Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr
  • Από την διαχείριση / Admin news

    • 9 hours ago, DizzyツMommy said:

      Κορίτσια ξεκίνησα κ γω διέγερση 8/5. Ουσιαστικά ξεκίνησε η περίοδος απ' το βράδυ της προηγούμενης μέρας και είχα αρκετή ροή μέσα στην μέρα, οπότε το βράδυ 8/5 έκανα την πρώτη μου gonal. Σήμερα πήρα την πρώτη olgalutran. 

      Είμαστε μαζί Bluee19 στην διέγερση και μαζί με τη Nima21 είμαστε κοντά όλες στην εμβρυομεταφορά. Καλή επιτυχία κορίτσια καλή δύναμη!!!!!

      Καλή επιτυχία !! Όλα δεξιά ! 

      13 hours ago, Angot said:

      κορίτσια να σας πω τα νέα μ! όπως ειπα είδα αίμα την κυριακή  (32+1)κλπ ήρθα στο μαιευτήριο , ειχα πολλές συντονισμένες  συσπάσεις  χωρίς το παραμικρό σύμπτωμα! το ραμα κρατάει αλλά επειδή έχει εμπεδωθεί ήδη το μωρο έσπρωχνε προς τα κάτω και με την πίεση το ζόρισε και μάτωσε! σκεφτείτε ο γιατρός έβαλε το δάχτυλο και έπιανε ράμμα και κεφάλι, αν δεν είχαμε θα ειχα γεννήσει! σήμερα εχω βάλει τον 2ο. όρο και έχουν ηρεμήσει οι συσπάσεις μ, το αιματακι είναι ελάχιστο καφέ σκουρο , πονάκια πάλι δεν εχω και εχω κάνει και αλλαγές 3 κορτιζονες ! θα μείνω να βάλω και αύριο έναν όρο και θα φύγω το απόγευμα! όπως φαίνεται ο γιατρός είπε ότι το γλιτωσαμε για την ώρα ! αλλά είναι κακό το γεγονός ότι δεν μ δίνει συμπτώματα , όποτε το παραμικρό του παραμικρού πρέπει να το ψάχνουμε πλεον!!  λογικά τις 33 θα τις περάσουμε και όσο πάει είπε ! αυτά .

      Όλα να πάνε καλα !!!! Είσαι δυνατη θα το καταφέρεις μέχρι τη βδομάδα που χρειάζεται !! 

      • Ευχή 1

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, anoulious είπε:

Μόλις διάβασα είπε η Υπουργός παιδείας μάσκες από το Νηπιαγωγείο!! 

Χαχαχαχα, μας τρολαρουν νομιζω!

Just now, Καντι είπε:

Απο τις οποίες θα τρέχει η μύξα απο μεσα;;;!!!

και οταν τρώμε όλοι μαζι θα βγαίνουν αυτές οι μάσκες και θα ειναι ακουμπισμένες στα τραπέζια που τρώνε ή στο πάτωμα και θα μπερδεύονται και μεταξυ τους, οπως συμβαίνει και με τα μπουκάλια με νερό οταν ειναι ίδια! Αυτα συμβαίνουν στις τάξεις των νηπιαγωγείων αλλα πρεπει να εισαι εκεί μεσα για να τα δεις που να τα φανταστούν απο το υπουργείο;

ΚΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΘΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΜΑΣΚΕς Η Ο ΙΟΣ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ?????????

τΟ 3,5ΑΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΑ ΧΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ??????

ΜΗΠΩς ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ????

  • Μου αρέσει 1
  • Χαχα 2

Lilypie - (IVvA)

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, Mary H είπε:

Ασε, αν με δεις δε θα πιστεψεις οτι γεννησα πριν μια βδομαδα. Με ταιζουν συνεχεια εδω στο σπιτι για να παχυνω και γουσταρω γιατι τρωω ολα τα απαγορευνενα, χιχι

Ειμαστε και αδυνατες ρε γμτ. Τωρα ποσα κιλα εισαι?

Εγω εχασα κι αλλα στην κλινικη τις δυο μερες με τον ορο

Καλα εκανες και το εριξες εξω. Πολυ σωστη γιατι μετα ολα αυτα θα ειναι απαγορευμενα

τωρα ειμαι 52. στα κανονικα μου.

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Χαχαχαχα, μας τρολαρουν νομιζω!

ΚΙ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΣΤΟ ΟΛΟΗΜΕΡΟ ΝΑ ΥΠΟΘΕΣΩ ΘΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΜΕ ΜΑΣΚΕς Η Ο ΙΟΣ ΔΕΝ ΚΟΛΛΑΕΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ?????????

τΟ 3,5ΑΡΙ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΣΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΘΑ ΧΑΡΕΙ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΗ ΜΑΣΚΑ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΡΑΚΑΛΑΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΕΡΘΕΙ??????

ΜΗΠΩς ΝΑ ΤΑ ΚΛΕΙΣΟΥΝ ΚΑΛΥΤΕΡΑ????

Μα εγώ νόμιζα ότι κάνουν πλάκα..Μου είπε η αδερφη μου ανέβασε κάποιος στο Facebook νομιζω μια "έρευνα" αν θέλουν οι γονείς στα παιδιά μάσκα και μαζεύτηκαν αμέσως 20000 υπογραφές. Επενεβει ο εισαγγελέας γιατί παροτρύνει έναντιον μετρων κατά του κορονοιου.Εδω τηλεόραση έλεγε κάποιος  οποίοι γονείς δεν αφήνουν τα παιδιά τους να φοράνε μάσκα να τους παίρνουν τα  παιδιά. . Εντάξει εγω φοράω μάσκα συνέχεια αλλά, το τερματίσαμε. Μπορεί κάποιος ειδικά για τα μικρα παιδιά να έχει άλλη γνώμη. Δε θα τον βάλουμε και φυλακη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ασε, αν με δεις δε θα πιστεψεις οτι γεννησα πριν μια βδομαδα. Με ταιζουν συνεχεια εδω στο σπιτι για να παχυνω και γουσταρω γιατι τρωω ολα τα απαγορευνενα, χιχι

Ειμαστε και αδυνατες ρε γμτ. Τωρα ποσα κιλα εισαι?

Εγω εχασα κι αλλα στην κλινικη τις δυο μερες με τον ορο

Καλα εκανες και το εριξες εξω. Πολυ σωστη γιατι μετα ολα αυτα θα ειναι απαγορευμενα

ποσα κιλα ειχες παρει στην εγκυμοσυνη..εγω εχω χασει 13 κιλα μεχρι τωρα και ειχα παρει μονο 4 κιλα και τρωω οπως ειπες και ολα οσα μου απαγορευαν χιχιχιχιχι

Just now, Τουτουνι είπε:

Κορίτσια η δική μου είναι 32 και μας έδωσε τα διδυμακια μου και άλλα.11 στην κατάψυξη!!!

μια χαρα.. και εμενα που ηταν 21 μονο 6 ειχα..εμαθες τι ειναι τα μπεμπακια σου?

 

ενταξει αυτο με την μασκα στα νηπια νομιζω ειναι τραγικο οχι οτι γενικα στα παιδακια του δημοτικου δεν εναι αλλα οσο να ναι τα πιο μικρα ειναι και πιο ζορι.. τα μικρακια θελουν 2 μηνες να προσαρμοστουν στο σχολειο που να φορανε και μασκα?? κλαφτα χαραλαμπε..!!! απο τι μια λεω ευτυχως υπο αυτες τις συνθηκες δεν δουλευω φετος αλλα απο την αλλη σκεφτομαι τις συναδελφισσες το τι λουκι θα φανε φετος.!


mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, anoulious είπε:

Μα εγώ νόμιζα ότι κάνουν πλάκα..Μου είπε η αδερφη μου ανέβασε κάποιος στο Facebook νομιζω μια "έρευνα" αν θέλουν οι γονείς στα παιδιά μάσκα και μαζεύτηκαν αμέσως 20000 υπογραφές. Επενεβει ο εισαγγελέας γιατί παροτρύνει έναντιον μετρων κατά του κορονοιου.Εδω τηλεόραση έλεγε κάποιος  οποίοι γονείς δεν αφήνουν τα παιδιά τους να φοράνε μάσκα να τους παίρνουν τα  παιδιά. . Εντάξει εγω φοράω μάσκα συνέχεια αλλά, το τερματίσαμε. Μπορεί κάποιος ειδικά για τα μικρα παιδιά να έχει άλλη γνώμη. Δε θα τον βάλουμε και φυλακη

Μωρέ δίκιο έχεις, πολύ δύσκολο τα νήπια στο σχολείο με μάσκα...φίλη μου στο εξωτερικό λόγω των πολλών κρουσμάτων μετά την καραντίνα δεν μπορούσε να κλείσει το τρίχρονο στο σπίτι. Μια χαρά δέχεται να βγαίνει με τη μάσκα στην παιδική...βέβαια, όχι χειρουργείου. Από την άλλη εδώ, φίλη μου που διαμαρτύρεται για τη μάσκα στο σχολείο, την προηγούμενη βδομάδα πήγε με τον μικρό στο γνωστό παιχνιδοκατάστημα....2 ώρες...ξαναλέω 2 ώρες...μία χαρά του έβαλε τη μάσκα, χωρίς μα και μου, γιατί δεν την άφηναν αλλιώς να μπει.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Just now, Τζινα38 είπε:

ποσα κιλα ειχες παρει στην εγκυμοσυνη..εγω εχω χασει 13 κιλα μεχρι τωρα και ειχα παρει μονο 4 κιλα και τρωω οπως ειπες και ολα οσα μου απαγορευαν χιχιχιχιχι

μια χαρα.. και εμενα που ηταν 21 μονο 6 ειχα..εμαθες τι ειναι τα μπεμπακια σου?

 

ενταξει αυτο με την μασκα στα νηπια νομιζω ειναι τραγικο οχι οτι γενικα στα παιδακια του δημοτικου δεν εναι αλλα οσο να ναι τα πιο μικρα ειναι και πιο ζορι.. τα μικρακια θελουν 2 μηνες να προσαρμοστουν στο σχολειο που να φορανε και μασκα?? κλαφτα χαραλαμπε..!!! απο τι μια λεω ευτυχως υπο αυτες τις συνθηκες δεν δουλευω φετος αλλα απο την αλλη σκεφτομαι τις συναδελφισσες το τι λουκι θα φανε φετος.!

Όχι ακόμα... Στην επόμενη εξέταση θα φανεί!!!! Ότι και να ναι όμως καλοδεχούμενα!!!!!!

Εγώ δεν νομίζω να μπορέσουν τα μωρά να κρατήσουν τις μάσκες !! Κι οι δασκαλες πόσα παιδάκια να ελέγξουν πια!!!!

  • Μου αρέσει 2

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τουτουνι είπε:

Όχι ακόμα... Στην επόμενη εξέταση θα φανεί!!!! Ότι και να ναι όμως καλοδεχούμενα!!!!!!

Εγώ δεν νομίζω να μπορέσουν τα μωρά να κρατήσουν τις μάσκες !! Κι οι δασκαλες πόσα παιδάκια να ελέγξουν πια!!!!

εννοειται καλοδεχουμεν.!! το ενστικτο σου σου λεει κατι? εγω απο την αρχη ενιωθα οτι ηταν κοριτσι 

αντε ντε τι να κανουν και αυτες..!!! ανεβασαν και το οριο των παιδιων στην ταξη ζητανε και να φορανε μασκα.. να παει ενας απο αυτους μεσα σε μια ταξη νηπιαγωγειου που ισα ισα χορανε 25 παιδια και νηπιαγωγος να διδαξουν με αυτες τις συνθηκες,!

  • Μου αρέσει 2

mfzgp3.png4QgMp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Mary H είπε:

Ασε, αν με δεις δε θα πιστεψεις οτι γεννησα πριν μια βδομαδα. Με ταιζουν συνεχεια εδω στο σπιτι για να παχυνω και γουσταρω γιατι τρωω ολα τα απαγορευνενα, χιχι

Ειμαστε και αδυνατες ρε γμτ. Τωρα ποσα κιλα εισαι?

Εγω εχασα κι αλλα στην κλινικη τις δυο μερες με τον ορο

Καλα εκανες και το εριξες εξω. Πολυ σωστη γιατι μετα ολα αυτα θα ειναι απαγορευμενα

Όρο δίνουν στην Καισαρικη?

Δεν τρως?? 

Εγώ τρώω, έχω αναγούλες Κ μου παν να μην αφήνω το στομάχι κενό για πάνω από τρεις ώρες. Σήμερα πήγα να λιποθυμήσω.. Ήμουν στην κουζίνα καθιστή κι έτρωγα γεμιστά με γιαούρτι Κ λέω στη μανα μου δε μπορώ, ζαλίζομαι, με ξάπλωσε στο κρεβάτι, γυρνούσαν όλα, μου σήκωσε πόδια αέρα Κ συνήλθα. 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Όρο δίνουν στην Καισαρικη?

Δεν τρως?? 

Εγώ τρώω, έχω αναγούλες Κ μου παν να μην αφήνω το στομάχι κενό για πάνω από τρεις ώρες. Σήμερα πήγα να λιποθυμήσω.. Ήμουν στην κουζίνα καθιστή κι έτρωγα γεμιστά με γιαούρτι Κ λέω στη μανα μου δε μπορώ, ζαλίζομαι, με ξάπλωσε στο κρεβάτι, γυρνούσαν όλα, μου σήκωσε πόδια αέρα Κ συνήλθα. 

Την πρώτη μέρα που σου έχουν την επισκληρίδιο. 


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Thia1985 είπε:

Αντέχεται?? 

Η επισκληρίδιος; Ήταν ο μεγαλύτερος φόβος μου. Τελικά δεν κατάλαβα τίποτα. Ίσως μετά να έχεις την παρενέργεια που κρυώνεις και τρέμεις όπως η @playbunny αλλά δεν είναι τίποτα. 

@Mary H είσαι πολύ τυχερή. Εγώ τα κιλά τα έχασα, αλλά έχω ακόμα το πρήξιμο στην κοιλιά και πολύ μου τη δίνει.


tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Ele@n είπε:

Η επισκληρίδιος; Ήταν ο μεγαλύτερος φόβος μου. Τελικά δεν κατάλαβα τίποτα. Ίσως μετά να έχεις την παρενέργεια που κρυώνεις και τρέμεις όπως η @playbunny αλλά δεν είναι τίποτα. 

@Mary H είσαι πολύ τυχερή. Εγώ τα κιλά τα έχασα, αλλά έχω ακόμα το πρήξιμο στην κοιλιά και πολύ μου τη δίνει.

Ναι και η πεινα


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Τζινα38 είπε:

εννοειται καλοδεχουμεν.!! το ενστικτο σου σου λεει κατι? εγω απο την αρχη ενιωθα οτι ηταν κοριτσι 

αντε ντε τι να κανουν και αυτες..!!! ανεβασαν και το οριο των παιδιων στην ταξη ζητανε και να φορανε μασκα.. να παει ενας απο αυτους μεσα σε μια ταξη νηπιαγωγειου που ισα ισα χορανε 25 παιδια και νηπιαγωγος να διδαξουν με αυτες τις συνθηκες,!

Εγώ απ' την αρχή έλεγα για δύο αγόρια...αλλά μάλλον δύσκολο!!! Χαχαχχαχαχαχα

Καλά αυτό ξαναπες το!!! Χαμός θα γίνει!!! Τι φταίνε και τα παιδάκια!!!

  • Μου αρέσει 3

bCX6p3.png

Link to comment
Share on other sites

Just now, Thia1985 είπε:

Ναι και η πεινα

Καλά μαρή δεν πας για βασανιστήρια...σου δίνουν τσάι όλη μέρα που σε βοηθάει να ενυδατώνεσαι και για να μετρούν ούρα..αν τους πεις ότι πεινάς σου δίνουν καμιά φρυγανιά με μαρμελάδα... 

Φαγητό θα φας, μόνο αν σαν καλό παιδάκι κάνεις και εσύ πριτς!!!!:D 

  • Μου αρέσει 2
  • Χαχα 7

tvXOp2.png

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας είμαι καινούρια και θα ήθελα να μου συστήστε ένα γιατρό με επιτυχία στις εξωσωματικές με δωρεά. Να σημειώσω ότι έχω απευθυνθεί στο Ιασω, αλλά θα ήθελα και τη γνώμη σας

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...