Quantcast
Jump to content
Προσοχή σε SCAM μηνύματα! Μας ενημέρωσαν ότι εστάλει μήνυμα στα Αγγλικά, για αλλαγή κωδικού πρόσβασης. Δεν έχουμε στείλει κάτι τέτοιο. Τα μηνύματά μας, πάντα είναι μεταφρασμένα στα Ελληνικά & περιέχουν το λογότυπό μας. ×
➔ Parents.org.gr

Cafe Ivf με δωρεά ωαρίων


Recommended Posts

Just now, Αννέτα είπε:

Κορίτσια καλησπέρα,

Έτυχε σε κάποια να έχει επαναλαμβανόμενες αποβολές και το πρόβλημα να ήταν ανοσολογικό; Να λύθηκε δηλ. με κορτιζόνη ή κάτι αντίστοιχο;

Ευχαριστώ

Aννετα μου, ποσες αποβολες ειχες , σε ποια εβδομαδα κ τι σου ειπαν οι γιατροι?

Λυπαμαι πολυ γι αυτες τις ατυχιες σου, ευχομαι να βρειτε τι φταιει και ολα να πανε καλα απο δω και μπρος

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

  • Απαντήσεις 27,9k
  • Πρώτη δημ/ση
  • Τελευταία Απάντηση

Περισσότερες δημοσιεύσεις

  • Mary H

    1458

  • MaryH

    1014

  • anoulious

    1006

  • Chrussa1982

    946

Just now, MaryH είπε:

Aννετα μου, ποσες αποβολες ειχες , σε ποια εβδομαδα κ τι σου ειπαν οι γιατροι?

Λυπαμαι πολυ γι αυτες τις ατυχιες σου, ευχομαι να βρειτε τι φταιει και ολα να πανε καλα απο δω και μπρος

Έχω συνεχόμενες βιοχημικές, ενώ έχω άριστα έμβρυα. 

Πήγα στη Λευκού, μήπως βοηθήσει. Σ'ευχαριστώ πολύ Μαίρη

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννέτα είπε:

Έχω συνεχόμενες βιοχημικές, ενώ έχω άριστα έμβρυα. 

Πήγα στη Λευκού, μήπως βοηθήσει. Σ'ευχαριστώ πολύ Μαίρη

Η Λευκ., θα σου τα πει τα πράγματα όπως είναι , της εχω εμπιστοσύνη. Βρήκατε κάτι και έχεις αμφιβολίες ; Εύχομαι να βρεθεί γρήγορα η λύση

Link to comment
Share on other sites

Just now, thalasa είπε:

Η Λευκ., θα σου τα πει τα πράγματα όπως είναι , της εχω εμπιστοσύνη. Βρήκατε κάτι και έχεις αμφιβολίες ; Εύχομαι να βρεθεί γρήγορα η λύση

Έκανα πολλές εξετάσεις και τα αποτελέσματα θα βγούν σε 10 μέρες. Μου είπε ότι ενδεχομένως να χρειαστεί να πάρω κορτιζόνη από την 1η μερα του κύκλου.

Έχεις πάει κι εσύ; Σου είπε κάτι αντίστοιχο;

  • Μου αρέσει 1
Link to comment
Share on other sites

Just now, Αννέτα είπε:

Έκανα πολλές εξετάσεις και τα αποτελέσματα θα βγούν σε 10 μέρες. Μου είπε ότι ενδεχομένως να χρειαστεί να πάρω κορτιζόνη από την 1η μερα του κύκλου.

Έχεις πάει κι εσύ; Σου είπε κάτι αντίστοιχο;

Ναι, εξαιτίας ελάχιστων ενδείξεων που είχε, μου ξεκίνησε μικρή ποσότητα κορτιζόνης, prezolon 5mg

Εσυ όμως νομίζω ότι έπαιρνες και πριν κορτιζόνη , έτσι δεν είναι ;

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις

Ποπό ποσό δύσκολες είναι οι μέρες της αναμονής...... :( δεν περνάνε με τίποτα , το μυαλό δεν αδειάζει μια ελπίζει μια σκέφτεται την αποτυχία κ το επόμενο βήμα. Πολύ δύσκολο .. τρελαίνεσαι ..

Link to comment
Share on other sites

5 ώρες πρίν, thalasa είπε:

Ναι, εξαιτίας ελάχιστων ενδείξεων που είχε, μου ξεκίνησε μικρή ποσότητα κορτιζόνης, prezolon 5mg

Εσυ όμως νομίζω ότι έπαιρνες και πριν κορτιζόνη , έτσι δεν είναι ;

Ναι έπαιρνα 10 mg. Απλά τώρα μου είπε ίσως να πάρω από την 1η μέρα του κύκλου. Θα εξαρτηθεί από τα αποτελέσματα των εξετάσεων

Link to comment
Share on other sites

7 ώρες πρίν, Aircondition είπε:

Ποπό ποσό δύσκολες είναι οι μέρες της αναμονής...... :( δεν περνάνε με τίποτα , το μυαλό δεν αδειάζει μια ελπίζει μια σκέφτεται την αποτυχία κ το επόμενο βήμα. Πολύ δύσκολο .. τρελαίνεσαι ..

Μόνο θετικές σκέψεις να κάνεις, όταν σε πιάνει η ανησυχία και η αγωνία προσπάθησε να ξεχαστείς με ένα βιβλίο ή μια ταινία.. Είναι δύσκολα το ξέρω , αλλά έχεις ακόμη πολλά στάδια μπροστά σου, και μετά την εγκυμοσυνη, που θα έχεις μεγάλη αγωνία. Μην το κάνεις αυτό στον εαυτό σου , γιατί όντως τρελαίνεσαι. Μόνο θετικές σκέψεις , όλα καλά θα πάνε !

περιμένουμε τα νέα σου , με το καλό μια τριπλή χοριακή

  • Μου αρέσει 3
Link to comment
Share on other sites

8 ώρες πρίν, Aircondition είπε:

Ποπό ποσό δύσκολες είναι οι μέρες της αναμονής...... :( δεν περνάνε με τίποτα , το μυαλό δεν αδειάζει μια ελπίζει μια σκέφτεται την αποτυχία κ το επόμενο βήμα. Πολύ δύσκολο .. τρελαίνεσαι ..

Σε καταλαβαίνω 

Ποτε έχεις χοριακη? 


ffpWp3.pngo85Jp3.png

Link to comment
Share on other sites

Κορίτσια , σήμερα πρεπει να ξεκινήσω ενέσεις prolutex , και πάντα δυσκολεύομαι να αποφασίσω τι ώρα θα την κάνω την ένεση , ίδια ώρα κάθε μέρα..

εσάς τι ώρα σας βόλευε συνήθως;. Έτσι να πάρω καμιά ιδέα. Καλά το πρωί πέρασε, πάει.. Μάλλον απόγευμα ή βράδυ πριν τον ύπνο σκέφτομαι..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Just now, Αννέτα είπε:

Έχω συνεχόμενες βιοχημικές, ενώ έχω άριστα έμβρυα. 

Πήγα στη Λευκού, μήπως βοηθήσει. Σ'ευχαριστώ πολύ Μαίρη

Ειναι ολα πολυ καλα στις εξετασεις σου? Μητρα κλπ? Με δωρεα εισαι? Ποσες ετ?

Σε ποιο γιατρο εισαι? Σορρυ για τις πολλες ερωτησεις αλλα προσπαθω να καταλαβω μηπως βοηθησω

Πολλες φορες οι βιοχημικες οφειλονται στα εμβρυα που μπορει να φαινονται αριστα αλλα δεν ειναι Ιδιως αν οι υπολοιπες εξετασεις σου ειναι αριστες κ δε δειχνουν καποιο προβλημα. Εκτος αν εχεις ανοσολογικο θεμα. η κορτιζονη θα βοηθησει

Just now, Aircondition είπε:

Ποπό ποσό δύσκολες είναι οι μέρες της αναμονής...... :( δεν περνάνε με τίποτα , το μυαλό δεν αδειάζει μια ελπίζει μια σκέφτεται την αποτυχία κ το επόμενο βήμα. Πολύ δύσκολο .. τρελαίνεσαι ..

Προσπαθησε να μην το σκεφτεσαι, βγες μια βολτα να ξεχαστεις

  • Μου αρέσει 2
Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πρίν, thalasa είπε:

Κορίτσια , σήμερα πρεπει να ξεκινήσω ενέσεις prolutex , και πάντα δυσκολεύομαι να αποφασίσω τι ώρα θα την κάνω την ένεση , ίδια ώρα κάθε μέρα..

εσάς τι ώρα σας βόλευε συνήθως;. Έτσι να πάρω καμιά ιδέα. Καλά το πρωί πέρασε, πάει.. Μάλλον απόγευμα ή βράδυ πριν τον ύπνο σκέφτομαι..

Τις κάνω συνήθως αργά το απόγευμα, σχεδόν πότε την ίδια ώρα ΄λόγω υποχρεώσεων..

Link to comment
Share on other sites


Διαφημίσεις


Εγγραφείτε ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Για να δημοσιεύσετε ένα σχόλιο θα χρειαστεί να είστε εγγεγραμμένο μέλος. Είναι δωρεάν.

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Κάντε εγγραφή να συμμετάσχετε στις συζητήσεις - είναι εύκολη και γρήγορη!

Δημιουργήστε νέα εγγραφή

Σύνδεση

Έχετε ήδη έναν λογαριασμό χρήστη; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
×
×
  • Δημιουργία νέου...