σκέψεις θα είναι παρελθόν...Όταν δεις κ το θετικό?? Άστα...Κ τα μυαλά στα κάγκελα χαχαχα!!

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ναι τωρα που εκλαιγε πεινουσε. Μπιμπερο δινω καθε 3 ωρες αλλα τωρα ηθελε στη 1,5 ωρα. Οποτε λιγο το εντερακι λιγο η πεινα λιγο που θελει αγκαλιες....

Να μου φιλησεις στα μαγουλακια τον γλυκουλη.

Και κατι αλλο. Η μικρη εχει γαλαζογκρι ματακια. Υπαρχει περιπτωση να μεινουν ετσι?Και το καστανο γκρι ειναι στα μωρα?

Εγω παντως εχω πολλους στο σοι με πρασινα κ μηπως η δοτρια ειχε ανοιχτοχρωμα

Για τις αγκαλιές πάρε μάρσιπο θα σε σώσει. Μέχρι τον έκτο θα κατασταλάξουν. Όλα μπορείς να τα δεις στα μωρά. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, Thia1985 είπε:

Καλησπέρα

κορίτσι, απλώς πάρε την απόφαση πριν προχωρήσουν με την δότρια...

Μου είπανε όταν θα μου έρθει περίοδος τον Αύγουστο  να τους τηλεφωνήσω να μου πούνε αν βρέθηκε δότρια  για να κάνω υστεροσκοπηση και να πάμε στον επόμενο κύκλο για εμβρυομεταφορα. Πως να προχωρήσουν αφού πρώτα πρέπει να κάνω Υστεροσκοπηση.. Έτσι δεν είναι; 

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


9 ώρες πρίν, anoulious είπε:

Μου είπανε όταν θα μου έρθει περίοδος τον Αύγουστο  να τους τηλεφωνήσω να μου πούνε αν βρέθηκε δότρια  για να κάνω υστεροσκοπηση και να πάμε στον επόμενο κύκλο για εμβρυομεταφορα. Πως να προχωρήσουν αφού πρώτα πρέπει να κάνω Υστεροσκοπηση.. Έτσι δεν είναι; 

Μέχρι να τελειωςεις με την υστεροσκοπηση , αυτοί θα προχωράνε με τα υπόλοιπα , να κανουν ωοληψία  απο τη δότρια ,θα δημιουργήσουν τα ωάρια και σε ένα , το πολύ δύο μήνες , θα κάνετε την ετ. Αφού θα κανεις υστεροσκοπηση , να κάνετε και σκράτσινγκ . Βοηθάει πολυ να επιτευχθεί εγκυμοσυνη, σε εμένα τουλαχιστον βοηθούσε πολυ. Όλα καλα θα πάνε , θα δεις

Link to comment
Share on other sites

14 hours ago, Rafaelatarzan said:

αυτα ειναι ..παραγγελιαε χρυσα αυγα..ετσι τα ονομαζω εγω

 

.θα πετυχεις να σαι σιγουρη δυνατή κ αισιόδοξη...

Όντος είναι χρυσά αυγά!!! Και από μια ότι θα μας προσφέρουν το πολυπόθητο μωρά μας αλλά και το κόστος!!! Χαχαχαχα. Να περάσει και αύτη η εβδομάδα και θα επικοινωνήσω με το γιατρό μου να μας ενημερώσει αν βρήκε δότρια….

Εσύ σε πιο στάδιο είσαι??

11 hours ago, Ele@n said:

Για τις αγκαλιές πάρε μάρσιπο θα σε σώσει. Μέχρι τον έκτο θα κατασταλάξουν. Όλα μπορείς να τα δεις στα μωρά. 

Να σου ζήσει να το χαίρεστε και καλότυχο να είναι το κουκλάκι!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Just now, kallaki είπε:

 

Να σου ζήσει να το χαίρεστε και καλότυχο να είναι το κουκλάκι!!!!!

Σε ευχαριστώ πολύ κορίτσι!!! Σου εύχομαι τέτοια μέρα σε ένα χρόνο να κρατάς το θαύμα σου αγκαλιά!!!!:wub:


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

14 ώρες πρίν, Mary H είπε:

Ναι τωρα που εκλαιγε πεινουσε. Μπιμπερο δινω καθε 3 ωρες αλλα τωρα ηθελε στη 1,5 ωρα. Οποτε λιγο το εντερακι λιγο η πεινα λιγο που θελει αγκαλιες....

Να μου φιλησεις στα μαγουλακια τον γλυκουλη.

Και κατι αλλο. Η μικρη εχει γαλαζογκρι ματακια. Υπαρχει περιπτωση να μεινουν ετσι?Και το καστανο γκρι ειναι στα μωρα?

Εγω παντως εχω πολλους στο σοι με πρασινα κ μηπως η δοτρια ειχε ανοιχτοχρωμα

Καλημέρα πόσο χαίρομαι να σε διαβάζω ρε....κι εμένα τέτοιο χρώμα είχε κ έγιναν κάστανα...κολικοί συμφωνώ με Ελένη δε νομίζω να ναι είμαι νωρίς...κλαίνε κ για αγκαλιά! Αχ Μαιρούλα μου παρά την κούραση απόλαυσε τις μέρες σας φιλώ κ τις δυο

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...